Vereniging 'Leiden Atletiek' op 'Junioren B Poule 42 Wedstrijd 1 [2017]'

Prijzen

Marnix van der Burg
  • Jongens Junior B - 100m - 11,43
Marnix van der Burg
  • Jongens Junior B - 200m - 22,78
Koen Prud'homme van Reine
  • Jongens Junior B - Speer - 50,08
Wessel Wiersema
  • Jongens Junior B - Discus - 38,88
Youko van der Blom
  • Jongens Junior B - Kogel - 12,61
Wessel Wiersema
  • Jongens Junior B - Kogel - 12,26
Joshua Wegman
  • Jongens Junior B - HSS - 13,08
Koen Prud'homme van Reine
  • Jongens Junior B - HSS - 12,72
Lara Weghorst
  • Meisjes Junior B - 100m - 12,98
Lara Weghorst
  • Meisjes Junior B - 200m - 26,33
Roos van Elk
  • Meisjes Junior B - 800m - 2:15,73
Amina Maatoug
  • Meisjes Junior B - 800m - 2:21,14
Airissa Vermond
  • Meisjes Junior B - Speer - 30,88
Amber van Mensch
  • Meisjes Junior B - Discus - 30,77
Naomi van Daalen
  • Meisjes Junior B - HSS - 10,19

Hoogtepunten

Joshua Wegman JJB HSS
  • 13,08
  • Roos van Elk MJB 800m
  • 2:15,73
  • Marnix van der Burg JJB 100m
  • 11,43
  • Amina Maatoug MJB 800m
  • 2:21,14
  • Wessel Wiersema JJB Discus
  • 38,88
  • Coen Huizer JJB 110mH
  • 16,59
  • Esther Lievers MJB Hoog
  • 1,45
  • Lara Weghorst MJB 100m
  • 12,98
  • Lara Weghorst MJB 200m
  • 26,33
  • Marnix van der Burg JJB 200m
  • 22,78
  •  

    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    1 Marnix van der Burg Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 1 11,43 -0.4 m/s11,53 703
    11 Thijmen Nouwens Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 1 12,16 +0.3 m/s12,29 0
    19 Pepijn Roth Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 2 12,58 +0.1 m/s12,90 467


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    2 Marnix van der Burg Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 1 22,78 -0.1 m/s23,30 762
    13 Pepijn Roth Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 2 25,17 +1.1 m/s26,00 543
    14 Coen Huizer Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 1 25,23 +0.4 m/s25,50 0
    16 Joshua Groen Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 2 25,28 +0.4 m/s25,50 0


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    7 Thijs Houbiers Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 1 2:05,41 2:01,94 658
    9 Sander van Elk Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 1 2:10,19 2:06,00 0
    10 Thomas Bovenberg Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 2 2:10,42 2:18,00 582
    15 Cas Kopmels Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 2 2:14,07 2:08,00 0


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

    # Naam Team 110mH OBPTeam punten
    12 Coen Huizer Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 1 16,59 -0.7 m/s16,50 696
    21 Sander van Elk Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 1 19,89 -0.4 m/s18,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `47 Jongens (4x100m) AV `47 - JJB 4 45,31 727
    2 AAV `36 Jongens Team 1 (4x100m) AAV `36 - JJB 4 45,68 706
    3 Leiden Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - JJB 4 46,27 673
    4 AV Gouda Jongens (4x100m) AV Gouda - JJB 4 46,63 653
    5 GAC Hilversum Jongens Team 1 (4x100m) GAC Hilversum - JJB 4 46,70 649
    6 Altis Jongens Team 1 (4x100m) Altis - JJB 4 46,77 646
    7 ARV Ilion Jongens (4x100m) ARV Ilion - JJB 4 47,16 625
    8 Hellas Utrecht Jongens (4x100m) Hellas Utrecht - JJB 4 47,77 593
    9 AAV `36 Jongens Team 2 (4x100m) AAV `36 - JJB 4 48,45 558
    10 BAV Jongens (4x100m) BAV - JJB 4 48,56 552
    11 OSM `75 Jongens (4x100m) OSM `75 - JJB 4 49,86 489
    12 Tempo AV Jongens (4x100m) Tempo AV - JJB 4 50,70 450
    13 Altis Jongens Team 2 (4x100m) Altis - JJB 4 51,42 417
    14 AV Zuidwal Jongens (4x100m) AV Zuidwal - JJB 4 51,47 415
    15 AV Pijnenburg Jongens (4x100m) AV Pijnenburg - JJB 4 51,91 395
    16 U-Track Jongens (4x100m) U-Track - JJB 4 DQ 0
    16 Altis Jongens Team 3 (4x100m) Altis - JJB 0 DNS 0
    16 AV Atverni Jongens (4x100m) AV Atverni - JJB 4 DNS 0
    16 AV Phoenix Jongens (4x100m) AV Phoenix - JJB 0 DNS 0
    16 AV Spirit Lelystad Jongens (4x100m) AV Spirit Lelystad - JJB 0 DNS 0
    16 GAC Hilversum Jongens Team 2 (4x100m) GAC Hilversum - JJB 0 DNS 0
    16 Leiden Atletiek Jongens Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - JJB 4 DNS 0


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    2 Koen Prud...van Reine Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 1 50,08 --- 634
    5 Thijmen Nouwens Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 1 42,91 --- 0
    7 Wessel van Leur Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 2 38,84 --- 474
    16 Roell Zaadnoordijk Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 2 34,17 --- 0


