Vereniging 'Leiden Atletiek' op 'Junioren C/D Poule 56 Wedstrijd 2 [2017]'

Prijzen

Marnix van der Burg
  • Jongens Junior C - 150m - 17,04
Levi Ari Pronk
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,55
Errolson Windster
  • Jongens Junior C - Ver - 4,96
Joas van Hellemondt
  • Jongens Junior D - 80m - 11,02
Ruben Oppenhuizen
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:12,67
Joas van Hellemondt
  • Jongens Junior D - 80mH - 13,72
Christiaan Molevelt
  • Jongens Junior D - Discus - 21,81
Lara Weghorst
  • Meisjes Junior C - 150m - 19,27
Amina Maatoug
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:25,13
Lara Weghorst
  • Meisjes Junior C - 80mH - 12,47
Loïs Steenbeek
  • Meisjes Junior C - Speer - 30,65
Isabelle Reijman
  • Meisjes Junior C - Discus - 25,33
Airissa Vermond
  • Meisjes Junior C - Kogel - 10,70
Myrthe Steenbeek
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,45
Lara Weghorst
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,96
Lianne Groenendijk
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,68
Rosa Candido
  • Meisjes Junior D - Kogel - 10,37
Laura Varona Perez
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,40
Lianne Groenendijk
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,30

Hoogtepunten

Marnix van der Burg JJC 150m
  • 17,04
  • Lianne Groenendijk MJD 60m
  • 8,68
  • Levi Ari Pronk JJC Hoog
  • 1,55
  • Marnix van der Burg JJC 100mH
  • 15,00
  • Maurits Dekker JJC 150m
  • 19,87
  • Amina Maatoug MJC 800m
  • 2:25,13
  • Errolson Windster JJC 150m
  • 19,13
  • Lara Weghorst MJC Ver
  • 4,96
  • Lara Weghorst MJC 80mH
  • 12,47
  • Lara Weghorst MJC 150m
  • 19,27
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Marnix van der Burg Leiden Atl...JC Team 1 17,04 +0.4 m/s18,00 934
    5 Errolson Windster Leiden Atl...JC Team 1 19,13 +0.4 m/s20,40 701
    10 Maurits Dekker Leiden Atl...JC Team 1 19,87 +0.4 m/s20,42 0
    14 Jop Goekoop Leiden Atl...JC Team 2 21,17 +0.0 m/s23,00 518
    16 Sam Kopmels Leiden Atl...JC Team 2 21,24 +0.0 m/s24,00 512
    21 Brazil Golden Leiden Atl...JC Team 2 24,10 +0.0 m/s25,00 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    11 Salle Wieringa Leiden Atl...JC Team 1 2:26,87 2:27,60 590
    17 Thobian van Dijk Leiden Atl...JC Team 1 2:44,67 2:36,57 430
    18 Stefan Vleming Leiden Atl...JC Team 2 2:52,92 2:45,00 368
    19 Sam Kopmels Leiden Atl...JC Team 2 3:07,34 2:40,00 271
    20 Brazil Golden Leiden Atl...JC Team 2 3:09,39 2:50,00 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Marnix van der Burg Leiden Atl...JC Team 1 15,00 -0.7 m/s14,92 726
    8 Maurits Dekker Leiden Atl...JC Team 1 16,89 -0.1 m/s17,46 563
    12 Jop Goekoop Leiden Atl...JC Team 2 18,28 -0.1 m/s18,31 465
    17 Amadeus Kuijper Leiden Atl...JC Team 2 19,36 -2.0 m/s19,50 399
    Levi Ari Pronk Leiden Atl...JC Team 1 DNS 17,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Leiden Atletiek JC Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - JJC 4 47,09 831
    2 AAV `36 JC Team 1 (4x100m) AAV `36 - JJC 4 52,05 638
    3 AV De Spartaan JC (4x100m) AV De Spartaan - JJC 4 52,28 630
