Vereniging 'AV Edam' op 'Junioren C/D Poule 54 Wedstrijd 2 [2017]'

Hoogtepunten

Marnix Kolkman JJC Ver
  • 5,83
  • Manon Verdonck MJC 800m
  • 2:29,57
  • Daniëlle Steur MJC 150m
  • 21,51
  • Marnix Kolkman JJC Hoog
  • 1,60
  • Caya de Graaf MJC Ver
  • 4,54
  • Daniëlle Steur MJC 800m
  • 2:32,01
  • Daniëlle Steur MJC Hoog
  • 1,35
  • Jur Bakker JJD 80m
  • 11,26
  • Marnix Kolkman JJC 100mH
  • 14,78
  • Jeroen van het Hof JJC Speer
  • 38,57
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team 150m OBPTeam punten
    11 Sam Reukers AV Edam AV Edam JC 21,17 -1.1 m/s--- 518
    16 Daan Schurink AV Edam AV Edam JC 22,51 -1.1 m/s--- 416


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    14 Jeroen van het Hof AV Edam AV Edam JC 2:37,57
    2:25,41
    490
    15 Sam Reukers AV Edam AV Edam JC 2:52,39 --- 371


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team 100mH OBPTeam punten
    1 Marnix Kolkman AV Edam AV Edam JC 14,78 -4.6 m/s
    14,24
    747
    6 Jeroen van het Hof AV Edam AV Edam JC 18,48 -4.6 m/s
    17,08
    452


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hera JC Team 1 (4x100m) AV Hera - JJC 4 45,74 890
    2 AV NEA-Volharding JC Team 1 (4x100m) AV NEA-Volharding - JJC 4 51,83 646
    3 AV Hylas JC (4x100m) AV Hylas - JJC 4 52,41 625
    4 SV Noordkop JC (4x100m) SV Noordkop - JJC 4 54,61 552
    5 SAV JC (4x100m) SAV - JJC 4 55,43 527
    6 AV Castricum JC (4x100m) AV Castricum - JJC 0 DNS 0
    6 AV DOKEV Anna Paulowna JC (4x100m) AV DOKEV Anna Paulowna - JJC 0 DNS 0
    6 AV Edam JC (4x100m) AV Edam - JJC 0 DNS 0
    6 AV Hera JC Team 2 (4x100m) AV Hera - JJC 0 DNS 0
    6 AV NEA-Volharding JC Team 2 (4x100m) AV NEA-Volharding - JJC 0 DNS 0
    6 AV NOVA JC (4x100m) AV NOVA - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    1 Jeroen van het Hof AV Edam AV Edam JC 38,57 --- 620
    8 Daan Schurink AV Edam AV Edam JC 25,76 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    2 Sam Reukers AV Edam AV Edam JC 10,83 --- 562
    6 Daan Schurink AV Edam AV Edam JC 8,69 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    2 Marnix Kolkman AV Edam AV Edam JC 1,60 --- 702


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    1 Marnix Kolkman AV Edam AV Edam JC 5,83 +2.4 m/s--- 779


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    2 Jur Bakker AV Edam AV Edam JD 11,26 -2.0 m/s
    11,13
    577
    9 Emiel Joosten AV Edam AV Edam JD 12,32 -2.0 m/s
    12,12
    424
    18 Leandro Ouwehand AV Edam AV Edam JD DNS 11,81 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    8 Jan Runderkamp AV Edam AV Edam JD 3:39,56
    3:34,25
    422
    10 Finn van Driel AV Edam AV Edam JD 3:51,69
    3:37,34
    356
    15 Jelle Buikman AV Edam AV Edam JD 4:17,94 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    1 Jur Bakker AV Edam AV Edam JD 13,62 -2.6 m/s
    14,12
    524
    3 Emiel Joosten AV Edam AV Edam JD 15,97 -2.6 m/s
    16,00
    328
    5 Sem Vredevoort AV Edam AV Edam JD 16,23 -2.8 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hera JD (4x80m) AV Hera - JJD 4 44,84 556
    2 AV Castricum JD (4x80m) AV Castricum - JJD 4 44,98 551
    3 AV NEA-Volharding JD Team 1 (4x80m) AV NEA-Volharding - JJD 4 46,67 488
    4 AV NOVA JD (4x80m) AV NOVA - JJD 4 48,56 424
    5 AV DOKEV Anna Paulowna JD (4x80m) AV DOKEV Anna Paulowna - JJD 4 49,13 405
    6 AV Edam JD (4x80m) AV Edam - JJD 4 50,03 327
    6 AV Hylas JD (4x80m) AV Hylas - JJD 4 50,14 374
    8 SV Noordkop JD (4x80m) SV Noordkop - JJD 4 50,65 358
    9 AV NEA-Volharding JD Team 2 (4x80m) AV NEA-Volharding - JJD 0 DNS 0
    9 TAS `82 JD (4x80m) TAS `82 - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    4 Emiel Joosten AV Edam AV Edam JD 17,16 --- 252
    9 Sem Vredevoort AV Edam AV Edam JD 14,58 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    5 Jan Runderkamp AV Edam AV Edam JD 6,58 --- 341
    11 Leandro Ouwehand AV Edam AV Edam JD DNS --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    5 Finn van Driel AV Edam AV Edam JD 1,25 --- 426
    11 Leandro Ouwehand AV Edam AV Edam JD DNS --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    2 Jur Bakker AV Edam AV Edam JD 4,65 +3.0 m/s--- 550
    13 Jelle Buikman AV Edam AV Edam JD 3,27 +1.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team 150m OBPTeam punten
    5 Daniëlle Steur AV Edam AV Edam MC 21,51 -0.1 m/s
    23,10
    491
    13 Manon Verdonck AV Edam AV Edam MC 23,07 -0.1 m/s
    22,50
    376


