Vereniging 'GAC Hilversum' op 'Junioren B Poule 42 Wedstrijd 1 [2017]'

Prijzen

Gabriël Cornelissen
  • Jongens Junior B - 100m - 11,51
Gabriël Cornelissen
  • Jongens Junior B - 200m - 22,70
Siem ter Braake
  • Jongens Junior B - 110mH - 15,41
Bram van der Laan
  • Jongens Junior B - Speer - 50,65
Siem ter Braake
  • Jongens Junior B - Hoog - 1,85
Kato Leusink
  • Meisjes Junior B - 100m - 12,89
Mette Oosterink
  • Meisjes Junior B - 800m - 2:25,22
Otte Wienese
  • Meisjes Junior B - Polshoog - 3,20

Hoogtepunten

Kato Leusink MJB 200m
  • 27,04
  • Siem ter Braake JJB Hoog
  • 1,85
  • Siem ter Braake JJB 110mH
  • 15,41
  • Gabriël Cornelissen JJB 200m
  • 22,70
  • Mette Oosterink MJB Hoog
  • 1,45
  • Max van Groeningen JJB 800m
  • 2:04,78
  • Kato Leusink MJB 100m
  • 12,89
  • Gabriël Cornelissen JJB 100m
  • 11,51
  • Otte Wienese MJB Polshoog
  • 3,20
  • Mette Oosterink MJB 800m
  • 2:25,22
  •  

    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    2 Gabriël ...rnelissen GACH GAC Hilversum Jongens Team 1 11,51 -0.4 m/s11,35 685
    21 Olaf van de Pavert GACH GAC Hilversum Jongens Team 1 12,67 +0.1 m/s12,60 0
    26 Mutale Hi...s Lambers GACH GAC Hilversum Jongens Team 2 12,90 +0.1 m/s13,17 409
    32 Pim Borninkhof GACH GAC Hilversum Jongens Team 2 13,08 +0.1 m/s13,30 0


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    1 Gabriël ...rnelissen GACH GAC Hilversum Jongens Team 1 22,70 -0.1 m/s23,06 770
    12 Olaf van de Pavert GACH GAC Hilversum Jongens Team 1 25,03 +1.1 m/s25,62 0
    20 Eric Wolfrat GACH GAC Hilversum Jongens Team 2 25,83 -0.3 m/s26,56 489
    24 Mutale Hi...s Lambers GACH GAC Hilversum Jongens Team 2 26,60 -0.8 m/s31,47 0


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    6 Max van Groeningen GACH GAC Hilversum Jongens Team 1 2:04,78 2:12,37 668
    11 Mark den Blanken GACH GAC Hilversum Jongens Team 1 2:10,82 2:17,99 0
    29 Lars Mol GACH GAC Hilversum Jongens Team 2 2:25,72 2:30,00 382
    31 Tjalling Galema GACH GAC Hilversum Jongens Team 2 2:29,72 2:35,00 0


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

    # Naam Team 110mH OBPTeam punten
    3 Siem ter Braake GACH GAC Hilversum Jongens Team 1 15,41 -0.7 m/s16,16 806
    14 Eric Wolfrat GACH GAC Hilversum Jongens Team 2 17,41 -1.3 m/s18,48 628
    15 Youri Fransen GACH GAC Hilversum Jongens Team 1 17,44 -0.4 m/s17,49 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `47 Jongens (4x100m) AV `47 - JJB 4 45,31 727
    2 AAV `36 Jongens Team 1 (4x100m) AAV `36 - JJB 4 45,68 706
    3 Leiden Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - JJB 4 46,27 673
    4 AV Gouda Jongens (4x100m) AV Gouda - JJB 4 46,63 653
    5 GAC Hilversum Jongens Team 1 (4x100m) GAC Hilversum - JJB 4 46,70 649
    6 Altis Jongens Team 1 (4x100m) Altis - JJB 4 46,77 646
    7 ARV Ilion Jongens (4x100m) ARV Ilion - JJB 4 47,16 625
    8 Hellas Utrecht Jongens (4x100m) Hellas Utrecht - JJB 4 47,77 593
    9 AAV `36 Jongens Team 2 (4x100m) AAV `36 - JJB 4 48,45 558
    10 BAV Jongens (4x100m) BAV - JJB 4 48,56 552
    11 OSM `75 Jongens (4x100m) OSM `75 - JJB 4 49,86 489
    12 Tempo AV Jongens (4x100m) Tempo AV - JJB 4 50,70 450
    13 Altis Jongens Team 2 (4x100m) Altis - JJB 4 51,42 417
    14 AV Zuidwal Jongens (4x100m) AV Zuidwal - JJB 4 51,47 415
    15 AV Pijnenburg Jongens (4x100m) AV Pijnenburg - JJB 4 51,91 395
    16 U-Track Jongens (4x100m) U-Track - JJB 4 DQ 0
    16 Altis Jongens Team 3 (4x100m) Altis - JJB 0 DNS 0
    16 AV Atverni Jongens (4x100m) AV Atverni - JJB 4 DNS 0
    16 AV Phoenix Jongens (4x100m) AV Phoenix - JJB 0 DNS 0
    16 AV Spirit Lelystad Jongens (4x100m) AV Spirit Lelystad - JJB 0 DNS 0
    16 GAC Hilversum Jongens Team 2 (4x100m) GAC Hilversum - JJB 0 DNS 0
    16 Leiden Atletiek Jongens Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - JJB 4 DNS 0


