Vereniging 'AV Sparta' op 'Junioren C/D Poule 56 Wedstrijd 3 [2017]'

Prijzen

Justin van Dooren
  • Jongens Junior D - 80m - 10,60
Chameino Stelk
  • Jongens Junior D - 80m - 11,06
Justin van Dooren
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:03,27
Thijs Huigen
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:18,07
Justin van Dooren
  • Jongens Junior D - 80mH - 12,87
Ton Rozenburg
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,35
Jonathan Walta
  • Jongens Junior D - Ver - 4,51

Hoogtepunten

Franziska Burchett MJD 60m
  • 9,09
  • Chameino Stelk JJD 80m
  • 11,06
  • Daniel Beck JJD 80m
  • 11,17
  • Justin van Dooren JJD 80mH
  • 12,87
  • Justin van Dooren JJD 80m
  • 10,60
  • Ayla van der Zwan MJC 80m
  • 11,30
  • Femke Folkers MJC 80m
  • 11,15
  • Helen Verkade MJC Hoog
  • 1,40
  • Justin van Dooren JJD 1000m
  • 3:03,27
  • Charity Saddal MJD 60m
  • 9,18
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    15 Mo El Fakhrany AV Sparta AV Sparta JC Team 1 13,75 +0.0 m/s--- 566
    16 Floris van Daal AV Sparta AV Sparta JC Team 1 14,44 +0.0 m/s--- 481


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    20 Tom Hoogweg AV Sparta AV Sparta JC Team 1 2:46,11 --- 419


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team 300mHOBPTeam punten
    17 Kamil Snellink AV Sparta AV Sparta JC Team 1 53,84 --- 442


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `40 JC Team 1 (4x100m) AV `40 - JJC 4 50,71 686
    2 Leiden Atletiek JC Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - JJC 4 51,13 671
    3 AAV `36 JC Team 1 (4x100m) AAV `36 - JJC 4 51,59 654
    4 Haag Atletiek JC Team 1 (4x100m) Haag Atletiek - JJC 4 52,18 633
    5 AV De Spartaan JC (4x100m) AV De Spartaan - JJC 4 53,70 532
    6 Leiden Atletiek JC Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - JJC 4 54,07 520
    7 AAV `36 JC Team 2 (4x100m) AAV `36 - JJC 4 55,66 519
    8 AV Sparta JC Team 1 (4x100m) AV Sparta - JJC 4 DNS 0
    8 AV Sparta JC Team 2 (4x100m) AV Sparta - JJC 0 DNS 0
    8 AV `40 JC Team 2 (4x100m) AV `40 - JJC 0 DNS 0
    8 AV `40 JC Team 3 (4x100m) AV `40 - JJC 0 DNS 0
    8 Haag Atletiek JC Team 2 (4x100m) Haag Atletiek - JJC 0 DNS 0
    8 Voorschoten `97 JC (4x100m) Voorschoten `97 - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    13 Kamil Snellink AV Sparta AV Sparta JC Team 1 4,12 -0.5 m/s--- 442
    17 Tom Hoogweg AV Sparta AV Sparta JC Team 1 3,61 -1.2 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    1 Justin van Dooren AV Sparta AV Sparta JD Team 1 10,60 -0.3 m/s10,39 687
    2 Chameino Stelk AV Sparta AV Sparta JD Team 1 11,06 -0.3 m/s10,74 609
    5 Daniel Beck AV Sparta AV Sparta JD Team 1 11,17 -0.8 m/s11,30 0
    11 Thijs Grootendorst AV Sparta AV Sparta JD Team 2 11,93 +0.2 m/s12,01 477
    25 Simon van der Wilt AV Sparta AV Sparta JD Team 2 13,36 -0.8 m/s--- 298


