Vereniging 'GVAC' op 'Junioren C/D Poule 62 Wedstrijd 1 [2017]'

Prijzen

Timo den Hollander
  • Jongens Junior C - 100m - 12,38
Timo den Hollander
  • Jongens Junior C - Kogel - 9,88
Fleur Koeling
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:31,98
Nienke van Duren
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,45
Maartje Roosenschoon
  • Meisjes Junior D - Speer - 19,10
Maartje Roosenschoon
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,23

Hoogtepunten

Max Stofkoper JJC 100m
  • 12,73
  • Jiska Beuk MJC Ver
  • 4,19
  • Max Stofkoper JJC 100mH
  • 16,37
  • Nienke van Duren MJC Hoog
  • 1,45
  • Timo den Hollander JJC 100m
  • 12,38
  • Fleur Koeling MJC 80m
  • 11,61
  • Max Stofkoper JJC Ver
  • 4,88
  • Maartje Roosenschoon MJD Ver
  • 4,23
  • Timo den Hollander JJC Kogel
  • 9,88
  • Fleur Koeling MJC 800m
  • 2:31,98
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Timo den Hollander GVAC JC 12,38 +2.4 m/s12,80 762
    5 Max Stofkoper GVAC JC 12,73 +2.4 m/s12,10 708
    22 Noud Langenhuzen GVAC JC 15,46 +2.4 m/s14,00 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    16 Thijs Liebregts GVAC JC 2:50,11 2:30,00 388


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Max Stofkoper GVAC JC 16,37 -1.6 m/s15,93 0
    13 Loek Langenhuizen GVAC JC 25,32 +2.2 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Eindhoven Atletiek JC Team 1 (4x100m) Eindhoven Atletiek - JJC 4 49,36 738
    2 HAC JC Team 1 (4x100m) HAC - JJC 4 50,80 683
    3 AV Oss `78 JC (4x100m) AV Oss `78 - JJC 4 51,85 645
    4 AV Generaal Michaelis JC (4x100m) AV Generaal Michaelis - JJC 4 52,21 632
    5 Prins Hendrik JC Team 1 (4x100m) Prins Hendrik - JJC 4 53,73 581
    6 AV De Keien JC (4x100m) AV De Keien - JJC 4 56,68 489
    7 GVAC JC (4x100m) GVAC - JJC 4 57,18 474
    8 Eindhoven Atletiek JC Team 2 (4x100m) Eindhoven Atletiek - JJC 0 DNS 0
    8 GAC Gemert JC (4x100m) GAC Gemert - JJC 0 DNS 0
    8 HAC JC Team 2 (4x100m) HAC - JJC 0 DNS 0
    8 O.S.S. - VOLO JC (4x100m) O.S.S. - VOLO - JJC 0 DNS 0
    8 Prins Hendrik JC Team 2 (4x100m) Prins Hendrik - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Thijs Liebregts GVAC JC 15,86 --- 241


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Timo den Hollander GVAC JC 9,88 --- 517


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    16 Noud Langenhuzen GVAC JC 1,25 --- 426


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Max Stofkoper GVAC JC 4,88 -1.7 m/s--- 597
    18 Loek Langenhuizen GVAC JC 3,35 -0.6 m/s--- 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    25 Filip van Ooijen GVAC JD 10,81 --- 122


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    21 Filip van Ooijen GVAC JD 5,38 --- 266


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    28 Filip van Ooijen GVAC JD 2,70 -0.7 m/s--- 158


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    10 Fleur Koeling GVAC MC 11,61 -0.9 m/s11,51 523
    19 Nina van der Weele GVAC MC 12,40 -1.1 m/s--- 414
    25 Lois Stokkingreef GVAC MC 12,72 -1.1 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Fleur Koeling GVAC MC 2:31,98 2:35,00 540
    8 Nina van der Weele GVAC MC 2:44,84 --- 429
    15 Lois Stokkingreef GVAC MC 3:05,65 --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    10 Jiska Beuk GVAC MC 15,31 +0.1 m/s15,00 377
    16 Nienke van Duren GVAC MC 16,35 +0.1 m/s13,90 302


