Vereniging 'SV Diomedon' op 'Junioren C/D Poule 61 Wedstrijd 3 [2017]'

Prijzen

Emma Meulblok
  • Meisjes Junior C - 300mH - 54,23
Lieke van der Linden
  • Meisjes Junior C - Kogel - 8,74
Emma Meulblok
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,45
Noa van der Wouw
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,63

Hoogtepunten

Noa van der Wouw MJC Ver
  • 4,63
  • Jasper de Jong JJC 800m
  • 2:29,90
  • Jasper de Jong JJC Hoog
  • 1,35
  • Emma Meulblok MJC Hoog
  • 1,45
  • Rick van Ekeren JJC 300mH
  • 54,13
  • David de Vos JJC 100m
  • 14,62
  • Vera van Rosendaal MJC 80m
  • 12,04
  • Rick van Ekeren JJC Ver
  • 4,14
  • Noa van der Wouw MJC 80m
  • 11,13
  • Amber Aertssen MJD 60m
  • 9,42
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    18 David de Vos SV Diomedon JC 14,62 +3.3 m/s--- 460


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Jasper de Jong SV Diomedon JC 2:29,90 2:29,19 560


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Rick van Ekeren SV Diomedon JC 54,13 --- 435


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Jense Seesing SV Diomedon JC X X 17,01 19,95 19,95 --- 306


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Jense Seesing SV Diomedon JC 7,18 8,14 8,07 X 8,14 --- 429
    9 David de Vos SV Diomedon JC 5,33 5,67 5,47 5,21 5,67 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Jasper de Jong SV Diomedon JC 1,35 --- 499


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    8 Rick van Ekeren SV Diomedon JC 3,86 3,73 4,14 4,14 +1.6 m/s--- 446


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Noa van der Wouw SV Diomedon MC 11,13 +3.0 m/s11,20 597
    16 Vera van Rosendaal SV Diomedon MC 12,04 +2.3 m/s12,61 462


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    17 Vera van Rosendaal SV Diomedon MC 3:03,91 2:55,61 293
    20 Merel Janssen SV Diomedon MC 3:22,09 --- 187


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Emma Meulblok SV Diomedon MC 54,23 --- 433
    10 Maud van Ekeren SV Diomedon MC 1:01,19 --- 284


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Delta Sport MC (4x80m) Delta Sport - MJC 4 43,03 629
    2 THOR MC Team 1 (4x80m) THOR - MJC 4 44,37 574
    3 Spado MC (4x80m) Spado - MJC 4 45,02 549
    4 RK HAV MC (4x80m) RK HAV - MJC 4 45,07 497
    4 AV `56 MC (4x80m) AV `56 - MJC 4 45,22 541
    6 SV Diomedon MC (4x80m) SV Diomedon - MJC 4 46,05 511
    7 Dynamica ADSV MC (4x80m) Dynamica ADSV - MJC 4 46,80 484
    8 DJA MC (4x80m) DJA - MJC 4 47,99 443
    9 THOR MC Team 2 (4x80m) THOR - MJC 4 48,54 425
    10 ARV Achilles MC (4x80m) ARV Achilles - MJC 0 DNS 0
    10 AV Groene Ster MC (4x80m) AV Groene Ster - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Lieke van der Linden SV Diomedon MC 17,39 X 18,91 15,82 18,91 --- 303
    7 Merel Janssen SV Diomedon MC 15,52 15,52 16,07 14,37 16,07 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Lieke van der Linden SV Diomedon MC 8,15 7,83 8,74 8,59 8,74 --- 460
    9 Eline van Vugt SV Diomedon MC 7,13 6,74 6,08 7,00 7,13 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Emma Meulblok SV Diomedon MC 1,45 --- 582
    11 Eline van Vugt SV Diomedon MC 1,25 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Noa van der Wouw SV Diomedon MC 4,50 4,63 4,28 4,63 +1.7 m/s--- 546
    14 Maud van Ekeren SV Diomedon MC 3,57 3,65 3,65 +2.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    14 Amber Aertssen SV Diomedon MD 9,42 +2.2 m/s9,34 473


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    14 Nicole Banka SV Diomedon MD 13,63 +0.6 m/s13,86 235
    16 Roos Janssen SV Diomedon MD 14,01 +0.6 m/s13,91 207


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `56 MD Team 1 (4x60m) AV `56 - MJD 4 32,89 670
    2 AV Scheldesport MD (4x60m) AV Scheldesport - MJD 4 35,38 543
    3 Spado MD Team 1 (4x60m) Spado - MJD 4 35,56 535
    4 THOR MD Team 1 (4x60m) THOR - MJD 4 36,11 510
    5 Dynamica ADSV MD (4x60m) Dynamica ADSV - MJD 4 36,36 498
    6 Spado MD Team 2 (4x60m) Spado - MJD 4 37,34 456
    7 ARV Achilles MD (4x60m) ARV Achilles - MJD 4 37,39 453
    8 THOR MD Team 2 (4x60m) THOR - MJD 4 38,12 423
    9 SV Diomedon MD (4x60m) SV Diomedon - MJD 4 38,82 395
    10 AV Groene Ster MD (4x60m) AV Groene Ster - MJD 0 DNS 0
    10 AV `56 MD Team 2 (4x60m) AV `56 - MJD 0 DNS 0
    10 DJA MD (4x60m) DJA - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    19 Amy van der Linden SV Diomedon MD 7,75 X X 6,82 7,75 --- 25


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Roos Janssen SV Diomedon MD 6,75 6,69 7,64 7,66 7,66 --- 403
    12 Sydney Heijnen SV Diomedon MD 6,62 6,56 6,31 6,90 6,90 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Nicole Banka SV Diomedon MD 1,15 --- 352
    12 Amber Aertssen SV Diomedon MD 1,10 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    16 Sydney Heijnen SV Diomedon MD 2,88 2,85 2,89 2,89 +1.1 m/s--- 196
    22 Amy van der Linden SV Diomedon MD 1,86 1,89 1,92 1,85 1,92 +1.5 m/s--- 0