Vereniging 'Spado' op 'Junioren C/D Poule 61 Wedstrijd 3 [2017]'

Prijzen

Job Visscher
  • Jongens Junior C - 100m - 12,12
Job Visscher
  • Jongens Junior C - 800m - 2:10,33
Jesper van Meer
  • Jongens Junior C - 300mH - 46,88
Ramon Biondina
  • Jongens Junior C - 300mH - 46,90
Jip Haest
  • Jongens Junior C - Discus - 33,84
Robbert Maas
  • Jongens Junior C - Discus - 31,33
Jesper van Meer
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,50
Ramon Biondina
  • Jongens Junior C - Ver - 4,99
Rick Stolp
  • Jongens Junior D - 80m - 11,43
Rick Stolp
  • Jongens Junior D - 80mH - 14,23
Pim Nuijten
  • Jongens Junior D - Speer - 28,81
Jochem Huijbregts
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,40
Amber van de Klundert
  • Meisjes Junior C - 300mH - 55,02
Trijntje van Elzakker
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,37
Isis Bakx
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:19,54
Eefke Leeuwis
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:21,57
Trijntje van Elzakker
  • Meisjes Junior D - 60mH - 9,46
Lotte Haest
  • Meisjes Junior D - 60mH - 10,44
Lotte Haest
  • Meisjes Junior D - Discus - 23,38
Lotte Haest
  • Meisjes Junior D - Kogel - 13,50
Trijntje van Elzakker
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,45
Anouk Verdaasdonk
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,10

Hoogtepunten

Trijntje van Elzakker MJD 60mH
  • 9,46
  • Trijntje van Elzakker MJD Hoog
  • 1,45
  • Mathijs Verbeek JJC 100m
  • 12,61
  • Kaj Hoornweg JJC 100m
  • 12,91
  • Lotte Haest MJD Kogel
  • 13,50
  • Trijntje van Elzakker MJD 60m
  • 8,37
  • Job Visscher JJC 100m
  • 12,12
  • Mathijs Verbeek JJC 800m
  • 2:19,29
  • Job Visscher JJC 800m
  • 2:10,33
  • Lotte Haest MJD 60mH
  • 10,44
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Job Visscher Spado JC Team 1 12,12 +3.3 m/s12,35 805
    4 Mathijs Verbeek Spado JC Team 1 12,61 +3.3 m/s12,55 726
    7 Kaj Hoornweg Spado JC Team 1 12,91 +4.2 m/s13,54 0
    14 Ivo de Wit Spado JC Team 2 14,37 +6.3 m/s14,91 489
    16 Fabio Dudink Spado JC Team 2 14,54 +4.2 m/s14,61 469
    21 Axel Linders Spado JC Team 2 14,79 +6.3 m/s14,80 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Job Visscher Spado JC Team 1 2:10,33 2:07,01 777
    4 Mathijs Verbeek Spado JC Team 1 2:19,29 2:18,11 670
    5 Elmer Janssens Spado JC Team 1 2:22,89 2:25,39 0
    8 Neo Elzakkers Spado JC Team 2 2:30,28 2:39,68 556
    12 Axel Linders Spado JC Team 2 2:44,58 2:38,55 431
    13 Fabio Dudink Spado JC Team 2 2:46,89 2:30,93 0


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Jesper van Meer Spado JC Team 1 46,88 48,11 637
    3 Ramon Biondina Spado JC Team 1 46,90 47,44 637
    5 Daan Hultermans Spado JC Team 1 48,28 48,22 0
    8 Joep Bovée Spado JC Team 2 52,27 58,00 482
    9 Jelle van der Wel Spado JC Team 2 52,42 58,00 478


