Vereniging 'Delta Sport' op 'Junioren C/D Poule 61 Wedstrijd 3 [2017]'

Prijzen

Ruchama Houtzager
  • Meisjes Junior C - 80m - 10,77
Fleur Leenheer
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,10
Ruchama Houtzager
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:38,24
Anique van Klinken
  • Meisjes Junior C - 300mH - 52,41

Hoogtepunten

Ruchama Houtzager MJC 80m
  • 10,77
  • Ruchama Houtzager MJC 800m
  • 2:38,24
  • Anique van Klinken MJC Hoog
  • 1,40
  • Anique van Klinken MJC 300mH
  • 52,41
  • Fleur Leenheer MJC 80m
  • 11,10
  •  

    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Ruchama Houtzager Delta Sport MC 10,77 +3.0 m/s10,88 657
    2 Fleur Leenheer Delta Sport MC 11,10 +3.0 m/s10,99 602
    18 Isabella Hulsken Delta Sport MC 12,15 +2.3 m/s12,33 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Ruchama Houtzager Delta Sport MC 2:38,24 2:34,68 484
    7 Ilse Goudswaard Delta Sport MC 2:45,06 2:39,00 427
    14 Nikita Hulsken Delta Sport MC 2:55,52 2:39,00 0


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Anique van Klinken Delta Sport MC 52,41 50,52 478
    7 Nikita Hulsken Delta Sport MC 58,12 54,87 345


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Delta Sport MC (4x80m) Delta Sport - MJC 4 43,03 629
    2 THOR MC Team 1 (4x80m) THOR - MJC 4 44,37 574
    3 Spado MC (4x80m) Spado - MJC 4 45,02 549
    4 RK HAV MC (4x80m) RK HAV - MJC 4 45,07 497
    4 AV `56 MC (4x80m) AV `56 - MJC 4 45,22 541
    6 SV Diomedon MC (4x80m) SV Diomedon - MJC 4 46,05 511
    7 Dynamica ADSV MC (4x80m) Dynamica ADSV - MJC 4 46,80 484
    8 DJA MC (4x80m) DJA - MJC 4 47,99 443
    9 THOR MC Team 2 (4x80m) THOR - MJC 4 48,54 425
    10 ARV Achilles MC (4x80m) ARV Achilles - MJC 0 DNS 0
    10 AV Groene Ster MC (4x80m) AV Groene Ster - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    16 Anouk Leenheer Delta Sport MC 12,46 11,97 13,00 11,83 13,00 --- 176
    18 Ilse Goudswaard Delta Sport MC X 9,62 10,88 10,61 10,88 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    13 Charlotte Hanse Delta Sport MC 6,35 5,97 6,10 6,48 6,48 --- 335
    16 Anouk Leenheer Delta Sport MC 5,42 5,20 5,20 5,07 5,42 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Anique van Klinken Delta Sport MC 1,40 --- 541
    8 Isabella Hulsken Delta Sport MC 1,30 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    7 Fleur Leenheer Delta Sport MC 4,07 4,10 4,10 +1.8 m/s--- 438
    10 Ilse Goudswaard Delta Sport MC 2,60 3,97 3,99 3,99 +1.7 m/s--- 0