Vereniging 'AV Generaal Michaelis' op 'Junioren C/D Poule 62 Wedstrijd 1 [2017]'

Prijzen

Tom van Schijndel
  • Jongens Junior C - 800m - 2:16,68
Tom van Schijndel
  • Jongens Junior C - Speer - 39,47
Tom Michielsen
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,70
Mike van Bree
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,40
Veerle van Erp
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:27,79
Noëlle Martens
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,79
Noëlle Martens
  • Meisjes Junior D - Discus - 19,88
Veerle van Erp
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,35

Hoogtepunten

Noah Terhoeve JJC Ver
  • 4,74
  • Femke Smink MJC Ver
  • 4,16
  • Veerle van Erp MJD 1000m
  • 3:27,79
  • Femke Smink MJC 80m
  • 12,26
  • Tom Michielsen JJC Hoog
  • 1,70
  • Veerle van Erp MJD Hoog
  • 1,35
  • Tom van Schijndel JJC Speer
  • 39,47
  • Anna van Straten MJD 60m
  • 9,58
  • Daniel de Goederen JJD 80m
  • 11,39
  • Tom van Schijndel JJC 800m
  • 2:16,68
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    12 Noah Terhoeve AV Generaa...haelis JC 13,94 +2.3 m/s14,93 541
    13 Niklas Dhondt AV Generaa...haelis JC 13,95 +2.3 m/s14,30 540


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Tom van Schijndel AV Generaa...haelis JC 2:16,68 2:17,68 700
    9 Mats Keulstra AV Generaa...haelis JC 2:33,66 2:28,76 525


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Tom Michielsen AV Generaa...haelis JC 17,07 -1.6 m/s18,91 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Eindhoven Atletiek JC Team 1 (4x100m) Eindhoven Atletiek - JJC 4 49,36 738
    2 HAC JC Team 1 (4x100m) HAC - JJC 4 50,80 683
    3 AV Oss `78 JC (4x100m) AV Oss `78 - JJC 4 51,85 645
    4 AV Generaal Michaelis JC (4x100m) AV Generaal Michaelis - JJC 4 52,21 632
    5 Prins Hendrik JC Team 1 (4x100m) Prins Hendrik - JJC 4 53,73 581
    6 AV De Keien JC (4x100m) AV De Keien - JJC 4 56,68 489
    7 GVAC JC (4x100m) GVAC - JJC 4 57,18 474
    8 Eindhoven Atletiek JC Team 2 (4x100m) Eindhoven Atletiek - JJC 0 DNS 0
    8 GAC Gemert JC (4x100m) GAC Gemert - JJC 0 DNS 0
    8 HAC JC Team 2 (4x100m) HAC - JJC 0 DNS 0
    8 O.S.S. - VOLO JC (4x100m) O.S.S. - VOLO - JJC 0 DNS 0
    8 Prins Hendrik JC Team 2 (4x100m) Prins Hendrik - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Tom van Schijndel AV Generaa...haelis JC 39,47 38,36 632
    9 Mats Keulstra AV Generaa...haelis JC 23,22 26,87 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Tom van Schijndel AV Generaa...haelis JC 29,49 27,00 467
    8 Sven Teunissen AV Generaa...haelis JC 23,69 19,68 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Sven Teunissen AV Generaa...haelis JC 9,45 8,03 496


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Tom Michielsen AV Generaa...haelis JC 1,70 1,65 779
    13 Sven Teunissen AV Generaa...haelis JC 1,35 1,35 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Noah Terhoeve AV Generaa...haelis JC 4,74 -0.5 m/s4,41 568
    6 Niklas Dhondt AV Generaa...haelis JC 4,67 +1.8 m/s4,49 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Daniel de Goederen AV Generaa...haelis JD 11,39 +0.3 m/s11,70 557
    Laurens van de Wiel AV Generaa...haelis JD DNS --- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Mike van Bree AV Generaa...haelis JD 3:21,09 3:19,96 538
    26 Gert Crooijmans AV Generaa...haelis JD 4:07,65 4:23,20 279


