Vereniging 'AAV `36' op 'Junioren B Poule 42 Wedstrijd 1 [2017]'

Prijzen

Ludo van Nieuwenhuizen
  • Jongens Junior B - 800m - 1:58,82
Rick van de Noort
  • Jongens Junior B - 110mH - 15,24
Rick van de Noort
  • Jongens Junior B - Hoog - 1,80
Mattias Nab
  • Jongens Junior B - HSS - 12,74
Kadidja Sangare
  • Meisjes Junior B - 100mH - 14,71
Kadidja Sangare
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,60

Hoogtepunten

Ludo van Nieuwenhuizen JJB 800m
  • 1:58,82
  • Rick van de Noort JJB 110mH
  • 15,24
  • Rick van de Noort JJB Hoog
  • 1,80
  • Kadidja Sangare MJB Hoog
  • 1,60
  • Kadidja Sangare MJB 100mH
  • 14,71
  • Niels van der Weide JJB 110mH
  • 15,81
  • Mattias Nab JJB HSS
  • 12,74
  • Jonne van der Giessen MJB 100mH
  • 15,90
  • Kadidja Sangare MJB 200m
  • 26,70
  • Quincy Heemskerk MJB Hoog
  • 1,50
  •  

    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    8 Rick van de Noort AAV `36 AAV `36 Jongens Team 1 11,87 +0.3 m/s12,20 607
    11 Maxim Scholma AAV `36 AAV `36 Jongens Team 2 12,16 -0.4 m/s12,00 548
    29 Rens Tasma AAV `36 AAV `36 Jongens Team 2 13,00 +0.1 m/s13,50 0
    30 Brian Kortekaas AAV `36 AAV `36 Jongens Team 1 13,01 -0.4 m/s12,00 0


    Jongens Junior B - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    5 Mattias Nab AAV `36 AAV `36 Jongens Team 1 24,10 -0.1 m/s24,30 635
    18 Sander Mets AAV `36 AAV `36 Jongens Team 2 25,53 -0.3 m/s27,00 513
    22 Rick Schreuder AAV `36 AAV `36 Jongens Team 2 26,43 -0.3 m/s27,50 0
    Brian Kortekaas AAV `36 AAV `36 Jongens Team 1 DNS 25,30 0


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    1 Ludo van N...wenhuizen AAV `36 AAV `36 Jongens Team 1 1:58,82 1:59,20 768
    13 Jim van 't Schip AAV `36 AAV `36 Jongens Team 1 2:12,14 2:16,60 0
    21 Bram van der Marel AAV `36 AAV `36 Jongens Team 2 2:18,61 2:24,30 469
    Justin Verheul AAV `36 AAV `36 Jongens Team 2 DNS 2:29,60 0


    Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

    # Naam Team 110mH OBPTeam punten
    2 Rick van de Noort AAV `36 AAV `36 Jongens Team 1 15,24 -0.7 m/s15,80 823
    6 Niels van der Weide AAV `36 AAV `36 Jongens Team 1 15,81 -0.4 m/s16,50 0
    18 Dennis van Tilburg AAV `36 AAV `36 Jongens Team 2 18,98 -1.3 m/s18,80 514
    20 Bastiaan Deul AAV `36 AAV `36 Jongens Team 2 19,85 -1.3 m/s20,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `47 Jongens (4x100m) AV `47 - JJB 4 45,31 727
    2 AAV `36 Jongens Team 1 (4x100m) AAV `36 - JJB 4 45,68 706
    3 Leiden Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - JJB 4 46,27 673
    4 AV Gouda Jongens (4x100m) AV Gouda - JJB 4 46,63 653
    5 GAC Hilversum Jongens Team 1 (4x100m) GAC Hilversum - JJB 4 46,70 649
    6 Altis Jongens Team 1 (4x100m) Altis - JJB 4 46,77 646
    7 ARV Ilion Jongens (4x100m) ARV Ilion - JJB 4 47,16 625
    8 Hellas Utrecht Jongens (4x100m) Hellas Utrecht - JJB 4 47,77 593
    9 AAV `36 Jongens Team 2 (4x100m) AAV `36 - JJB 4 48,45 558
    10 BAV Jongens (4x100m) BAV - JJB 4 48,56 552
    11 OSM `75 Jongens (4x100m) OSM `75 - JJB 4 49,86 489
    12 Tempo AV Jongens (4x100m) Tempo AV - JJB 4 50,70 450
    13 Altis Jongens Team 2 (4x100m) Altis - JJB 4 51,42 417
    14 AV Zuidwal Jongens (4x100m) AV Zuidwal - JJB 4 51,47 415
    15 AV Pijnenburg Jongens (4x100m) AV Pijnenburg - JJB 4 51,91 395
    16 U-Track Jongens (4x100m) U-Track - JJB 4 DQ 0
    16 Altis Jongens Team 3 (4x100m) Altis - JJB 0 DNS 0
    16 AV Atverni Jongens (4x100m) AV Atverni - JJB 4 DNS 0
    16 AV Phoenix Jongens (4x100m) AV Phoenix - JJB 0 DNS 0
    16 AV Spirit Lelystad Jongens (4x100m) AV Spirit Lelystad - JJB 0 DNS 0
    16 GAC Hilversum Jongens Team 2 (4x100m) GAC Hilversum - JJB 0 DNS 0
    16 Leiden Atletiek Jongens Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - JJB 4 DNS 0


    Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    4 Daan van der Lee AAV `36 AAV `36 Jongens Team 1 43,95 --- 549
    9 Bastiaan Deul AAV `36 AAV `36 Jongens Team 2 37,86 --- 459
    15 Ferdinand Zonneveld AAV `36 AAV `36 Jongens Team 2 34,92 --- 0


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    8 Tom Driessen AAV `36 AAV `36 Jongens Team 1 31,69 --- 512
    11 Daan van der Lee AAV `36 AAV `36 Jongens Team 1 29,60 --- 0
    22 Sander Mets AAV `36 AAV `36 Jongens Team 2 22,49 --- 291
    24 Ferdinand Zonneveld AAV `36 AAV `36 Jongens Team 2 22,45 --- 0


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    5 Tom Driessen AAV `36 AAV `36 Jongens Team 1 11,95 --- 597
    13 Daan van der Lee AAV `36 AAV `36 Jongens Team 1 10,39 --- 0
    22 Ben Besamusca AAV `36 AAV `36 Jongens Team 2 9,50 --- 423
    27 Rick Schreuder AAV `36 AAV `36 Jongens Team 2 7,77 --- 0


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    2 Rick van de Noort AAV `36 AAV `36 Jongens Team 1 1,80 --- 680
    8 Dennis van Tilburg AAV `36 AAV `36 Jongens Team 2 1,65 --- 540
    15 Bastiaan Deul AAV `36 AAV `36 Jongens Team 2 1,60 --- 0
    23 Ludo van N...wenhuizen AAV `36 AAV `36 Jongens Team 1 1,50 --- 0


    Jongens Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam Team HSS OBPTeam punten
    2 Mattias Nab AAV `36 AAV `36 Jongens Team 1 12,74 +2.5 m/s--- 648
    5 Tom Driessen AAV `36 AAV `36 Jongens Team 1 12,01 +0.0 m/s--- 0
    14 Dennis van Tilburg AAV `36 AAV `36 Jongens Team 2 10,67 +0.4 m/s--- 417
    27 Justin Verheul AAV `36 AAV `36 Jongens Team 2 8,73 +1.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    5 Jonne van ...r Giessen AAV `36 AAV `36 Meisjes 13,12 +0.8 m/s13,27 655
    21 Tirza Meijer AAV `36 AAV `36 Meisjes 14,13 -0.4 m/s13,90 0


    Meisjes Junior B - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    4 Kadidja Sangare AAV `36 AAV `36 Meisjes 26,70 -0.6 m/s26,50 707
    14 Mila Wacht AAV `36 AAV `36 Meisjes 28,05 -1.8 m/s28,00 0