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    1 Justin van Dooren AV Sparta AV Sparta JD Team 1 3:03,27 3:00,59 672
    3 Thijs Huigen AV Sparta AV Sparta JD Team 1 3:18,07 3:13,94 559
    11 Faith Abu AV Sparta AV Sparta JD Team 1 3:37,85 3:41,72 0
    14 Mink Dagevos AV Sparta AV Sparta JD Team 2 3:41,58 3:52,49 411
    21 Simon van der Wilt AV Sparta AV Sparta JD Team 2 3:54,06 --- 344
    22 Nathan Nijdam AV Sparta AV Sparta JD Team 2 3:56,15 3:59,32 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    2 Justin van Dooren AV Sparta AV Sparta JD Team 1 12,87 +0.9 m/s12,87 601
    7 Thijs Grootendorst AV Sparta AV Sparta JD Team 2 15,61 +2.2 m/s16,48 355
    11 Chameino Stelk AV Sparta AV Sparta JD Team 1 16,07 +0.9 m/s14,30 321
    16 Thijs Huigen AV Sparta AV Sparta JD Team 1 17,35 +2.2 m/s17,41 0
    23 Nathan Nijdam AV Sparta AV Sparta JD Team 2 19,66 +0.2 m/s19,06 116


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sparta JD Team 1 (4x80m) AV Sparta - JJD 4 43,37 614
    2 Haag Atletiek JD Team 1 (4x80m) Haag Atletiek - JJD 4 44,51 569
    3 Leiden Atletiek JD Team 1 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 44,59 566
    4 AAV `36 JD Team 1 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 45,89 517
    5 AV De Spartaan JD (4x80m) AV De Spartaan - JJD 4 45,93 515
    6 AV `40 JD Team 1 (4x80m) AV `40 - JJD 4 46,46 496
    7 Leiden Atletiek JD Team 2 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 48,37 430
    8 AAV `36 JD Team 2 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 52,00 319
    9 AV Sparta JD Team 2 (4x80m) AV Sparta - JJD 0 DNS 0
    9 AV Sparta JD Team 3 (4x80m) AV Sparta - JJD 0 DNS 0
    9 AV `40 JD Team 2 (4x80m) AV `40 - JJD 0 DNS 0
    9 AV `40 JD Team 3 (4x80m) AV `40 - JJD 0 DNS 0
    9 Haag Atletiek JD Team 2 (4x80m) Haag Atletiek - JJD 0 DNS 0
    9 Leiden Atletiek JD Team 3 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 0 DNS 0
    9 Voorschoten `97 JD (4x80m) Voorschoten `97 - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    8 Mink Dagevos AV Sparta AV Sparta JD Team 2 19,16 --- 308
    12 Jonathan Walta AV Sparta AV Sparta JD Team 1 18,00 13,57 285
    20 Faith Abu AV Sparta AV Sparta JD Team 1 10,32 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    7 Simon van Prooijen AV Sparta AV Sparta JD Team 1 16,49 --- 238
    9 Ton Rozenburg AV Sparta AV Sparta JD Team 1 15,60 16,88 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    6 Chameino Stelk AV Sparta AV Sparta JD Team 1 7,76 8,66 408
    7 Daniel Beck AV Sparta AV Sparta JD Team 1 7,70 6,57 0
    9 Mink Dagevos AV Sparta AV Sparta JD Team 2 6,60 6,00 342
    17 Thijs Grootendorst AV Sparta AV Sparta JD Team 2 5,37 5,38 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    3 Ton Rozenburg AV Sparta AV Sparta JD Team 1 1,35 1,35 499
    8 Simon van Prooijen AV Sparta AV Sparta JD Team 1 1,30 1,35 0
    13 Nathan Nijdam AV Sparta AV Sparta JD Team 2 1,15 1,15 352


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    1 Jonathan Walta AV Sparta AV Sparta JD Team 1 4,51 +1.2 m/s4,51 521
    12 Faith Abu AV Sparta AV Sparta JD Team 1 3,57 +0.6 m/s3,98 0
    16 Simon van der Wilt AV Sparta AV Sparta JD Team 2 3,35 -0.3 m/s--- 288


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    7 Femke Folkers AV Sparta AV Sparta MC Team 1 11,15 -0.4 m/s--- 594
    11 Ayla van der Zwan AV Sparta AV Sparta MC Team 2 11,30 -0.4 m/s--- 570


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    13 Lucija Verzaal AV Sparta AV Sparta MC Team 1 2:46,59 --- 415
    14 Dewi Scholten AV Sparta AV Sparta MC Team 2 2:48,38 --- 401


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team 300mHOBPTeam punten
    18 Lucija Verzaal AV Sparta AV Sparta MC Team 1 57,38 --- 361