    4 Haag Atletiek JC Team 1 (4x100m) Haag Atletiek - JJC 4 52,65 617
    5 AV `40 JC Team 1 (4x100m) AV `40 - JJC 4 53,17 600
    6 Leiden Atletiek JC Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - JJC 4 56,69 488
    7 AAV `36 JC Team 2 (4x100m) AAV `36 - JJC 4 57,72 458
    8 AV Sparta JC Team 1 (4x100m) AV Sparta - JJC 3 DNS 0
    8 AV Sparta JC Team 2 (4x100m) AV Sparta - JJC 0 DNS 0
    8 AV `40 JC Team 2 (4x100m) AV `40 - JJC 0 DNS 0
    8 AV `40 JC Team 3 (4x100m) AV `40 - JJC 0 DNS 0
    8 Haag Atletiek JC Team 2 (4x100m) Haag Atletiek - JJC 2 DNS 0
    8 Voorschoten `97 JC (4x100m) Voorschoten `97 - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Rik van der Linde Leiden Atl...JC Team 1 32,11 --- 528
    7 Thobian van Dijk Leiden Atl...JC Team 1 31,02 --- 0
    14 Sander Henzen Leiden Atl...JC Team 2 20,73 --- 338
    16 Camiel Holman Leiden Atl...JC Team 2 16,54 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Rik van der Linde Leiden Atl...JC Team 1 9,73 --- 509
    8 Thobian van Dijk Leiden Atl...JC Team 1 9,19 --- 0
    12 Sander Henzen Leiden Atl...JC Team 2 7,10 --- 371
    15 Camiel Holman Leiden Atl...JC Team 2 6,42 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Levi Ari Pronk Leiden Atl...JC Team 1 1,55 --- 663
    8 Stefan Vleming Leiden Atl...JC Team 2 1,40 --- 541
    12 Salle Wieringa Leiden Atl...JC Team 1 1,30 --- 0
    12 Amadeus Kuijper Leiden Atl...JC Team 2 1,30 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Errolson Windster Leiden Atl...JC Team 1 4,96 +1.6 m/s--- 613
    13 Stefan Vleming Leiden Atl...JC Team 2 3,85 +0.7 m/s--- 388
    14 Brazil Golden Leiden Atl...JC Team 2 3,59 +1.6 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Joas van Hellemondt Leiden Atl...JD Team 1 11,02 -1.6 m/s11,15 615
    5 Quinten Stijger Leiden Atl...JD Team 1 11,26 -0.8 m/s11,68 577
    12 Luka de Wilde Leiden Atl...JD Team 1 11,86 -2.1 m/s12,30 0
    26 Yoni Oppenheim Leiden Atl...JD Team 2 13,55 --- 278
    27 Bram Beijen Leiden Atl...JD Team 2 14,57 --- 175


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Ruben Oppenhuizen Leiden Atl...JD Team 1 3:12,67 3:22,14 598
    11 Igor Ouwerkerk Leiden Atl...JD Team 2 3:34,38 --- 453
    14 Luuk de Graaf Leiden Atl...JD Team 1 3:37,92 3:35,34 432
    22 Eysse Wieringa Leiden Atl...JD Team 2 3:57,43 --- 327
    24 Jochem Putter Leiden Atl...JD Team 2 4:05,96 --- 0
    Soulaiman Atif Leiden Atl...JD Team 1 DNS 3:30,99 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Joas van Hellemondt Leiden Atl...JD Team 1 13,72 -2.2 m/s12,79 514
    9 Soulaiman Atif Leiden Atl...JD Team 1 16,04 -2.2 m/s15,84 323
    11 Luuk de Graaf Leiden Atl...JD Team 1 16,14 -2.0 m/s16,50 0
    15 Jochem Putter Leiden Atl...JD Team 2 16,84 -0.5 m/s--- 270
    24 Hugo Sandberg Leiden Atl...JD Team 2 19,18 -0.5 m/s--- 139
    27 Bram Beijen Leiden Atl...JD Team 2 19,50 -0.5 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sparta JD Team 1 (4x80m) AV Sparta - JJD 4 44,22 580
    2 Haag Atletiek JD Team 1 (4x80m) Haag Atletiek - JJD 4 44,31 577