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Spado JC Team 1 (4x100m) Spado - JJC 4 48,96 753
    2 AV Scheldesport JC (4x100m) AV Scheldesport - JJC 4 51,06 673
    3 AV `56 JC Team 1 (4x100m) AV `56 - JJC 4 52,15 635
    4 AV Groene Ster JC (4x100m) AV Groene Ster - JJC 4 54,29 513
    4 THOR JC (4x100m) THOR - JJC 4 54,51 556
    6 Spado JC Team 2 (4x100m) Spado - JJC 4 55,55 523
    7 RK HAV JC (4x100m) RK HAV - JJC 4 59,04 422
    8 ARV Achilles JC (4x100m) ARV Achilles - JJC 0 DNS 0
    8 AV `56 JC Team 2 (4x100m) AV `56 - JJC 0 DNS 0
    8 SV Diomedon JC (4x100m) SV Diomedon - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Jip Haest Spado JC Team 1 31,71 26,81 33,55 33,84 33,84 --- 531
    2 Robbert Maas Spado JC Team 1 30,18 27,01 X 31,33 31,33 --- 0
    12 Ivo de Wit Spado JC Team 2 X 9,71 X 11,57 11,57 --- 128


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    4 Robbert Maas Spado JC Team 1 9,24 9,43 9,10 9,30 9,43 --- 495
    6 Marc van Splunter Spado JC Team 1 7,48 7,42 7,62 7,53 7,62 --- 0
    12 Neo Elzakkers Spado JC Team 2 X 4,72 4,40 4,98 4,98 --- 240
    13 Delano Ververs Spado JC Team 2 X 4,24 X 4,88 4,88 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Jesper van Meer Spado JC Team 1 1,50 --- 623
    5 Kaj Hoornweg Spado JC Team 1 1,45 --- 0
    8 Joep Bovée Spado JC Team 2 1,40 --- 541
    8 Jelle van der Wel Spado JC Team 2 1,40 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    2 Ramon Biondina Spado JC Team 1 4,93 4,99 4,89 4,99 +2.0 m/s--- 619
    4 Largo de Leeuw Spado JC Team 1 3,81 4,54 4,55 4,62 4,62 +2.0 m/s--- 0
    7 Joep Bovée Spado JC Team 2 4,20 3,99 4,18 4,20 +2.5 m/s--- 458
    13 Delano Ververs Spado JC Team 2 3,72 3,95 3,54 3,80 3,95 +2.7 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Rick Stolp Spado JD Team 1 11,43 +3.1 m/s11,37 550
    13 Pim Nuijten Spado JD Team 1 12,74 +2.1 m/s12,42 371
    14 Jeroen Schepers Spado JD Team 2 13,10 +3.9 m/s--- 328
    15 Maarten Franken Spado JD Team 2 13,73 +3.9 m/s--- 258


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Ravi Watzeels Spado JD Team 1 3:27,05 3:29,97 498
    9 Quinten Steijns Spado JD Team 1 3:43,83 3:49,24 398
    13 Jeroen Schepers Spado JD Team 2 3:53,30 --- 348


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Rick Stolp Spado JD Team 1 14,23 +2.2 m/s14,54 467
    6 Ravi Watzeels Spado JD Team 1 15,76 +2.2 m/s16,41 343
    7 Jorrit Kessels Spado JD Team 1 16,73 +3.2 m/s16,59 0
    15 Luc Goossens Spado JD Team 2 18,66 +1.5 m/s--- 165


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DJA JD (4x80m) DJA - JJD 4 45,44 533
    2 ARV Achilles JD (4x80m) ARV Achilles - JJD 4 45,46 532
    3 AV `56 JD Team 1 (4x80m) AV `56 - JJD 4 45,56 529
    4 Spado JD Team 1 (4x80m) Spado - JJD 4 46,48 495
    5 THOR JD (4x80m) THOR - JJD 4 47,74 451
    6 AV Groene Ster JD (4x80m) AV Groene Ster - JJD 0 DNS 0
    6 AV Scheldesport JD (4x80m) AV Scheldesport - JJD 0 DNS 0
    6 AV `56 JD Team 2 (4x80m) AV `56 - JJD 0 DNS 0
    6 Spado JD Team 2 (4x80m) Spado - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Pim Nuijten Spado JD Team 1 24,46 28,22 28,81 25,41 28,81 --- 477
    7 Daan Moerland Spado JD Team 1 X 18,29 X 16,99 18,29 --- 0
    9 Maarten Franken Spado JD Team 2 X 12,36 14,41 14,82 14,82 --- 218
    11 Sjors van der Wal Spado JD Team 2 X 13,27 X 12,76 13,27 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    8 Daan Moerland Spado JD Team 1 X 13,71 X 13,69 13,71 --- 179
    9 Sjors van der Wal Spado JD Team 2 X 9,34 10,06 10,80 10,80 --- 109


