Vereniging 'AC Waterland' op 'Senioren 3e Divisie Poule 11 Wedstrijd 1 [2017]'

Prijzen

Lotte Vlek
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,50

Hoogtepunten

Lotte Vlek Vsen 200m
  • 30,62
  • Nicander Kemper Msen 800m
  • 2:16,47
  • Jayden Geldorp Msen 100m
  • 12,78
  • Lex Lijmberg Msen 200m
  • 25,39
  • Lex Lijmberg Msen Hoog
  • 1,60
  • Dimitri Kemper Msen 400m
  • 57,64
  • Lotte Vlek Vsen Hoog
  • 1,50
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team 100m QmTeam punten
    20 Jayden Geldorp ACWA AC Waterland Mannen 12,78 +0.5 m/s--- 430
    23 Yarran Brunt ACWA AC Waterland Mannen 13,25 +0.8 m/s--- 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team 200m QmTeam punten
    12 Lex Lijmberg ACWA AC Waterland Mannen 25,39 +0.4 m/s
    25,26
    525
    21 Yarran Brunt ACWA AC Waterland Mannen 27,67 +0.5 m/s--- 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team 400mQmTeam punten
    19 Dimitri Kemper ACWA AC Waterland Mannen 57,64
    57,00
    508
    22 Arend Verweij ACWA AC Waterland Mannen 1:06,38 --- 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team 800mQmTeam punten
    15 Nicander Kemper ACWA AC Waterland Mannen 2:16,47
    2:18,00
    498
    21 Marco Eskes ACWA AC Waterland Mannen 2:24,80
    2:18,00
    0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DEM Mannen (Zweedse) DEM - Msen 4 2:04,74 860
    2 AV Suomi Mannen (Zweedse) AV Suomi - Msen 4 2:05,27 852
    3 SV Noordkop Mannen (Zweedse) SV Noordkop - Msen 4 2:05,35 850
    4 AV NOVA Mannen Team 1 (Zweedse) AV NOVA - Msen 4 2:08,16 807
    5 AV Haarlemmermeer Mannen (Zweedse) AV Haarlemmermeer - Msen 4 2:08,94 795
    6 AV Hera Mannen (Zweedse) AV Hera - Msen 4 2:09,12 793
    7 AKU Mannen (Zweedse) AKU - Msen 4 2:11,32 760
    8 AV Edam Mannen (Zweedse) AV Edam - Msen 4 2:12,07 750
    9 AV Hylas Mannen (Zweedse) AV Hylas - Msen 4 2:14,13 721
    10 AV Atos Mannen (Zweedse) AV Atos - Msen 4 2:17,65 674
    11 AV NOVA Mannen Team 2 (Zweedse) AV NOVA - Msen 4 2:18,56 662
    12 AC Waterland Mannen (Zweedse) AC Waterland - Msen 4 2:18,82 659
    13 AV Trias Mannen (Zweedse) AV Trias - Msen 4 2:21,92 620
    14 AV DOKEV Anna Paulowna Mannen (Zweedse) AV DOKEV Anna Paulowna - Msen 0 DNS 0
    14 Phanos Mannen (Zweedse) Phanos - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam Team DiscusQmTeam punten
    20 Ilja Rijpkema ACWA AC Waterland Mannen 20,94 --- 249
    23 Youri Dobber ACWA AC Waterland Mannen 17,65 --- 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team KogelQmTeam punten
    19 Ilja Rijpkema ACWA AC Waterland Mannen 7,78 --- 288
    22 Youri Dobber ACWA AC Waterland Mannen 6,53 --- 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team HoogQmTeam punten
    9 Lex Lijmberg ACWA AC Waterland Mannen 1,60 --- 492


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team 200m QmTeam punten
    10 Lotte Vlek ACWA AC Waterland Vrouwen 30,62 -0.1 m/s--- 445


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team HoogQmTeam punten
    2 Lotte Vlek ACWA AC Waterland Vrouwen 1,50 --- 726