Vereniging 'Prins Hendrik' op 'Junioren C/D Poule 62 Wedstrijd 1 [2017]'

Prijzen

Max van Velzen
  • Jongens Junior C - 100m - 12,64
Floris Nolet
  • Jongens Junior C - 100mH - 15,29
Rens de Graauw
  • Jongens Junior C - 100mH - 15,48
Max van Velzen
  • Jongens Junior C - Speer - 35,57
Jelmer van Leerdam
  • Jongens Junior C - Discus - 31,92
Jelmer van Leerdam
  • Jongens Junior C - Kogel - 10,72
Floris Nolet
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,75
Floris Nolet
  • Jongens Junior C - Ver - 6,07
Yannick van Dijk
  • Jongens Junior D - 80m - 11,22
Lans Timmermans
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:13,58
Max de Kruijf
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:16,63
Dieter Stolzenbach
  • Jongens Junior D - 80mH - 15,18
Lans Timmermans
  • Jongens Junior D - 80mH - 15,35
Jake Romijn
  • Jongens Junior D - Speer - 34,04
Joris Verhoeven
  • Jongens Junior D - Kogel - 7,54
Jake Romijn
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,50
Quinn Hulshof
  • Jongens Junior D - Ver - 4,22
Milou Dirks
  • Meisjes Junior C - 80m - 10,95
Hanna van der Zalm
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,12
Emmy van den Berg
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:19,00
Sanne Diepen
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:29,32
Milou Dirks
  • Meisjes Junior C - 80mH - 12,80
Sterre van Bragt
  • Meisjes Junior C - 80mH - 12,93
Sanne Diepen
  • Meisjes Junior C - Discus - 26,45
Sterre van Bragt
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,35
Jip Cales
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,35
Hanna van der Zalm
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,89
Annemiek van Iersel
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,65
Jessica Sluiter
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,85
Joanne Schaap
  • Meisjes Junior D - Speer - 25,22
Meike de Graauw
  • Meisjes Junior D - Discus - 18,06
Joanne Schaap
  • Meisjes Junior D - Kogel - 10,84
Joanne Schaap
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,40

Hoogtepunten

Milou Dirks MJC 80m
  • 10,95
  • Jeremy van Zutven JJC Hoog
  • 1,60
  • Emmy van den Berg MJC 800m
  • 2:19,00
  • Hanna van der Zalm MJC Ver
  • 4,89
  • Floris Nolet JJC Hoog
  • 1,75
  • Floris Nolet JJC Ver
  • 6,07
  • Milou Dirks MJC 80mH
  • 12,80
  • Max van Velzen JJC 100m
  • 12,64
  • Lars van Velzen JJC 100m
  • 12,72
  • Hanna van der Zalm MJC 80m
  • 11,12
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Max van Velzen Prins Hend...JC Team 1 12,64 +2.3 m/s--- 722
    4 Lars van Velzen Prins Hend...JC Team 2 12,72 +2.3 m/s--- 710
    6 Rens de Graauw Prins Hend...JC Team 1 12,98 -0.8 m/s--- 671
    15 Chiel Hulshof Prins Hend...JC Team 1 14,11 -0.8 m/s--- 0
    16 Dries Viguurs Prins Hend...JC Team 2 14,21 -0.8 m/s--- 508
    21 Rico Timmermans Prins Hend...JC Team 2 15,38 +2.3 m/s--- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Gijs Houtman Prins Hend...JC Team 1 2:23,75 2:30,00 622
    11 Rik Spelthan Prins Hend...JC Team 1 2:38,00 2:35,00 486