    3 Leiden Atletiek JD Team 1 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 45,65 525
    4 AV De Spartaan JD (4x80m) AV De Spartaan - JJD 4 45,88 517
    5 AAV `36 JD Team 1 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 47,12 473
    6 Haag Atletiek JD Team 2 (4x80m) Haag Atletiek - JJD 4 49,47 395
    7 AV Sparta JD Team 2 (4x80m) AV Sparta - JJD 4 49,97 379
    8 AAV `36 JD Team 2 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 50,74 355
    9 Leiden Atletiek JD Team 2 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 50,94 349
    10 AV `40 JD Team 1 (4x80m) AV `40 - JJD 4 54,74 194
    11 AV Sparta JD Team 3 (4x80m) AV Sparta - JJD 0 DNS 0
    11 AV `40 JD Team 2 (4x80m) AV `40 - JJD 0 DNS 0
    11 AV `40 JD Team 3 (4x80m) AV `40 - JJD 0 DNS 0
    11 Leiden Atletiek JD Team 3 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 0 DNS 0
    11 Voorschoten `97 JD (4x80m) Voorschoten `97 - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Christiaan Molevelt Leiden Atl...JD Team 1 21,81 --- 340
    6 Luka de Wilde Leiden Atl...JD Team 1 18,08 --- 0
    19 Jeroen Vink Leiden Atl...JD Team 2 10,48 --- 101
    20 Yoni Oppenheim Leiden Atl...JD Team 2 10,32 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Christiaan Molevelt Leiden Atl...JD Team 1 8,46 --- 445
    15 Yoni Oppenheim Leiden Atl...JD Team 2 5,48 --- 273
    19 Eysse Wieringa Leiden Atl...JD Team 2 3,93 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Christiaan Molevelt Leiden Atl...JD Team 1 1,35 --- 499
    17 Jeroen Vink Leiden Atl...JD Team 2 1,10 --- 316


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Joas van Hellemondt Leiden Atl...JD Team 1 4,09 +0.0 m/s--- 436
    9 Quinten Stijger Leiden Atl...JD Team 1 3,90 +1.1 m/s--- 0
    13 Igor Ouwerkerk Leiden Atl...JD Team 2 3,68 +1.1 m/s--- 354
    20 Hugo Sandberg Leiden Atl...JD Team 2 2,97 +0.1 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Lara Weghorst Leiden Atl...MC Team 1 19,27 +0.2 m/s20,03 687
    9 Elanor van Kleef Leiden Atl...MC Team 1 21,32 -0.8 m/s22,00 506
    13 Anne de Jong Leiden Atl...MC Team 1 21,64 -0.5 m/s21,16 0
    15 Maud Hoogeveen Leiden Atl...MC Team 4 21,80 -0.8 m/s22,27 468
    18 Emmy Rams Leiden Atl...MC Team 4 22,44 -0.8 m/s23,00 421
    19 Heleen Pr...van Reine Leiden Atl...MC Team 2 22,50 -0.6 m/s--- 416
    22 Iris Jansen Leiden Atl...MC Team 3 22,53 -0.2 m/s23,00 414
    23 Ilse Knevel Leiden Atl...MC Team 2 22,92 -0.2 m/s--- 387
    26 Isabel Roeleveld Leiden Atl...MC Team 3 23,65 -0.2 m/s23,00 338
    29 Iva van Geen Leiden Atl...MC Team 4 24,45 -0.8 m/s23,00 0
    31 Sarah Derksen Leiden Atl...MC Team 2 24,94 -0.2 m/s23,00 0
    Annika Koet Leiden Atl...MC Team 3 DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Amina Maatoug Leiden Atl...MC Team 1 2:25,13 2:21,14 607
    6 Bobet Kloosterman Leiden Atl...MC Team 1 2:34,00 2:29,12 522
    14 Muneerah Hensing Leiden Atl...MC Team 2 2:54,34 2:44,93 357
    17 Isis Heemskerk Leiden Atl...MC Team 3 2:55,69 3:02,28 348
    18 Florieke van Ek Leiden Atl...MC Team 4 3:00,65 3:10,86 314
    19 Quinty Verdoodt Leiden Atl...MC Team 1 3:06,40 3:05,00 0
