Vereniging 'AV De Spartaan' op 'Junioren C/D Poule 56 Wedstrijd 2 [2017]'

Prijzen

Jochem van Stijn
  • Jongens Junior C - 800m - 2:10,46
Sven Hazenoot
  • Jongens Junior C - Ver - 5,65
Marnix Hettema
  • Jongens Junior D - 80mH - 13,53
Marnix Hettema
  • Jongens Junior D - Discus - 23,68
Tijn Kauffman
  • Jongens Junior D - Kogel - 8,58
Govanni Cozijn
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,40
Tijn Kauffman
  • Jongens Junior D - Ver - 4,48
Hannah Olsthoorn
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:31,81
Shana van Vuuren
  • Meisjes Junior C - Speer - 30,99
Shana van Vuuren
  • Meisjes Junior C - Kogel - 9,66
Nimah Lommerse
  • Meisjes Junior C - Kogel - 9,37
Aisha Osman-Dualeh
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,45
Femke Daan
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,45
Kiki Christina Banning
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,63
Jasmijn Bloemheuvel
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:17,94
Fleur Smeets
  • Meisjes Junior D - Speer - 27,79
Tessa de Wit
  • Meisjes Junior D - Speer - 22,57
Tessa de Wit
  • Meisjes Junior D - Kogel - 9,60
Jelka Böhm
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,40

Hoogtepunten

Aisha Osman-Dualeh MJC Hoog
  • 1,45
  • Sven Hazenoot JJC 100mH
  • 15,90
  • Sven Hazenoot JJC Ver
  • 5,65
  • Gijs Jansen JJC 150m
  • 19,22
  • Nimah Lommerse MJC 80mH
  • 13,34
  • Jochem van Stijn JJC 150m
  • 19,07
  • Jochem van Stijn JJC 800m
  • 2:10,46
  • Jasmijn Bloemheuvel MJD 1000m
  • 3:17,94
  • Femke Daan MJC Hoog
  • 1,45
  • Nimah Lommerse MJC 150m
  • 20,36
  •  

