Vereniging 'AAV `36' op 'Junioren C/D Poule 56 Wedstrijd 2 [2017]'

Prijzen

Twan van Rijn
  • Jongens Junior C - Speer - 34,24
Jesse Lamberst
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,60
Tim den Brave
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,60
Thijs van der Heijden
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,55
Djanou Giesbergen
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,45
Jonne van der Giessen
  • Meisjes Junior C - 150m - 19,57
Jonne van der Giessen
  • Meisjes Junior C - 80mH - 12,09
Ilse van der Marel
  • Meisjes Junior C - Discus - 25,60
Ellen Hettinga
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,50
Quincy Heemskerk
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,45
Maud van Beest
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,09
Maud van Beest
  • Meisjes Junior D - Speer - 26,45
Daphne Zintel
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,36

Hoogtepunten

Tim den Brave JJC 150m
  • 19,36
  • Ellen Hettinga MJC Hoog
  • 1,50
  • Jonne van der Giessen MJC 80mH
  • 12,09
  • Jesse Lamberst JJC Hoog
  • 1,60
  • Quincy Heemskerk MJC Hoog
  • 1,45
  • Thijs van der Heijden JJC Hoog
  • 1,55
  • Brennan Kamerman JJC 800m
  • 2:17,79
  • Tim den Brave JJC Hoog
  • 1,60
  • Jonne van der Giessen MJC 150m
  • 19,57
  • Mila Wacht MJC 80mH
  • 13,06
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    7 Tim den Brave AAV `36 JC Team 1 19,36 -0.2 m/s21,40 679
    9 Twan van Rijn AAV `36 JC Team 1 19,58 -0.2 m/s20,60 658
    11 Dinand Groen AAV `36 JC Team 2 20,63 -0.2 m/s22,10 563
    17 Thijs van ...r Heijden AAV `36 JC Team 2 21,60 +0.0 m/s23,00 484
    22 Fabio Maurits AAV `36 JC Team 2 27,87 +0.0 m/s28,00 0
    Tijmen van Arkel AAV `36 JC Team 1 DNS 22,40 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Brennan Kamerman AAV `36 JC Team 1 2:17,79 2:22,80 687
    7 Owyn Kamerman AAV `36 JC Team 2 2:22,58 2:37,60 634
    14 Lyam Binsbergen AAV `36 JC Team 2 2:34,65 2:39,00 516
    15 Marc Dullemond AAV `36 JC Team 1 2:35,59 2:33,19 507
    21 Boudewijn ...den Broek AAV `36 JC Team 2 3:22,95 3:09,60 0
    Tijmen van Arkel AAV `36 JC Team 1 DNS 2:20,00 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Twan van Rijn AAV `36 JC Team 1 16,23 -0.7 m/s15,63 616
    9 Jesse Lamberst AAV `36 JC Team 1 17,58 -0.1 m/s17,74 513
    10 Kaj van Beest AAV `36 JC Team 2 17,65 -0.1 m/s17,60 508
    14 Heilko Rotteveel AAV `36 JC Team 2 18,39 -2.0 m/s20,13 458
    19 Lyam Binsbergen AAV `36 JC Team 2 20,36 -2.0 m/s20,00 0
    Julian Roedoe AAV `36 JC Team 1 DNS 21,26 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Leiden Atletiek JC Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - JJC 4 47,09 831
    2 AAV `36 JC Team 1 (4x100m) AAV `36 - JJC 4 52,05 638
    3 AV De Spartaan JC (4x100m) AV De Spartaan - JJC 4 52,28 630
    4 Haag Atletiek JC Team 1 (4x100m) Haag Atletiek - JJC 4 52,65 617
    5 AV `40 JC Team 1 (4x100m) AV `40 - JJC 4 53,17 600
    6 Leiden Atletiek JC Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - JJC 4 56,69 488
    7 AAV `36 JC Team 2 (4x100m) AAV `36 - JJC 4 57,72 458
    8 AV Sparta JC Team 1 (4x100m) AV Sparta - JJC 3 DNS 0
    8 AV Sparta JC Team 2 (4x100m) AV Sparta - JJC 0 DNS 0
    8 AV `40 JC Team 2 (4x100m) AV `40 - JJC 0 DNS 0
    8 AV `40 JC Team 3 (4x100m) AV `40 - JJC 0 DNS 0
    8 Haag Atletiek JC Team 2 (4x100m) Haag Atletiek - JJC 2 DNS 0
    8 Voorschoten `97 JC (4x100m) Voorschoten `97 - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Twan van Rijn AAV `36 JC Team 1 34,24 35,45 559
    6 Koen Guldemond AAV `36 JC Team 1 31,75 34,73 0
    9 Kaj van Beest AAV `36 JC Team 2 27,33 25,97 453
    15 Kyan Krol AAV `36 JC Team 2 18,15 15,49 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Koen Guldemond AAV `36 JC Team 1 10,06 10,51 525
    10 Dinand Groen AAV `36 JC Team 2 8,46 8,81 445
    11 Marc Dullemond AAV `36 JC Team 1 7,33 7,79 0
    16 Owyn Kamerman AAV `36 JC Team 2 6,29 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jesse Lamberst AAV `36 JC Team 1 1,60 1,55 702
    1 Tim den Brave AAV `36 JC Team 1 1,60 1,62 0
    3 Thijs van ...r Heijden AAV `36 JC Team 2 1,55 1,50 663
