Vereniging 'AV `40' op 'Junioren C/D Poule 56 Wedstrijd 2 [2017]'

Hoogtepunten

Stan van der Salm JJC 150m
  • 19,49
  • Luc Schrama JJC 800m
  • 2:21,41
  • Luca van Loon MJC 150m
  • 20,20
  • Mark van de Meene JJC 150m
  • 18,60
  • Saana Taal MJC Hoog
  • 1,40
  • Kim van Leest MJC 80mH
  • 12,83
  • Saana Taal MJC Ver
  • 4,73
  • Kim van Leest MJC 150m
  • 20,59
  • Jelmer Stuijt JJC 800m
  • 2:23,14
  • Luc Schrama JJC Hoog
  • 1,50
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team 150m OBPT Ptn
    3 Mark van de Meene AV `40 AV `40 JC Team 1 18,60 +0.0 m/s--- 755
    8 Stan van der Salm AV `40 AV `40 JC Team 1 19,49 +0.4 m/s
    19,63
    666
    12 Luc Schrama AV `40 AV `40 JC Team 1 20,74 -0.2 m/s
    22,36
    0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPT Ptn
    6 Luc Schrama AV `40 AV `40 JC Team 1 2:21,41
    2:21,23
    647
    8 Jelmer Stuijt AV `40 AV `40 JC Team 1 2:23,14
    2:19,44
    628
    12 Tijn Hoksbergen AV `40 AV `40 JC Team 1 2:34,34 --- 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team 100mH OBPT Ptn
    13 Tijn Hoksbergen AV `40 AV `40 JC Team 1 18,34 -2.0 m/s
    18,63
    461
    16 Marien Sips AV `40 AV `40 JC Team 1 18,73 -0.1 m/s
    18,43
    436


    # Estafette Team V Cat leden Tijd Punten
    1 Leiden Atletiek JC Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek JJC 4 47,09 831
    2 AAV `36 JC Team 1 (4x100m) AAV `36 JJC 4 52,05 638
    3 AV De Spartaan JC (4x100m) AV De Spartaan JJC 4 52,28 630
    4 Haag Atletiek JC Team 1 (4x100m) Haag Atletiek JJC 4 52,65 617
    5 AV `40 JC Team 1 (4x100m) AV `40 JJC 4 53,17 600
    6 Leiden Atletiek JC Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek JJC 4 56,69 488
    7 AAV `36 JC Team 2 (4x100m) AAV `36 JJC 4 57,72 458
    8 AV Sparta JC Team 1 (4x100m) AV Sparta JJC 3 DNS 0
    8 AV Sparta JC Team 2 (4x100m) AV Sparta JJC 0 DNS 0
    8 AV `40 JC Team 2 (4x100m) AV `40 JJC 0 DNS 0
    8 AV `40 JC Team 3 (4x100m) AV `40 JJC 0 DNS 0
    8 Haag Atletiek JC Team 2 (4x100m) Haag Atletiek JJC 2 DNS 0
    8 Voorschoten `97 JC (4x100m) Voorschoten `97 JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team SpeerOBPT Ptn
    4 Stan van der Salm AV `40 AV `40 JC Team 1 32,59
    37,25
    535


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team KogelOBPT Ptn
    3 Mark van de Meene AV `40 AV `40 JC Team 1 11,89
    11,99
    609
    6 Roan Wulff AV `40 AV `40 JC Team 1 9,76
    9,87
    0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPT Ptn
    5 Luc Schrama AV `40 AV `40 JC Team 1 1,50
    1,35
    623
    16 Mark van de Meene AV `40 AV `40 JC Team 1 DNS 1,55 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPT Ptn
    8 Jelmer Stuijt AV `40 AV `40 JC Team 1 4,19 +2.6 m/s
    4,26
    456
    11 Marien Sips AV `40 AV `40 JC Team 1 4,01 +1.5 m/s
    4,39
    0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPT Ptn
    19 Twan de Vries AV `40 AV `40 JD Team 1 12,33 m/s--- 423
    22 Coen Vastrick AV `40 AV `40 JD Team 1 12,72 -2.1 m/s
    12,95
    374


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPT Ptn
    6 Loek Boekestijn AV `40 AV `40 JD Team 1 3:24,77
    3,30
    513
    10 Timo Vesters AV `40 AV `40 JD Team 1 3:33,08
    3:38,00
    461
    18 Twan de Vries AV `40 AV `40 JD Team 1 3:47,82 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team 80mH OBPT Ptn
    7 Nino van Halderen AV `40 AV `40 JD Team 1 15,63 -2.0 m/s
    16,64
    353
    17 Stephan va...den Bosch AV `40 AV `40 JD Team 1 17,30 -1.2 m/s
    17,28
    241
    21 Ricardo de Jong AV `40 AV `40 JD Team 1 17,85 -1.2 m/s
    17,52
    0