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    1 Bram van der Laan GACH GAC Hilversum Jongens Team 1 50,65 49,00 642
    10 Sean Ansara GACH GAC Hilversum Jongens Team 1 37,64 35,00 0
    29 Pim Borninkhof GACH GAC Hilversum Jongens Team 2 24,34 20,94 227
    Matthis de...an Weenen GACH GAC Hilversum Jongens Team 2 DNS 30,30 0


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    4 Youri Fransen GACH GAC Hilversum Jongens Team 1 34,37 32,51 570
    14 Sean Ansara GACH GAC Hilversum Jongens Team 1 27,69 32,00 0
    18 Eric Wolfrat GACH GAC Hilversum Jongens Team 2 26,19 20,12 384


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    6 Bram van der Laan GACH GAC Hilversum Jongens Team 1 11,67 12,34 578
    18 Sean Ansara GACH GAC Hilversum Jongens Team 1 9,95 10,00 0


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    1 Siem ter Braake GACH GAC Hilversum Jongens Team 1 1,85 1,85 725
    4 Olaf van de Pavert GACH GAC Hilversum Jongens Team 1 1,75 1,70 0
    17 Pim Borninkhof GACH GAC Hilversum Jongens Team 2 1,55 1,50 444


    Jongens Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam Team HSS OBPTeam punten
    6 Gabriël ...rnelissen GACH GAC Hilversum Jongens Team 1 11,90 +1.6 m/s12,31 557
    Mark den Blanken GACH GAC Hilversum Jongens Team 1 DNS 10,88 0


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    2 Kato Leusink GACH GAC Hilversum Meisjes Team 1 12,89 +0.8 m/s12,63 697
    30 Emma van der Schoor GACH GAC Hilversum Meisjes Team 1 14,53 -0.4 m/s13,99 0


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    6 Kato Leusink GACH GAC Hilversum Meisjes Team 1 27,04 -0.6 m/s26,14 681
    27 Emma van der Schoor GACH GAC Hilversum Meisjes Team 1 30,75 -0.7 m/s29,00 0


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    3 Mette Oosterink GACH GAC Hilversum Meisjes Team 1 2:25,22 2:30,05 726


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam Team 100mH OBPTeam punten
    17 Justine Fleming GACH GAC Hilversum Meisjes Team 1 18,28 -1.9 m/s17,00 454


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 U-Track Meisjes Team 1 (4x100m) U-Track - MJB 4 49,03 817
    2 AV Clytoneus Meisjes (4x100m) AV Clytoneus - MJB 4 50,90 725
    3 Altis Meisjes Team 1 (4x100m) Altis - MJB 4 52,00 674
    4 Hellas Utrecht Meisjes (4x100m) Hellas Utrecht - MJB 4 52,04 672
    5 AV Gouda Meisjes (4x100m) AV Gouda - MJB 4 52,10 670
    6 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - MJB 4 52,17 667
    7 Almere `81 Meisjes (4x100m) Almere `81 - MJB 4 52,20 665
    8 GAC Hilversum Meisjes Team 1 (4x100m) GAC Hilversum - MJB 4 52,23 664
    9 ARV Ilion Meisjes (4x100m) ARV Ilion - MJB 4 53,65 602
    10 Tempo AV Meisjes Team 1 (4x100m) Tempo AV - MJB 4 53,74 598
    11 AAV `36 Meisjes (4x100m) AAV `36 - MJB 4 53,84 594
    12 OSM `75 Meisjes (4x100m) OSM `75 - MJB 4 54,82 553
    13 Altis Meisjes Team 2 (4x100m) Altis - MJB 4 55,94 509
    14 Tempo AV Meisjes Team 2 (4x100m) Tempo AV - MJB 4 56,48 488
    15 AV Triathlon Meisjes (4x100m) AV Triathlon - MJB 4 58,37 417
    16 U-Track Meisjes Team 2 (4x100m) U-Track - MJB 4 58,52 412
    17 Leiden Atletiek Meisjes Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - MJB 4 DQ 0
    17 AV Phoenix Meisjes (4x100m) AV Phoenix - MJB 0 DNS 0
    17 AV Spirit Lelystad Meisjes (4x100m) AV Spirit Lelystad - MJB 0 DNS 0
    17 AV Zuidwal Meisjes (4x100m) AV Zuidwal - MJB 1 DNS 0
    17 BAV Meisjes (4x100m) BAV - MJB 0 DNS 0
    17 GAC Hilversum Meisjes Team 2 (4x100m) GAC Hilversum - MJB 0 DNS 0
    17 AV Atverni Meisjes (4x100m) AV Atverni - MJB 4 DNF 0


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    6 Wicky Hulselmans GACH GAC Hilversum Meisjes Team 1 30,09 32,25 600


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    24 Wicky Hulselmans GACH GAC Hilversum Meisjes Team 1 19,41 23,71 303


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    26 Wicky Hulselmans GACH GAC Hilversum Meisjes Team 1 8,87 8,75 510
    28 Linde Buruma GACH GAC Hilversum Meisjes Team 1 8,83 8,00 0


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    9 Mette Oosterink GACH GAC Hilversum Meisjes Team 1 1,45 1,45 672
    27 Lara van Beusekom GACH GAC Hilversum Meisjes Team 1 1,25 1,40 0


    Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam Team HSS OBPTeam punten
    10 Justine Fleming GACH GAC Hilversum Meisjes Team 1 9,16 +1.3 m/s9,40 540


    Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team PolshoogOBPTeam punten
    2 Otte Wienese GACH GAC Hilversum Meisjes Team 1 3,20 3,18 692