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    1 Wessel Wiersema Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 1 38,88 --- 664
    5 Wessel van Leur Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 2 33,85 --- 559
    28 Teun Wisse Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 2 18,25 --- 0
    30 Youko van der Blom Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 1 17,47 --- 0


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    2 Youko van der Blom Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 1 12,61 --- 640
    3 Wessel Wiersema Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 1 12,26 --- 0
    14 Teun Wisse Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 2 10,31 --- 483
    17 Roell Zaadnoordijk Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 2 10,10 --- 0


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    4 Joshua Wegman Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 1 1,75 --- 634
    8 Koen Prud...van Reine Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 1 1,65 --- 0
    31 Wessel van Leur Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 2 1,20 --- 79
    Wouter Faber Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam Team HSS OBPTeam punten
    1 Joshua Wegman Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 1 13,08 +1.1 m/s--- 684
    3 Koen Prud...van Reine Leiden Leiden Atletiek Jongens Team 1 12,72 +0.9 m/s--- 0


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    3 Lara Weghorst Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 1 12,98 +0.8 m/s13,20 680
    8 Mara Topman Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 1 13,40 -0.4 m/s13,80 0
    29 Loïs Steenbeek Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 2 14,49 -0.3 m/s15,00 434
    36 Rosalie van Gool Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 2 14,89 +0.0 m/s15,00 0


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    3 Lara Weghorst Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 1 26,33 -0.6 m/s27,00 736
    8 Roos van Elk Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 1 27,19 -0.6 m/s27,00 0
    28 Maudi Gaillard Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 2 31,42 -0.7 m/s29,00 399


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    1 Roos van Elk Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 1 2:15,73 2:12,64 845
    2 Amina Maatoug Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 1 2:21,14 2:22,22 0
    9 Esther Lievers Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 2 2:30,27 2:39,81 669
    26 Evi Kulker Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 2 2:51,71 2:44,07 0


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam Team 100mH OBPTeam punten
    12 Naomi van Daalen Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 1 17,47 -1.9 m/s18,50 516
    25 Amal Maatoug Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 1 20,03 -1.9 m/s18,50 0
    29 Rosalie van Gool Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 2 22,02 -1.7 m/s19,98 224


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 U-Track Meisjes Team 1 (4x100m) U-Track - MJB 4 49,03 817
    2 AV Clytoneus Meisjes (4x100m) AV Clytoneus - MJB 4 50,90 725
    3 Altis Meisjes Team 1 (4x100m) Altis - MJB 4 52,00 674
    4 Hellas Utrecht Meisjes (4x100m) Hellas Utrecht - MJB 4 52,04 672
    5 AV Gouda Meisjes (4x100m) AV Gouda - MJB 4 52,10 670
    6 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - MJB 4 52,17 667
    7 Almere `81 Meisjes (4x100m) Almere `81 - MJB 4 52,20 665
    8 GAC Hilversum Meisjes Team 1 (4x100m) GAC Hilversum - MJB 4 52,23 664
    9 ARV Ilion Meisjes (4x100m) ARV Ilion - MJB 4 53,65 602
    10 Tempo AV Meisjes Team 1 (4x100m) Tempo AV - MJB 4 53,74 598
    11 AAV `36 Meisjes (4x100m) AAV `36 - MJB 4 53,84 594
    12 OSM `75 Meisjes (4x100m) OSM `75 - MJB 4 54,82 553
    13 Altis Meisjes Team 2 (4x100m) Altis - MJB 4 55,94 509
    14 Tempo AV Meisjes Team 2 (4x100m) Tempo AV - MJB 4 56,48 488
    15 AV Triathlon Meisjes (4x100m) AV Triathlon - MJB 4 58,37 417
    16 U-Track Meisjes Team 2 (4x100m) U-Track - MJB 4 58,52 412
    17 Leiden Atletiek Meisjes Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - MJB 4 DQ 0
    17 AV Phoenix Meisjes (4x100m) AV Phoenix - MJB 0 DNS 0
    17 AV Spirit Lelystad Meisjes (4x100m) AV Spirit Lelystad - MJB 0 DNS 0
    17 AV Zuidwal Meisjes (4x100m) AV Zuidwal - MJB 1 DNS 0
    17 BAV Meisjes (4x100m) BAV - MJB 0 DNS 0
    17 GAC Hilversum Meisjes Team 2 (4x100m) GAC Hilversum - MJB 0 DNS 0
    17 AV Atverni Meisjes (4x100m) AV Atverni - MJB 4 DNF 0


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    3 Airissa Vermond Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 1 30,88 --- 615
    8 Loïs Steenbeek Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 2 29,01 --- 581
    15 Amal Maatoug Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 1 25,20 --- 0
    Myrthe Steenbeek Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    3 Amber van Mensch Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 1 30,77 --- 560
    7 Isabelle Reijman Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 2 25,43 --- 447
    17 Madelief Nouwens Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 2 20,70 --- 0
    28 Lieke Pauli Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 1 17,62 --- 0


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    9 Amber van Mensch Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 1 10,58 --- 628
    15 Airissa Vermond Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 1 9,92 --- 0
    17 Isabelle Reijman Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 2 9,44 --- 551
    29 Madelief Nouwens Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 2 8,21 --- 0


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    9 Esther Lievers Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 2 1,45 --- 672
    18 Isa van der Meer Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 1 1,40 --- 615
    22 Lieke Pauli Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 1 1,35 --- 0


    Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam Team HSS OBPTeam punten
    3 Naomi van Daalen Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 1 10,19 +0.6 m/s--- 664


    Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team PolshoogOBPTeam punten
    4 Amber van Mensch Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 1 2,50 --- 437
    Myrthe Steenbeek Leiden Leiden Atletiek Meisjes Team 2 DNS --- 0