Vereniging 'Eindhoven Atletiek' op 'Junioren C/D Poule 62 Wedstrijd 1 [2017]'

Prijzen

Juno Schuwer
  • Jongens Junior C - 100m - 12,08
Jack Abernethy
  • Jongens Junior C - 800m - 2:10,60
Merlijn van der Velden
  • Jongens Junior C - 800m - 2:17,24
Maarten Debeij
  • Jongens Junior C - 100mH - 15,14
Maarten Debeij
  • Jongens Junior C - Discus - 31,07
Luuk Meuken
  • Jongens Junior C - Discus - 30,74
Jack Abernethy
  • Jongens Junior C - Kogel - 9,56
Maarten Debeij
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,80
Daniel Hensen
  • Jongens Junior D - 80mH - 14,50
Raf van den Nieuwenhof
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,45
Raf van den Nieuwenhof
  • Jongens Junior D - Ver - 4,20
Kirsten Peeters
  • Meisjes Junior C - Kogel - 9,31
Kirsten Peeters
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,35
Yana van Aarle
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:15,05
Moos van Gendt
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,46
Moos van Gendt
  • Meisjes Junior D - Speer - 28,92
Moos van Gendt
  • Meisjes Junior D - Kogel - 10,92
Fleur Boender
  • Meisjes Junior D - Ver - 3,81

Hoogtepunten

Moos van Gendt MJD Kogel
  • 10,92
  • Jack Abernethy JJC 800m
  • 2:10,60
  • Maarten Debeij JJC 100mH
  • 15,14
  • Juno Schuwer JJC 100m
  • 12,08
  • Maarten Debeij JJC Hoog
  • 1,80
  • Yana van Aarle MJD 60m
  • 9,18
  • Lauren van Tits MJC 80m
  • 11,22
  • Amy Pratt MJC 80m
  • 11,59
  • Merlijn van der Velden JJC 800m
  • 2:17,24
  • Yana van Aarle MJD 1000m
  • 3:15,05
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Juno Schuwer Eindhoven ...JC Team 1 12,08 +2.4 m/s12,69 812
    11 Max Munsters Eindhoven ...JC Team 1 13,86 +2.4 m/s14,20 552
    Sander ten Berge Eindhoven ...JC Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Jack Abernethy Eindhoven ...JC Team 1 2:10,60 2:10,50 774
    3 Merlijn va...er Velden Eindhoven ...JC Team 1 2:17,24 2:15,00 693
    6 Arend Eijk Eindhoven ...JC Team 1 2:25,39 --- 0
    12 Sander ten Berge Eindhoven ...JC Team 2 2:38,15 --- 485


