Vereniging 'AV Oss `78' op 'Junioren C/D Poule 62 Wedstrijd 1 [2017]'

Prijzen

Nina Franke
  • Meisjes Junior C - 80m - 10,72
Nina Franke
  • Meisjes Junior C - 80mH - 12,41
Esmee van Hoof
  • Meisjes Junior D - Discus - 17,42

Hoogtepunten

Lucas Jansen JJC Hoog
  • 1,50
  • Nina Franke MJC 80m
  • 10,72
  • Lucas Witlox JJC 100m
  • 13,04
  • Esmee van Hoof MJD 60m
  • 9,47
  • Ryan Peters JJC Hoog
  • 1,40
  • Nina Franke MJC 80mH
  • 12,41
  • Manon Timmermans MJC 80m
  • 11,79
  • Sherlienne Smans MJC 80mH
  • 14,43
  • Tim Geurtsen JJC 100m
  • 13,47
  • Lucas Jansen JJC 800m
  • 2:28,55
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Lucas Witlox AV Oss `78 JC 13,04 +0.5 m/s--- 663
    9 Tim Geurtsen AV Oss `78 JC 13,47 -0.8 m/s--- 603
    17 Rens Holtkamp AV Oss `78 JC 14,34 +0.5 m/s--- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Lucas Jansen AV Oss `78 JC 2:28,55 --- 573
    15 Niek van den Elzen AV Oss `78 JC 2:43,78 3:00,00 438


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Eindhoven Atletiek JC Team 1 (4x100m) Eindhoven Atletiek - JJC 4 49,36 738
    2 HAC JC Team 1 (4x100m) HAC - JJC 4 50,80 683
    3 AV Oss `78 JC (4x100m) AV Oss `78 - JJC 4 51,85 645
    4 AV Generaal Michaelis JC (4x100m) AV Generaal Michaelis - JJC 4 52,21 632
    5 Prins Hendrik JC Team 1 (4x100m) Prins Hendrik - JJC 4 53,73 581
    6 AV De Keien JC (4x100m) AV De Keien - JJC 4 56,68 489
    7 GVAC JC (4x100m) GVAC - JJC 4 57,18 474
    8 Eindhoven Atletiek JC Team 2 (4x100m) Eindhoven Atletiek - JJC 0 DNS 0
    8 GAC Gemert JC (4x100m) GAC Gemert - JJC 0 DNS 0
    8 HAC JC Team 2 (4x100m) HAC - JJC 0 DNS 0
    8 O.S.S. - VOLO JC (4x100m) O.S.S. - VOLO - JJC 0 DNS 0
    8 Prins Hendrik JC Team 2 (4x100m) Prins Hendrik - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Ryan Peters AV Oss `78 JC 25,14 --- 416
    13 Niek van den Elzen AV Oss `78 JC 14,30 --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Lucas Witlox AV Oss `78 JC 30,73 --- 486
    10 Rens Holtkamp AV Oss `78 JC 19,40 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Lucas Jansen AV Oss `78 JC 1,50 --- 623
    8 Ryan Peters AV Oss `78 JC 1,40 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Lucas Jansen AV Oss `78 JC 4,52 +0.5 m/s--- 523
    14 Tim Geurtsen AV Oss `78 JC 4,28 -0.1 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    31 Paul van Venrooij AV Oss `78 JD 14,04 -0.5 m/s--- 226


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Thomas van Orsouw AV Oss `78 JD 3:25,88 --- 506
    23 Thomas Leijten AV Oss `78 JD 4:05,03 --- 291


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    10 Thomas van Orsouw AV Oss `78 JD 16,18 +0.2 m/s--- 314


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    21 Thomas Leijten AV Oss `78 JD 13,21 --- 181
    26 Paul van Venrooij AV Oss `78 JD 3,06 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    23 Thomas Leijten AV Oss `78 JD 5,28 --- 260


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Thomas van Orsouw AV Oss `78 JD 3,87 +1.3 m/s--- 392


