Vereniging 'AV Gouda' op 'Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 2 [2017]'

Prijzen

Floris de Boer
  • Senioren mannen - 400mH - 57,48
Vincent Kruit
  • Senioren mannen - Ver - 6,45
Julia Hollander
  • Senioren vrouwen - Hoog - 1,60

Hoogtepunten

Julia Hollander Vsen Hoog
  • 1,60
  • Vincent Kruit Msen Ver
  • 6,45
  • Frederique Post Vsen 100m
  • 12,83
  • Floris de Boer Msen Ver
  • 6,24
  • Sophie van Veen Vsen Kogel
  • 10,52
  • Rick Veltman Msen 200m
  • 24,35
  • Chantal Kruit Vsen Hoog
  • 1,55
  • Vincent Kruit Msen 400m
  • 50,67
  • Julia Hollander Vsen Ver
  • 4,97
  • Floris de Boer Msen 400mH
  • 57,48
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    17 Rick Veltman AV Gouda AV Gouda Mannen 12,23 +0.6 m/s12,10 534
    19 Indigo Tjan AV Gouda AV Gouda Mannen 12,39 +0.6 m/s12,43 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    15 Rick Veltman AV Gouda AV Gouda Mannen 24,35 +0.1 m/s24,50 613
    Ruben Koning AV Gouda AV Gouda Mannen DNS 24,50 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Team 400mOBPTeam punten
    4 Vincent Kruit AV Gouda AV Gouda Mannen 50,67 50,50 776


    Senioren mannen - 1500 meter

    # Naam Team 1500mOBPTeam punten
    13 Cosmo van Berkel AV Gouda AV Gouda Mannen 4:27,57 4:40,00 606
    14 Indigo Tjan AV Gouda AV Gouda Mannen 4:30,48 4:40,00 0


    Senioren mannen - 400 meter horden (91cm)

    # Naam Team 400mHOBPTeam punten
    3 Floris de Boer AV Gouda AV Gouda Mannen 57,48 --- 771


    Senioren mannen - 3000 meter steeple (91cm)

    # Naam Team 3000m SCOBPTeam punten
    6 Cosmo van Berkel AV Gouda AV Gouda Mannen 10:54,79 11:00,00 592


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Haarlem Mannen (4x100m) AV Haarlem - Msen 4 43,64 827
    2 AV Olympus `70 Mannen (4x100m) AV Olympus `70 - Msen 4 43,90 811
    3 AV Hylas Mannen (4x100m) AV Hylas - Msen 4 44,08 800
    4 AV De Spartaan Mannen (4x100m) AV De Spartaan - Msen 4 44,25 789
    4 AV Lycurgus Mannen (4x100m) AV Lycurgus - Msen 4 44,25 789
    6 AV Gouda Mannen (4x100m) AV Gouda - Msen 4 45,21 733
    7 AV 1923 Mannen (4x100m) AV 1923 - Msen 4 45,30 728
    8 AV Phoenix Mannen (4x100m) AV Phoenix - Msen 4 45,33 726
    9 AV Fortuna Mannen (4x100m) AV Fortuna - Msen 4 45,98 689
    10 AV Clytoneus Mannen (4x100m) AV Clytoneus - Msen 4 46,12 681
    11 Phanos Mannen (4x100m) Phanos - Msen 4 46,20 677
    12 KAV Holland Mannen (4x100m) KAV Holland - Msen 0 DNS 0


    Senioren mannen - Speerwerpen 800 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    4 Joris Heinsbroek AV Gouda AV Gouda Mannen 47,15 --- 594
    13 Joost van Zutphen AV Gouda AV Gouda Mannen 39,97 --- 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    11 Daan van Gasteren AV Gouda AV Gouda Mannen 10,12 --- 469


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    15 Joost van Zutphen AV Gouda AV Gouda Mannen 1,70 --- 587
    Ruben Koning AV Gouda AV Gouda Mannen DNS --- 0


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    2 Vincent Kruit AV Gouda AV Gouda Mannen 6,45 +0.3 m/s6,35 704
    5 Floris de Boer AV Gouda AV Gouda Mannen 6,24 +1.5 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    6 Frederique Post AV Gouda AV Gouda Vrouwen 12,83 +0.5 m/s12,84 708
    Kim Lavrijsen AV Gouda AV Gouda Vrouwen DNS 13,50 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    15 Astrid van der Maas AV Gouda AV Gouda Vrouwen 27,92 +0.0 m/s27,00 617
    19 Milou Stam AV Gouda AV Gouda Vrouwen 29,08 +0.0 m/s28,00 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Team 400mOBPTeam punten
    12 Frederique Post AV Gouda AV Gouda Vrouwen 1:08,11 1:04,00 555


    Senioren vrouwen - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    9 Astrid van der Maas AV Gouda AV Gouda Vrouwen 2:36,14 2:40,00 607


    Senioren vrouwen - 3000 meter

    # Naam Team 3000mOBPTeam punten
    10 Annelies van Dorp AV Gouda AV Gouda Vrouwen 12:35,06 11:58,79 409


    Senioren vrouwen - 400 meter horden (76cm)

    # Naam Team 400mHOBPTeam punten
    11 Kim Lavrijsen AV Gouda AV Gouda Vrouwen 1:14,60 1:13,00 585


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 U-Track Vrouwen (4x100m) U-Track - Vsen 4 48,29 855
    2 Hellas Utrecht Vrouwen (4x100m) Hellas Utrecht - Vsen 4 49,87 775
    3 AV De Spartaan Vrouwen (4x100m) AV De Spartaan - Vsen 4 50,31 753
    4 AV Gouda Vrouwen (4x100m) AV Gouda - Vsen 4 50,63 738
    5 AV 1923 Vrouwen (4x100m) AV 1923 - Vsen 4 50,80 730
    6 GAC Hilversum Vrouwen (4x100m) GAC Hilversum - Vsen 4 50,85 727
    7 Phanos Vrouwen (4x100m) Phanos - Vsen 4 51,28 707
    8 AV Hylas Vrouwen (4x100m) AV Hylas - Vsen 4 51,89 679
    9 AV NOVA Vrouwen (4x100m) AV NOVA - Vsen 4 53,85 593
    10 AV Clytoneus Vrouwen (4x100m) AV Clytoneus - Vsen 4 DQ 0
    10 DEM Vrouwen (4x100m) DEM - Vsen 0 DNS 0
    10 KAV Holland Vrouwen (4x100m) KAV Holland - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    6 Astrid van der Maas AV Gouda AV Gouda Vrouwen 30,80 --- 613
    8 Chantal Kruit AV Gouda AV Gouda Vrouwen 29,31 --- 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    9 Sophie van Veen AV Gouda AV Gouda Vrouwen 10,52 --- 624
    12 Laura Molenaar AV Gouda AV Gouda Vrouwen 9,53 --- 0


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    3 Julia Hollander AV Gouda AV Gouda Vrouwen 1,60 --- 832
    5 Chantal Kruit AV Gouda AV Gouda Vrouwen 1,55 --- 0


    Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team PolshoogOBPTeam punten
    6 Femke de Boer AV Gouda AV Gouda Vrouwen 2,20 --- 317


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    8 Julia Hollander AV Gouda AV Gouda Vrouwen 4,97 +0.3 m/s--- 670
    10 Femke de Boer AV Gouda AV Gouda Vrouwen 4,72 -0.6 m/s--- 0