Vereniging 'AC Waterland' op 'Senioren 3e Divisie Poule 11 Wedstrijd 1 [2017]'

Hoogtepunten

Lotte Vlek Vsen 200m
  • 30,62
  • Lex Lijmberg Msen Hoog
  • 1,60
  • Lex Lijmberg Msen 200m
  • 25,39
  • Nicander Kemper Msen 800m
  • 2:16,47
  • Jayden Geldorp Msen 100m
  • 12,78
  • Lotte Vlek Vsen Hoog
  • 1,50
  • Dimitri Kemper Msen 400m
  • 57,64
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPT Ptn
    20 Jayden Geldorp ACWA AC Waterland Mannen 12,78 +0.5 m/s--- 430
    23 Yarran Brunt ACWA AC Waterland Mannen 13,25 +0.8 m/s--- 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPT Ptn
    12 Lex Lijmberg ACWA AC Waterland Mannen 25,39 +0.4 m/s
    25,26
    525
    21 Yarran Brunt ACWA AC Waterland Mannen 27,67 +0.5 m/s--- 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team 400mOBPT Ptn
    19 Dimitri Kemper ACWA AC Waterland Mannen 57,64
    57,00
    508
    22 Arend Verweij ACWA AC Waterland Mannen 1:06,38 --- 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPT Ptn
    15 Nicander Kemper ACWA AC Waterland Mannen 2:16,47
    2:18,00
    498
    21 Marco Eskes ACWA AC Waterland Mannen 2:24,80
    2:18,00
    0


    # Estafette Team V Cat leden Tijd Punten
    1 DEM Mannen (Zweedse) DEM Msen 4 2:04,74 860
    2 AV Suomi Mannen (Zweedse) AV Suomi Msen 4 2:05,27 852
    3 SV Noordkop Mannen (Zweedse) SV Noordkop Msen 4 2:05,35 850
    4 AV NOVA Mannen Team 1 (Zweedse) AV NOVA Msen 4 2:08,16 807
    5 AV Haarlemmermeer Mannen (Zweedse) AV Haarlemmermeer Msen 4 2:08,94 795
    6 AV Hera Mannen (Zweedse) AV Hera Msen 4 2:09,12 793
    7 AKU Mannen (Zweedse) AKU Msen 4 2:11,32 760
    8 AV Edam Mannen (Zweedse) AV Edam Msen 4 2:12,07 750
    9 AV Hylas Mannen (Zweedse) AV Hylas Msen 4 2:14,13 721
    10 AV Atos Mannen (Zweedse) AV Atos Msen 4 2:17,65 674
    11 AV NOVA Mannen Team 2 (Zweedse) AV NOVA Msen 4 2:18,56 662
    12 AC Waterland Mannen (Zweedse) AC Waterland Msen 4 2:18,82 659
    13 AV Trias Mannen (Zweedse) AV Trias Msen 4 2:21,92 620
    14 AV DOKEV Anna Paulowna Mannen (Zweedse) AV DOKEV Anna Paulowna Msen 0 DNS 0
    14 Phanos Mannen (Zweedse) Phanos Msen 0 DNS 0

    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPT Ptn
    20 Ilja Rijpkema ACWA AC Waterland Mannen 20,94 --- 249
    23 Youri Dobber ACWA AC Waterland Mannen 17,65 --- 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team KogelOBPT Ptn
    19 Ilja Rijpkema ACWA AC Waterland Mannen 7,78 --- 288
    22 Youri Dobber ACWA AC Waterland Mannen 6,53 --- 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPT Ptn
    9 Lex Lijmberg ACWA AC Waterland Mannen 1,60 --- 492


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPT Ptn
    10 Lotte Vlek ACWA AC Waterland Vrouwen 30,62 -0.1 m/s--- 445


    # Estafette Team V Cat leden Tijd Punten
    1 AV Haarlem Vrouwen (Zweedse) AV Haarlem Vsen 4 2:26,15 927
    2 AV Lycurgus Vrouwen (Zweedse) AV Lycurgus Vsen 4 2:33,23 844
    3 Phanos Vrouwen (Zweedse) Phanos Vsen 4 2:35,61 818
    4 AV Hera Vrouwen (Zweedse) AV Hera Vsen 4 2:38,61 786
    5 AV Atos Vrouwen (Zweedse) AV Atos Vsen 4 2:39,92 773
    6 AV Suomi Vrouwen (Zweedse) AV Suomi Vsen 4 2:40,78 764
    7 SV Noordkop Vrouwen (Zweedse) SV Noordkop Vsen 4 3:12,56 495
    8 AC Waterland Vrouwen (Zweedse) AC Waterland Vsen 0 DNS 0
    8 AV DOKEV Anna Paulowna / AV Wieringermeer Vrouwen (Zweedse) Vsen 0 DNS 0
    8 AV Startbaan Vrouwen (Zweedse) AV Startbaan Vsen 4 DNS 0
    8 AV Trias Vrouwen (Zweedse) AV Trias Vsen 0 DNS 0
    8 SAV Vrouwen (Zweedse) SAV Vsen 0 DNS 0

    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPT Ptn
    2 Lotte Vlek ACWA AC Waterland Vrouwen 1,50 --- 726