Vereniging 'DEM' op 'Masters Poule 21 Wedstrijd 1 [2017]'

Prijzen

Simone Geel
  • Masters Vrouwen - 200m - 27,60
Simone Geel
  • Masters Vrouwen - 400m - 1:03,84
Renate Schellevis
  • Masters Vrouwen - 1500m - 5:20,40
Claudia Kes-Mura
  • Masters Vrouwen - Ver - 4,44

Hoogtepunten

Jack Dekker M65 Discus
  • 39,16
  • Simone Geel V55 400m
  • 1:03,84
  • Ralph Apeldoorn M40 1500m
  • 4:33,71
  • Simone Geel V55 200m
  • 27,60
  • Anja Akkerman-Smits V60 Hoog
  • 1,15
  • Robert Moen M50 Ver
  • 5,22
  • Claudia Kes-Mura V40 Ver
  • 4,44
  • Bart van Rookhuizen M50 400m
  • 57,34
  • Renate Schellevis V45 1500m
  • 5:20,40
  • Jack Dekker M65 Kogel
  • 11,28
  •  

    Masters Mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    23 Roelf Akkerman M70 DEM Mannen 14,76 +0.9 m/s14,20 582
    26 Henk Martens M65 DEM Mannen 15,61 +1.4 m/s14,80 0


    Masters Mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    19 Roelf Akkerman M70 DEM Mannen 31,07 +2.1 m/s30,20 560
    20 Hans Grapendaal M65 DEM Mannen 31,08 +2.1 m/s32,00 0


    Masters Mannen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Bart van Rookhuizen M50 DEM Mannen 57,34 56,00 760
    Robert Moen M50 DEM Mannen DNS 56,00 0


    Masters Mannen - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Ralph Apeldoorn M40 DEM Mannen 4:33,71 4:45,00 655
    18 Michel Post M50 DEM Mannen 5:25,38 5:10,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Haag Atletiek Mannen (4x100m) Haag Atletiek - M35 4 49,24 519
    2 AV Lycurgus Mannen (4x100m) AV Lycurgus - M35 4 49,81 491
    3 AAV `36 Mannen (4x100m) AAV `36 - M35 4 51,23 426
    4 GAC Hilversum Mannen (4x100m) GAC Hilversum - M35 4 52,48 371
    5 AV NEA-Volharding Mannen (4x100m) AV NEA-Volharding - M35 4 52,73 360
    6 AV Hera Mannen (4x100m) AV Hera - M35 4 53,69 320
    7 AV 1923 Mannen (4x100m) AV 1923 - M35 4 53,79 316
    8 SAV Mannen (4x100m) SAV - M35 4 54,09 304
    9 AV Edam Mannen (4x100m) AV Edam - M35 4 55,60 244
    10 AV Hollandia Mannen (4x100m) AV Hollandia - M35 4 55,64 243
    11 AV Gouda Mannen (4x100m) AV Gouda - M35 4 56,10 225
    12 AV DOKEV Anna Paulowna / SV Noordkop Mannen (4x100m) - M35 4 57,02 191
    13 DEM Mannen (4x100m) DEM - M35 4 57,25 183
    14 Dutch Gay & Lesbian Athletics Mannen (4x100m) Dutch Gay & Lesbian Athletics - M35 4 58,78 129
    15 Leiden Atletiek Mannen (4x100m) Leiden Atletiek - M35 4 59,59 102
    16 AV Hylas Mannen (4x100m) AV Hylas - M35 0 DNS 0
    16 AV Phoenix Mannen (4x100m) AV Phoenix - M35 0 DNS 0
    16 AV Startbaan Mannen (4x100m) AV Startbaan - M35 4 DNS 0
    16 AV `40 Mannen (4x100m) AV `40 - M35 0 DNS 0
    16 Phanos Mannen (4x100m) Phanos - M35 0 DNS 0


    Masters Mannen - Discuswerpen

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    6 Jack Dekker M65 DEM Mannen 36,48 39,16 39,16 --- 702
    24 Bart van Rookhuizen M50 DEM Mannen 20,28 20,28 --- 0


    Masters Mannen - Kogelstoten

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    8 Jack Dekker M65 DEM Mannen 10,75 10,88 11,28 10,92 11,28 --- 719
    25 Henk Martens M65 DEM Mannen 6,49 6,61 6,23 6,61 --- 0


    Masters Mannen - Speerwerpen

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    8 Robert Moen M50 DEM Mannen 34,74 35,34 35,60 35,60 --- 510
    18 Erik Langeveld M45 DEM Mannen 22,44 25,60 25,60 --- 0


    Masters Mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Erik Langeveld M45 DEM Mannen 1,40 --- 0
    10 Bart van Rookhuizen M50 DEM Mannen 1,35 --- 418


    Masters Mannen - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    4 Robert Moen M50 DEM Mannen 5,22 5,14 5,22 +5.3 m/s--- 659
    15 Ralph Apeldoorn M40 DEM Mannen - 4,27 4,27 +4.7 m/s--- 0


    Masters Vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Renate Schellevis V45 DEM Vrouwen 14,84 +1.8 m/s14,00 546


    Masters Vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Simone Geel V55 DEM Vrouwen 27,60 +3.5 m/s27,50 1002


    Masters Vrouwen - 400 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Simone Geel V55 DEM Vrouwen 1:03,84 1:02,50 1004


    Masters Vrouwen - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Renate Schellevis V45 DEM Vrouwen 5:20,40 5:30,00 724


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hollandia Vrouwen (4x100m) AV Hollandia - V35 4 56,75 477
    2 AV Lycurgus Vrouwen (4x100m) AV Lycurgus - V35 4 57,68 443
    3 GAC Hilversum Vrouwen (4x100m) GAC Hilversum - V35 4 58,39 417
    4 DEM Vrouwen (4x100m) DEM - V35 4 59,57 375
    5 AV Hera Vrouwen (4x100m) AV Hera - V35 4 59,78 368
    6 AV Startbaan / Dutch Gay & Lesbian Athletics / Hellas Utrecht Vrouwen (4x100m) - V35 4 1:05,59 187
    7 AV `40 Vrouwen (4x100m) AV `40 - V35 4 1:08,24 114
    8 AV 1923 Vrouwen (4x100m) AV 1923 - V35 0 DNS 0
    8 AV Phoenix Vrouwen (4x100m) AV Phoenix - V35 0 DNS 0
    8 Phanos Vrouwen (4x100m) Phanos - V35 0 DNS 0


    Masters Vrouwen - Kogelstoten

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    5 Anja Akkerman-Smits V60 DEM Vrouwen 7,26 6,82 7,71 7,59 7,71 --- 620


    Masters Vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Anja Akkerman-Smits V60 DEM Vrouwen 1,15 --- 739


    Masters Vrouwen - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    3 Claudia Kes-Mura V40 DEM Vrouwen 4,00 4,36 4,44 - 4,44 +0.6 m/s--- 657