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Maarten Debeij Eindhoven ...JC Team 1 15,14 -1.6 m/s14,79 0
    4 Juno Schuwer Eindhoven ...JC Team 1 16,17 -1.6 m/s16,20 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Eindhoven Atletiek JC Team 1 (4x100m) Eindhoven Atletiek - JJC 4 49,36 738
    2 HAC JC Team 1 (4x100m) HAC - JJC 4 50,80 683
    3 AV Oss `78 JC (4x100m) AV Oss `78 - JJC 4 51,85 645
    4 AV Generaal Michaelis JC (4x100m) AV Generaal Michaelis - JJC 4 52,21 632
    5 Prins Hendrik JC Team 1 (4x100m) Prins Hendrik - JJC 4 53,73 581
    6 AV De Keien JC (4x100m) AV De Keien - JJC 4 56,68 489
    7 GVAC JC (4x100m) GVAC - JJC 4 57,18 474
    8 Eindhoven Atletiek JC Team 2 (4x100m) Eindhoven Atletiek - JJC 0 DNS 0
    8 GAC Gemert JC (4x100m) GAC Gemert - JJC 0 DNS 0
    8 HAC JC Team 2 (4x100m) HAC - JJC 0 DNS 0
    8 O.S.S. - VOLO JC (4x100m) O.S.S. - VOLO - JJC 0 DNS 0
    8 Prins Hendrik JC Team 2 (4x100m) Prins Hendrik - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Luuk Meuken Eindhoven ...JC Team 1 31,24 --- 514
    7 Arend Eijk Eindhoven ...JC Team 1 27,03 --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Maarten Debeij Eindhoven ...JC Team 1 31,07 33,55 491
    3 Luuk Meuken Eindhoven ...JC Team 1 30,74 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Jack Abernethy Eindhoven ...JC Team 1 9,56 9,28 501
    5 Luuk Meuken Eindhoven ...JC Team 1 9,37 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Maarten Debeij Eindhoven ...JC Team 1 1,80 1,85 854
    7 Jens Piket Eindhoven ...JC Team 2 1,45 --- 582
    15 David van Warmerdam Eindhoven ...JC Team 1 1,30 1,40 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 David van Warmerdam Eindhoven ...JC Team 1 4,63 -0.7 m/s4,80 546
    8 Jens Piket Eindhoven ...JC Team 2 4,55 +2.2 m/s--- 529
    9 Max Munsters Eindhoven ...JC Team 1 4,54 -0.7 m/s4,71 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Alan Saleh Eindhoven ...JD Team 1 11,80 +0.3 m/s--- 496
    15 Daniel Hensen Eindhoven ...JD Team 1 12,13 +0.3 m/s12,56 450
    29 Casper van Haren Eindhoven ...JD Team 1 13,71 -0.8 m/s14,66 0
    30 Tim Hulsen Eindhoven ...JD Team 2 14,02 -0.4 m/s--- 228
    32 Stijn Hesen Eindhoven ...JD Team 2 14,11 -0.4 m/s--- 219
    33 Jasper ten Berge Eindhoven ...JD Team 2 14,30 +0.3 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Raf van de...ieuwenhof Eindhoven ...JD Team 1 3:32,68 3:34,00 463
    14 Casper van Haren Eindhoven ...JD Team 1 3:44,73 3:55,00 393
    25 Tim Hulsen Eindhoven ...JD Team 2 4:06,74 --- 283
    31 Jasper ten Berge Eindhoven ...JD Team 2 4:31,53 --- 181


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Daniel Hensen Eindhoven ...JD Team 1 14,50 +1.2 m/s16,09 443
    8 Rawan Saleh Eindhoven ...JD Team 1 16,06 +1.4 m/s--- 322


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik JD Team 1 (4x80m) Prins Hendrik - JJD 4 44,00 589
    2 AV Generaal Michaelis JD (4x80m) AV Generaal Michaelis - JJD 4 45,59 528
    3 Prins Hendrik JD Team 2 (4x80m) Prins Hendrik - JJD 4 46,59 491
    4 HAC JD Team 1 (4x80m) HAC - JJD 4 47,43 462
    5 Eindhoven Atletiek JD Team 1 (4x80m) Eindhoven Atletiek - JJD 4 48,07 440
    6 AV Valkenswaard JD Team 1 (4x80m) AV Valkenswaard - JJD 4 48,22 435
    7 AV De Keien JD (4x80m) AV De Keien - JJD 4 48,78 417
    8 GAC Gemert JD (4x80m) GAC Gemert - JJD 4 48,92 362
    8 O.S.S. - VOLO JD (4x80m) O.S.S. - VOLO - JJD 4 49,03 409
    10 AV Reusel `69 JD (4x80m) AV Reusel `69 - JJD 4 49,92 380
    11 Prins Hendrik JD Team 3 (4x80m) Prins Hendrik - JJD 4 49,97 329
    11 HAC JD Team 2 (4x80m) HAC - JJD 4 50,52 362
    13 AV Marvel JD (4x80m) AV Marvel - JJD 0 DNS 0
    13 AV Oss `78 JD (4x80m) AV Oss `78 - JJD 0 DNS 0
    13 AV Valkenswaard JD Team 2 (4x80m) AV Valkenswaard - JJD 0 DNS 0
    13 Eindhoven Atletiek JD Team 2 (4x80m) Eindhoven Atletiek - JJD 4 DNS 0
    13 GVAC JD (4x80m) GVAC - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Daniel Hensen Eindhoven ...JD Team 1 18,54 --- 296
    20 Kars Piket Eindhoven ...JD Team 1 13,58 --- 0
    23 Thijs Hilckmann Eindhoven ...JD Team 2 11,75 --- 146