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Floris Nolet Prins Hend...JC Team 1 15,29 +0.9 m/s--- 0
    3 Rens de Graauw Prins Hend...JC Team 1 15,48 +0.9 m/s--- 0
    Chiel Hulshof Prins Hend...JC Team 1 DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Eindhoven Atletiek JC Team 1 (4x100m) Eindhoven Atletiek - JJC 4 49,36 738
    2 HAC JC Team 1 (4x100m) HAC - JJC 4 50,80 683
    3 AV Oss `78 JC (4x100m) AV Oss `78 - JJC 4 51,85 645
    4 AV Generaal Michaelis JC (4x100m) AV Generaal Michaelis - JJC 4 52,21 632
    5 Prins Hendrik JC Team 1 (4x100m) Prins Hendrik - JJC 4 53,73 581
    6 AV De Keien JC (4x100m) AV De Keien - JJC 4 56,68 489
    7 GVAC JC (4x100m) GVAC - JJC 4 57,18 474
    8 Eindhoven Atletiek JC Team 2 (4x100m) Eindhoven Atletiek - JJC 0 DNS 0
    8 GAC Gemert JC (4x100m) GAC Gemert - JJC 0 DNS 0
    8 HAC JC Team 2 (4x100m) HAC - JJC 0 DNS 0
    8 O.S.S. - VOLO JC (4x100m) O.S.S. - VOLO - JJC 0 DNS 0
    8 Prins Hendrik JC Team 2 (4x100m) Prins Hendrik - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Max van Velzen Prins Hend...JC Team 1 35,57 --- 578
    4 Benjamin ...bbelstein Prins Hend...JC Team 2 35,31 --- 574
    5 Jelmer van Leerdam Prins Hend...JC Team 1 31,72 --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Jelmer van Leerdam Prins Hend...JC Team 1 31,92 --- 503
    6 Benjamin ...bbelstein Prins Hend...JC Team 2 28,78 --- 456
    7 Jeremy van Zutven Prins Hend...JC Team 1 28,57 --- 0
    Lars van Velzen Prins Hend...JC Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Jelmer van Leerdam Prins Hend...JC Team 1 10,72 --- 556
    7 Benjamin ...bbelstein Prins Hend...JC Team 2 8,45 --- 445
    Thom de Kruijf Prins Hend...JC Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Floris Nolet Prins Hend...JC Team 1 1,75 --- 817
    4 Jeremy van Zutven Prins Hend...JC Team 1 1,60 --- 0
    8 Lars van Velzen Prins Hend...JC Team 2 1,40 --- 541