    21 Iva van Geen Leiden Atl...MC Team 4 3:09,21 3:05,00 260
    23 Vicky van der Werf Leiden Atl...MC Team 3 3:09,87 --- 256
    24 Lina Hoitink Leiden Atl...MC Team 2 3:14,10 3:05,00 231
    25 Iris Jansen Leiden Atl...MC Team 3 3:14,36 3:14,44 0
    Mette Nuijen Leiden Atl...MC Team 2 DNS 2:50,25 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Lara Weghorst Leiden Atl...MC Team 1 12,47 +0.0 m/s12,60 646
    4 Estela Kazatzidis Leiden Atl...MC Team 4 12,93 +0.0 m/s13,14 595
    8 Quinty Verdoodt Leiden Atl...MC Team 1 13,78 +0.0 m/s13,10 508
    9 Anne de Jong Leiden Atl...MC Team 1 13,87 -1.1 m/s13,79 0
    12 Mette Nuijen Leiden Atl...MC Team 2 14,27 -1.1 m/s14,37 463
    14 Yu Bo Lin ...der Nagel Leiden Atl...MC Team 4 14,50 -1.1 m/s14,22 443
    15 Isabel Roeleveld Leiden Atl...MC Team 3 14,93 -2.5 m/s15,29 407
    19 Annika Koet Leiden Atl...MC Team 3 15,43 -1.3 m/s--- 368
    21 Isis Heemskerk Leiden Atl...MC Team 3 15,50 -2.5 m/s15,94 0
    22 Lina Hoitink Leiden Atl...MC Team 2 15,63 -2.5 m/s15,64 353
    Muneerah Hensing Leiden Atl...MC Team 2 DNS 15,90 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `40 MC Team 1 (4x80m) AV `40 - MJC 4 42,46 653
    2 Leiden Atletiek MC Team 1 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 42,70 642
    3 AV De Spartaan MC (4x80m) AV De Spartaan - MJC 4 43,04 628
    4 AAV `36 MC Team 1 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 43,24 620
    5 Haag Atletiek MC Team 1 (4x80m) Haag Atletiek - MJC 4 43,71 601
    6 Leiden Atletiek MC Team 2 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 44,68 562
    7 Leiden Atletiek MC Team 4 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 45,21 542
    8 AV Sparta MC Team 1 (4x80m) AV Sparta - MJC 4 45,89 517
    9 AV `40 MC Team 2 (4x80m) AV `40 - MJC 4 46,18 506
    10 AAV `36 MC Team 2 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 46,61 490
    11 Leiden Atletiek MC Team 3 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 46,94 479
    12 AV Sparta MC Team 2 (4x80m) AV Sparta - MJC 4 48,71 419
    13 AV `40 MC Team 3 (4x80m) AV `40 - MJC 0 DNS 0
    13 Haag Atletiek MC Team 2 (4x80m) Haag Atletiek - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Loïs Steenbeek Leiden Atl...MC Team 2 30,65 --- 505
    4 Jacomijn Prins Leiden Atl...MC Team 2 28,92 --- 0
    5 Myrthe Steenbeek Leiden Atl...MC Team 1 26,10 --- 432
    6 Airissa Vermond Leiden Atl...MC Team 1 25,68 --- 0
    8 Maud Hoogeveen Leiden Atl...MC Team 4 23,43 --- 387
    13 Dieke Heijting Leiden Atl...MC Team 3 19,86 --- 321
    14 Bianca van den Burgh Leiden Atl...MC Team 4 19,64 --- 0
    15 Vicky van der Werf Leiden Atl...MC Team 3 19,08 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Isabelle Reijman Leiden Atl...MC Team 1 25,33 --- 400
    4 Heleen Pr...van Reine Leiden Atl...MC Team 2 23,87 --- 376
    8 Bianca van den Burgh Leiden Atl...MC Team 4 20,48 --- 316
    16 Vicky van der Werf Leiden Atl...MC Team 3 14,60 --- 198
    17 Florieke van Ek Leiden Atl...MC Team 4 14,59 --- 0
    18 Sarah Derksen Leiden Atl...MC Team 2 13,83 --- 0