    Meisjes Junior B - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    15 Ilse van der Marel AAV `36 AAV `36 Meisjes 2:34,98 2:35,00 619
    22 Ilse Rolf AAV `36 AAV `36 Meisjes 2:46,01 2:35,90 0


    Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

    # Naam Team 100mH OBPTeam punten
    2 Kadidja Sangare AAV `36 AAV `36 Meisjes 14,71 -0.4 m/s14,90 781
    6 Jonne van ...r Giessen AAV `36 AAV `36 Meisjes 15,90 -0.4 m/s15,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 U-Track Meisjes Team 1 (4x100m) U-Track - MJB 4 49,03 817
    2 AV Clytoneus Meisjes (4x100m) AV Clytoneus - MJB 4 50,90 725
    3 Altis Meisjes Team 1 (4x100m) Altis - MJB 4 52,00 674
    4 Hellas Utrecht Meisjes (4x100m) Hellas Utrecht - MJB 4 52,04 672
    5 AV Gouda Meisjes (4x100m) AV Gouda - MJB 4 52,10 670
    6 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - MJB 4 52,17 667
    7 Almere `81 Meisjes (4x100m) Almere `81 - MJB 4 52,20 665
    8 GAC Hilversum Meisjes Team 1 (4x100m) GAC Hilversum - MJB 4 52,23 664
    9 ARV Ilion Meisjes (4x100m) ARV Ilion - MJB 4 53,65 602
    10 Tempo AV Meisjes Team 1 (4x100m) Tempo AV - MJB 4 53,74 598
    11 AAV `36 Meisjes (4x100m) AAV `36 - MJB 4 53,84 594
    12 OSM `75 Meisjes (4x100m) OSM `75 - MJB 4 54,82 553
    13 Altis Meisjes Team 2 (4x100m) Altis - MJB 4 55,94 509
    14 Tempo AV Meisjes Team 2 (4x100m) Tempo AV - MJB 4 56,48 488
    15 AV Triathlon Meisjes (4x100m) AV Triathlon - MJB 4 58,37 417
    16 U-Track Meisjes Team 2 (4x100m) U-Track - MJB 4 58,52 412
    17 Leiden Atletiek Meisjes Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - MJB 4 DQ 0
    17 AV Phoenix Meisjes (4x100m) AV Phoenix - MJB 0 DNS 0
    17 AV Spirit Lelystad Meisjes (4x100m) AV Spirit Lelystad - MJB 0 DNS 0
    17 AV Zuidwal Meisjes (4x100m) AV Zuidwal - MJB 1 DNS 0
    17 BAV Meisjes (4x100m) BAV - MJB 0 DNS 0
    17 GAC Hilversum Meisjes Team 2 (4x100m) GAC Hilversum - MJB 0 DNS 0
    17 AV Atverni Meisjes (4x100m) AV Atverni - MJB 4 DNF 0


    Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    16 Eva Middelkoop AAV `36 AAV `36 Meisjes 24,87 --- 502
    17 Tirza Meijer AAV `36 AAV `36 Meisjes 24,73 --- 0


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    8 Ilse van der Marel AAV `36 AAV `36 Meisjes 24,75 --- 431
    12 Jokeh Engelhart AAV `36 AAV `36 Meisjes 22,57 --- 0


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    7 Jokeh Engelhart AAV `36 AAV `36 Meisjes 10,77 --- 641
    23 Mila Wacht AAV `36 AAV `36 Meisjes 9,05 --- 0


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    1 Kadidja Sangare AAV `36 AAV `36 Meisjes 1,60 --- 832
    7 Quincy Heemskerk AAV `36 AAV `36 Meisjes 1,50 --- 0


    Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam Team HSS OBPTeam punten
    4 Jonne van ...r Giessen AAV `36 AAV `36 Meisjes 9,92 +1.0 m/s--- 632
    18 Eva Middelkoop AAV `36 AAV `36 Meisjes 8,39 +1.5 m/s--- 0


    Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team PolshoogOBPTeam punten
    9 Jokeh Engelhart AAV `36 AAV `36 Meisjes 1,90 --- 189