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `40 MC Team 1 (4x80m) AV `40 - MJC 4 42,20 664
    2 AV De Spartaan MC (4x80m) AV De Spartaan - MJC 4 42,42 654
    3 Haag Atletiek MC Team 1 (4x80m) Haag Atletiek - MJC 4 43,15 624
    4 Leiden Atletiek MC Team 1 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 43,49 609
    5 AAV `36 MC Team 1 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 43,64 603
    6 Leiden Atletiek MC Team 2 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 44,25 579
    7 AV `40 MC Team 2 (4x80m) AV `40 - MJC 4 44,61 515
    8 Leiden Atletiek MC Team 3 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 46,35 500
    9 AAV `36 MC Team 2 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 46,40 498
    10 Leiden Atletiek MC Team 4 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 46,92 480
    11 AV Sparta MC Team 2 (4x80m) AV Sparta - MJC 4 48,14 438
    12 AV Sparta MC Team 1 (4x80m) AV Sparta - MJC 3 DNS 0
    12 AV `40 MC Team 3 (4x80m) AV `40 - MJC 0 DNS 0
    12 Haag Atletiek MC Team 2 (4x80m) Haag Atletiek - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    19 Quirine Bus AV Sparta AV Sparta MC Team 2 15,72 --- 238
    21 Ayla van der Zwan AV Sparta AV Sparta MC Team 2 15,39 --- 0
    22 Helen Verkade AV Sparta AV Sparta MC Team 1 14,76 --- 217


