Vereniging 'AV Sparta' op 'Junioren C/D Poule 56 Wedstrijd 2 [2017]'

Prijzen

Gaby Emmanuel
  • Jongens Junior C - 100mH - 14,48
Gaby Emmanuel
  • Jongens Junior C - Speer - 44,39
Gaby Emmanuel
  • Jongens Junior C - Kogel - 14,03
Chameino Stelk
  • Jongens Junior D - 80m - 10,74
Justin van Dooren
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:10,53
Thijs Huigen
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:22,43
Justin van Dooren
  • Jongens Junior D - 80mH - 13,24
Justin van Dooren
  • Jongens Junior D - Discus - 21,84
Chameino Stelk
  • Jongens Junior D - Kogel - 8,66
Jonathan Walta
  • Jongens Junior D - Ver - 4,51
Donna Polet
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:25,60

Hoogtepunten

Nikki Docter MJD 60m
  • 9,34
  • Gaby Emmanuel JJC 100mH
  • 14,48
  • Donna Polet MJD 1000m
  • 3:25,60
  • Gaby Emmanuel JJC Speer
  • 44,39
  • Saga Liefrink MJC Ver
  • 4,46
  • Gaby Emmanuel JJC Kogel
  • 14,03
  • Charity Saddal MJD 60m
  • 9,02
  • Saga Liefrink MJC 150m
  • 21,56
  • Chameino Stelk JJD 80m
  • 10,74
  • Justin van Dooren JJD 1000m
  • 3:10,53
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    19 Kamil Snellink AV Sparta JC Team 1 22,25 +0.0 m/s--- 435
    Mo El Fakhrany AV Sparta JC Team 1 DNS --- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    16 Kamil Snellink AV Sparta JC Team 1 2:44,30 --- 433
    Marouane ... Allouchi AV Sparta JC Team 1 DNS --- 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Gaby Emmanuel AV Sparta JC Team 1 14,48 -2.0 m/s--- 778
    18 Tom Hoogweg AV Sparta JC Team 1 19,99 -2.0 m/s--- 363


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Leiden Atletiek JC Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - JJC 4 47,09 831
    2 AAV `36 JC Team 1 (4x100m) AAV `36 - JJC 4 52,05 638
    3 AV De Spartaan JC (4x100m) AV De Spartaan - JJC 4 52,28 630
    4 Haag Atletiek JC Team 1 (4x100m) Haag Atletiek - JJC 4 52,65 617
    5 AV `40 JC Team 1 (4x100m) AV `40 - JJC 4 53,17 600
    6 Leiden Atletiek JC Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - JJC 4 56,69 488
    7 AAV `36 JC Team 2 (4x100m) AAV `36 - JJC 4 57,72 458
    8 AV Sparta JC Team 1 (4x100m) AV Sparta - JJC 3 DNS 0
    8 AV Sparta JC Team 2 (4x100m) AV Sparta - JJC 0 DNS 0
    8 AV `40 JC Team 2 (4x100m) AV `40 - JJC 0 DNS 0
    8 AV `40 JC Team 3 (4x100m) AV `40 - JJC 0 DNS 0
    8 Haag Atletiek JC Team 2 (4x100m) Haag Atletiek - JJC 2 DNS 0
    8 Voorschoten `97 JC (4x100m) Voorschoten `97 - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Gaby Emmanuel AV Sparta JC Team 1 44,39 --- 697