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Floris Nolet Prins Hend...JC Team 1 6,07 -1.6 m/s--- 823
    12 Dries Viguurs Prins Hend...JC Team 2 4,49 +0.0 m/s--- 517
    13 Chiel Hulshof Prins Hend...JC Team 1 4,36 -1.1 m/s--- 0
    17 Rico Timmermans Prins Hend...JC Team 2 3,76 -0.3 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Yannick van Dijk Prins Hend...JD Team 1 11,22 -0.8 m/s--- 583
    6 Max de Kruijf Prins Hend...JD Team 1 11,52 +1.2 m/s--- 537
    8 Koen Diepen Prins Hend...JD Team 1 11,71 -0.5 m/s--- 0
    11 Quinn Hulshof Prins Hend...JD Team 2 12,03 +1.2 m/s--- 463
    14 Olivier Zetz Prins Hend...JD Team 2 12,12 +1.2 m/s--- 451
    18 Pepijn Kremers Prins Hend...JD Team 2 12,49 +1.2 m/s--- 0
    21 Siem Schoor Prins Hend...JD Team 3 12,77 +1.2 m/s--- 367
    27 Daan van Hoeven Prins Hend...JD Team 3 13,55 -0.5 m/s--- 278
    28 Tim van der Bruggen Prins Hend...JD Team 3 13,61 -0.8 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Lans Timmermans Prins Hend...JD Team 1 3:13,58 3:13,00 591
    3 Max de Kruijf Prins Hend...JD Team 1 3:16,63 3:21,00 569
    4 Jake Romijn Prins Hend...JD Team 1 3:19,90 3,14 0
    6 Jasper Heijnes Prins Hend...JD Team 2 3:22,08 3:30,00 531
    12 Jens de Kock Prins Hend...JD Team 2 3:43,56 3:28,00 400
    17 Luc de Kruijf Prins Hend...JD Team 3 3:51,51 --- 357
    21 David van Hoek Prins Hend...JD Team 3 3:55,00 --- 339
    22 Olivier Zetz Prins Hend...JD Team 2 3:58,44 --- 0
    28 Joël Bouwens Prins Hend...JD Team 3 4:11,55 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Dieter Stolzenbach Prins Hend...JD Team 1 15,18 +1.4 m/s--- 387
    3 Lans Timmermans Prins Hend...JD Team 1 15,35 +1.4 m/s--- 374
    4 Quinn Hulshof Prins Hend...JD Team 2 15,68 +1.1 m/s--- 349
    11 Yannick van Dijk Prins Hend...JD Team 1 16,38 +1.1 m/s--- 0
    12 Finn Verhoeff Prins Hend...JD Team 3 16,60 +1.1 m/s--- 285
    16 David van Hoek Prins Hend...JD Team 3 17,10 +1.4 m/s--- 253
    24 Tim van der Bruggen Prins Hend...JD Team 3 18,56 +1.1 m/s--- 0
    Pepijn Kremers Prins Hend...JD Team 2 DNS --- 0
    Bram Schutte Prins Hend...JD Team 2 DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik JD Team 1 (4x80m) Prins Hendrik - JJD 4 44,00 589
    2 AV Generaal Michaelis JD (4x80m) AV Generaal Michaelis - JJD 4 45,59 528
    3 Prins Hendrik JD Team 2 (4x80m) Prins Hendrik - JJD 4 46,59 491
    4 HAC JD Team 1 (4x80m) HAC - JJD 4 47,43 462
    5 Eindhoven Atletiek JD Team 1 (4x80m) Eindhoven Atletiek - JJD 4 48,07 440
    6 AV Valkenswaard JD Team 1 (4x80m) AV Valkenswaard - JJD 4 48,22 435
    7 AV De Keien JD (4x80m) AV De Keien - JJD 4 48,78 417
    8 GAC Gemert JD (4x80m) GAC Gemert - JJD 4 48,92 362
    8 O.S.S. - VOLO JD (4x80m) O.S.S. - VOLO - JJD 4 49,03 409
    10 AV Reusel `69 JD (4x80m) AV Reusel `69 - JJD 4 49,92 380
    11 Prins Hendrik JD Team 3 (4x80m) Prins Hendrik - JJD 4 49,97 329
    11 HAC JD Team 2 (4x80m) HAC - JJD 4 50,52 362
    13 AV Marvel JD (4x80m) AV Marvel - JJD 0 DNS 0
    13 AV Oss `78 JD (4x80m) AV Oss `78 - JJD 0 DNS 0
    13 AV Valkenswaard JD Team 2 (4x80m) AV Valkenswaard - JJD 0 DNS 0
    13 Eindhoven Atletiek JD Team 2 (4x80m) Eindhoven Atletiek - JJD 4 DNS 0
    13 GVAC JD (4x80m) GVAC - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Jake Romijn Prins Hend...JD Team 1 34,04 --- 556
    5 Sven Grooters Prins Hend...JD Team 2 20,99 --- 343
    6 Joris Verhoeven Prins Hend...JD Team 1 20,92 --- 0
    14 Finn Verhoeff Prins Hend...JD Team 3 16,63 --- 257
    18 Sep Kraanen Prins Hend...JD Team 3 14,11 --- 0
    19 Jasper Heijnes Prins Hend...JD Team 2 13,72 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Joris Verhoeven Prins Hend...JD Team 1 7,54 --- 396
    4 Koen Diepen Prins Hend...JD Team 1 7,53 --- 0
    7 Siem Schoor Prins Hend...JD Team 3 7,22 --- 378
    16 Sven Grooters Prins Hend...JD Team 2 5,80 --- 293
    19 Luc de Kruijf Prins Hend...JD Team 3 5,60 --- 0
    20 Jens de Kock Prins Hend...JD Team 2 5,53 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Jake Romijn Prins Hend...JD Team 1 1,50 --- 623
    8 Joris Verhoeven Prins Hend...JD Team 1 1,20 --- 0
    8 Sep Kraanen Prins Hend...JD Team 3 1,20 --- 389
    8 Siem Schoor Prins Hend...JD Team 3 1,20 --- 0
    16 Jens de Kock Prins Hend...JD Team 2 1,10 --- 316
    Sven Grooters Prins Hend...JD Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Quinn Hulshof Prins Hend...JD Team 2 4,22 +0.1 m/s--- 462
    5 Dieter Stolzenbach Prins Hend...JD Team 1 4,03 +0.6 m/s--- 424
    8 Yannick van Dijk Prins Hend...JD Team 1 3,85 -0.2 m/s--- 0
    9 Bram Schutte Prins Hend...JD Team 2 3,82 +1.5 m/s--- 0
    14 Sep Kraanen Prins Hend...JD Team 3 3,52 +0.8 m/s--- 322
    23 Joël Bouwens Prins Hend...JD Team 3 3,04 +0.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Milou Dirks Prins Hend...MC Team 1 10,95 +0.1 m/s--- 627
    3 Hanna van der Zalm Prins Hend...MC Team 1 11,12 +0.1 m/s--- 599
    6 Isabel van Bokhoven Prins Hend...MC Team 1 11,34 +1.0 m/s--- 0
    13 Lotte Weevers Prins Hend...MC Team 2 11,93 +1.0 m/s--- 477
    16 Floor Anne Schram Prins Hend...MC Team 2 12,02 +1.0 m/s--- 465
    23 Ayla Ernes Prins Hend...MC Team 2 12,60 +1.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Emmy van den Berg Prins Hend...MC Team 1 2:19,00 2:21,00 673
    2 Sanne Diepen Prins Hend...MC Team 1 2:29,32 2:27,00 566
    6 Annemiek van Iersel Prins Hend...MC Team 2 2:41,94 2:48,00 453
    12 Lotte Weevers Prins Hend...MC Team 2 2:51,54 2:48,00 378