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Rawan Saleh Eindhoven ...JD Team 1 6,73 --- 350
    17 Alex de Liefde Eindhoven ...JD Team 2 5,76 --- 291
    22 Thijs Hilckmann Eindhoven ...JD Team 2 5,31 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Raf van de...ieuwenhof Eindhoven ...JD Team 1 1,45 --- 582
    15 Kars Piket Eindhoven ...JD Team 1 1,15 --- 0
    16 Stijn Hesen Eindhoven ...JD Team 2 1,10 --- 316
    Lucas Bongers Eindhoven ...JD Team 2 NM --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Raf van de...ieuwenhof Eindhoven ...JD Team 1 4,20 +0.1 m/s--- 458
    10 Alan Saleh Eindhoven ...JD Team 1 3,78 +0.5 m/s--- 0
    13 Lucas Bongers Eindhoven ...JD Team 2 3,53 -0.3 m/s--- 324
    27 Alex de Liefde Eindhoven ...JD Team 2 2,77 +1.2 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Lauren van Tits Eindhoven ...MC Team 1 11,22 -0.9 m/s11,43 583
    9 Amy Pratt Eindhoven ...MC Team 1 11,59 -0.9 m/s11,38 526
    14 Amy van den Berg Eindhoven ...MC Team 2 11,95 -0.9 m/s12,06 475


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Saar van d...ieuwenhof Eindhoven ...MC Team 1 2:41,38 2:43,00 457
    18 Simone Gijsbers Eindhoven ...MC Team 1 3:16,07 --- 220


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Lauren van Tits Eindhoven ...MC Team 1 13,85 +0.1 m/s13,87 502
    13 Richa Zope Eindhoven ...MC Team 1 16,19 +0.5 m/s--- 313


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik MC Team 1 (4x80m) Prins Hendrik - MJC 4 41,81 681
    2 HAC MC Team 1 (4x80m) HAC - MJC 4 43,60 605
    3 AV De Keien MC (4x80m) AV De Keien - MJC 4 43,97 590
    4 Eindhoven Atletiek MC Team 1 (4x80m) Eindhoven Atletiek - MJC 4 44,16 533
    5 AV Oss `78 MC (4x80m) AV Oss `78 - MJC 4 46,09 509
    5 GVAC MC (4x80m) GVAC - MJC 4 46,09 509
    7 AV Generaal Michaelis MC (4x80m) AV Generaal Michaelis - MJC 4 46,94 479
    8 HAC MC Team 2 (4x80m) HAC - MJC 4 47,88 396
    9 AV Valkenswaard MC (4x80m) AV Valkenswaard - MJC 0 DNS 0
    9 Eindhoven Atletiek MC Team 2 (4x80m) Eindhoven Atletiek - MJC 0 DNS 0
    9 O.S.S. - VOLO MC (4x80m) O.S.S. - VOLO - MJC 0 DNS 0
    9 Prins Hendrik MC Team 2 (4x80m) Prins Hendrik - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Kirsten Peeters Eindhoven ...MC Team 1 18,96 --- 287
    19 Simone Gijsbers Eindhoven ...MC Team 1 10,93 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Kirsten Peeters Eindhoven ...MC Team 1 9,31 9,39 489
    5 Amy Pratt Eindhoven ...MC Team 1 9,02 8,29 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Kirsten Peeters Eindhoven ...MC Team 1 1,35 1,35 499