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Gaby Emmanuel AV Sparta JC Team 1 14,03 --- 700
    17 Tom Hoogweg AV Sparta JC Team 1 5,79 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Marouane ... Allouchi AV Sparta JC Team 1 DNS --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    10 Kamil Snellink AV Sparta JC Team 1 4,13 +1.2 m/s--- 444
    Mo El Fakhrany AV Sparta JC Team 1 DNS --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Chameino Stelk AV Sparta JD Team 1 10,74 -1.6 m/s10,94 662
    6 Daniel Beck AV Sparta JD Team 2 11,30 --- 570
    7 Faith Abu AV Sparta JD Team 1 11,46 -1.6 m/s11,47 546
    8 Thijs Huigen AV Sparta JD Team 1 11,52 -1.6 m/s11,59 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Justin van Dooren AV Sparta JD Team 1 3:10,53 3:00,59 614
    3 Thijs Huigen AV Sparta JD Team 1 3:22,43 3:17,25 529
    12 Jonathan Walta AV Sparta JD Team 1 3:34,48 4:10,72 0
    19 Mink Dagevos AV Sparta JD Team 2 3:52,49 4:04,87 352
    26 Nathan Nijdam AV Sparta JD Team 2 4:13,93 3:59,32 252


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Justin van Dooren AV Sparta JD Team 1 13,24 -2.2 m/s13,15 562
    10 Chameino Stelk AV Sparta JD Team 1 16,11 -2.2 m/s14,30 319
    16 Thijs Grootendorst AV Sparta JD Team 2 17,16 -2.0 m/s16,48 250
    19 Ton Rozenburg AV Sparta JD Team 1 17,45 -1.2 m/s17,33 0
    25 Nathan Nijdam AV Sparta JD Team 2 19,22 -1.2 m/s19,06 137


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sparta JD Team 1 (4x80m) AV Sparta - JJD 4 44,22 580
    2 Haag Atletiek JD Team 1 (4x80m) Haag Atletiek - JJD 4 44,31 577
    3 Leiden Atletiek JD Team 1 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 45,65 525
    4 AV De Spartaan JD (4x80m) AV De Spartaan - JJD 4 45,88 517
    5 AAV `36 JD Team 1 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 47,12 473
    6 Haag Atletiek JD Team 2 (4x80m) Haag Atletiek - JJD 4 49,47 395
    7 AV Sparta JD Team 2 (4x80m) AV Sparta - JJD 4 49,97 379
    8 AAV `36 JD Team 2 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 50,74 355
    9 Leiden Atletiek JD Team 2 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 50,94 349
    10 AV `40 JD Team 1 (4x80m) AV `40 - JJD 4 54,74 194
    11 AV Sparta JD Team 3 (4x80m) AV Sparta - JJD 0 DNS 0
    11 AV `40 JD Team 2 (4x80m) AV `40 - JJD 0 DNS 0
    11 AV `40 JD Team 3 (4x80m) AV `40 - JJD 0 DNS 0
    11 Leiden Atletiek JD Team 3 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 0 DNS 0
    11 Voorschoten `97 JD (4x80m) Voorschoten `97 - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Justin van Dooren AV Sparta JD Team 1 21,84 25,03 340
    9 Ton Rozenburg AV Sparta JD Team 1 16,88 12,65 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Chameino Stelk AV Sparta JD Team 1 8,66 8,06 456
    8 Simon van Prooijen AV Sparta JD Team 1 7,18 --- 0
    10 Daniel Beck AV Sparta JD Team 2 6,57 --- 341
    12 Mink Dagevos AV Sparta JD Team 2 6,00 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Simon van Prooijen AV Sparta JD Team 1 1,35 1,30 0
    4 Ton Rozenburg AV Sparta JD Team 1 1,35 1,35 499
    13 Daniel Beck AV Sparta JD Team 2 1,25 --- 426
    15 Thijmen V...envleugel AV Sparta JD Team 2 1,15 1,25 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Jonathan Walta AV Sparta JD Team 1 4,51 -0.1 m/s4,39 521
    10 Faith Abu AV Sparta JD Team 1 3,81 +1.7 m/s3,98 0
    10 Thijmen V...envleugel AV Sparta JD Team 2 3,81 +0.0 m/s3,95 380
    18 Thijs Grootendorst AV Sparta JD Team 2 3,29 +2.8 m/s3,73 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    11 Saga Liefrink AV Sparta MC Team 1 21,56 -0.6 m/s--- 487
    24 Ayla van der Zwan AV Sparta MC Team 2 22,95 -0.6 m/s--- 385
    27 Anika Becker AV Sparta MC Team 1 23,74 -0.6 m/s--- 332