    15 Owyn Kamerman AAV `36 JC Team 2 1,25 1,20 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Dinand Groen AAV `36 JC Team 2 4,58 +1.9 m/s4,47 535
    6 Brennan Kamerman AAV `36 JC Team 1 4,30 +2.3 m/s4,24 478
    15 Boudewijn ...den Broek AAV `36 JC Team 2 3,40 +1.5 m/s3,36 0
    Julian Roedoe AAV `36 JC Team 1 DNS 4,89 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    11 Job van Harten AAV `36 JD Team 1 11,68 -0.8 m/s11,67 513
    13 Fabian Kieft AAV `36 JD Team 1 12,07 -2.1 m/s13,20 458
    20 Siep van Amsterdam AAV `36 JD Team 1 12,39 -0.8 m/s12,10 0
    21 Mylan van der Houwen AAV `36 JD Team 2 12,53 -2.1 m/s12,90 397
    24 Milan Schepen AAV `36 JD Team 2 13,26 --- 310
    25 Bryan van der Putten AAV `36 JD Team 2 13,48 -2.1 m/s13,00 0
    Lennart Prein AAV `36 JD Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Job van Harten AAV `36 JD Team 1 3:23,80 3:24,00 520
    9 Raúl Brandhorst AAV `36 JD Team 1 3:32,19 3:20,00 466
    17 Fabian Kieft AAV `36 JD Team 1 3:43,58 3:45,00 0
    21 Henrik Drost AAV `36 JD Team 2 3:54,60 4:16,70 341
    23 Jelmer de Leeuw AAV `36 JD Team 2 4:04,33 4:11,00 294
    25 Malte Köster AAV `36 JD Team 2 4:07,11 4:12,00 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Job van Harten AAV `36 JD Team 1 15,36 -1.2 m/s16,78 373
    12 Siep van Amsterdam AAV `36 JD Team 1 16,38 -2.0 m/s16,73 300
    13 Djanou Giesbergen AAV `36 JD Team 1 16,56 -2.0 m/s15,93 0
    23 Mylan van der Houwen AAV `36 JD Team 2 18,26 -0.5 m/s--- 186
    26 Malte Köster AAV `36 JD Team 2 19,42 -0.5 m/s--- 127
    28 Jelmer de Leeuw AAV `36 JD Team 2 20,27 -0.5 m/s19,32 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sparta JD Team 1 (4x80m) AV Sparta - JJD 4 44,22 580
    2 Haag Atletiek JD Team 1 (4x80m) Haag Atletiek - JJD 4 44,31 577
    3 Leiden Atletiek JD Team 1 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 45,65 525
    4 AV De Spartaan JD (4x80m) AV De Spartaan - JJD 4 45,88 517
    5 AAV `36 JD Team 1 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 47,12 473
    6 Haag Atletiek JD Team 2 (4x80m) Haag Atletiek - JJD 4 49,47 395
    7 AV Sparta JD Team 2 (4x80m) AV Sparta - JJD 4 49,97 379
    8 AAV `36 JD Team 2 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 50,74 355
    9 Leiden Atletiek JD Team 2 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 50,94 349
    10 AV `40 JD Team 1 (4x80m) AV `40 - JJD 4 54,74 194
    11 AV Sparta JD Team 3 (4x80m) AV Sparta - JJD 0 DNS 0
    11 AV `40 JD Team 2 (4x80m) AV `40 - JJD 0 DNS 0
    11 AV `40 JD Team 3 (4x80m) AV `40 - JJD 0 DNS 0
    11 Leiden Atletiek JD Team 3 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 0 DNS 0
    11 Voorschoten `97 JD (4x80m) Voorschoten `97 - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Dylan Nieuwlaat AAV `36 JD Team 1 15,38 17,61 215
    11 Merijn Hoogerdijk AAV `36 JD Team 1 15,16 --- 0
    16 Lennart Prein AAV `36 JD Team 2 11,23 --- 120
    17 Milan Schepen AAV `36 JD Team 2 11,08 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    9 Merijn Hoogerdijk AAV `36 JD Team 1 6,90 6,96 360
    13 Fabian Kieft AAV `36 JD Team 1 5,91 6,78 0
    16 Henrik Drost AAV `36 JD Team 2 5,16 --- 252
    17 Lennart Prein AAV `36 JD Team 2 4,61 5,38 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Djanou Giesbergen AAV `36 JD Team 1 1,45 1,45 582
    4 Raúl Brandhorst AAV `36 JD Team 1 1,35 --- 0
    15 Joost van der Wal AAV `36 JD Team 2 1,15 1,17 352
    17 Milan Schepen AAV `36 JD Team 2 1,10 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    8 Djanou Giesbergen AAV `36 JD Team 1 4,04 +2.6 m/s4,34 426
    14 Dylan Nieuwlaat AAV `36 JD Team 1 3,58 +0.2 m/s3,97 0
    16 Bryan van der Putten AAV `36 JD Team 2 3,36 -0.1 m/s--- 290
    21 Henrik Drost AAV `36 JD Team 2 2,91 +1.9 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Jonne van ...r Giessen AAV `36 MC Team 1 19,57 +0.2 m/s19,66 658
    19 Hilal Karadirek AAV `36 MC Team 2 22,50 -0.8 m/s23,00 416
    21 Anne-Lin Zwartjes AAV `36 MC Team 1 22,51 -0.8 m/s22,00 416
    25 Julia van Remoortere AAV `36 MC Team 1 23,05 -0.2 m/s23,50 0
    28 Vera van der Nagel AAV `36 MC Team 2 23,86 -0.2 m/s23,50 324