    # Estafette Team V Cat leden Tijd Punten
    1 AV Sparta JD Team 1 (4x80m) AV Sparta JJD 4 44,22 580
    2 Haag Atletiek JD Team 1 (4x80m) Haag Atletiek JJD 4 44,31 577
    3 Leiden Atletiek JD Team 1 (4x80m) Leiden Atletiek JJD 4 45,65 525
    4 AV De Spartaan JD (4x80m) AV De Spartaan JJD 4 45,88 517
    5 AAV `36 JD Team 1 (4x80m) AAV `36 JJD 4 47,12 473
    6 Haag Atletiek JD Team 2 (4x80m) Haag Atletiek JJD 4 49,47 395
    7 AV Sparta JD Team 2 (4x80m) AV Sparta JJD 4 49,97 379
    8 AAV `36 JD Team 2 (4x80m) AAV `36 JJD 4 50,74 355
    9 Leiden Atletiek JD Team 2 (4x80m) Leiden Atletiek JJD 4 50,94 349
    10 AV `40 JD Team 1 (4x80m) AV `40 JJD 4 54,74 194
    11 AV Sparta JD Team 3 (4x80m) AV Sparta JJD 0 DNS 0
    11 AV `40 JD Team 2 (4x80m) AV `40 JJD 0 DNS 0
    11 AV `40 JD Team 3 (4x80m) AV `40 JJD 0 DNS 0
    11 Leiden Atletiek JD Team 3 (4x80m) Leiden Atletiek JJD 0 DNS 0
    11 Voorschoten `97 JD (4x80m) Voorschoten `97 JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPT Ptn
    4 Jarn van der Salm AV `40 AV `40 JD Team 1 20,05 --- 308
    15 Timo Vesters AV `40 AV `40 JD Team 1 12,83 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPT Ptn
    7 Jarn van der Salm AV `40 AV `40 JD Team 1 7,51 --- 394


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPT Ptn
    9 Nino van Halderen AV `40 AV `40 JD Team 1 1,30
    1,30
    462
    13 Stephan va...den Bosch AV `40 AV `40 JD Team 1 1,25
    1,20
    0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPT Ptn
    7 Ricardo de Jong AV `40 AV `40 JD Team 1 4,05 +1.1 m/s
    3,98
    428
    17 Timo Vesters AV `40 AV `40 JD Team 1 3,35 -0.4 m/s
    3,44
    0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team 150m OBPT Ptn
    3 Luca van Loon AV `40 AV `40 MC Team 1 20,20 +0.2 m/s
    20,77
    600
    5 Kim van Leest AV `40 AV `40 MC Team 1 20,59 +0.2 m/s
    20,74
    566
    8 Amy Janssen AV `40 AV `40 MC Team 2 21,27 -0.6 m/s--- 510
    12 Anne de Wit AV `40 AV `40 MC Team 2 21,59 -0.5 m/s
    21,78
    485
    17 Robin Beijer AV `40 AV `40 MC Team 1 22,04 -0.6 m/s--- 0
    32 Luna Kraus AV `40 AV `40 MC Team 2 26,18 -0.6 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPT Ptn
    10 Robin Beijer AV `40 AV `40 MC Team 1 2:44,93
    2:47,49
    428
    15 Saana Taal AV `40 AV `40 MC Team 1 2:54,70
    2:55,77
    355
    20 Nadya Hoedemakers AV `40 AV `40 MC Team 2 3:07,66
    3:04,54
    269
    22 Linde van Langen AV `40 AV `40 MC Team 2 3:09,61
    3:00,33
    257


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team 80mH OBPT Ptn
    3 Kim van Leest AV `40 AV `40 MC Team 1 12,83 +0.0 m/s
    13,24
    606
    16 Chimene van Velden AV `40 AV `40 MC Team 1 15,07 -1.3 m/s--- 396
    25 Daphne Pouwel AV `40 AV `40 MC Team 2 17,37 -1.3 m/s
    17,78
    237
    26 Amy Janssen AV `40 AV `40 MC Team 2 18,17 -1.3 m/s
    18,03
    191