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Lucija Verzaal AV Sparta MC Team 1 2:51,09 --- 381
    16 Dewi Scholten AV Sparta MC Team 2 2:55,55 --- 349


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    24 Lucija Verzaal AV Sparta MC Team 1 16,27 -1.3 m/s--- 307
    27 Leonieke Rozenburg AV Sparta MC Team 2 19,88 -1.3 m/s--- 105


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `40 MC Team 1 (4x80m) AV `40 - MJC 4 42,46 653
    2 Leiden Atletiek MC Team 1 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 42,70 642
    3 AV De Spartaan MC (4x80m) AV De Spartaan - MJC 4 43,04 628
    4 AAV `36 MC Team 1 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 43,24 620
    5 Haag Atletiek MC Team 1 (4x80m) Haag Atletiek - MJC 4 43,71 601
    6 Leiden Atletiek MC Team 2 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 44,68 562
    7 Leiden Atletiek MC Team 4 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 45,21 542
    8 AV Sparta MC Team 1 (4x80m) AV Sparta - MJC 4 45,89 517
    9 AV `40 MC Team 2 (4x80m) AV `40 - MJC 4 46,18 506
    10 AAV `36 MC Team 2 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 46,61 490
    11 Leiden Atletiek MC Team 3 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 46,94 479
    12 AV Sparta MC Team 2 (4x80m) AV Sparta - MJC 4 48,71 419
    13 AV `40 MC Team 3 (4x80m) AV `40 - MJC 0 DNS 0
    13 Haag Atletiek MC Team 2 (4x80m) Haag Atletiek - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Dewi Scholten AV Sparta MC Team 2 20,43 --- 332
    16 Ayla van der Zwan AV Sparta MC Team 2 17,87 --- 0
    20 Indy Kemink AV Sparta MC Team 1 13,52 --- 189
    21 Helen Verkade AV Sparta MC Team 1 12,37 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Blom Polderman AV Sparta MC Team 2 18,78 --- 284
    13 Helen Verkade AV Sparta MC Team 1 16,97 --- 248


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Blom Polderman AV Sparta MC Team 2 8,68 --- 457
    13 Nora van der Winden AV Sparta MC Team 2 6,97 --- 0
    18 Anika Becker AV Sparta MC Team 1 6,24 --- 321


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Nora van der Winden AV Sparta MC Team 2 1,30 --- 462
    16 Helen Verkade AV Sparta MC Team 1 1,25 --- 426


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Saga Liefrink AV Sparta MC Team 1 4,46 -3.2 m/s--- 510
    12 Ayla van der Zwan AV Sparta MC Team 2 4,04 +2.8 m/s--- 426
    20 Indy Kemink AV Sparta MC Team 1 3,38 +1.5 m/s--- 0
    21 Leonieke Rozenburg AV Sparta MC Team 2 2,84 +1.8 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Charity Saddal AV Sparta MD Team 1 9,02 -1.1 m/s8,98 545
    8 Nikki Docter AV Sparta MD Team 1 9,34 -1.7 m/s9,30 487
    21 Roshwita Holstein AV Sparta MD Team 2 9,91 -1.1 m/s9,89 392
    27 Stella Baijens AV Sparta MD Team 2 10,06 -0.1 m/s9,99 369
    30 Dané Goosen AV Sparta MD Team 2 10,33 -0.1 m/s10,26 0
    33 Lieke Kalma AV Sparta MD Team 3 10,49 -2.0 m/s10,47 306
    34 Nila Knoester AV Sparta MD Team 1 10,69 -0.1 m/s10,23 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Donna Polet AV Sparta MD Team 1 3:25,60 3:27,92 508
    7 Stephanie Auer AV Sparta MD Team 2 3:37,85 3:48,31 432
    13 Soetkin Lammers AV Sparta MD Team 1 3:44,76 3:42,04 393
    14 Roshwita Holstein AV Sparta MD Team 2 3:45,20 3:46,69 391
    20 Nila Knoester AV Sparta MD Team 1 3:56,84 3:34,13 0
    33 Lieke Kalma AV Sparta MD Team 3 4:35,48 4:19,77 166


