Vereniging 'AV Olympus `70' op 'Junioren A Poule 33 Wedstrijd 1 [2017]'

Prijzen

Samuel Chapple
  • Jongens Junior A - 800m - 1:54,19

Hoogtepunten

Suzanne van Marrewijk MJA Polshoog
  • 2,40
  • Guido Persoon JJA Hoog
  • 1,80
  • Alberto Biswane JJA 100m
  • 11,43
  • Samuel Chapple JJA 800m
  • 1:54,19
  • Tristan Valkenburg JJA 1500m
  • 4:23,91
  • Alberto Biswane JJA 200m
  • 23,74
  • Suzanne van Marrewijk MJA 100m
  • 14,58
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Alberto Biswane AV Olympus...0 Jongens 11,43 +2.4 m/s11,49 703
    22 Lars Tinneveld AV Olympus...0 Jongens 12,33 +2.6 m/s12,23 0


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Alberto Biswane AV Olympus...0 Jongens 23,74 +1.7 m/s23,35 669


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Samuel Chapple AV Olympus...0 Jongens 1:54,19 1:56,00 853


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Tristan Valkenburg AV Olympus...0 Jongens 4:23,91 4:11,03 631


    Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Quinten de Brabander AV Olympus...0 Jongens 1:08,00 1:10,01 511


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Atletiek Jongens Team 1 (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:34,94 649
    2 AV Olympus `70 Jongens (4x400m) AV Olympus `70 - JJA 4 3:36,11 638
    3 DAK Jongens (4x400m) DAK - JJA 4 3:38,89 612
    4 Spado Jongens (4x400m) Spado - JJA 4 3:42,96 575
    5 AV Attila Jongens (4x400m) AV Attila - JJA 4 3:46,28 545
    6 Haag Atletiek Jongens Team 2 (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:47,33 536
    7 PAC Jongens Team 2 (4x400m) PAC - JJA 4 3:51,41 501
    8 AV Sprint Jongens (4x400m) AV Sprint - JJA 4 3:58,66 443
    9 Scorpio Jongens (4x400m) Scorpio - JJA 4 4:00,30 430
    10 AV Achilles Top Jongens (4x400m) AV Achilles Top - JJA 4 4:03,33 407
    11 AV Spirit Oud Beijerland Jongens (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - JJA 4 4:03,82 403
    12 CAV Energie Jongens (4x400m) CAV Energie - JJA 4 4:16,00 316
    13 Taxandria Atletiek Jongens (4x400m) Taxandria Atletiek - JJA 4 4:22,25 274
    14 PAC Jongens Team 1 (4x400m) PAC - JJA 4 DQ 0
    14 Typhoon Jongens (4x400m) Typhoon - JJA 4 DQ 0
    14 Atletiek Maastricht Jongens (4x400m) Atletiek Maastricht - JJA 0 DNS 0
    14 AV Fortuna Jongens (4x400m) AV Fortuna - JJA 6 DNS 0
    14 AV Generaal Michaelis Jongens (4x400m) AV Generaal Michaelis - JJA 4 DNS 0
    14 AV Unitas Jongens (4x400m) AV Unitas - JJA 0 DNS 0
    14 Fortius Jongens (4x400m) Fortius - JJA 0 DNS 0
    14 Rotterdam Atletiek Jongens (4x400m) Rotterdam Atletiek - JJA 4 DNS 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    14 Bo Herrewijnen AV Olympus...0 Jongens 38,89 38,97 38,97 30,01 476
    24 Lars Tinneveld AV Olympus...0 Jongens 26,04 26,04 30,01 0


    Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    18 Daan van der Voort AV Olympus...0 Jongens 25,97 21,60 25,39 24,48 25,97 20,00 379
    19 Guido Persoon AV Olympus...0 Jongens 23,49 25,14 25,86 25,86 25,52 0


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    15 Bo Herrewijnen AV Olympus...0 Jongens 8,87 9,64 9,93 10,00 10,00 10,01 460
    18 Quinten de Brabander AV Olympus...0 Jongens 9,43 8,43 8,29 9,04 9,43 9,01 0


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Guido Persoon AV Olympus...0 Jongens 1,80 1,80 680


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    5 Guido Persoon AV Olympus...0 Jongens 12,46 12,28 12,01 11,98 12,46 +3.5 m/s12,36 618
    17 Daan van der Voort AV Olympus...0 Jongens 10,21 9,68 10,30 10,19 10,30 +1.4 m/s10,06 0


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    18 Suzanne va...Marrewijk AV Olympus...0 Meisjes 14,58 +2.4 m/s14,77 421


    Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Sem de Bruin AV Olympus...0 Meisjes X NM 23,85 0


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    Sem de Bruin AV Olympus...0 Meisjes X NM 8,50 0


    Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Suzanne va...Marrewijk AV Olympus...0 Meisjes 2,40 2,30 398