Vereniging 'AV Valkenswaard' op 'Junioren C/D Poule 62 Wedstrijd 1 [2017]'

Prijzen

Roos Ketting
  • Meisjes Junior C - Discus - 26,11
Roos Ketting
  • Meisjes Junior C - Kogel - 9,10

Hoogtepunten

Wessel de Hoog JJD 80m
  • 12,63
  • Mackenzie Hekkens MJC Hoog
  • 1,30
  • Wessel de Hoog JJD 1000m
  • 3:39,99
  • Roos Ketting MJC Ver
  • 4,40
  • Anouk Klöpping MJC Ver
  • 4,08
  • Willem Pompen JJD Hoog
  • 1,35
  • Sylvie Dalessi MJD 60m
  • 9,24
  • Roos Ketting MJC Kogel
  • 9,10
  • Wouter Heezius JJD 80m
  • 12,22
  • Wessel de Hoog JJD Ver
  • 3,86
  •  

    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    16 Wouter Heezius AV Valkens...JD Team 1 12,22 -0.4 m/s--- 438
    20 Wessel de Hoog AV Valkens...JD Team 1 12,63 -0.4 m/s--- 385
    24 Bram Gielissen AV Valkens...JD Team 2 13,22 -0.5 m/s--- 314
    26 Daan van Werde AV Valkens...JD Team 2 13,41 -0.4 m/s--- 293


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Wessel de Hoog AV Valkens...JD Team 1 3:39,99 --- 420
    18 Daan van Werde AV Valkens...JD Team 2 3:52,95 --- 350
    19 Jasper Segers AV Valkens...JD Team 1 3:54,61 --- 341
    29 Lukas Bakker AV Valkens...JD Team 2 4:15,13 --- 246


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    13 Galiso de Voogd AV Valkens...JD Team 1 16,80 +1.4 m/s--- 272
    20 Willem Pompen AV Valkens...JD Team 1 17,98 +0.2 m/s--- 202
    28 Lukas Bakker AV Valkens...JD Team 2 19,30 +0.2 m/s--- 133


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik JD Team 1 (4x80m) Prins Hendrik - JJD 4 44,00 589
    2 AV Generaal Michaelis JD (4x80m) AV Generaal Michaelis - JJD 4 45,59 528
    3 Prins Hendrik JD Team 2 (4x80m) Prins Hendrik - JJD 4 46,59 491
    4 HAC JD Team 1 (4x80m) HAC - JJD 4 47,43 462
    5 Eindhoven Atletiek JD Team 1 (4x80m) Eindhoven Atletiek - JJD 4 48,07 440
    6 AV Valkenswaard JD Team 1 (4x80m) AV Valkenswaard - JJD 4 48,22 435
    7 AV De Keien JD (4x80m) AV De Keien - JJD 4 48,78 417
    8 GAC Gemert JD (4x80m) GAC Gemert - JJD 4 48,92 362
    8 O.S.S. - VOLO JD (4x80m) O.S.S. - VOLO - JJD 4 49,03 409
    10 AV Reusel `69 JD (4x80m) AV Reusel `69 - JJD 4 49,92 380
    11 Prins Hendrik JD Team 3 (4x80m) Prins Hendrik - JJD 4 49,97 329
    11 HAC JD Team 2 (4x80m) HAC - JJD 4 50,52 362
    13 AV Marvel JD (4x80m) AV Marvel - JJD 0 DNS 0
    13 AV Oss `78 JD (4x80m) AV Oss `78 - JJD 0 DNS 0
    13 AV Valkenswaard JD Team 2 (4x80m) AV Valkenswaard - JJD 0 DNS 0
    13 Eindhoven Atletiek JD Team 2 (4x80m) Eindhoven Atletiek - JJD 4 DNS 0
    13 GVAC JD (4x80m) GVAC - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    17 Jasper Segers AV Valkens...JD Team 1 14,58 --- 213


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Galiso de Voogd AV Valkens...JD Team 1 6,62 --- 343
    14 Bram Gielissen AV Valkens...JD Team 2 6,34 --- 327