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik MC Team 1 (4x80m) Prins Hendrik - MJC 4 41,81 681
    2 HAC MC Team 1 (4x80m) HAC - MJC 4 43,60 605
    3 AV De Keien MC (4x80m) AV De Keien - MJC 4 43,97 590
    4 Eindhoven Atletiek MC Team 1 (4x80m) Eindhoven Atletiek - MJC 4 44,16 533
    5 AV Oss `78 MC (4x80m) AV Oss `78 - MJC 4 46,09 509
    5 GVAC MC (4x80m) GVAC - MJC 4 46,09 509
    7 AV Generaal Michaelis MC (4x80m) AV Generaal Michaelis - MJC 4 46,94 479
    8 HAC MC Team 2 (4x80m) HAC - MJC 4 47,88 396
    9 AV Valkenswaard MC (4x80m) AV Valkenswaard - MJC 0 DNS 0
    9 Eindhoven Atletiek MC Team 2 (4x80m) Eindhoven Atletiek - MJC 0 DNS 0
    9 O.S.S. - VOLO MC (4x80m) O.S.S. - VOLO - MJC 0 DNS 0
    9 Prins Hendrik MC Team 2 (4x80m) Prins Hendrik - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Karlijn Hoogendorp GVAC MC 20,10 --- 309
    17 Vera Jansen GVAC MC 13,97 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Karlijn Hoogendorp GVAC MC 7,90 --- 416
    11 Jiska Beuk GVAC MC 7,49 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Nienke van Duren GVAC MC 1,45 --- 582


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Jiska Beuk GVAC MC 4,19 +1.7 m/s--- 456
    19 Vera Jansen GVAC MC 3,11 +1.3 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    15 Lisa van de Loo GVAC MD 9,72 +1.0 m/s--- 422
    21 Meike Verbaandert GVAC MD 10,06 +1.0 m/s--- 369
    26 Sarike Beuk GVAC MD 10,36 +1.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Hannah Dijkman GVAC MD 3:43,05 3:40,00 402
    11 Meike Verbaandert GVAC MD 3:53,28 3:40,00 348


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    12 Hannah Dijkman GVAC MD 13,37 +0.6 m/s13,00 255
    19 Femke van den Bos GVAC MD 14,20 +0.6 m/s13,20 193


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 HAC MD Team 1 (4x60m) HAC - MJD 4 33,76 624
    2 GVAC MD (4x60m) GVAC - MJD 4 35,37 544
    3 Prins Hendrik MD Team 1 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 4 35,52 487
    3 Eindhoven Atletiek MD Team 1 (4x60m) Eindhoven Atletiek - MJD 4 35,59 534
    5 HAC MD Team 2 (4x60m) HAC - MJD 4 36,28 502
    6 AV Generaal Michaelis MD Team 1 (4x60m) AV Generaal Michaelis - MJD 4 36,42 446
    6 AV De Keien MD (4x60m) AV De Keien - MJD 4 36,55 490
    8 AV Reusel `69 MD (4x60m) AV Reusel `69 - MJD 4 37,23 460
    9 AV Oss `78 MD (4x60m) AV Oss `78 - MJD 4 38,10 424
    10 Eindhoven Atletiek MD Team 2 (4x60m) Eindhoven Atletiek - MJD 4 38,22 369
    10 AV Valkenswaard MD (4x60m) AV Valkenswaard - MJD 4 39,32 376
    12 GAC Gemert MD (4x60m) GAC Gemert - MJD 4 39,52 368
    13 O.S.S. - VOLO MD (4x60m) O.S.S. - VOLO - MJD 4 43,17 241
    14 AV Generaal Michaelis MD Team 2 (4x60m) AV Generaal Michaelis - MJD 0 DNS 0
    14 AV Marvel MD (4x60m) AV Marvel - MJD 0 DNS 0
    14 Prins Hendrik MD Team 2 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Maartje R...senschoon GVAC MD 19,10 --- 307
    16 Sarike Beuk GVAC MD 9,67 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Meike Verbaandert GVAC MD 15,02 --- 207
    14 Lisa van de Loo GVAC MD 14,08 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Lisa van de Loo GVAC MD 6,88 --- 359
    16 Femke van den Bos GVAC MD 6,47 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Lidwien Hoogendorp GVAC MD 1,25 --- 426
    12 Femke van den Bos GVAC MD 1,15 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Maartje R...senschoon GVAC MD 4,23 -1.3 m/s--- 464
    13 Lidwien Hoogendorp GVAC MD 3,43 +1.5 m/s--- 0