Vereniging 'CAV Energie' op 'Junioren A Poule 33 Wedstrijd 1 [2017]'

Prijzen

Cedrych van der Graaf
  • Jongens Junior A - 100m - 11,18

Hoogtepunten

Joeri van de Waal JJA 800m
  • 2:16,29
  • Marlon van Zijl JJA 1500m
  • 4:38,69
  • Ilvia Hederik MJA 800m
  • 2:36,18
  • Yosta de Stigter MJA 800m
  • 2:27,65
  • Frouke Benz MJA 400mH
  • 1:17,13
  • Cedrych van der Graaf JJA 100m
  • 11,18
  • Amber Noordermeer MJA 200m
  • 29,18
  • Cedrych van der Graaf JJA 200m
  • 23,45
  • Deborah Westfa MJA 100m
  • 12,99
  • Joeri van de Waal JJA 400mH
  • 1:07,74
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Cedrych va...der Graaf CAV Energie Jongens 11,18 +2.7 m/s11,56 761


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Cedrych va...der Graaf CAV Energie Jongens 23,45 +0.9 m/s24,06 696


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    15 Joeri van de Waal CAV Energie Jongens 2:16,29 2:15,31 500


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Marlon van Zijl CAV Energie Jongens 4:38,69 5:00,32 533


    Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Joeri van de Waal CAV Energie Jongens 1:07,74 --- 516


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Atletiek Jongens Team 1 (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:34,94 649
    2 AV Olympus `70 Jongens (4x400m) AV Olympus `70 - JJA 4 3:36,11 638
    3 DAK Jongens (4x400m) DAK - JJA 4 3:38,89 612
    4 Spado Jongens (4x400m) Spado - JJA 4 3:42,96 575
    5 AV Attila Jongens (4x400m) AV Attila - JJA 4 3:46,28 545
    6 Haag Atletiek Jongens Team 2 (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:47,33 536
    7 PAC Jongens Team 2 (4x400m) PAC - JJA 4 3:51,41 501
    8 AV Sprint Jongens (4x400m) AV Sprint - JJA 4 3:58,66 443
    9 Scorpio Jongens (4x400m) Scorpio - JJA 4 4:00,30 430
    10 AV Achilles Top Jongens (4x400m) AV Achilles Top - JJA 4 4:03,33 407
    11 AV Spirit Oud Beijerland Jongens (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - JJA 4 4:03,82 403
    12 CAV Energie Jongens (4x400m) CAV Energie - JJA 4 4:16,00 316
    13 Taxandria Atletiek Jongens (4x400m) Taxandria Atletiek - JJA 4 4:22,25 274
    14 PAC Jongens Team 1 (4x400m) PAC - JJA 4 DQ 0
    14 Typhoon Jongens (4x400m) Typhoon - JJA 4 DQ 0
    14 Atletiek Maastricht Jongens (4x400m) Atletiek Maastricht - JJA 0 DNS 0
    14 AV Fortuna Jongens (4x400m) AV Fortuna - JJA 6 DNS 0
    14 AV Generaal Michaelis Jongens (4x400m) AV Generaal Michaelis - JJA 4 DNS 0
    14 AV Unitas Jongens (4x400m) AV Unitas - JJA 0 DNS 0
    14 Fortius Jongens (4x400m) Fortius - JJA 0 DNS 0
    14 Rotterdam Atletiek Jongens (4x400m) Rotterdam Atletiek - JJA 4 DNS 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    28 Rody Verveer CAV Energie Jongens 12,44 13,33 13,38 14,06 14,06 --- 1


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Rody Verveer CAV Energie Jongens NM --- 0


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Deborah Westfa CAV Energie Meisjes 12,99 +2.4 m/s--- 678
    16 Amber Noordermeer CAV Energie Meisjes 14,25 +2.4 m/s14,88 0


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    15 Amber Noordermeer CAV Energie Meisjes 29,18 +0.4 m/s30,43 533
    18 Lois Stokkers CAV Energie Meisjes 29,69 +1.6 m/s--- 0


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Yosta de Stigter CAV Energie Meisjes 2:27,65 2:22,74 698
    9 Ilvia Hederik CAV Energie Meisjes 2:36,18 2:37,26 0


    Meisjes Junior A - 3000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Meike Lokker CAV Energie Meisjes 12:30,36 12:17,63 419


    Meisjes Junior A - 400 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Frouke Benz CAV Energie Meisjes 1:17,13 --- 536


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PAC Meisjes Team 1 (4x400m) PAC - MJA 4 4:12,08 688
    2 Haag Atletiek Meisjes Team 1 (4x400m) Haag Atletiek - MJA 4 4:25,86 596
    3 AV Unitas Meisjes (4x400m) AV Unitas - MJA 4 4:36,25 533
    4 ACW `66 Meisjes (4x400m) ACW `66 - MJA 4 4:47,39 470
    5 AV Sprint Meisjes (4x400m) AV Sprint - MJA 4 4:50,13 455
    6 CAV Energie Meisjes (4x400m) CAV Energie - MJA 4 4:55,18 429
    7 AV Achilles Top Meisjes (4x400m) AV Achilles Top - MJA 4 5:02,20 394
    8 Scorpio Meisjes (4x400m) Scorpio - MJA 4 5:36,43 243
    9 AV Fortuna Meisjes (4x400m) AV Fortuna - MJA 0 DNS 0
    9 AV Generaal Michaelis Meisjes (4x400m) AV Generaal Michaelis - MJA 0 DNS 0
    9 AV Olympus `70 Meisjes (4x400m) AV Olympus `70 - MJA 0 DNS 0
    9 AV Passaat Meisjes (4x400m) AV Passaat - MJA 0 DNS 0
    9 AV Spirit Oud Beijerland Meisjes (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - MJA 0 DNS 0
    9 Eindhoven Atletiek Meisjes (4x400m) Eindhoven Atletiek - MJA 0 DNS 0
    9 Fortius Meisjes (4x400m) Fortius - MJA 0 DNS 0
    9 Haag Atletiek Meisjes Team 2 (4x400m) Haag Atletiek - MJA 0 DNS 0
    9 PAC Meisjes Team 2 (4x400m) PAC - MJA 0 DNS 0
    9 Rotterdam Atletiek Meisjes (4x400m) Rotterdam Atletiek - MJA 0 DNS 0
    9 Spado Meisjes (4x400m) Spado - MJA 0 DNS 0


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Meike Lokker CAV Energie Meisjes - - - - DNS --- 0


    Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    11 Lois Stokkers CAV Energie Meisjes 22,95 23,99 23,99 --- 414
    Lotte de Visser CAV Energie Meisjes X NM --- 0


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    13 Lois Stokkers CAV Energie Meisjes 7,52 7,62 8,04 8,22 8,22 --- 463
    Lotte de Visser CAV Energie Meisjes X NM --- 0