Vereniging 'O.S.S. - VOLO' op 'Junioren C/D Poule 62 Wedstrijd 1 [2017]'

Prijzen

Laic Weijnen
  • Jongens Junior C - Ver - 5,20
Malik Bolder
  • Jongens Junior D - Speer - 23,12
Viggo Tijbosch
  • Jongens Junior D - Kogel - 8,83
Thomas Beisiegel
  • Jongens Junior D - Kogel - 7,59

Hoogtepunten

Elin ter Wal MJC Kogel
  • 6,01
  • Amelie Huth MJC 80m
  • 11,97
  • Laic Weijnen JJC Ver
  • 5,20
  • Viggo Tijbosch JJD 80m
  • 11,33
  • Lucas Jenniskens JJC 100m
  • 13,53
  • Laic Weijnen JJC Hoog
  • 1,50
  • Elin ter Wal MJC 80m
  • 12,61
  • Amelie Huth MJC Ver
  • 3,50
  • Hanna de Jong MJD Kogel
  • 6,80
  • Laic Weijnen JJC 100m
  • 12,98
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Laic Weijnen O.S.S. - VOLO JC 12,98 +2.4 m/s13,00 671
    10 Lucas Jenniskens O.S.S. - VOLO JC 13,53 +2.3 m/s14,70 595


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    13 Mika Moors O.S.S. - VOLO JC 2:38,31 2:43,00 483


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Lucas Jenniskens O.S.S. - VOLO JC 20,00 +0.9 m/s25,20 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Mika Moors O.S.S. - VOLO JC 18,32 12,00 275


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Lucas Jenniskens O.S.S. - VOLO JC 7,86 7,20 414


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Laic Weijnen O.S.S. - VOLO JC 1,50 1,50 623
    16 Mika Moors O.S.S. - VOLO JC 1,25 1,20 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Laic Weijnen O.S.S. - VOLO JC 5,20 +0.6 m/s4,97 660


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Viggo Tijbosch O.S.S. - VOLO JD 11,33 +0.3 m/s11,40 566
    10 Mathias Koch O.S.S. - VOLO JD 11,88 +0.3 m/s12,00 484
    19 Joep Braakhuis O.S.S. - VOLO JD 12,59 -0.8 m/s12,90 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    30 Malik Bolder O.S.S. - VOLO JD 4:22,47 3:59,02 216


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    14 Mathias Koch O.S.S. - VOLO JD 16,87 +1.2 m/s17,50 268
    24 Malik Bolder O.S.S. - VOLO JD 18,56 +1.4 m/s--- 170


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik JD Team 1 (4x80m) Prins Hendrik - JJD 4 44,00 589
    2 AV Generaal Michaelis JD (4x80m) AV Generaal Michaelis - JJD 4 45,59 528
    3 Prins Hendrik JD Team 2 (4x80m) Prins Hendrik - JJD 4 46,59 491
    4 HAC JD Team 1 (4x80m) HAC - JJD 4 47,43 462
    5 Eindhoven Atletiek JD Team 1 (4x80m) Eindhoven Atletiek - JJD 4 48,07 440
    6 AV Valkenswaard JD Team 1 (4x80m) AV Valkenswaard - JJD 4 48,22 435
    7 AV De Keien JD (4x80m) AV De Keien - JJD 4 48,78 417
    8 GAC Gemert JD (4x80m) GAC Gemert - JJD 4 48,92 362
    8 O.S.S. - VOLO JD (4x80m) O.S.S. - VOLO - JJD 4 49,03 409
    10 AV Reusel `69 JD (4x80m) AV Reusel `69 - JJD 4 49,92 380
    11 Prins Hendrik JD Team 3 (4x80m) Prins Hendrik - JJD 4 49,97 329
    11 HAC JD Team 2 (4x80m) HAC - JJD 4 50,52 362
    13 AV Marvel JD (4x80m) AV Marvel - JJD 0 DNS 0
    13 AV Oss `78 JD (4x80m) AV Oss `78 - JJD 0 DNS 0
    13 AV Valkenswaard JD Team 2 (4x80m) AV Valkenswaard - JJD 0 DNS 0
    13 Eindhoven Atletiek JD Team 2 (4x80m) Eindhoven Atletiek - JJD 4 DNS 0
    13 GVAC JD (4x80m) GVAC - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Malik Bolder O.S.S. - VOLO JD 23,12 18,20 381
    16 Midas Hezemans O.S.S. - VOLO JD 14,80 16,89 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Viggo Tijbosch O.S.S. - VOLO JD 8,83 8,97 465
    2 Thomas Beisiegel O.S.S. - VOLO JD 7,59 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Joep Braakhuis O.S.S. - VOLO JD 1,20 --- 389
    8 Midas Hezemans O.S.S. - VOLO JD 1,20 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Viggo Tijbosch O.S.S. - VOLO JD 4,09 +0.7 m/s4,31 436
    14 Thomas Beisiegel O.S.S. - VOLO JD 3,52 +0.4 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    15 Amelie Huth O.S.S. - VOLO MC 11,97 -0.9 m/s11,80 472
    24 Elin ter Wal O.S.S. - VOLO MC 12,61 +1.0 m/s12,50 387


