Vereniging 'AV De Keien' op 'Junioren C/D Poule 62 Wedstrijd 1 [2017]'

Prijzen

Mabinty Bangura
  • Meisjes Junior C - Discus - 30,35
Mabinty Bangura
  • Meisjes Junior C - Kogel - 9,46
Silke Oldenkamp
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,50
Silke Oldenkamp
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,51

Hoogtepunten

Jawani Bangura MJC 80m
  • 11,69
  • Tristan Schoenmakers JJC Hoog
  • 1,40
  • Carsten Janss JJC Hoog
  • 1,35
  • Isa Poels MJD 60m
  • 9,17
  • Silke Oldenkamp MJC Hoog
  • 1,50
  • Brent Manders JJC 100m
  • 14,02
  • Unisa Bangura JJD 80m
  • 11,57
  • Silke Oldenkamp MJC Ver
  • 4,51
  • Tim Grimbergen JJD 80m
  • 12,09
  • Senna Manders MJC 800m
  • 2:34,36
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    14 Brent Manders AV De Keien JC 14,02 -0.8 m/s--- 531
    20 Marijn Verhoeven AV De Keien JC 15,10 -0.8 m/s--- 407


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    14 Tristan S...oenmakers AV De Keien JC 2:42,93 --- 444


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    10 Stan Lintsen AV De Keien JC 21,45 +0.9 m/s--- 0
    12 Carsten Janss AV De Keien JC 22,50 +2.2 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Eindhoven Atletiek JC Team 1 (4x100m) Eindhoven Atletiek - JJC 4 49,36 738
    2 HAC JC Team 1 (4x100m) HAC - JJC 4 50,80 683
    3 AV Oss `78 JC (4x100m) AV Oss `78 - JJC 4 51,85 645
    4 AV Generaal Michaelis JC (4x100m) AV Generaal Michaelis - JJC 4 52,21 632
    5 Prins Hendrik JC Team 1 (4x100m) Prins Hendrik - JJC 4 53,73 581
    6 AV De Keien JC (4x100m) AV De Keien - JJC 4 56,68 489
    7 GVAC JC (4x100m) GVAC - JJC 4 57,18 474
    8 Eindhoven Atletiek JC Team 2 (4x100m) Eindhoven Atletiek - JJC 0 DNS 0
    8 GAC Gemert JC (4x100m) GAC Gemert - JJC 0 DNS 0
    8 HAC JC Team 2 (4x100m) HAC - JJC 0 DNS 0
    8 O.S.S. - VOLO JC (4x100m) O.S.S. - VOLO - JJC 0 DNS 0
    8 Prins Hendrik JC Team 2 (4x100m) Prins Hendrik - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Stan Lintsen AV De Keien JC 20,33 --- 330


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Marijn Verhoeven AV De Keien JC 16,11 --- 230


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Tristan S...oenmakers AV De Keien JC 1,40 --- 541
    13 Carsten Janss AV De Keien JC 1,35 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    15 Brent Manders AV De Keien JC 4,10 +0.3 m/s--- 438
    16 Carsten Janss AV De Keien JC 4,00 -0.5 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Unisa Bangura AV De Keien JD 11,57 -0.2 m/s--- 529
    13 Tim Grimbergen AV De Keien JD 12,09 -0.8 m/s12,90 455


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    20 Julian van Lokven AV De Keien JD 3:54,81 --- 340
    24 Tom Grimbergen AV De Keien JD 4:05,10 --- 291


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    17 Julian van Lokven AV De Keien JD 17,41 +1.2 m/s17,10 235
    26 Tim Grimbergen AV De Keien JD 18,61 +1.2 m/s17,10 168
    29 Marijn Timmers AV De Keien JD 20,07 +1.1 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik JD Team 1 (4x80m) Prins Hendrik - JJD 4 44,00 589
    2 AV Generaal Michaelis JD (4x80m) AV Generaal Michaelis - JJD 4 45,59 528
    3 Prins Hendrik JD Team 2 (4x80m) Prins Hendrik - JJD 4 46,59 491
    4 HAC JD Team 1 (4x80m) HAC - JJD 4 47,43 462
    5 Eindhoven Atletiek JD Team 1 (4x80m) Eindhoven Atletiek - JJD 4 48,07 440
    6 AV Valkenswaard JD Team 1 (4x80m) AV Valkenswaard - JJD 4 48,22 435
    7 AV De Keien JD (4x80m) AV De Keien - JJD 4 48,78 417
    8 GAC Gemert JD (4x80m) GAC Gemert - JJD 4 48,92 362
    8 O.S.S. - VOLO JD (4x80m) O.S.S. - VOLO - JJD 4 49,03 409
    10 AV Reusel `69 JD (4x80m) AV Reusel `69 - JJD 4 49,92 380
    11 Prins Hendrik JD Team 3 (4x80m) Prins Hendrik - JJD 4 49,97 329
    11 HAC JD Team 2 (4x80m) HAC - JJD 4 50,52 362
    13 AV Marvel JD (4x80m) AV Marvel - JJD 0 DNS 0
    13 AV Oss `78 JD (4x80m) AV Oss `78 - JJD 0 DNS 0
    13 AV Valkenswaard JD Team 2 (4x80m) AV Valkenswaard - JJD 0 DNS 0
    13 Eindhoven Atletiek JD Team 2 (4x80m) Eindhoven Atletiek - JJD 4 DNS 0
    13 GVAC JD (4x80m) GVAC - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    15 Stijn Hubers AV De Keien JD 16,31 --- 250
    22 Tom Grimbergen AV De Keien JD 12,53 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    13 Stijn Hubers AV De Keien JD 6,41 --- 331
    25 Luc Jansen AV De Keien JD 3,90 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Unisa Bangura AV De Keien JD 1,25 --- 426
    8 Marijn Timmers AV De Keien JD 1,20 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    25 Stijn Hubers AV De Keien JD 3,02 -0.4 m/s--- 222
    29 Luc Jansen AV De Keien JD 2,58 +0.5 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Jawani Bangura AV De Keien MC 11,69 +1.1 m/s--- 512
    22 Lisa Goossens AV De Keien MC 12,49 +1.1 m/s--- 402
    30 Lies Verbruggen AV De Keien MC 13,57 +0.1 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Senna Manders AV De Keien MC 2:34,36 2:39,00 518
    17 Lies Verbruggen AV De Keien MC 3:09,98 --- 255
    21 Lisa Goossens AV De Keien MC 3:33,12 --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    12 Pien Dehue AV De Keien MC 15,82 +0.7 m/s--- 339
    15 Jawani Bangura AV De Keien MC 16,33 +0.7 m/s--- 303


