Vereniging 'Dynamica ADSV' op 'Junioren C/D Poule 61 Wedstrijd 3 [2017]'

Prijzen

Shirley Longdon
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,47
Dana ter Haar
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:22,90
Dana ter Haar
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,95

Hoogtepunten

Marit Stevels MJC Hoog
  • 1,40
  • Marit Slabbekoorn MJC 80m
  • 12,21
  • Lynn Sommeijer MJC 800m
  • 2:48,07
  • Dana ter Haar MJD 1000m
  • 3:22,90
  • Shirley Longdon MJD 60m
  • 8,47
  •  

    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    19 Marit Slabbekoorn Dynamica ADSV MC 12,21 +2.3 m/s12,43 439
    25 Rosanne Kaagman Dynamica ADSV MC 12,65 +3.8 m/s--- 382


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Lynn Sommeijer Dynamica ADSV MC 2:48,07 2:51,51 404


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Marit Stevels Dynamica ADSV MC 56,86 --- 372


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Delta Sport MC (4x80m) Delta Sport - MJC 4 43,03 629
    2 THOR MC Team 1 (4x80m) THOR - MJC 4 44,37 574
    3 Spado MC (4x80m) Spado - MJC 4 45,02 549
    4 RK HAV MC (4x80m) RK HAV - MJC 4 45,07 497
    4 AV `56 MC (4x80m) AV `56 - MJC 4 45,22 541
    6 SV Diomedon MC (4x80m) SV Diomedon - MJC 4 46,05 511
    7 Dynamica ADSV MC (4x80m) Dynamica ADSV - MJC 4 46,80 484
    8 DJA MC (4x80m) DJA - MJC 4 47,99 443
    9 THOR MC Team 2 (4x80m) THOR - MJC 4 48,54 425
    10 ARV Achilles MC (4x80m) ARV Achilles - MJC 0 DNS 0
    10 AV Groene Ster MC (4x80m) AV Groene Ster - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    10 Lynn Sommeijer Dynamica ADSV MC 13,50 X 14,66 X 14,66 --- 214


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Rosanne Kaagman Dynamica ADSV MC 7,21 6,42 6,22 X 7,21 --- 378


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Marit Stevels Dynamica ADSV MC 1,40 --- 541


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    11 Marit Slabbekoorn Dynamica ADSV MC 3,63 3,78 3,93 3,93 +1.5 m/s--- 404


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Shirley Longdon Dynamica ADSV MD 8,47 +2.1 m/s8,42 656
    25 Kyra van Schaik Dynamica ADSV MD 10,93 +3.1 m/s10,87 247


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Dana ter Haar Dynamica ADSV MD 3:22,90 3:22,53 526


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Dana ter Haar Dynamica ADSV MD 11,95 +2.2 m/s12,15 380
    13 Shanti Marinissen Dynamica ADSV MD 13,53 +2.0 m/s13,57 242


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `56 MD Team 1 (4x60m) AV `56 - MJD 4 32,89 670
    2 AV Scheldesport MD (4x60m) AV Scheldesport - MJD 4 35,38 543
    3 Spado MD Team 1 (4x60m) Spado - MJD 4 35,56 535
    4 THOR MD Team 1 (4x60m) THOR - MJD 4 36,11 510
    5 Dynamica ADSV MD (4x60m) Dynamica ADSV - MJD 4 36,36 498
    6 Spado MD Team 2 (4x60m) Spado - MJD 4 37,34 456
    7 ARV Achilles MD (4x60m) ARV Achilles - MJD 4 37,39 453
    8 THOR MD Team 2 (4x60m) THOR - MJD 4 38,12 423
    9 SV Diomedon MD (4x60m) SV Diomedon - MJD 4 38,82 395
    10 AV Groene Ster MD (4x60m) AV Groene Ster - MJD 0 DNS 0
    10 AV `56 MD Team 2 (4x60m) AV `56 - MJD 0 DNS 0
    10 DJA MD (4x60m) DJA - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    10 Shirley Longdon Dynamica ADSV MD 12,82 13,47 13,27 X 13,47 --- 173


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    11 Shanti Marinissen Dynamica ADSV MD 3,32 3,26 3,34 3,53 3,53 +1.1 m/s--- 324
    19 Kyra van Schaik Dynamica ADSV MD 2,64 2,56 2,63 2,64 +1.5 m/s--- 0