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Milou Dirks Prins Hend...MC Team 1 12,80 +0.3 m/s--- 609
    3 Sterre van Bragt Prins Hend...MC Team 1 12,93 +0.3 m/s--- 595
    4 Annemiek van Iersel Prins Hend...MC Team 2 13,69 +0.3 m/s--- 517
    6 Nadine van...en Hoogen Prins Hend...MC Team 1 14,04 +0.3 m/s--- 0
    11 Ayla Ernes Prins Hend...MC Team 2 15,55 +0.3 m/s--- 359


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik MC Team 1 (4x80m) Prins Hendrik - MJC 4 41,81 681
    2 HAC MC Team 1 (4x80m) HAC - MJC 4 43,60 605
    3 AV De Keien MC (4x80m) AV De Keien - MJC 4 43,97 590
    4 Eindhoven Atletiek MC Team 1 (4x80m) Eindhoven Atletiek - MJC 4 44,16 533
    5 AV Oss `78 MC (4x80m) AV Oss `78 - MJC 4 46,09 509
    5 GVAC MC (4x80m) GVAC - MJC 4 46,09 509
    7 AV Generaal Michaelis MC (4x80m) AV Generaal Michaelis - MJC 4 46,94 479
    8 HAC MC Team 2 (4x80m) HAC - MJC 4 47,88 396
    9 AV Valkenswaard MC (4x80m) AV Valkenswaard - MJC 0 DNS 0
    9 Eindhoven Atletiek MC Team 2 (4x80m) Eindhoven Atletiek - MJC 0 DNS 0
    9 O.S.S. - VOLO MC (4x80m) O.S.S. - VOLO - MJC 0 DNS 0
    9 Prins Hendrik MC Team 2 (4x80m) Prins Hendrik - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Sanne Diepen Prins Hend...MC Team 1 26,45 --- 419
    7 Nadine van...en Hoogen Prins Hend...MC Team 1 20,27 --- 0
    15 Nanda van Dam Prins Hend...MC Team 2 14,36 --- 193