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    7 Blom Polderman AV Sparta AV Sparta MC Team 2 8,81 --- 464
    18 Nora van der Winden AV Sparta AV Sparta MC Team 2 6,96 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    4 Helen Verkade AV Sparta AV Sparta MC Team 1 1,40 --- 541
    11 Nora van der Winden AV Sparta AV Sparta MC Team 2 1,35 --- 499
    17 Dewi Scholten AV Sparta AV Sparta MC Team 2 1,25 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    8 Saga Liefrink AV Sparta AV Sparta MC Team 1 4,48 +1.1 m/s--- 515
    14 Femke Folkers AV Sparta AV Sparta MC Team 1 4,11 +3.5 m/s--- 0
    15 Ayla van der Zwan AV Sparta AV Sparta MC Team 2 4,09 +2.1 m/s--- 436
    24 Leonieke Rozenburg AV Sparta AV Sparta MC Team 2 3,22 -0.2 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team 60m OBPTeam punten
    7 Franziska Burchett AV Sparta AV Sparta MD Team 1 9,09 -1.2 m/s8,92 532
    8 Charity Saddal AV Sparta AV Sparta MD Team 1 9,18 -1.2 m/s8,98 515
    16 Soetkin Lammers AV Sparta AV Sparta MD Team 2 9,57 -0.1 m/s9,58 447
    24 Stella Baijens AV Sparta AV Sparta MD Team 3 9,80 -0.9 m/s9,99 409
    27 Roshwita Holstein AV Sparta AV Sparta MD Team 2 9,85 -0.9 m/s9,89 401
    30 Lieke Kalma AV Sparta AV Sparta MD Team 3 10,34 +0.5 m/s10,47 327
    33 Nila Knoester AV Sparta AV Sparta MD Team 1 10,51 -0.3 m/s10,23 0
    35 Dané Goosen AV Sparta AV Sparta MD Team 2 10,65 -0.3 m/s10,26 0
    39 Clara Diène AV Sparta AV Sparta MD Team 3 11,58 +0.5 m/s11,19 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    5 Donna Polet AV Sparta AV Sparta MD Team 1 3:29,27 3:25,60 484
    8 Nila Knoester AV Sparta AV Sparta MD Team 1 3:36,14 3:34,13 442
    11 Soetkin Lammers AV Sparta AV Sparta MD Team 2 3:41,90 3:42,04 409
    15 Stephanie Auer AV Sparta AV Sparta MD Team 1 3:47,65 3:37,38 0
    16 Hania Snellink AV Sparta AV Sparta MD Team 2 3:48,40 3:51,77 373
    19 Roshwita Holstein AV Sparta AV Sparta MD Team 2 3:49,00 3:45,20 0
    25 Stella Baijens AV Sparta AV Sparta MD Team 3 4:04,15 4:07,64 295
    26 Natalia Madziala AV Sparta AV Sparta MD Team 3 4:05,74 4:03,50 288
    29 Lieke Kalma AV Sparta AV Sparta MD Team 3 4:09,47 4:19,77 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team 60mH OBPTeam punten
    9 Nikki Docter AV Sparta AV Sparta MD Team 1 11,86 -0.2 m/s11,36 389
    13 Franziska Burchett AV Sparta AV Sparta MD Team 1 12,07 +0.2 m/s12,14 368
    14 Charity Saddal AV Sparta AV Sparta MD Team 1 12,13 +0.2 m/s12,30 0
    17 Esther van Grol AV Sparta AV Sparta MD Team 2 12,69 -0.1 m/s12,96 311
    24 Jasmijn Bakker AV Sparta AV Sparta MD Team 2 13,37 -0.1 m/s13,11 255
    25 Dané Goosen AV Sparta AV Sparta MD Team 2 13,42 +0.3 m/s13,73 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Leiden Atletiek MD Team 1 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 32,37 699
    2 AV De Spartaan MD (4x60m) AV De Spartaan - MJD 4 32,99 665
    3 Haag Atletiek MD Team 1 (4x60m) Haag Atletiek - MJD 4 34,19 602
    4 Leiden Atletiek MD Team 3 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 35,33 546
    5 AV Sparta MD Team 1 (4x60m) AV Sparta - MJD 4 35,53 536
    5 AAV `36 MD Team 1 (4x60m) AAV `36 - MJD 4 35,54 536
    7 AV `40 MD Team 1 (4x60m) AV `40 - MJD 4 35,55 535
    8 Leiden Atletiek MD Team 4 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 35,93 518
    9 AV Sparta MD Team 2 (4x60m) AV Sparta - MJD 4 38,01 428
    10 AV `40 MD Team 2 (4x60m) AV `40 - MJD 4 38,13 423
    11 AAV `36 MD Team 2 (4x60m) AAV `36 - MJD 4 38,36 363
    12 Leiden Atletiek MD Team 2 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 39,38 323
    13 AV Sparta MD Team 3 (4x60m) AV Sparta - MJD 0 DNS 0
    13 AV `40 MD Team 3 (4x60m) AV `40 - MJD 0 DNS 0
    13 Voorschoten `97 MD (4x60m) Voorschoten `97 - MJD 3 DNS 0
    13 Haag Atletiek MD Team 2 (4x60m) Haag Atletiek - MJD 4 DNF 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    12 Esther van Grol AV Sparta AV Sparta MD Team 2 16,38 16,77 236
    14 Ayla Vording AV Sparta AV Sparta MD Team 1 14,57 15,87 198
    18 Yassira Ahraoui AV Sparta AV Sparta MD Team 2 14,01 15,34 0
    20 Natalia Madziala AV Sparta AV Sparta MD Team 3 12,88 12,59 160
    26 Stephanie Auer AV Sparta AV Sparta MD Team 1 10,43 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    13 Yassira Ahraoui AV Sparta AV Sparta MD Team 2 7,65 7,65 402
    17 Ayla Vording AV Sparta AV Sparta MD Team 1 7,17 7,47 375
    19 Esther van Grol AV Sparta AV Sparta MD Team 2 7,01 6,99 0
    22 Clara Diène AV Sparta AV Sparta MD Team 3 6,43 --- 332
    24 Natalia Madziala AV Sparta AV Sparta MD Team 3 5,76 5,00 0
    Siri Liefrink AV Sparta AV Sparta MD Team 1 DNS 8,33 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    11 Hania Snellink AV Sparta AV Sparta MD Team 2 1,20 1,25 389
    16 Nikki Docter AV Sparta AV Sparta MD Team 1 1,15 1,30 352
    16 Clara Diène AV Sparta AV Sparta MD Team 3 1,15 1,10 352
    Siri Liefrink AV Sparta AV Sparta MD Team 1 DNS 1,25 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    7 Siri Liefrink AV Sparta AV Sparta MD Team 1 4,15 +0.6 m/s3,87 448
    13 Franziska Burchett AV Sparta AV Sparta MD Team 1 3,77 -0.6 m/s4,00 0
    16 Soetkin Lammers AV Sparta AV Sparta MD Team 2 3,47 +1.2 m/s3,71 312
    18 Stella Baijens AV Sparta AV Sparta MD Team 3 3,39 +0.9 m/s3,05 296
    19 Jasmijn Bakker AV Sparta AV Sparta MD Team 2 3,30 +1.6 m/s3,67 0
    21 Lieke Kalma AV Sparta AV Sparta MD Team 3 3,18 -0.4 m/s3,97 0