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Ilse van der Marel AAV `36 MC Team 1 2:35,32 2:35,90 510
    12 Julia van Remoortere AAV `36 MC Team 1 2:50,50 2:49,50 385


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Jonne van ...r Giessen AAV `36 MC Team 1 12,09 +0.0 m/s12,11 692
    5 Mila Wacht AAV `36 MC Team 1 13,06 -1.1 m/s13,85 581
    10 Ilse van der Marel AAV `36 MC Team 1 13,93 -2.5 m/s15,34 0
    20 Aylina van Rooij AAV `36 MC Team 2 15,46 -2.5 m/s15,46 366
    23 Hilal Karadirek AAV `36 MC Team 2 15,83 -1.3 m/s16,20 338


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `40 MC Team 1 (4x80m) AV `40 - MJC 4 42,46 653
    2 Leiden Atletiek MC Team 1 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 42,70 642
    3 AV De Spartaan MC (4x80m) AV De Spartaan - MJC 4 43,04 628
    4 AAV `36 MC Team 1 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 43,24 620
    5 Haag Atletiek MC Team 1 (4x80m) Haag Atletiek - MJC 4 43,71 601
    6 Leiden Atletiek MC Team 2 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 44,68 562
    7 Leiden Atletiek MC Team 4 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 45,21 542
    8 AV Sparta MC Team 1 (4x80m) AV Sparta - MJC 4 45,89 517
    9 AV `40 MC Team 2 (4x80m) AV `40 - MJC 4 46,18 506
    10 AAV `36 MC Team 2 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 46,61 490
    11 Leiden Atletiek MC Team 3 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 46,94 479
    12 AV Sparta MC Team 2 (4x80m) AV Sparta - MJC 4 48,71 419
    13 AV `40 MC Team 3 (4x80m) AV `40 - MJC 0 DNS 0
    13 Haag Atletiek MC Team 2 (4x80m) Haag Atletiek - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Jonne van ...r Giessen AAV `36 MC Team 1 21,61 --- 354
    17 Myrte Smit AAV `36 MC Team 2 17,24 --- 269


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Ilse van der Marel AAV `36 MC Team 1 25,60 25,34 405
    6 Ellen Hettinga AAV `36 MC Team 1 21,90 21,78 0
    15 Myrte Smit AAV `36 MC Team 2 15,65 18,23 221


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Quincy Heemskerk AAV `36 MC Team 1 8,48 9,46 446
    17 Vera van der Nagel AAV `36 MC Team 2 6,30 7,20 324
    Julia van Remoortere AAV `36 MC Team 1 DNS 6,89 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Ellen Hettinga AAV `36 MC Team 1 1,50 1,45 623
    2 Quincy Heemskerk AAV `36 MC Team 1 1,45 1,50 0
    16 Aylina van Rooij AAV `36 MC Team 2 1,25 1,25 426