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Nikki Docter AV Sparta MD Team 1 11,46 -1.7 m/s11,36 430
    14 Charity Saddal AV Sparta MD Team 1 12,33 +0.9 m/s12,30 343
    18 Esther van Grol AV Sparta MD Team 2 12,96 -0.6 m/s13,28 288
    21 Jasmijn Bakker AV Sparta MD Team 1 13,47 -2.5 m/s13,11 0
    26 Dané Goosen AV Sparta MD Team 2 13,73 -0.6 m/s13,81 227
    32 Roshwita Holstein AV Sparta MD Team 2 14,03 -2.5 m/s13,23 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Leiden Atletiek MD Team 1 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 33,51 637
    2 AV De Spartaan MD (4x60m) AV De Spartaan - MJD 4 35,02 561
    3 Leiden Atletiek MD Team 3 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 35,52 537
    4 AV Sparta MD Team 1 (4x60m) AV Sparta - MJD 4 35,74 527
    5 AV `40 MD Team 1 (4x60m) AV `40 - MJD 4 35,99 515
    6 AAV `36 MD Team 1 (4x60m) AAV `36 - MJD 4 36,22 505
    7 Leiden Atletiek MD Team 4 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 36,86 476
    8 AV `40 MD Team 2 (4x60m) AV `40 - MJD 4 37,55 447
    9 AAV `36 MD Team 2 (4x60m) AAV `36 - MJD 4 37,94 431
    10 AV Sparta MD Team 2 (4x60m) AV Sparta - MJD 4 38,17 421
    11 Haag Atletiek MD Team 1 (4x60m) Haag Atletiek - MJD 4 38,67 351
    12 AV `40 MD Team 3 (4x60m) AV `40 - MJD 4 42,28 220
    12 Leiden Atletiek MD Team 2 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 42,29 220
    14 Voorschoten `97 MD (4x60m) Voorschoten `97 - MJD 4 43,06 195
    15 AV Sparta MD Team 3 (4x60m) AV Sparta - MJD 0 DNS 0
    15 Haag Atletiek MD Team 2 (4x60m) Haag Atletiek - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Ayla Vording AV Sparta MD Team 1 19,19 18,97 308
    11 Yassira Ahraoui AV Sparta MD Team 2 14,76 11,86 217
    16 Esther van Grol AV Sparta MD Team 2 13,77 13,73 0
    20 Soetkin Lammers AV Sparta MD Team 1 13,25 11,47 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Siri Liefrink AV Sparta MD Team 1 7,90 8,33 416
    13 Yassira Ahraoui AV Sparta MD Team 2 7,65 7,16 402
    16 Ayla Vording AV Sparta MD Team 1 7,29 7,47 0
    22 Esther van Grol AV Sparta MD Team 2 6,21 6,99 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Nikki Docter AV Sparta MD Team 1 1,30 1,30 462
    10 Siri Liefrink AV Sparta MD Team 1 1,25 1,25 0
    14 Hania Snellink AV Sparta MD Team 2 1,20 1,25 389
    23 Stephanie Auer AV Sparta MD Team 2 1,10 1,15 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    12 Hania Snellink AV Sparta MD Team 2 3,58 +1.2 m/s3,45 334
    15 Charity Saddal AV Sparta MD Team 1 3,49 +1.8 m/s3,78 316
    17 Jasmijn Bakker AV Sparta MD Team 1 3,26 +0.2 m/s3,67 0
    19 Lieke Kalma AV Sparta MD Team 3 3,22 +0.8 m/s3,97 262
    23 Stella Baijens AV Sparta MD Team 2 2,90 +3.4 m/s3,05 0