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Willem Pompen AV Valkens...JD Team 1 1,35 --- 499
    16 Daan van Werde AV Valkens...JD Team 2 1,10 --- 316


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Wessel de Hoog AV Valkens...JD Team 1 3,86 -1.3 m/s--- 390
    11 Wouter Heezius AV Valkens...JD Team 1 3,71 +0.0 m/s--- 0
    18 Bram Gielissen AV Valkens...JD Team 2 3,33 +0.0 m/s--- 284
    20 Lukas Bakker AV Valkens...JD Team 2 3,22 -0.8 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    20 Neele Schreurs AV Valkenswaard MC 12,45 +0.1 m/s--- 408
    26 Simone Strijbos AV Valkenswaard MC 13,00 +0.1 m/s--- 340
    29 Mackenzie Hekkens AV Valkenswaard MC 13,24 +0.1 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    13 Neele Schreurs AV Valkenswaard MC 2:53,39 --- 364


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    18 Simone Strijbos AV Valkenswaard MC 17,47 +0.7 m/s--- 231


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Roos Ketting AV Valkenswaard MC 26,11 --- 413
    4 Anouk Klöpping AV Valkenswaard MC 24,18 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Roos Ketting AV Valkenswaard MC 9,10 --- 478
    21 Mackenzie Hekkens AV Valkenswaard MC 4,96 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Mackenzie Hekkens AV Valkenswaard MC 1,30 --- 462


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Roos Ketting AV Valkenswaard MC 4,40 +1.0 m/s--- 498
    8 Anouk Klöpping AV Valkenswaard MC 4,08 -0.9 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Sylvie Dalessi AV Valkenswaard MD 9,24 -0.8 m/s--- 504
    20 Renee de Haan AV Valkenswaard MD 9,92 -0.8 m/s--- 390


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    15 Renee de Haan AV Valkenswaard MD 3:55,22 --- 338
    27 Noor Dijkstra AV Valkenswaard MD 4:10,57 --- 266


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    21 Robin Thijs AV Valkenswaard MD 14,50 +1.4 m/s--- 173
    22 Sylvie Dalessi AV Valkenswaard MD 14,52 +1.4 m/s--- 172


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 HAC MD Team 1 (4x60m) HAC - MJD 4 33,76 624
    2 GVAC MD (4x60m) GVAC - MJD 4 35,37 544
    3 Prins Hendrik MD Team 1 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 4 35,52 487
    3 Eindhoven Atletiek MD Team 1 (4x60m) Eindhoven Atletiek - MJD 4 35,59 534
    5 HAC MD Team 2 (4x60m) HAC - MJD 4 36,28 502
    6 AV Generaal Michaelis MD Team 1 (4x60m) AV Generaal Michaelis - MJD 4 36,42 446
    6 AV De Keien MD (4x60m) AV De Keien - MJD 4 36,55 490
    8 AV Reusel `69 MD (4x60m) AV Reusel `69 - MJD 4 37,23 460
    9 AV Oss `78 MD (4x60m) AV Oss `78 - MJD 4 38,10 424
    10 Eindhoven Atletiek MD Team 2 (4x60m) Eindhoven Atletiek - MJD 4 38,22 369
    10 AV Valkenswaard MD (4x60m) AV Valkenswaard - MJD 4 39,32 376
    12 GAC Gemert MD (4x60m) GAC Gemert - MJD 4 39,52 368
    13 O.S.S. - VOLO MD (4x60m) O.S.S. - VOLO - MJD 4 43,17 241
    14 AV Generaal Michaelis MD Team 2 (4x60m) AV Generaal Michaelis - MJD 0 DNS 0
    14 AV Marvel MD (4x60m) AV Marvel - MJD 0 DNS 0
    14 Prins Hendrik MD Team 2 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    18 Emma Smit AV Valkenswaard MD 8,60 --- 62


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    21 Emma Smit AV Valkenswaard MD 10,40 --- 99


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    19 Robin Thijs AV Valkenswaard MD 6,09 --- 312


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Emma Smit AV Valkenswaard MD 1,15 --- 352


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    20 Noor Dijkstra AV Valkenswaard MD 3,05 -0.4 m/s--- 228