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik MC Team 1 (4x80m) Prins Hendrik - MJC 4 41,81 681
    2 HAC MC Team 1 (4x80m) HAC - MJC 4 43,60 605
    3 AV De Keien MC (4x80m) AV De Keien - MJC 4 43,97 590
    4 Eindhoven Atletiek MC Team 1 (4x80m) Eindhoven Atletiek - MJC 4 44,16 533
    5 AV Oss `78 MC (4x80m) AV Oss `78 - MJC 4 46,09 509
    5 GVAC MC (4x80m) GVAC - MJC 4 46,09 509
    7 AV Generaal Michaelis MC (4x80m) AV Generaal Michaelis - MJC 4 46,94 479
    8 HAC MC Team 2 (4x80m) HAC - MJC 4 47,88 396
    9 AV Valkenswaard MC (4x80m) AV Valkenswaard - MJC 0 DNS 0
    9 Eindhoven Atletiek MC Team 2 (4x80m) Eindhoven Atletiek - MJC 0 DNS 0
    9 O.S.S. - VOLO MC (4x80m) O.S.S. - VOLO - MJC 0 DNS 0
    9 Prins Hendrik MC Team 2 (4x80m) Prins Hendrik - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Mabinty Bangura AV De Keien MC 30,35 --- 480
    12 Bo van Hoorn AV De Keien MC 16,67 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Mabinty Bangura AV De Keien MC 9,46 --- 496
    8 Bo van Hoorn AV De Keien MC 8,21 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Silke Oldenkamp AV De Keien MC 1,50 --- 623


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Silke Oldenkamp AV De Keien MC 4,51 -0.5 m/s--- 521


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    5 Isa Poels AV De Keien MD 9,17 +1.0 m/s9,80 517
    18 Yannou de Bont AV De Keien MD 9,82 +2.5 m/s10,60 406


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    18 Sammy Wolff AV De Keien MD 3:58,40 --- 323
    21 Janneke van der Aa AV De Keien MD 4:02,01 4:19,00 305


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    8 Lonneke Lintsen AV De Keien MD 12,89 +0.6 m/s13,00 294
    26 Maaike van Vliet AV De Keien MD 15,86 -1.1 m/s14,33 90
    Amalia Biesen AV De Keien MD DNF 13,66 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 HAC MD Team 1 (4x60m) HAC - MJD 4 33,76 624
    2 GVAC MD (4x60m) GVAC - MJD 4 35,37 544
    3 Prins Hendrik MD Team 1 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 4 35,52 487
    3 Eindhoven Atletiek MD Team 1 (4x60m) Eindhoven Atletiek - MJD 4 35,59 534
    5 HAC MD Team 2 (4x60m) HAC - MJD 4 36,28 502
    6 AV Generaal Michaelis MD Team 1 (4x60m) AV Generaal Michaelis - MJD 4 36,42 446
    6 AV De Keien MD (4x60m) AV De Keien - MJD 4 36,55 490
    8 AV Reusel `69 MD (4x60m) AV Reusel `69 - MJD 4 37,23 460
    9 AV Oss `78 MD (4x60m) AV Oss `78 - MJD 4 38,10 424
    10 Eindhoven Atletiek MD Team 2 (4x60m) Eindhoven Atletiek - MJD 4 38,22 369
    10 AV Valkenswaard MD (4x60m) AV Valkenswaard - MJD 4 39,32 376
    12 GAC Gemert MD (4x60m) GAC Gemert - MJD 4 39,52 368
    13 O.S.S. - VOLO MD (4x60m) O.S.S. - VOLO - MJD 4 43,17 241
    14 AV Generaal Michaelis MD Team 2 (4x60m) AV Generaal Michaelis - MJD 0 DNS 0
    14 AV Marvel MD (4x60m) AV Marvel - MJD 0 DNS 0
    14 Prins Hendrik MD Team 2 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Yannou de Bont AV De Keien MD 11,57 --- 142
    17 Maaike van Vliet AV De Keien MD 9,65 --- 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Lonneke Lintsen AV De Keien MD 14,78 --- 202
    15 Janneke van der Aa AV De Keien MD 13,95 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Jip Janga AV De Keien MD 7,15 --- 374
    13 Yannou de Bont AV De Keien MD 6,79 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Maaike van Vliet AV De Keien MD 1,25 --- 426
    12 Amalia Biesen AV De Keien MD 1,15 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Isa Poels AV De Keien MD 3,59 +0.7 m/s--- 336
    18 Amalia Biesen AV De Keien MD 3,20 +0.7 m/s--- 0