    Airissa Vermond Leiden Atl...MC Team 1 DNS --- 0
    Melissa Clark Leiden Atl...MC Team 3 DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Airissa Vermond Leiden Atl...MC Team 1 10,70 --- 556
    4 Isabelle Reijman Leiden Atl...MC Team 1 9,20 --- 0
    10 Bianca van den Burgh Leiden Atl...MC Team 4 7,44 --- 390
    11 Sarah Derksen Leiden Atl...MC Team 2 7,35 --- 385
    12 Tess Veefkind Leiden Atl...MC Team 3 7,33 --- 384
    14 Heleen Pr...van Reine Leiden Atl...MC Team 2 6,93 --- 0
    16 Emmy Rams Leiden Atl...MC Team 4 6,62 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Myrthe Steenbeek Leiden Atl...MC Team 1 1,45 --- 582
    6 Amina Maatoug Leiden Atl...MC Team 1 1,40 --- 0
    8 Estela Kazatzidis Leiden Atl...MC Team 4 1,35 --- 499
    8 Yu Bo Lin ...der Nagel Leiden Atl...MC Team 4 1,35 --- 0
    8 Ilse Knevel Leiden Atl...MC Team 2 1,35 --- 499
    11 Lina Hoitink Leiden Atl...MC Team 2 1,30 --- 0
    Melissa Clark Leiden Atl...MC Team 3 DNS --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Lara Weghorst Leiden Atl...MC Team 1 4,96 +2.0 m/s--- 613
    9 Loïs Steenbeek Leiden Atl...MC Team 2 4,21 -0.9 m/s--- 460
    10 Tess Veefkind Leiden Atl...MC Team 3 4,18 +2.1 m/s--- 454
    11 Myrthe Steenbeek Leiden Atl...MC Team 1 4,11 -3.0 m/s--- 0
    13 Ilse Knevel Leiden Atl...MC Team 2 3,94 +1.9 m/s--- 0
    14 Emmy Rams Leiden Atl...MC Team 4 3,93 -2.9 m/s--- 404
    17 Iva van Geen Leiden Atl...MC Team 4 3,52 +0.8 m/s--- 0
    19 Isis Heemskerk Leiden Atl...MC Team 3 3,40 +2.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Lianne Groenendijk Leiden Atl...MD Team 1 8,68 -1.1 m/s8,95 612
    6 Alia Atif Leiden Atl...MD Team 1 9,10 -1.1 m/s9,30 530
    7 Ana Suidg...t Alvarez Leiden Atl...MD Team 3 9,19 -1.1 m/s9,70 513
    10 Lara Gilmour Leiden Atl...MD Team 2 9,40 -1.1 m/s9,30 476
    14 Chanel Derby Leiden Atl...MD Team 4 9,63 -0.1 m/s10,26 437
    18 Itske Oosting Leiden Atl...MD Team 2 9,78 -2.0 m/s10,50 413
    38 Marloes Huizer Leiden Atl...MD Team 3 11,06 -1.1 m/s9,80 231
    Lena Elderhorst Leiden Atl...MD Team 4 DNS 9,70 0
    Lucie Krijgsman Leiden Atl...MD Team 1 DNS 9,14 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Lara Gilmour Leiden Atl...MD Team 2 3:37,40 3:45,00 435
    8 Tirra Aalla Leiden Atl...MD Team 1 3:38,89 3:32,30 426
    11 Marloes Huizer Leiden Atl...MD Team 3 3:40,93 4:10,00 414
    28 Alia Atif Leiden Atl...MD Team 1 4:11,53 3:55,16 262
    29 Aliede Holweg Leiden Atl...MD Team 4 4:22,10 4:30,00 218
    31 Brenda Pardoen Leiden Atl...MD Team 2 4:27,59 4:20,00 196
    32 Solveig Lindner Leiden Atl...MD Team 4 4:30,92 4:15,00 183
    34 Aimee Verheijen Leiden Atl...MD Team 3 4:37,88 4:05,00 158
    Minou de Wit Leiden Atl...MD Team 1 DNS 3:20,00 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Florijne van Well Leiden Atl...MD Team 1 11,49 -1.7 m/s11,70 427
    11 Sanne de Lange Leiden Atl...MD Team 3 12,15 +0.9 m/s12,39 360
    14 Rosa Candido Leiden Atl...MD Team 1 12,33 +0.9 m/s12,00 343
    16 Aimee Verheijen Leiden Atl...MD Team 3 12,72 -2.5 m/s13,02 309
    19 Rebekah Bourne Leiden Atl...MD Team 2 13,04 -2.5 m/s13,00 281