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Daniel de Goederen AV Generaa...haelis JD 16,06 +1.2 m/s16,31 322
    21 Tijn van Grunsven AV Generaa...haelis JD 18,14 +0.2 m/s--- 193
    23 Gert Crooijmans AV Generaa...haelis JD 18,34 +0.2 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik JD Team 1 (4x80m) Prins Hendrik - JJD 4 44,00 589
    2 AV Generaal Michaelis JD (4x80m) AV Generaal Michaelis - JJD 4 45,59 528
    3 Prins Hendrik JD Team 2 (4x80m) Prins Hendrik - JJD 4 46,59 491
    4 HAC JD Team 1 (4x80m) HAC - JJD 4 47,43 462
    5 Eindhoven Atletiek JD Team 1 (4x80m) Eindhoven Atletiek - JJD 4 48,07 440
    6 AV Valkenswaard JD Team 1 (4x80m) AV Valkenswaard - JJD 4 48,22 435
    7 AV De Keien JD (4x80m) AV De Keien - JJD 4 48,78 417
    8 GAC Gemert JD (4x80m) GAC Gemert - JJD 4 48,92 362
    8 O.S.S. - VOLO JD (4x80m) O.S.S. - VOLO - JJD 4 49,03 409
    10 AV Reusel `69 JD (4x80m) AV Reusel `69 - JJD 4 49,92 380
    11 Prins Hendrik JD Team 3 (4x80m) Prins Hendrik - JJD 4 49,97 329
    11 HAC JD Team 2 (4x80m) HAC - JJD 4 50,52 362
    13 AV Marvel JD (4x80m) AV Marvel - JJD 0 DNS 0
    13 AV Oss `78 JD (4x80m) AV Oss `78 - JJD 0 DNS 0
    13 AV Valkenswaard JD Team 2 (4x80m) AV Valkenswaard - JJD 0 DNS 0
    13 Eindhoven Atletiek JD Team 2 (4x80m) Eindhoven Atletiek - JJD 4 DNS 0
    13 GVAC JD (4x80m) GVAC - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Bram van Rulo AV Generaa...haelis JD 20,80 19,21 339
    11 Tijn van Grunsven AV Generaa...haelis JD 17,46 14,93 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Tygo Scheepers AV Generaa...haelis JD 6,90 6,37 360
    12 Bram van Rulo AV Generaa...haelis JD 6,58 6,18 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Mike van Bree AV Generaa...haelis JD 1,40 1,40 541
    16 Cas Govers AV Generaa...haelis JD 1,10 1,20 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    22 Tygo Scheepers AV Generaa...haelis JD 3,12 -0.6 m/s3,40 242
    Laurens van de Wiel AV Generaa...haelis JD DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    18 Femke Smink AV Generaa...haelis MC 12,26 -0.9 m/s12,23 432
    27 Floor van Veen AV Generaa...haelis MC 13,04 +1.0 m/s12,90 335


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    20 Simone Weijers AV Generaa...haelis MC 3:25,01 3:13,93 172
    Eline van Wanrooij AV Generaa...haelis MC DNS 3:00,74 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    17 Floor van Veen AV Generaa...haelis MC 16,75 +0.1 m/s16,57 276
    19 Shannon Baijens AV Generaa...haelis MC 18,36 +0.1 m/s17,21 181


