Vereniging 'AV Reusel `69' op 'Junioren C/D Poule 62 Wedstrijd 1 [2017]'

Prijzen

Anna Bijl
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:25,97

Hoogtepunten

Sil Peters JJD Kogel
  • 6,05
  • Anna Bijl MJD 1000m
  • 3:25,97
  • Damian Verkooijen JJD Hoog
  • 1,20
  • Anna Bijl MJD 60m
  • 9,13
  • Ward Lavrijsen JJD 80m
  • 13,04
  • Damian Verkooijen JJD 80mH
  • 15,94
  • Franka Sanders MJD Hoog
  • 1,15
  • Jinte Michiels MJD 60m
  • 9,85
  • Jinte Michiels MJD Kogel
  • 6,81
  • Teun van Veldhoven JJD 1000m
  • 3:48,49
  •  

    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    23 Ward Lavrijsen AV Reusel `69 JD 13,04 -0.2 m/s--- 335


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    15 Teun van Veldhoven AV Reusel `69 JD 3:48,49 --- 373


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Damian Verkooijen AV Reusel `69 JD 15,94 +1.1 m/s--- 331


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik JD Team 1 (4x80m) Prins Hendrik - JJD 4 44,00 589
    2 AV Generaal Michaelis JD (4x80m) AV Generaal Michaelis - JJD 4 45,59 528
    3 Prins Hendrik JD Team 2 (4x80m) Prins Hendrik - JJD 4 46,59 491
    4 HAC JD Team 1 (4x80m) HAC - JJD 4 47,43 462
    5 Eindhoven Atletiek JD Team 1 (4x80m) Eindhoven Atletiek - JJD 4 48,07 440
    6 AV Valkenswaard JD Team 1 (4x80m) AV Valkenswaard - JJD 4 48,22 435
    7 AV De Keien JD (4x80m) AV De Keien - JJD 4 48,78 417
    8 GAC Gemert JD (4x80m) GAC Gemert - JJD 4 48,92 362
    8 O.S.S. - VOLO JD (4x80m) O.S.S. - VOLO - JJD 4 49,03 409
    10 AV Reusel `69 JD (4x80m) AV Reusel `69 - JJD 4 49,92 380
    11 Prins Hendrik JD Team 3 (4x80m) Prins Hendrik - JJD 4 49,97 329
    11 HAC JD Team 2 (4x80m) HAC - JJD 4 50,52 362
    13 AV Marvel JD (4x80m) AV Marvel - JJD 0 DNS 0
    13 AV Oss `78 JD (4x80m) AV Oss `78 - JJD 0 DNS 0
    13 AV Valkenswaard JD Team 2 (4x80m) AV Valkenswaard - JJD 0 DNS 0
    13 Eindhoven Atletiek JD Team 2 (4x80m) Eindhoven Atletiek - JJD 4 DNS 0
    13 GVAC JD (4x80m) GVAC - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Teun van Veldhoven AV Reusel `69 JD 18,62 --- 297


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    15 Sil Peters AV Reusel `69 JD 6,05 --- 309


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Damian Verkooijen AV Reusel `69 JD 1,20 --- 389


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    21 Ward Lavrijsen AV Reusel `69 JD 3,15 -0.4 m/s--- 248
    26 Sil Peters AV Reusel `69 JD 2,82 -0.8 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Anna Bijl AV Reusel `69 MD 9,13 +0.3 m/s--- 524
    19 Jinte Michiels AV Reusel `69 MD 9,85 +0.3 m/s--- 401


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Anna Bijl AV Reusel `69 MD 3:25,97 --- 505


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Jinte Michiels AV Reusel `69 MD 13,06 +1.3 m/s--- 280
    Sharon Laarakker AV Reusel `69 MD DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 HAC MD Team 1 (4x60m) HAC - MJD 4 33,76 624
    2 GVAC MD (4x60m) GVAC - MJD 4 35,37 544
    3 Prins Hendrik MD Team 1 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 4 35,52 487
    3 Eindhoven Atletiek MD Team 1 (4x60m) Eindhoven Atletiek - MJD 4 35,59 534
    5 HAC MD Team 2 (4x60m) HAC - MJD 4 36,28 502
    6 AV Generaal Michaelis MD Team 1 (4x60m) AV Generaal Michaelis - MJD 4 36,42 446
    6 AV De Keien MD (4x60m) AV De Keien - MJD 4 36,55 490
    8 AV Reusel `69 MD (4x60m) AV Reusel `69 - MJD 4 37,23 460
    9 AV Oss `78 MD (4x60m) AV Oss `78 - MJD 4 38,10 424
    10 Eindhoven Atletiek MD Team 2 (4x60m) Eindhoven Atletiek - MJD 4 38,22 369
    10 AV Valkenswaard MD (4x60m) AV Valkenswaard - MJD 4 39,32 376
    12 GAC Gemert MD (4x60m) GAC Gemert - MJD 4 39,52 368
    13 O.S.S. - VOLO MD (4x60m) O.S.S. - VOLO - MJD 4 43,17 241
    14 AV Generaal Michaelis MD Team 2 (4x60m) AV Generaal Michaelis - MJD 0 DNS 0
    14 AV Marvel MD (4x60m) AV Marvel - MJD 0 DNS 0
    14 Prins Hendrik MD Team 2 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    13 Sharon Laarakker AV Reusel `69 MD 11,41 --- 138


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    18 Anne Pijnenburg AV Reusel `69 MD 11,71 --- 132


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Jinte Michiels AV Reusel `69 MD 6,81 --- 355


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Franka Sanders AV Reusel `69 MD 1,15 --- 352
    19 Anne Pijnenburg AV Reusel `69 MD 1,10 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    16 Franka Sanders AV Reusel `69 MD 3,24 -0.6 m/s--- 266