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    7 Quinten Steijns Spado JD Team 1 5,54 4,71 5,47 5,54 5,54 --- 277
    9 Maarten Franken Spado JD Team 2 4,82 4,67 5,16 4,97 5,16 --- 252
    11 Sjors van der Wal Spado JD Team 2 X 4,83 4,78 X 4,83 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Jochem Huijbregts Spado JD Team 1 1,40 --- 541
    4 Ravi Watzeels Spado JD Team 1 1,35 --- 0
    10 Luc Goossens Spado JD Team 2 1,25 --- 426


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    5 Jochem Huijbregts Spado JD Team 1 2,88 3,42 3,88 3,56 3,88 +1.1 m/s--- 394
    11 Jeroen Schepers Spado JD Team 2 3,10 2,95 3,11 2,84 3,11 +1.9 m/s--- 240
    12 Jorrit Kessels Spado JD Team 1 3,11 3,11 +0.5 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Britt van ...gdenbergh Spado MC 11,45 +3.0 m/s11,04 547
    25 Renske Nuijten Spado MC 12,65 +3.2 m/s11,78 382
    28 Renske Luijnenburg Spado MC 13,10 +3.2 m/s11,53 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Noortje de Deugd Spado MC 2:41,39 2:40,96 457
    15 Yanniek va...roekhoven Spado MC 2:58,69 2:42,00 327
    21 Julia Ooms Spado MC 3:29,16 2:58,00 0


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Amber van ... Klundert Spado MC 55,02 55,94 414
    13 Ineke Aarts Spado MC 1:02,42 58,70 261
    15 Renske Luijnenburg Spado MC 1:06,29 57,03 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Delta Sport MC (4x80m) Delta Sport - MJC 4 43,03 629
    2 THOR MC Team 1 (4x80m) THOR - MJC 4 44,37 574
    3 Spado MC (4x80m) Spado - MJC 4 45,02 549
    4 RK HAV MC (4x80m) RK HAV - MJC 4 45,07 497
    4 AV `56 MC (4x80m) AV `56 - MJC 4 45,22 541
    6 SV Diomedon MC (4x80m) SV Diomedon - MJC 4 46,05 511
    7 Dynamica ADSV MC (4x80m) Dynamica ADSV - MJC 4 46,80 484
    8 DJA MC (4x80m) DJA - MJC 4 47,99 443
    9 THOR MC Team 2 (4x80m) THOR - MJC 4 48,54 425
    10 ARV Achilles MC (4x80m) ARV Achilles - MJC 0 DNS 0
    10 AV Groene Ster MC (4x80m) AV Groene Ster - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Renske Nuijten Spado MC 14,74 15,92 16,38 13,12 16,38 --- 252
    15 Gwen Franken Spado MC 8,85 11,16 13,08 11,06 13,08 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    10 Yanniek va...roekhoven Spado MC 7,09 6,91 6,83 6,60 7,09 --- 371
    19 Gwen Franken Spado MC 4,57 4,69 4,76 X 4,76 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Renske Luijnenburg Spado MC 1,30 --- 462
    11 Amber van ... Klundert Spado MC 1,25 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    17 Gwen Versluijs Spado MC 3,28 3,06 3,39 3,34 3,39 +1.9 m/s--- 296
    20 Julia Ooms Spado MC 2,48 2,70 2,70 +3.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Trijntje v... Elzakker Spado MD Team 1 8,37 +2.1 m/s8,27 677
    10 Anouk Verdaasdonk Spado MD Team 1 9,08 +3.2 m/s8,97 534
    12 Cindy Jansen Spado MD Team 2 9,14 +2.9 m/s--- 523
    19 Lois Michielsen Spado MD Team 1 9,80 +2.2 m/s9,83 0
    26 Mirte van Aalst Spado MD Team 2 11,42 +2.9 m/s--- 187