    # Estafette Team V Cat leden Tijd Punten
    1 AV `40 MC Team 1 (4x80m) AV `40 MJC 4 42,46 653
    2 Leiden Atletiek MC Team 1 (4x80m) Leiden Atletiek MJC 4 42,70 642
    3 AV De Spartaan MC (4x80m) AV De Spartaan MJC 4 43,04 628
    4 AAV `36 MC Team 1 (4x80m) AAV `36 MJC 4 43,24 620
    5 Haag Atletiek MC Team 1 (4x80m) Haag Atletiek MJC 4 43,71 601
    6 Leiden Atletiek MC Team 2 (4x80m) Leiden Atletiek MJC 4 44,68 562
    7 Leiden Atletiek MC Team 4 (4x80m) Leiden Atletiek MJC 4 45,21 542
    8 AV Sparta MC Team 1 (4x80m) AV Sparta MJC 4 45,89 517
    9 AV `40 MC Team 2 (4x80m) AV `40 MJC 4 46,18 506
    10 AAV `36 MC Team 2 (4x80m) AAV `36 MJC 4 46,61 490
    11 Leiden Atletiek MC Team 3 (4x80m) Leiden Atletiek MJC 4 46,94 479
    12 AV Sparta MC Team 2 (4x80m) AV Sparta MJC 4 48,71 419
    13 AV `40 MC Team 3 (4x80m) AV `40 MJC 0 DNS 0
    13 Haag Atletiek MC Team 2 (4x80m) Haag Atletiek MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team SpeerOBPT Ptn
    7 Feline Timmerman AV `40 AV `40 MC Team 1 24,32 --- 402
    18 Anika Hus AV `40 AV `40 MC Team 2 15,95 --- 242
    22 Linde van Langen AV `40 AV `40 MC Team 2 10,21 --- 0
    23 Chimene van Velden AV `40 AV `40 MC Team 1 DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPT Ptn
    11 Eline van der Kwaak AV `40 AV `40 MC Team 1 17,84
    18,42
    265
    12 Feline Timmerman AV `40 AV `40 MC Team 1 17,35 --- 0
    14 Anika Hus AV `40 AV `40 MC Team 2 16,79 --- 244
    19 Nadya Hoedemakers AV `40 AV `40 MC Team 2 11,54 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPT Ptn
    8 Anika Hus AV `40 AV `40 MC Team 2 8,24 --- 434
    9 Feline Timmerman AV `40 AV `40 MC Team 1 7,79 --- 410
    15 Eline van der Kwaak AV `40 AV `40 MC Team 1 6,88
    6,87
    0
    19 Luna Kraus AV `40 AV `40 MC Team 2 5,05 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPT Ptn
    6 Saana Taal AV `40 AV `40 MC Team 1 1,40
    1,30
    541
    11 Nadya Hoedemakers AV `40 AV `40 MC Team 2 1,30
    1,25
    0
    11 Anne de Wit AV `40 AV `40 MC Team 2 1,30
    1,35
    462


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPT Ptn
    2 Saana Taal AV `40 AV `40 MC Team 1 4,73 -3.3 m/s
    4,71
    566
    15 Daphne Pouwel AV `40 AV `40 MC Team 2 3,73 +0.5 m/s
    3,59
    364
    16 Eline van der Kwaak AV `40 AV `40 MC Team 1 3,67 +1.4 m/s
    3,53
    0
    18 Luna Kraus AV `40 AV `40 MC Team 2 3,47 -1.2 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team 60m OBPT Ptn
    11 Madelon van der Kuur AV `40 AV `40 MD Team 2 9,44 -1.7 m/s
    9,41
    469
    12 Elke Bordes AV `40 AV `40 MD Team 1 9,48 -1.7 m/s
    9,53
    462
    13 Daphne van der Loo AV `40 AV `40 MD Team 2 9,53 -1.7 m/s
    9,47
    454
    16 Yvette van Strien AV `40 AV `40 MD Team 1 9,66 -1.1 m/s
    9,84
    432
    28 Noah de Kok AV `40 AV `40 MD Team 3 10,20 -0.1 m/s
    10,43
    348
    35 Lotte Favre AV `40 AV `40 MD Team 3 10,73 -2.0 m/s
    11,32
    273
    36 Bernice Timmerman AV `40 AV `40 MD Team 3 10,80 -2.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPT Ptn
    2 Phileine Kipping AV `40 AV `40 MD Team 1 3:20,95
    3:39,00
    539
    4 Hebe Chadwick AV `40 AV `40 MD Team 1 3:29,52
    3:24,00
    483
    15 Hélène Ooink AV `40 AV `40 MD Team 3 3:47,75 --- 377
    24 Edie van Haren AV `40 AV `40 MD Team 2 4:07,39 --- 280
    27 Nicole Apon AV `40 AV `40 MD Team 2 4:09,75 --- 270
    30 Amber Schellenbach AV `40 AV `40 MD Team 3 4:24,94 --- 206