    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Jochem van Stijn AV De Spartaan JC 19,07 +0.4 m/s19,65 707
    6 Gijs Jansen AV De Spartaan JC 19,22 +0.4 m/s19,04 692
    18 Melle de Fuijk AV De Spartaan JC 21,91 -0.2 m/s20,49 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jochem van Stijn AV De Spartaan JC 2:10,46 2:10,83 775
    9 Stijn Hooijman AV De Spartaan JC 2:24,63 2:27,08 613
    13 Storm de Kan AV De Spartaan JC 2:34,38 2:32,47 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    5 Sven Hazenoot AV De Spartaan JC 15,90 -0.7 m/s16,02 644
    7 Gijs Jansen AV De Spartaan JC 16,67 -0.7 m/s16,45 580
    11 Wessel Steenvoorden AV De Spartaan JC 18,27 -0.1 m/s17,88 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Leiden Atletiek JC Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - JJC 4 47,09 831
    2 AAV `36 JC Team 1 (4x100m) AAV `36 - JJC 4 52,05 638
    3 AV De Spartaan JC (4x100m) AV De Spartaan - JJC 4 52,28 630
    4 Haag Atletiek JC Team 1 (4x100m) Haag Atletiek - JJC 4 52,65 617
    5 AV `40 JC Team 1 (4x100m) AV `40 - JJC 4 53,17 600
    6 Leiden Atletiek JC Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - JJC 4 56,69 488
    7 AAV `36 JC Team 2 (4x100m) AAV `36 - JJC 4 57,72 458
    8 AV Sparta JC Team 1 (4x100m) AV Sparta - JJC 3 DNS 0
    8 AV Sparta JC Team 2 (4x100m) AV Sparta - JJC 0 DNS 0
    8 AV `40 JC Team 2 (4x100m) AV `40 - JJC 0 DNS 0
    8 AV `40 JC Team 3 (4x100m) AV `40 - JJC 0 DNS 0
    8 Haag Atletiek JC Team 2 (4x100m) Haag Atletiek - JJC 2 DNS 0
    8 Voorschoten `97 JC (4x100m) Voorschoten `97 - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    8 Matthijs Valten AV De Spartaan JC 29,68 23,50 490
    11 Storm de Kan AV De Spartaan JC 23,14 23,33 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    4 Sven Hazenoot AV De Spartaan JC 11,09 11,79 573
    9 Thijs van Rijn AV De Spartaan JC 9,04 9,36 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Jochem van Stijn AV De Spartaan JC 1,45 1,55 582
    10 Matthijs Valten AV De Spartaan JC 1,35 1,40 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Sven Hazenoot AV De Spartaan JC 5,65 +0.6 m/s5,38 746
    4 Gijs Jansen AV De Spartaan JC 4,88 +2.3 m/s5,38 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Marnix Hettema AV De Spartaan JD 11,18 -1.6 m/s11,22 589
    9 Menno Willems AV De Spartaan JD 11,55 -0.8 m/s11,63 532
    17 Symen Grimbergen AV De Spartaan JD 12,28 -0.8 m/s11,71 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Bryan Kaak AV De Spartaan JD 3:24,35 3:31,04 516
    7 Nick Duinkerken AV De Spartaan JD 3:26,24 3:17,24 504
    16 Jarique Hazel AV De Spartaan JD 3:41,62 3:35,75 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Marnix Hettema AV De Spartaan JD 13,53 -2.2 m/s13,47 533
    14 Bruno Bangu AV De Spartaan JD 16,70 -2.0 m/s16,36 279
    Symen Grimbergen AV De Spartaan JD DNS 15,29 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sparta JD Team 1 (4x80m) AV Sparta - JJD 4 44,22 580
    2 Haag Atletiek JD Team 1 (4x80m) Haag Atletiek - JJD 4 44,31 577
    3 Leiden Atletiek JD Team 1 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 45,65 525
    4 AV De Spartaan JD (4x80m) AV De Spartaan - JJD 4 45,88 517
    5 AAV `36 JD Team 1 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 47,12 473
    6 Haag Atletiek JD Team 2 (4x80m) Haag Atletiek - JJD 4 49,47 395
    7 AV Sparta JD Team 2 (4x80m) AV Sparta - JJD 4 49,97 379
    8 AAV `36 JD Team 2 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 50,74 355
    9 Leiden Atletiek JD Team 2 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 50,94 349
    10 AV `40 JD Team 1 (4x80m) AV `40 - JJD 4 54,74 194
    11 AV Sparta JD Team 3 (4x80m) AV Sparta - JJD 0 DNS 0
    11 AV `40 JD Team 2 (4x80m) AV `40 - JJD 0 DNS 0
    11 AV `40 JD Team 3 (4x80m) AV `40 - JJD 0 DNS 0
    11 Leiden Atletiek JD Team 3 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 0 DNS 0
    11 Voorschoten `97 JD (4x80m) Voorschoten `97 - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Marnix Hettema AV De Spartaan JD 23,68 21,48 373
    5 Alje Stip AV De Spartaan JD 18,82 15,19 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Tijn Kauffman AV De Spartaan JD 8,58 8,43 452
    5 Alje Stip AV De Spartaan JD 7,81 7,70 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Govanni Cozijn AV De Spartaan JD 1,40 1,47 541
    4 Tijn Kauffman AV De Spartaan JD 1,35 1,35 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Tijn Kauffman AV De Spartaan JD 4,48 -0.6 m/s4,37 515
    5 Vincent Franken AV De Spartaan JD 4,13 +1.7 m/s4,00 0


