Vereniging 'AV Fortuna' op 'Junioren A Poule 33 Wedstrijd 1 [2017]'

Prijzen

Amber Aarssen
  • Meisjes Junior A - 400mH - 1:11,11

Hoogtepunten

Jelle Dijkshoorn JJA Speer
  • 41,41
  • Amber Aarssen MJA 400mH
  • 1:11,11
  • Jort van der Voorden JJA 200m
  • 24,65
  • Robin Hassing MJA Speer
  • 34,86
  • Jort van der Voorden JJA Hoog
  • 1,60
  • Robin Hassing MJA Kogel
  • 9,36
  • Devi Robbemond JJA Kogel
  • 9,99
  • Misha Hollaar MJA Kogel
  • 9,63
  • Jaap van Zevenbergen JJA 100m
  • 11,51
  • Robin Hassing MJA 200m
  • 26,71
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna Jongens 11,51 +1.4 m/s--- 685
    Koen Klunder AV Fortuna Jongens DNS 12,71 0


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    14 Jort van der Voorden AV Fortuna Jongens 24,65 +0.9 m/s24,66 587


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    22 Quirijn van Gulik AV Fortuna Jongens 2:29,19 --- 342


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    22 Jelle Dijkshoorn AV Fortuna Jongens 5:05,64 --- 378


    Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    Jaap van Zevenbergen AV Fortuna Jongens DNS 57,88 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Atletiek Jongens Team 1 (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:34,94 649
    2 AV Olympus `70 Jongens (4x400m) AV Olympus `70 - JJA 4 3:36,11 638
    3 DAK Jongens (4x400m) DAK - JJA 4 3:38,89 612
    4 Spado Jongens (4x400m) Spado - JJA 4 3:42,96 575
    5 AV Attila Jongens (4x400m) AV Attila - JJA 4 3:46,28 545
    6 Haag Atletiek Jongens Team 2 (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:47,33 536
    7 PAC Jongens Team 2 (4x400m) PAC - JJA 4 3:51,41 501
    8 AV Sprint Jongens (4x400m) AV Sprint - JJA 4 3:58,66 443
    9 Scorpio Jongens (4x400m) Scorpio - JJA 4 4:00,30 430
    10 AV Achilles Top Jongens (4x400m) AV Achilles Top - JJA 4 4:03,33 407
    11 AV Spirit Oud Beijerland Jongens (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - JJA 4 4:03,82 403
    12 CAV Energie Jongens (4x400m) CAV Energie - JJA 4 4:16,00 316
    13 Taxandria Atletiek Jongens (4x400m) Taxandria Atletiek - JJA 4 4:22,25 274
    14 PAC Jongens Team 1 (4x400m) PAC - JJA 4 DQ 0
    14 Typhoon Jongens (4x400m) Typhoon - JJA 4 DQ 0
    14 Atletiek Maastricht Jongens (4x400m) Atletiek Maastricht - JJA 0 DNS 0
    14 AV Fortuna Jongens (4x400m) AV Fortuna - JJA 6 DNS 0
    14 AV Generaal Michaelis Jongens (4x400m) AV Generaal Michaelis - JJA 4 DNS 0
    14 AV Unitas Jongens (4x400m) AV Unitas - JJA 0 DNS 0
    14 Fortius Jongens (4x400m) Fortius - JJA 0 DNS 0
    14 Rotterdam Atletiek Jongens (4x400m) Rotterdam Atletiek - JJA 4 DNS 0


    Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    11 Jelle Dijkshoorn AV Fortuna Jongens 40,76 38,69 38,20 41,41 41,41 --- 512


    Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    17 Devi Robbemond AV Fortuna Jongens 26,77 26,77 --- 398


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    16 Devi Robbemond AV Fortuna Jongens 9,51 9,48 9,99 9,99 --- 460
    Jowie Robbemond AV Fortuna Jongens X NM --- 0


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    19 Jort van der Voorden AV Fortuna Jongens 1,60 --- 492
    Koen Klunder AV Fortuna Jongens DNS --- 0


    Jongens Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    16 Quirijn van Gulik AV Fortuna Jongens 10,24 9,95 10,34 10,04 10,34 +0.3 m/s--- 378


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    13 Misha Hollaar AV Fortuna Meisjes 14,03 +1.3 m/s14,09 503
    Joyce Verheezen AV Fortuna Meisjes DNS --- 0


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Robin Hassing AV Fortuna Meisjes 26,71 +1.9 m/s26,63 706
    20 Amber Aarssen AV Fortuna Meisjes 30,01 +0.6 m/s27,62 0


    Meisjes Junior A - 3000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Joyce Verheezen AV Fortuna Meisjes DNS --- 0


    Meisjes Junior A - 400 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Amber Aarssen AV Fortuna Meisjes 1:11,11 1:06,22 659


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Robin Hassing AV Fortuna Meisjes 34,86 33,06 33,28 30,40 34,86 --- 683


    Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    9 Misha Hollaar AV Fortuna Meisjes 26,18 24,59 23,25 26,18 --- 463


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Misha Hollaar AV Fortuna Meisjes 9,48 9,63 8,76 9,39 9,63 --- 564
    9 Robin Hassing AV Fortuna Meisjes 9,33 8,47 9,36 9,33 9,36 --- 0