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Amy van den Berg Eindhoven ...MC Team 2 4,16 +0.3 m/s3,99 450
    11 Richa Zope Eindhoven ...MC Team 1 3,71 +0.4 m/s4,17 360
    12 Saar van d...ieuwenhof Eindhoven ...MC Team 1 3,64 -1.1 m/s3,93 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Yana van Aarle Eindhoven ...MD Team 1 9,18 +0.1 m/s8,96 515
    13 Noa Snijders Eindhoven ...MD Team 1 9,50 +0.1 m/s9,61 459
    17 VITTORIA SINISI Eindhoven ...MD Team 2 9,75 +2.5 m/s--- 417
    22 Anouk Zijlstra Eindhoven ...MD Team 1 10,16 +1.0 m/s10,30 0
    30 Hannah Savelkoul Eindhoven ...MD Team 2 10,61 -0.8 m/s--- 290
    32 Donja Galal Eindhoven ...MD Team 2 10,72 -0.8 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Yana van Aarle Eindhoven ...MD Team 1 3:15,05 3:17,00 581
    5 Fleur Boender Eindhoven ...MD Team 1 3:29,82 3:32,00 481
    20 Eline Timmerman Eindhoven ...MD Team 2 4:01,36 --- 308


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Moos van Gendt Eindhoven ...MD Team 1 11,46 +0.6 m/s12,49 430
    5 Lisa Otto Eindhoven ...MD Team 1 12,67 +1.4 m/s--- 313
    13 Anouk Zijlstra Eindhoven ...MD Team 1 13,39 +0.6 m/s13,19 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 HAC MD Team 1 (4x60m) HAC - MJD 4 33,76 624
    2 GVAC MD (4x60m) GVAC - MJD 4 35,37 544
    3 Prins Hendrik MD Team 1 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 4 35,52 487
    3 Eindhoven Atletiek MD Team 1 (4x60m) Eindhoven Atletiek - MJD 4 35,59 534
    5 HAC MD Team 2 (4x60m) HAC - MJD 4 36,28 502
    6 AV Generaal Michaelis MD Team 1 (4x60m) AV Generaal Michaelis - MJD 4 36,42 446
    6 AV De Keien MD (4x60m) AV De Keien - MJD 4 36,55 490
    8 AV Reusel `69 MD (4x60m) AV Reusel `69 - MJD 4 37,23 460
    9 AV Oss `78 MD (4x60m) AV Oss `78 - MJD 4 38,10 424
    10 Eindhoven Atletiek MD Team 2 (4x60m) Eindhoven Atletiek - MJD 4 38,22 369
    10 AV Valkenswaard MD (4x60m) AV Valkenswaard - MJD 4 39,32 376
    12 GAC Gemert MD (4x60m) GAC Gemert - MJD 4 39,52 368
    13 O.S.S. - VOLO MD (4x60m) O.S.S. - VOLO - MJD 4 43,17 241
    14 AV Generaal Michaelis MD Team 2 (4x60m) AV Generaal Michaelis - MJD 0 DNS 0
    14 AV Marvel MD (4x60m) AV Marvel - MJD 0 DNS 0
    14 Prins Hendrik MD Team 2 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Moos van Gendt Eindhoven ...MD Team 1 28,92 --- 478


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Lisa Otto Eindhoven ...MD Team 1 16,03 --- 229
    12 Donja Galal Eindhoven ...MD Team 2 14,54 --- 197
    13 Anne Liebrand Eindhoven ...MD Team 1 14,33 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Moos van Gendt Eindhoven ...MD Team 1 10,92 --- 566
    5 Anne Liebrand Eindhoven ...MD Team 1 7,44 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Yana van Aarle Eindhoven ...MD Team 1 1,25 --- 426
    9 Eline Timmerman Eindhoven ...MD Team 2 1,20 --- 389


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Fleur Boender Eindhoven ...MD Team 1 3,81 +0.5 m/s--- 380
    4 Noa Snijders Eindhoven ...MD Team 1 3,79 -0.7 m/s--- 0
    19 VITTORIA SINISI Eindhoven ...MD Team 2 3,14 +0.2 m/s--- 246
    25 Hannah Savelkoul Eindhoven ...MD Team 2 2,74 +0.2 m/s--- 0