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Sanne Diepen Prins Hend...MC Team 1 9,07 --- 477
    7 Nadine van...en Hoogen Prins Hend...MC Team 1 8,51 --- 0
    15 Nanda van Dam Prins Hend...MC Team 2 6,48 --- 335
    17 Jip Cales Prins Hend...MC Team 2 6,21 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Sterre van Bragt Prins Hend...MC Team 1 1,35 --- 499
    3 Jip Cales Prins Hend...MC Team 2 1,35 --- 499
    7 Ayla Ernes Prins Hend...MC Team 2 1,25 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Hanna van der Zalm Prins Hend...MC Team 1 4,89 -0.5 m/s--- 599
    2 Annemiek van Iersel Prins Hend...MC Team 2 4,65 +1.0 m/s--- 550
    12 Floor Anne Schram Prins Hend...MC Team 2 3,64 -0.6 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Jessica Sluiter Prins Hend...MD Team 1 8,85 -0.8 m/s--- 578
    8 Renée Overmeijer Prins Hend...MD Team 1 9,26 +2.5 m/s--- 501
    10 Lise Romijn Prins Hend...MD Team 1 9,36 +2.5 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Jessica Sluiter Prins Hend...MD Team 1 3:36,80 3:25,00 438
    9 Iris Verheij Prins Hend...MD Team 1 3:43,72 3:35,00 399
    10 Lise Kappen Prins Hend...MD Team 2 3:50,59 --- 362
    12 Marloes Oomen Prins Hend...MD Team 2 3:53,98 --- 344
    17 Nienke van den Berk Prins Hend...MD Team 1 3:57,78 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Lise Kappen Prins Hend...MD Team 2 12,50 +1.0 m/s--- 328
    10 Renée Overmeijer Prins Hend...MD Team 1 13,14 -1.1 m/s--- 273
    13 Marloes Oomen Prins Hend...MD Team 2 13,39 +1.0 m/s--- 253
    15 Nienke van den Berk Prins Hend...MD Team 1 13,53 +1.0 m/s--- 242
    17 Lise Romijn Prins Hend...MD Team 1 13,85 +1.0 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 HAC MD Team 1 (4x60m) HAC - MJD 4 33,76 624
    2 GVAC MD (4x60m) GVAC - MJD 4 35,37 544
    3 Prins Hendrik MD Team 1 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 4 35,52 487
    3 Eindhoven Atletiek MD Team 1 (4x60m) Eindhoven Atletiek - MJD 4 35,59 534
    5 HAC MD Team 2 (4x60m) HAC - MJD 4 36,28 502
    6 AV Generaal Michaelis MD Team 1 (4x60m) AV Generaal Michaelis - MJD 4 36,42 446
    6 AV De Keien MD (4x60m) AV De Keien - MJD 4 36,55 490
    8 AV Reusel `69 MD (4x60m) AV Reusel `69 - MJD 4 37,23 460
    9 AV Oss `78 MD (4x60m) AV Oss `78 - MJD 4 38,10 424
    10 Eindhoven Atletiek MD Team 2 (4x60m) Eindhoven Atletiek - MJD 4 38,22 369
    10 AV Valkenswaard MD (4x60m) AV Valkenswaard - MJD 4 39,32 376
    12 GAC Gemert MD (4x60m) GAC Gemert - MJD 4 39,52 368
    13 O.S.S. - VOLO MD (4x60m) O.S.S. - VOLO - MJD 4 43,17 241
    14 AV Generaal Michaelis MD Team 2 (4x60m) AV Generaal Michaelis - MJD 0 DNS 0
    14 AV Marvel MD (4x60m) AV Marvel - MJD 0 DNS 0
    14 Prins Hendrik MD Team 2 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Joanne Schaap Prins Hend...MD Team 1 25,22 --- 418
    10 Nienke van den Berk Prins Hend...MD Team 1 12,97 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Meike de Graauw Prins Hend...MD Team 1 18,06 --- 270
    7 Emmelie Schraven Prins Hend...MD Team 1 15,79 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Joanne Schaap Prins Hend...MD Team 1 10,84 --- 562
    8 Emmelie Schraven Prins Hend...MD Team 1 7,02 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Joanne Schaap Prins Hend...MD Team 1 1,40 --- 541
    9 Iris Verheij Prins Hend...MD Team 1 1,20 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Renée Overmeijer Prins Hend...MD Team 1 3,62 +1.2 m/s--- 342
    10 Marloes Oomen Prins Hend...MD Team 2 3,54 +0.3 m/s--- 326
    11 Meike de Graauw Prins Hend...MD Team 1 3,48 +1.3 m/s--- 0
    14 Lise Kappen Prins Hend...MD Team 2 3,27 -0.4 m/s--- 0