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    4 Manon Verdonck AV Edam AV Edam MC 2:29,57
    2:24,17
    563
    6 Daniëlle Steur AV Edam AV Edam MC 2:32,01
    2:30,88
    540
    13 Rosy Veerman AV Edam AV Edam MC 2:55,43
    3:02,62
    0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    2 Caya de Graaf AV Edam AV Edam MC 14,09 -2.9 m/s
    14,47
    480
    14 Esmée Rossenaar AV Edam AV Edam MC 17,13 -4.1 m/s--- 252
    15 Femke Guit AV Edam AV Edam MC 17,32 -4.1 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV NEA-Volharding MC Team 1 (4x80m) AV NEA-Volharding - MJC 4 43,29 618
    2 SAV MC Team 1 (4x80m) SAV - MJC 4 43,77 598
    3 AV Hera MC Team 1 (4x80m) AV Hera - MJC 4 43,91 592
    4 AV Edam MC (4x80m) AV Edam - MJC 4 44,08 586
    5 AV NOVA MC (4x80m) AV NOVA - MJC 4 45,52 530
    6 SV Noordkop MC (4x80m) SV Noordkop - MJC 4 45,77 521
    7 SAV MC Team 2 (4x80m) SAV - MJC 4 46,10 509
    8 AV NEA-Volharding MC Team 2 (4x80m) AV NEA-Volharding - MJC 4 46,38 499
    9 AV Hera MC Team 2 (4x80m) AV Hera - MJC 0 DNS 0
    9 TAS `82 MC (4x80m) TAS `82 - MJC 4 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    3 Lianne Runderkamp AV Edam AV Edam MC 27,29 --- 452
    5 Femke Guit AV Edam AV Edam MC 22,94 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    6 Femke Guit AV Edam AV Edam MC 18,70 --- 282
    9 Caitlin Wals AV Edam AV Edam MC 17,76 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    5 Caitlin Wals AV Edam AV Edam MC 8,44 --- 444
    9 Rosy Veerman AV Edam AV Edam MC 7,95 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    6 Daniëlle Steur AV Edam AV Edam MC 1,35 --- 499
    11 Lianne Runderkamp AV Edam AV Edam MC 1,30 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    1 Caya de Graaf AV Edam AV Edam MC 4,54 m/s--- 527
    10 Willeke Vink AV Edam AV Edam MC 3,94 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hera MD (4x60m) AV Hera - MJD 4 34,48 587
    2 SAV MD Team 1 (4x60m) SAV - MJD 4 35,39 543
    3 AV Castricum MD (4x60m) AV Castricum - MJD 4 35,63 532
    4 AV Hylas MD (4x60m) AV Hylas - MJD 4 37,94 431
    5 AV NEA-Volharding MD Team 1 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 37,99 428
    6 AV NEA-Volharding MD Team 2 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 39,14 383
    7 SV Noordkop MD (4x60m) SV Noordkop - MJD 4 39,59 365
    8 AV DOKEV Anna Paulowna MD (4x60m) AV DOKEV Anna Paulowna - MJD 0 DNS 0
    8 AV NOVA MD (4x60m) AV NOVA - MJD 0 DNS 0
    8 SAV MD Team 2 (4x60m) SAV - MJD 0 DNS 0