    25 Senna Nicolai Leiden Atl...MD Team 4 13,65 -2.5 m/s13,20 233
    29 Marloes Huizer Leiden Atl...MD Team 3 13,86 +0.9 m/s12,50 0
    34 Brenda Pardoen Leiden Atl...MD Team 2 16,24 -2.5 m/s13,00 69
    Minou de Wit Leiden Atl...MD Team 1 DNS 11,61 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Leiden Atletiek MD Team 1 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 33,51 637
    2 AV De Spartaan MD (4x60m) AV De Spartaan - MJD 4 35,02 561
    3 Leiden Atletiek MD Team 3 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 35,52 537
    4 AV Sparta MD Team 1 (4x60m) AV Sparta - MJD 4 35,74 527
    5 AV `40 MD Team 1 (4x60m) AV `40 - MJD 4 35,99 515
    6 AAV `36 MD Team 1 (4x60m) AAV `36 - MJD 4 36,22 505
    7 Leiden Atletiek MD Team 4 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 36,86 476
    8 AV `40 MD Team 2 (4x60m) AV `40 - MJD 4 37,55 447
    9 AAV `36 MD Team 2 (4x60m) AAV `36 - MJD 4 37,94 431
    10 AV Sparta MD Team 2 (4x60m) AV Sparta - MJD 4 38,17 421
    11 Haag Atletiek MD Team 1 (4x60m) Haag Atletiek - MJD 4 38,67 351
    12 AV `40 MD Team 3 (4x60m) AV `40 - MJD 4 42,28 220
    12 Leiden Atletiek MD Team 2 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 42,29 220
    14 Voorschoten `97 MD (4x60m) Voorschoten `97 - MJD 4 43,06 195
    15 AV Sparta MD Team 3 (4x60m) AV Sparta - MJD 0 DNS 0
    15 Haag Atletiek MD Team 2 (4x60m) Haag Atletiek - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Julianne Vork Leiden Atl...MD Team 2 21,09 --- 344
    10 Daniëlle Wiersema Leiden Atl...MD Team 1 15,71 --- 237
    12 Nora Varona Perez Leiden Atl...MD Team 3 14,69 --- 215
    17 Pippa de Jong Leiden Atl...MD Team 2 13,70 --- 0
    18 Florijne van Well Leiden Atl...MD Team 1 13,39 --- 0
    25 Senna Nicolai Leiden Atl...MD Team 4 8,59 --- 61


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Rosa Candido Leiden Atl...MD Team 1 10,37 --- 540
    5 Julianne Vork Leiden Atl...MD Team 2 9,19 --- 483
    6 Laura Varona Perez Leiden Atl...MD Team 1 8,74 --- 0
    15 Nora Varona Perez Leiden Atl...MD Team 3 7,37 --- 387
    18 Pippa de Jong Leiden Atl...MD Team 2 7,18 --- 0
    26 Aliede Holweg Leiden Atl...MD Team 4 4,26 --- 189


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Laura Varona Perez Leiden Atl...MD Team 1 1,40 --- 541
    6 Rosa Candido Leiden Atl...MD Team 1 1,30 --- 0
    10 Ana Suidg...t Alvarez Leiden Atl...MD Team 3 1,25 --- 426
    14 Rebekah Bourne Leiden Atl...MD Team 2 1,20 --- 389
    18 Chanel Derby Leiden Atl...MD Team 4 1,15 --- 352
    26 Solveig Lindner Leiden Atl...MD Team 4 1,00 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Lianne Groenendijk Leiden Atl...MD Team 1 4,30 +2.7 m/s4,24 478
    5 Florijne van Well Leiden Atl...MD Team 1 3,95 +1.5 m/s--- 0
    8 Sanne de Lange Leiden Atl...MD Team 3 3,94 +0.0 m/s--- 406
    11 Lara Gilmour Leiden Atl...MD Team 2 3,79 +0.7 m/s--- 376
    15 Itske Oosting Leiden Atl...MD Team 2 3,49 +0.0 m/s--- 0
    27 Aliede Holweg Leiden Atl...MD Team 4 2,42 +0.0 m/s--- 102
    Lena Elderhorst Leiden Atl...MD Team 4 DNS --- 0