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Nimah Lommerse AV De Spartaan MC 20,36 +0.2 m/s20,25 586
    7 Roxy Ramars AV De Spartaan MC 21,23 -0.5 m/s20,86 513
    10 Kiki Chris... Banning AV De Spartaan MC 21,49 +0.2 m/s20,69 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Hannah Olsthoorn AV De Spartaan MC 2:31,81 2:30,27 542
    4 Phebe Goedhart AV De Spartaan MC 2:31,84 2:32,75 542
    9 Mandy Duinkerken AV De Spartaan MC 2:42,21 2:44,30 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Nimah Lommerse AV De Spartaan MC 13,34 +0.0 m/s12,62 552
    7 Hannah Olsthoorn AV De Spartaan MC 13,60 +0.0 m/s13,66 526
    18 Roxy Ramars AV De Spartaan MC 15,25 -1.1 m/s13,78 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `40 MC Team 1 (4x80m) AV `40 - MJC 4 42,46 653
    2 Leiden Atletiek MC Team 1 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 42,70 642
    3 AV De Spartaan MC (4x80m) AV De Spartaan - MJC 4 43,04 628
    4 AAV `36 MC Team 1 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 43,24 620
    5 Haag Atletiek MC Team 1 (4x80m) Haag Atletiek - MJC 4 43,71 601
    6 Leiden Atletiek MC Team 2 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 44,68 562
    7 Leiden Atletiek MC Team 4 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 45,21 542
    8 AV Sparta MC Team 1 (4x80m) AV Sparta - MJC 4 45,89 517
    9 AV `40 MC Team 2 (4x80m) AV `40 - MJC 4 46,18 506
    10 AAV `36 MC Team 2 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 46,61 490
    11 Leiden Atletiek MC Team 3 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 46,94 479
    12 AV Sparta MC Team 2 (4x80m) AV Sparta - MJC 4 48,71 419
    13 AV `40 MC Team 3 (4x80m) AV `40 - MJC 0 DNS 0
    13 Haag Atletiek MC Team 2 (4x80m) Haag Atletiek - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Shana van Vuuren AV De Spartaan MC 30,99 30,29 511
    9 Femke Daan AV De Spartaan MC 21,72 21,61 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Shana van Vuuren AV De Spartaan MC 22,94 23,56 360
    9 Mandy Duinkerken AV De Spartaan MC 19,65 18,09 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Shana van Vuuren AV De Spartaan MC 9,66 10,14 506
    3 Nimah Lommerse AV De Spartaan MC 9,37 9,82 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Aisha Osman-Dualeh AV De Spartaan MC 1,45 1,40 582
    2 Femke Daan AV De Spartaan MC 1,45 1,40 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Kiki Chris... Banning AV De Spartaan MC 4,63 -2.9 m/s4,46 546
    4 Aisha Osman-Dualeh AV De Spartaan MC 4,58 +0.2 m/s4,54 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Alyssa Riksen AV De Spartaan MD 9,01 -1.1 m/s8,89 547
    17 Anouk van der Meer AV De Spartaan MD 9,71 -1.7 m/s9,41 424
    32 Cassandra Koopman AV De Spartaan MD 10,44 -0.1 m/s10,39 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jasmijn Bloemheuvel AV De Spartaan MD 3:17,94 3:19,98 560
    9 Mijlan Ni...wenhuisen AV De Spartaan MD 3:39,57 3:41,08 422
    18 Hilde Baak AV De Spartaan MD 3:51,96 3:53,07 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    6 Jelka Böhm AV De Spartaan MD 11,52 -1.7 m/s11,37 424
    17 Mijlan Ni...wenhuisen AV De Spartaan MD 12,80 -2.5 m/s12,67 302
    22 Anouk van der Meer AV De Spartaan MD 13,50 -0.6 m/s13,32 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Leiden Atletiek MD Team 1 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 33,51 637
    2 AV De Spartaan MD (4x60m) AV De Spartaan - MJD 4 35,02 561
    3 Leiden Atletiek MD Team 3 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 35,52 537
    4 AV Sparta MD Team 1 (4x60m) AV Sparta - MJD 4 35,74 527
    5 AV `40 MD Team 1 (4x60m) AV `40 - MJD 4 35,99 515
    6 AAV `36 MD Team 1 (4x60m) AAV `36 - MJD 4 36,22 505
    7 Leiden Atletiek MD Team 4 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 36,86 476
    8 AV `40 MD Team 2 (4x60m) AV `40 - MJD 4 37,55 447
    9 AAV `36 MD Team 2 (4x60m) AAV `36 - MJD 4 37,94 431
    10 AV Sparta MD Team 2 (4x60m) AV Sparta - MJD 4 38,17 421
    11 Haag Atletiek MD Team 1 (4x60m) Haag Atletiek - MJD 4 38,67 351
    12 AV `40 MD Team 3 (4x60m) AV `40 - MJD 4 42,28 220
    12 Leiden Atletiek MD Team 2 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 42,29 220
    14 Voorschoten `97 MD (4x60m) Voorschoten `97 - MJD 4 43,06 195
    15 AV Sparta MD Team 3 (4x60m) AV Sparta - MJD 0 DNS 0
    15 Haag Atletiek MD Team 2 (4x60m) Haag Atletiek - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Fleur Smeets AV De Spartaan MD 27,79 26,85 460
    3 Tessa de Wit AV De Spartaan MD 22,57 21,28 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    3 Tessa de Wit AV De Spartaan MD 9,60 9,70 503
    4 Fleur Smeets AV De Spartaan MD 9,55 9,16 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Jelka Böhm AV De Spartaan MD 1,40 1,37 541
    6 Jasmijn Bloemheuvel AV De Spartaan MD 1,30 1,30 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    4 Alyssa Riksen AV De Spartaan MD 4,28 +1.4 m/s4,24 474
    13 Cassandra Koopman AV De Spartaan MD 3,53 +2.2 m/s3,48 0