Vereniging 'AV `40' op 'Junioren C/D Poule 56 Wedstrijd 3 [2017]'

Prijzen

Roan Wulff
  • Jongens Junior C - Discus - 30,18
Jarn van der Salm
  • Jongens Junior D - Speer - 32,08
Jarn van der Salm
  • Jongens Junior D - Discus - 21,19
Sieb van Drunen
  • Jongens Junior D - Kogel - 8,75
Kim van Leest
  • Meisjes Junior C - 300mH - 48,66
Roos Loman
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,45
Hebe Chadwick
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:20,13

Hoogtepunten

Hebe Chadwick MJD 1000m
  • 3:20,13
  • Luc Schrama JJC Hoog
  • 1,50
  • Jelmer Stuijt JJC 800m
  • 2:25,31
  • Stan van der Salm JJC 800m
  • 2:30,13
  • Enrique van Velzen JJC Ver
  • 5,09
  • Olivier Hendriks JJC 100m
  • 13,08
  • Kim van Leest MJC 300mH
  • 48,66
  • Roos Loman MJC Hoog
  • 1,45
  • Luca van Loon MJC 80m
  • 10,84
  • Kim van Leest MJC 80m
  • 11,01
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    8 Olivier Hendriks AV `40 AV `40 JC Team 1 13,08 -0.4 m/s12,67 657
    21 Joris Gudde AV `40 AV `40 JC Team 1 16,37 +0.0 m/s15,88 281
    Stan van der Salm AV `40 AV `40 JC Team 1 DNS 13,26 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    7 Jelmer Stuijt AV `40 AV `40 JC Team 1 2:25,31 2:19,44 606
    11 Stan van der Salm AV `40 AV `40 JC Team 1 2:30,13 2:37,68 558
    Luc Schrama AV `40 AV `40 JC Team 1 DNS 2:21,23 0


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team 300mHOBPTeam punten
    12 Tijn Hoksbergen AV `40 AV `40 JC Team 1 50,96 --- 516
    16 Berend Oevelen AV `40 AV `40 JC Team 1 52,93 --- 465
    18 Joris Gudde AV `40 AV `40 JC Team 1 57,14 --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `40 JC Team 1 (4x100m) AV `40 - JJC 4 50,71 686
    2 Leiden Atletiek JC Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - JJC 4 51,13 671
    3 AAV `36 JC Team 1 (4x100m) AAV `36 - JJC 4 51,59 654
    4 Haag Atletiek JC Team 1 (4x100m) Haag Atletiek - JJC 4 52,18 633
    5 AV De Spartaan JC (4x100m) AV De Spartaan - JJC 4 53,70 532
    6 Leiden Atletiek JC Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - JJC 4 54,07 520
    7 AAV `36 JC Team 2 (4x100m) AAV `36 - JJC 4 55,66 519
    8 AV Sparta JC Team 1 (4x100m) AV Sparta - JJC 4 DNS 0
    8 AV Sparta JC Team 2 (4x100m) AV Sparta - JJC 0 DNS 0
    8 AV `40 JC Team 2 (4x100m) AV `40 - JJC 0 DNS 0
    8 AV `40 JC Team 3 (4x100m) AV `40 - JJC 0 DNS 0
    8 Haag Atletiek JC Team 2 (4x100m) Haag Atletiek - JJC 0 DNS 0
    8 Voorschoten `97 JC (4x100m) Voorschoten `97 - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    3 Roan Wulff AV `40 AV `40 JC Team 1 30,18 30,18 477
    10 Berend Oevelen AV `40 AV `40 JC Team 1 21,82 16,95 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    7 Roan Wulff AV `40 AV `40 JC Team 1 9,97 9,87 521
    10 Marien Sips AV `40 AV `40 JC Team 1 7,67 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    5 Luc Schrama AV `40 AV `40 JC Team 1 1,50 1,50 623
    9 Joris Gudde AV `40 AV `40 JC Team 1 1,40 1,35 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    5 Enrique van Velzen AV `40 AV `40 JC Team 1 5,09 +0.7 m/s4,94 638
    15 Marien Sips AV `40 AV `40 JC Team 1 3,88 -0.9 m/s4,39 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    15 Twan de Vries AV `40 AV `40 JD Team 1 12,08 +1.6 m/s--- 457


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    9 Loek Boekestijn AV `40 AV `40 JD Team 1 3:32,09 --- 467
    13 Timo Vesters AV `40 AV `40 JD Team 1 3:40,12 --- 419
    16 Twan de Vries AV `40 AV `40 JD Team 1 3:43,84 --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    15 Stephan va...den Bosch AV `40 AV `40 JD Team 1 17,31 +1.5 m/s--- 241
    21 Léon Gex-Collet AV `40 AV `40 JD Team 1 18,97 +1.5 m/s--- 149