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    14 Elin ter Wal O.S.S. - VOLO MC 14,48 12,22 196


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    19 Elin ter Wal O.S.S. - VOLO MC 6,01 4,75 307
    20 Amelie Huth O.S.S. - VOLO MC 5,99 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    17 Amelie Huth O.S.S. - VOLO MC 3,50 -1.0 m/s--- 318


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    28 Alicia Peijnenburg O.S.S. - VOLO MD 10,49 +1.0 m/s10,10 306
    31 Hanna de Jong O.S.S. - VOLO MD 10,68 +2.5 m/s10,60 280
    33 Veerle de Jong O.S.S. - VOLO MD 10,74 +1.0 m/s10,60 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    23 Ilse Werners O.S.S. - VOLO MD 4:06,29 --- 285


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 HAC MD Team 1 (4x60m) HAC - MJD 4 33,76 624
    2 GVAC MD (4x60m) GVAC - MJD 4 35,37 544
    3 Prins Hendrik MD Team 1 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 4 35,52 487
    3 Eindhoven Atletiek MD Team 1 (4x60m) Eindhoven Atletiek - MJD 4 35,59 534
    5 HAC MD Team 2 (4x60m) HAC - MJD 4 36,28 502
    6 AV Generaal Michaelis MD Team 1 (4x60m) AV Generaal Michaelis - MJD 4 36,42 446
    6 AV De Keien MD (4x60m) AV De Keien - MJD 4 36,55 490
    8 AV Reusel `69 MD (4x60m) AV Reusel `69 - MJD 4 37,23 460
    9 AV Oss `78 MD (4x60m) AV Oss `78 - MJD 4 38,10 424
    10 Eindhoven Atletiek MD Team 2 (4x60m) Eindhoven Atletiek - MJD 4 38,22 369
    10 AV Valkenswaard MD (4x60m) AV Valkenswaard - MJD 4 39,32 376
    12 GAC Gemert MD (4x60m) GAC Gemert - MJD 4 39,52 368
    13 O.S.S. - VOLO MD (4x60m) O.S.S. - VOLO - MJD 4 43,17 241
    14 AV Generaal Michaelis MD Team 2 (4x60m) AV Generaal Michaelis - MJD 0 DNS 0
    14 AV Marvel MD (4x60m) AV Marvel - MJD 0 DNS 0
    14 Prins Hendrik MD Team 2 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    15 Hanna de Jong O.S.S. - VOLO MD 9,77 --- 95
    19 Anna Hageman O.S.S. - VOLO MD 8,46 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    20 Veerle de Jong O.S.S. - VOLO MD 10,61 --- 104


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Hanna de Jong O.S.S. - VOLO MD 6,80 --- 354


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    21 Ilse Werners O.S.S. - VOLO MD 1,00 --- 242


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    21 Alicia Peijnenburg O.S.S. - VOLO MD 3,02 +0.0 m/s--- 222
    24 Anna Hageman O.S.S. - VOLO MD 2,78 +0.4 m/s--- 0