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik MC Team 1 (4x80m) Prins Hendrik - MJC 4 41,81 681
    2 HAC MC Team 1 (4x80m) HAC - MJC 4 43,60 605
    3 AV De Keien MC (4x80m) AV De Keien - MJC 4 43,97 590
    4 Eindhoven Atletiek MC Team 1 (4x80m) Eindhoven Atletiek - MJC 4 44,16 533
    5 AV Oss `78 MC (4x80m) AV Oss `78 - MJC 4 46,09 509
    5 GVAC MC (4x80m) GVAC - MJC 4 46,09 509
    7 AV Generaal Michaelis MC (4x80m) AV Generaal Michaelis - MJC 4 46,94 479
    8 HAC MC Team 2 (4x80m) HAC - MJC 4 47,88 396
    9 AV Valkenswaard MC (4x80m) AV Valkenswaard - MJC 0 DNS 0
    9 Eindhoven Atletiek MC Team 2 (4x80m) Eindhoven Atletiek - MJC 0 DNS 0
    9 O.S.S. - VOLO MC (4x80m) O.S.S. - VOLO - MJC 0 DNS 0
    9 Prins Hendrik MC Team 2 (4x80m) Prins Hendrik - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    16 Jantine Ji...trikwerda AV Generaa...haelis MC 14,32 15,99 192
    18 Noa Wiltschek AV Generaa...haelis MC 13,59 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Jantine Ji...trikwerda AV Generaa...haelis MC 7,40 8,31 388
    14 Noa Wiltschek AV Generaa...haelis MC 6,60 6,19 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Eline van Wanrooij AV Generaa...haelis MC 1,25 1,35 426
    10 Simone Weijers AV Generaa...haelis MC 1,15 1,30 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Femke Smink AV Generaa...haelis MC 4,16 +1.7 m/s4,11 450
    14 Shannon Baijens AV Generaa...haelis MC 3,61 -1.5 m/s3,49 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    14 Anna van Straten AV Generaa...MD Team 1 9,58 +0.1 m/s9,50 445
    23 Caroline Strikwerda AV Generaa...MD Team 1 10,18 +1.0 m/s10,30 351


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Veerle van Erp AV Generaa...MD Team 1 3:27,79 3:22,50 494
    13 Sterre Robben AV Generaa...MD Team 1 3:54,80 4:11,00 340
    28 Caroline Strikwerda AV Generaa...MD Team 1 4:11,94 4:43,70 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Noëlle Martens AV Generaa...MD Team 1 11,79 +1.0 m/s--- 396
    11 Sterre Robben AV Generaa...MD Team 1 13,19 -1.1 m/s13,69 269
    18 Ilse van de Wiel AV Generaa...MD Team 1 13,86 +1.0 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 HAC MD Team 1 (4x60m) HAC - MJD 4 33,76 624
    2 GVAC MD (4x60m) GVAC - MJD 4 35,37 544
    3 Prins Hendrik MD Team 1 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 4 35,52 487
    3 Eindhoven Atletiek MD Team 1 (4x60m) Eindhoven Atletiek - MJD 4 35,59 534
    5 HAC MD Team 2 (4x60m) HAC - MJD 4 36,28 502
    6 AV Generaal Michaelis MD Team 1 (4x60m) AV Generaal Michaelis - MJD 4 36,42 446
    6 AV De Keien MD (4x60m) AV De Keien - MJD 4 36,55 490
    8 AV Reusel `69 MD (4x60m) AV Reusel `69 - MJD 4 37,23 460
    9 AV Oss `78 MD (4x60m) AV Oss `78 - MJD 4 38,10 424
    10 Eindhoven Atletiek MD Team 2 (4x60m) Eindhoven Atletiek - MJD 4 38,22 369
    10 AV Valkenswaard MD (4x60m) AV Valkenswaard - MJD 4 39,32 376
    12 GAC Gemert MD (4x60m) GAC Gemert - MJD 4 39,52 368
    13 O.S.S. - VOLO MD (4x60m) O.S.S. - VOLO - MJD 4 43,17 241
    14 AV Generaal Michaelis MD Team 2 (4x60m) AV Generaal Michaelis - MJD 0 DNS 0
    14 AV Marvel MD (4x60m) AV Marvel - MJD 0 DNS 0
    14 Prins Hendrik MD Team 2 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Emma van 't Westende AV Generaa...MD Team 1 15,15 --- 225
    14 Caroline Strikwerda AV Generaa...MD Team 1 10,34 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Noëlle Martens AV Generaa...MD Team 1 19,88 --- 305
    19 Gitta de Rooij AV Generaa...MD Team 1 10,86 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    14 Anna van Straten AV Generaa...MD Team 1 6,69 6,60 348
    17 Gitta de Rooij AV Generaa...MD Team 1 6,34 6,10 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Veerle van Erp AV Generaa...MD Team 1 1,35 1,30 499
    9 Emma van 't Westende AV Generaa...MD Team 1 1,20 1,20 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Ilse van de Wiel AV Generaa...MD Team 1 3,79 +0.4 m/s3,63 376
    8 Noëlle Martens AV Generaa...MD Team 1 3,61 +0.4 m/s3,95 0