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team 60mH OBPT Ptn
    8 Phileine Kipping AV `40 AV `40 MD Team 1 11,80 -2.5 m/s
    12,56
    395
    10 Elke Bordes AV `40 AV `40 MD Team 1 12,06 +0.9 m/s
    12,52
    369
    13 Daphne van der Loo AV `40 AV `40 MD Team 2 12,28 +0.9 m/s
    12,56
    348
    28 Mette Bordes AV `40 AV `40 MD Team 2 13,83 -0.6 m/s
    14,23
    220
    33 Hélène Ooink AV `40 AV `40 MD Team 3 14,08 -2.5 m/s--- 202
    35 Femke van ...Nouweland AV `40 AV `40 MD Team 3 DNS -2.5 m/s--- 0
    35 Amber Schellenbach AV `40 AV `40 MD Team 3 DNF -2.5 m/s--- 0


    # Estafette Team V Cat leden Tijd Punten
    1 Leiden Atletiek MD Team 1 (4x60m) Leiden Atletiek MJD 4 33,51 637
    2 AV De Spartaan MD (4x60m) AV De Spartaan MJD 4 35,02 561
    3 Leiden Atletiek MD Team 3 (4x60m) Leiden Atletiek MJD 4 35,52 537
    4 AV Sparta MD Team 1 (4x60m) AV Sparta MJD 4 35,74 527
    5 AV `40 MD Team 1 (4x60m) AV `40 MJD 4 35,99 515
    6 AAV `36 MD Team 1 (4x60m) AAV `36 MJD 4 36,22 505
    7 Leiden Atletiek MD Team 4 (4x60m) Leiden Atletiek MJD 4 36,86 476
    8 AV `40 MD Team 2 (4x60m) AV `40 MJD 4 37,55 447
    9 AAV `36 MD Team 2 (4x60m) AAV `36 MJD 4 37,94 431
    10 AV Sparta MD Team 2 (4x60m) AV Sparta MJD 4 38,17 421
    11 Haag Atletiek MD Team 1 (4x60m) Haag Atletiek MJD 4 38,67 351
    12 AV `40 MD Team 3 (4x60m) AV `40 MJD 4 42,28 220
    12 Leiden Atletiek MD Team 2 (4x60m) Leiden Atletiek MJD 4 42,29 220
    14 Voorschoten `97 MD (4x60m) Voorschoten `97 MJD 4 43,06 195
    15 AV Sparta MD Team 3 (4x60m) AV Sparta MJD 0 DNS 0
    15 Haag Atletiek MD Team 2 (4x60m) Haag Atletiek MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team SpeerOBPT Ptn
    7 Terra Primatesta AV `40 AV `40 MD Team 1 20,34 --- 330
    13 Niovi Georgadakis AV `40 AV `40 MD Team 1 14,40 --- 0
    14 Nicole Apon AV `40 AV `40 MD Team 2 14,30 --- 206
    15 Bernice Timmerman AV `40 AV `40 MD Team 3 14,02 --- 200
    18 Lotte Favre AV `40 AV `40 MD Team 3 13,38 --- 0
    24 Nathalie Kropmans AV `40 AV `40 MD Team 2 10,16 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team KogelOBPT Ptn
    8 Nathalie Kropmans AV `40 AV `40 MD Team 2 8,17 --- 430
    14 Yvette van Strien AV `40 AV `40 MD Team 1 7,50
    7,87
    394
    17 Nicole Apon AV `40 AV `40 MD Team 2 7,24 --- 0
    23 Niovi Georgadakis AV `40 AV `40 MD Team 1 6,16
    6,43
    0
    24 Noah de Kok AV `40 AV `40 MD Team 3 4,95 --- 238
    25 Danique Scholte AV `40 AV `40 MD Team 3 4,85
    4,88
    0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPT Ptn
    4 Terra Primatesta AV `40 AV `40 MD Team 1 1,35
    1,35
    499
    10 Edie van Haren AV `40 AV `40 MD Team 2 1,25
    1,20
    426
    14 Niovi Georgadakis AV `40 AV `40 MD Team 1 1,20
    1,20
    0
    24 Mette Bordes AV `40 AV `40 MD Team 2 1,05 --- 0
    24 Danique Scholte AV `40 AV `40 MD Team 3 1,05 --- 279
    27 Amber Schellenbach AV `40 AV `40 MD Team 3 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPT Ptn
    5 Madelon van der Kuur AV `40 AV `40 MD Team 2 3,95 +1.1 m/s
    3,98
    408
    9 Terra Primatesta AV `40 AV `40 MD Team 1 3,86 +2.7 m/s
    3,99
    390
    24 Kirsten de Rouw AV `40 AV `40 MD Team 3 2,88 +1.5 m/s--- 194
    25 Noah de Kok AV `40 AV `40 MD Team 3 2,87 +1.8 m/s--- 0
    26 Nathalie Kropmans AV `40 AV `40 MD Team 2 2,66 -0.1 m/s--- 0
    28 Hebe Chadwick AV `40 AV `40 MD Team 1 DNS +0.0 m/s3,81 0