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Isis Bakx Spado MD Team 1 3:19,54 3:19,65 549
    2 Eefke Leeuwis Spado MD Team 1 3:21,57 3:18,16 535
    7 Lisa Verkaart Spado MD Team 1 3:34,99 3:33,79 0
    11 Aimée Gladdinés Spado MD Team 2 3:51,18 --- 359
    15 Esmee de Baat Spado MD Team 2 4:06,86 --- 283


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Trijntje v... Elzakker Spado MD Team 1 9,46 +2.2 m/s9,57 689
    2 Lotte Haest Spado MD Team 1 10,44 +2.2 m/s10,47 550
    7 Lois Michielsen Spado MD Team 1 12,64 +2.0 m/s12,87 0
    9 Enna van den Boom Spado MD Team 2 13,14 +0.6 m/s--- 273


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `56 MD Team 1 (4x60m) AV `56 - MJD 4 32,89 670
    2 AV Scheldesport MD (4x60m) AV Scheldesport - MJD 4 35,38 543
    3 Spado MD Team 1 (4x60m) Spado - MJD 4 35,56 535
    4 THOR MD Team 1 (4x60m) THOR - MJD 4 36,11 510
    5 Dynamica ADSV MD (4x60m) Dynamica ADSV - MJD 4 36,36 498
    6 Spado MD Team 2 (4x60m) Spado - MJD 4 37,34 456
    7 ARV Achilles MD (4x60m) ARV Achilles - MJD 4 37,39 453
    8 THOR MD Team 2 (4x60m) THOR - MJD 4 38,12 423
    9 SV Diomedon MD (4x60m) SV Diomedon - MJD 4 38,82 395
    10 AV Groene Ster MD (4x60m) AV Groene Ster - MJD 0 DNS 0
    10 AV `56 MD Team 2 (4x60m) AV `56 - MJD 0 DNS 0
    10 DJA MD (4x60m) DJA - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Lotte Haest Spado MD Team 1 9,42 X 23,38 20,43 23,38 --- 367
    5 Daphne Lambregts Spado MD Team 1 12,79 X 15,53 15,11 15,53 --- 0
    13 Carlijn van Kuik Spado MD Team 2 12,68 11,65 12,38 11,45 12,68 --- 155
    15 Vera Hultermans Spado MD Team 2 X 10,07 9,05 8,67 10,07 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Lotte Haest Spado MD Team 1 12,19 13,04 12,59 13,50 13,50 --- 678
    10 Daphne Lambregts Spado MD Team 1 6,84 7,19 7,28 7,30 7,30 --- 0
    15 Carlijn van Kuik Spado MD Team 2 5,92 5,39 5,43 5,97 5,97 --- 304
    18 Vera Hultermans Spado MD Team 2 X 5,34 4,61 X 5,34 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Trijntje v... Elzakker Spado MD Team 1 1,45 --- 582
    5 Enna van den Boom Spado MD Team 2 1,20 --- 0
    5 Esmee de Baat Spado MD Team 2 1,20 --- 389
    5 Lotte van Pul Spado MD Team 1 1,20 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    2 Anouk Verdaasdonk Spado MD Team 1 4,04 4,10 3,95 3,96 4,10 +1.3 m/s--- 438
    8 Cindy Jansen Spado MD Team 2 3,59 3,52 3,49 3,59 +2.5 m/s--- 336
    9 Daphne Lambregts Spado MD Team 1 3,48 3,45 3,51 3,58 3,58 +1.4 m/s--- 0
    18 Mirte van Aalst Spado MD Team 2 2,50 2,82 2,78 2,47 2,82 +1.4 m/s--- 0