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Nina Franke AV Oss `78 MC 10,72 +1.1 m/s--- 666
    12 Manon Timmermans AV Oss `78 MC 11,79 +1.1 m/s--- 497
    28 Sanne Teeuwsen AV Oss `78 MC 13,05 +1.1 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Kyara Gijsbers AV Oss `78 MC 2:42,73 2:51,00 446
    9 Lotte van Orsouw AV Oss `78 MC 2:45,90 --- 421
    11 Sherlienne Smans AV Oss `78 MC 2:51,21 --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Nina Franke AV Oss `78 MC 12,41 +0.7 m/s--- 654
    7 Sherlienne Smans AV Oss `78 MC 14,43 +0.7 m/s--- 449


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik MC Team 1 (4x80m) Prins Hendrik - MJC 4 41,81 681
    2 HAC MC Team 1 (4x80m) HAC - MJC 4 43,60 605
    3 AV De Keien MC (4x80m) AV De Keien - MJC 4 43,97 590
    4 Eindhoven Atletiek MC Team 1 (4x80m) Eindhoven Atletiek - MJC 4 44,16 533
    5 AV Oss `78 MC (4x80m) AV Oss `78 - MJC 4 46,09 509
    5 GVAC MC (4x80m) GVAC - MJC 4 46,09 509
    7 AV Generaal Michaelis MC (4x80m) AV Generaal Michaelis - MJC 4 46,94 479
    8 HAC MC Team 2 (4x80m) HAC - MJC 4 47,88 396
    9 AV Valkenswaard MC (4x80m) AV Valkenswaard - MJC 0 DNS 0
    9 Eindhoven Atletiek MC Team 2 (4x80m) Eindhoven Atletiek - MJC 0 DNS 0
    9 O.S.S. - VOLO MC (4x80m) O.S.S. - VOLO - MJC 0 DNS 0
    9 Prins Hendrik MC Team 2 (4x80m) Prins Hendrik - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Iris Ulijn AV Oss `78 MC 18,88 --- 286
    13 Lotte van Orsouw AV Oss `78 MC 15,23 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    13 Iris Ulijn AV Oss `78 MC 7,17 --- 375
    16 Lotte van Orsouw AV Oss `78 MC 6,40 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Kyara Gijsbers AV Oss `78 MC 4,02 +1.2 m/s--- 422
    16 Sanne Teeuwsen AV Oss `78 MC 3,53 -0.8 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Esmee van Hoof AV Oss `78 MD 9,47 -0.8 m/s--- 464


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    22 Dieuwke Anema AV Oss `78 MD 4:05,60 --- 288


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 HAC MD Team 1 (4x60m) HAC - MJD 4 33,76 624
    2 GVAC MD (4x60m) GVAC - MJD 4 35,37 544
    3 Prins Hendrik MD Team 1 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 4 35,52 487
    3 Eindhoven Atletiek MD Team 1 (4x60m) Eindhoven Atletiek - MJD 4 35,59 534
    5 HAC MD Team 2 (4x60m) HAC - MJD 4 36,28 502
    6 AV Generaal Michaelis MD Team 1 (4x60m) AV Generaal Michaelis - MJD 4 36,42 446
    6 AV De Keien MD (4x60m) AV De Keien - MJD 4 36,55 490
    8 AV Reusel `69 MD (4x60m) AV Reusel `69 - MJD 4 37,23 460
    9 AV Oss `78 MD (4x60m) AV Oss `78 - MJD 4 38,10 424
    10 Eindhoven Atletiek MD Team 2 (4x60m) Eindhoven Atletiek - MJD 4 38,22 369
    10 AV Valkenswaard MD (4x60m) AV Valkenswaard - MJD 4 39,32 376
    12 GAC Gemert MD (4x60m) GAC Gemert - MJD 4 39,52 368
    13 O.S.S. - VOLO MD (4x60m) O.S.S. - VOLO - MJD 4 43,17 241
    14 AV Generaal Michaelis MD Team 2 (4x60m) AV Generaal Michaelis - MJD 0 DNS 0
    14 AV Marvel MD (4x60m) AV Marvel - MJD 0 DNS 0
    14 Prins Hendrik MD Team 2 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Esmee van Hoof AV Oss `78 MD 17,42 --- 257


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Femke Reijs AV Oss `78 MD 7,57 --- 398


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Lieke Reijs AV Oss `78 MD 1,25 --- 426
    20 Dieuwke Anema AV Oss `78 MD 1,05 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Femke Reijs AV Oss `78 MD 3,64 +0.5 m/s--- 346
    15 Lieke Reijs AV Oss `78 MD 3,26 +0.5 m/s--- 0