Vereniging 'AV Edam' op 'Senioren 3e Divisie Poule 11 Wedstrijd 3 [2017]'

Hoogtepunten

Bouke Bouma Msen 800m
  • 1:57,98
  • Danny Groot Msen Ver
  • 6,42
  • Danny Groot Msen Hoog
  • 1,90
  • Erwin Bökenkamp Msen Kogelsl
  • 37,17
  • Nico Zwarthoed Msen 800m
  • 2:06,00
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    19 Bram Dobbenberg AV Edam AV Edam Mannen 12,44 +0.9 m/s--- 493
    20 Nick Jonk AV Edam AV Edam Mannen 12,45 +0.9 m/s--- 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    15 Nick Jonk AV Edam AV Edam Mannen 25,48 -0.1 m/s--- 517
    18 Bram Dobbenberg AV Edam AV Edam Mannen 26,13 -0.1 m/s--- 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team 400mOBPTeam punten
    17 Remon Kraakman AV Edam AV Edam Mannen 56,22 --- 557


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    3 Bouke Bouma AV Edam AV Edam Mannen 1:57,98
    1:57,09
    783
    13 Nico Zwarthoed AV Edam AV Edam Mannen 2:06,00
    2:06,90
    0


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam Team 5000mOBPTeam punten
    7 Joost Zaunbrecher AV Edam AV Edam Mannen 17:08,18
    17:25,10
    592


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Team 110mH OBPTeam punten
    5 Danny Groot AV Edam AV Edam Mannen 17,84 +0.6 m/s
    17,43
    594


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Haarlemmermeer Mannen (4x400m) AV Haarlemmermeer - Msen 4 3:28,08 718
    2 AV Suomi Mannen (4x400m) AV Suomi - Msen 4 3:30,87 689
    3 AV NOVA Mannen Team 1 (4x400m) AV NOVA - Msen 4 3:32,82 670
    4 AV Hera Mannen (4x400m) AV Hera - Msen 4 3:37,87 621
    5 DEM Mannen (4x400m) DEM - Msen 4 3:39,55 606
    6 SV Noordkop Mannen (4x400m) SV Noordkop - Msen 4 3:42,86 575
    7 AV Edam Mannen (4x400m) AV Edam - Msen 4 3:45,39 553
    8 AV NOVA Mannen Team 2 (4x400m) AV NOVA - Msen 4 3:49,69 516
    9 AV Trias Mannen (4x400m) AV Trias - Msen 4 3:51,58 500
    10 AV DOKEV Anna Paulowna Mannen (4x400m) AV DOKEV Anna Paulowna - Msen 4 3:57,39 453
    11 AV Hylas Mannen (4x400m) AV Hylas - Msen 4 3:57,45 452
    12 AC Waterland Mannen (4x400m) AC Waterland - Msen 4 4:06,53 383
    13 AV Atos Mannen (4x400m) AV Atos - Msen 4 4:14,82 324
    14 AKU Mannen (4x400m) AKU - Msen 4 DNS 0
    14 Phanos Mannen (4x400m) Phanos - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    5 Erwin Bökenkamp AV Edam AV Edam Mannen 11,60 --- 573
    9 Ricardo Aberkrom AV Edam AV Edam Mannen 10,63 --- 0


    Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

    # Naam Team KogelslOBPTeam punten
    4 Erwin Bökenkamp AV Edam AV Edam Mannen 37,17 --- 611
    6 Ricardo Aberkrom AV Edam AV Edam Mannen 26,03 --- 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    2 Danny Groot AV Edam AV Edam Mannen 1,90 --- 769


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    1 Danny Groot AV Edam AV Edam Mannen 6,42 -1.8 m/s--- 697


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Lycurgus Vrouwen (4x400m) AV Lycurgus - Vsen 4 4:07,58 720
    2 AV Trias Vrouwen (4x400m) AV Trias - Vsen 4 4:14,79 669
    3 AV Haarlem Vrouwen (4x400m) AV Haarlem - Vsen 4 4:22,71 616
    4 AV Atos Vrouwen (4x400m) AV Atos - Vsen 4 4:35,91 535
    5 AV Hera Vrouwen (4x400m) AV Hera - Vsen 4 4:40,34 509
    6 AV Suomi Vrouwen (4x400m) AV Suomi - Vsen 4 4:51,48 448
    7 SAV Vrouwen (4x400m) SAV - Vsen 4 5:09,10 361
    8 SV Noordkop Vrouwen (4x400m) SV Noordkop - Vsen 4 5:37,86 238
    9 Phanos Vrouwen (4x400m) Phanos - Vsen 4 DQ 0
    9 AC Waterland Vrouwen (4x400m) AC Waterland - Vsen 4 DNS 0
    9 AV DOKEV Anna Paulowna / AV Wieringermeer Vrouwen (4x400m) - Vsen 0 DNS 0
    9 AV Startbaan Vrouwen (4x400m) AV Startbaan - Vsen 0 DNS 0