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Mila Wacht AAV `36 MC Team 1 4,54 +1.6 m/s--- 527
    8 Anne-Lin Zwartjes AAV `36 MC Team 1 4,27 -3.9 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    9 Elvy de Groot AAV `36 MD Team 1 9,35 -1.7 m/s9,31 485
    19 Elise Spijkers AAV `36 MD Team 1 9,85 -1.7 m/s9,50 401
    22 Lina Sali...der Kwaak AAV `36 MD Team 1 9,95 -1.7 m/s9,30 0
    24 Jasmijn Oskam AAV `36 MD Team 2 10,02 -1.1 m/s9,60 375
    26 Amber van Beugen AAV `36 MD Team 2 10,04 -2.0 m/s--- 372
    36 Elke Althuijzen AAV `36 MD Team 2 10,80 -2.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Maud van Beest AAV `36 MD Team 1 3:39,97 3:27,00 420
    12 Floortje Tromp AAV `36 MD Team 1 3:42,33 3:58,00 406
    19 Lina Sali...der Kwaak AAV `36 MD Team 1 3:54,55 4:15,00 0
    25 Noor Verduin AAV `36 MD Team 2 4:08,00 --- 278
    26 Serena Brand AAV `36 MD Team 2 4:09,46 --- 271
    35 Elke Althuijzen AAV `36 MD Team 2 4:41,51 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Maud van Beest AAV `36 MD Team 1 11,09 -1.7 m/s11,14 471
    9 Daphne Zintel AAV `36 MD Team 1 11,95 -1.7 m/s11,45 380
    20 Noor Verduin AAV `36 MD Team 2 13,20 -2.5 m/s--- 268
    24 Laura Gaarthuis AAV `36 MD Team 1 13,63 -0.6 m/s14,10 0
    31 Kim Braat AAV `36 MD Team 2 13,95 -0.6 m/s13,57 211
    Caithlyn Keijzer AAV `36 MD Team 2 DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Leiden Atletiek MD Team 1 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 33,51 637
    2 AV De Spartaan MD (4x60m) AV De Spartaan - MJD 4 35,02 561
    3 Leiden Atletiek MD Team 3 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 35,52 537
    4 AV Sparta MD Team 1 (4x60m) AV Sparta - MJD 4 35,74 527
    5 AV `40 MD Team 1 (4x60m) AV `40 - MJD 4 35,99 515
    6 AAV `36 MD Team 1 (4x60m) AAV `36 - MJD 4 36,22 505
    7 Leiden Atletiek MD Team 4 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 36,86 476
    8 AV `40 MD Team 2 (4x60m) AV `40 - MJD 4 37,55 447
    9 AAV `36 MD Team 2 (4x60m) AAV `36 - MJD 4 37,94 431
    10 AV Sparta MD Team 2 (4x60m) AV Sparta - MJD 4 38,17 421
    11 Haag Atletiek MD Team 1 (4x60m) Haag Atletiek - MJD 4 38,67 351
    12 AV `40 MD Team 3 (4x60m) AV `40 - MJD 4 42,28 220
    12 Leiden Atletiek MD Team 2 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 42,29 220
    14 Voorschoten `97 MD (4x60m) Voorschoten `97 - MJD 4 43,06 195
    15 AV Sparta MD Team 3 (4x60m) AV Sparta - MJD 0 DNS 0
    15 Haag Atletiek MD Team 2 (4x60m) Haag Atletiek - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Maud van Beest AAV `36 MD Team 1 26,45 25,79 438
    9 Laura Gaarthuis AAV `36 MD Team 1 17,64 17,99 0
    21 Elke Althuijzen AAV `36 MD Team 2 13,04 --- 177
    Caithlyn Keijzer AAV `36 MD Team 2 DNS 8,68 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Laura Gaarthuis AAV `36 MD Team 1 7,83 8,34 412
    12 Elvy de Groot AAV `36 MD Team 1 7,70 7,37 0
    19 Serena Brand AAV `36 MD Team 2 6,92 --- 361
    Caithlyn Keijzer AAV `36 MD Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Daphne Zintel AAV `36 MD Team 1 1,35 1,42 499
    6 Floortje Tromp AAV `36 MD Team 1 1,30 1,30 0
    18 Kim Braat AAV `36 MD Team 2 1,15 1,15 0
    18 Jasmijn Oskam AAV `36 MD Team 2 1,15 --- 352


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Daphne Zintel AAV `36 MD Team 1 4,36 +1.0 m/s4,40 490
    13 Elise Spijkers AAV `36 MD Team 1 3,53 +2.6 m/s3,73 0
    21 Serena Brand AAV `36 MD Team 2 3,16 +1.3 m/s--- 250
    22 Amber van Beugen AAV `36 MD Team 2 3,06 -0.1 m/s2,97 0