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sparta JD Team 1 (4x80m) AV Sparta - JJD 4 43,37 614
    2 Haag Atletiek JD Team 1 (4x80m) Haag Atletiek - JJD 4 44,51 569
    3 Leiden Atletiek JD Team 1 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 44,59 566
    4 AAV `36 JD Team 1 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 45,89 517
    5 AV De Spartaan JD (4x80m) AV De Spartaan - JJD 4 45,93 515
    6 AV `40 JD Team 1 (4x80m) AV `40 - JJD 4 46,46 496
    7 Leiden Atletiek JD Team 2 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 48,37 430
    8 AAV `36 JD Team 2 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 52,00 319
    9 AV Sparta JD Team 2 (4x80m) AV Sparta - JJD 0 DNS 0
    9 AV Sparta JD Team 3 (4x80m) AV Sparta - JJD 0 DNS 0
    9 AV `40 JD Team 2 (4x80m) AV `40 - JJD 0 DNS 0
    9 AV `40 JD Team 3 (4x80m) AV `40 - JJD 0 DNS 0
    9 Haag Atletiek JD Team 2 (4x80m) Haag Atletiek - JJD 0 DNS 0
    9 Leiden Atletiek JD Team 3 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 0 DNS 0
    9 Voorschoten `97 JD (4x80m) Voorschoten `97 - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    1 Jarn van der Salm AV `40 AV `40 JD Team 1 32,08 --- 527
    13 Loek Boekestijn AV `40 AV `40 JD Team 1 17,57 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    2 Jarn van der Salm AV `40 AV `40 JD Team 1 21,19 --- 329
    14 Timo Vesters AV `40 AV `40 JD Team 1 12,13 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    3 Sieb van Drunen AV `40 AV `40 JD Team 1 8,75 --- 460
    4 Jarn van der Salm AV `40 AV `40 JD Team 1 8,64 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    11 Stephan va...den Bosch AV `40 AV `40 JD Team 1 1,25 --- 426


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    8 Ricardo de Jong AV `40 AV `40 JD Team 1 3,87 -1.0 m/s--- 392
    15 Timo Vesters AV `40 AV `40 JD Team 1 3,43 -1.1 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    4 Luca van Loon AV `40 AV `40 MC Team 1 10,84 -0.3 m/s10,83 645
    6 Kim van Leest AV `40 AV `40 MC Team 1 11,01 +0.0 m/s11,15 617
    22 Lise Schoenmakers AV `40 AV `40 MC Team 2 12,29 +0.5 m/s12,31 428
    26 Amy Janssen AV `40 AV `40 MC Team 2 12,69 +1.1 m/s--- 377
    27 Luna Kraus AV `40 AV `40 MC Team 2 13,19 +1.1 m/s--- 0
    28 Nynke Ypenburg AV `40 AV `40 MC Team 1 13,58 -0.4 m/s13,55 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    10 Robin Beijer AV `40 AV `40 MC Team 1 2:39,54 2:44,93 473
    15 Saana Taal AV `40 AV `40 MC Team 2 2:48,81 2:54,70 398
    20 Nadya Hoedemakers AV `40 AV `40 MC Team 2 2:57,32 3:04,54 337
    23 Giulia Lampe AV `40 AV `40 MC Team 1 2:58,91 3:05,39 326
    24 Linde van Langen AV `40 AV `40 MC Team 2 3:00,38 3:00,33 0


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam Team 300mHOBPTeam punten
    3 Kim van Leest AV `40 AV `40 MC Team 1 48,66 49,80 582
    5 Luca van Loon AV `40 AV `40 MC Team 1 50,19 49,63 538
    14 Chimene van Velden AV `40 AV `40 MC Team 2 53,84 --- 442
    25 Amy Janssen AV `40 AV `40 MC Team 2 1:03,35 --- 245


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `40 MC Team 1 (4x80m) AV `40 - MJC 4 42,20 664
    2 AV De Spartaan MC (4x80m) AV De Spartaan - MJC 4 42,42 654
    3 Haag Atletiek MC Team 1 (4x80m) Haag Atletiek - MJC 4 43,15 624
    4 Leiden Atletiek MC Team 1 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 43,49 609
    5 AAV `36 MC Team 1 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 43,64 603
    6 Leiden Atletiek MC Team 2 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 44,25 579
    7 AV `40 MC Team 2 (4x80m) AV `40 - MJC 4 44,61 515
    8 Leiden Atletiek MC Team 3 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 46,35 500
    9 AAV `36 MC Team 2 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 46,40 498
    10 Leiden Atletiek MC Team 4 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 46,92 480
    11 AV Sparta MC Team 2 (4x80m) AV Sparta - MJC 4 48,14 438
    12 AV Sparta MC Team 1 (4x80m) AV Sparta - MJC 3 DNS 0
    12 AV `40 MC Team 3 (4x80m) AV `40 - MJC 0 DNS 0
    12 Haag Atletiek MC Team 2 (4x80m) Haag Atletiek - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    6 Feline Timmerman AV `40 AV `40 MC Team 1 25,92 24,32 429
    9 Saana Taal AV `40 AV `40 MC Team 2 23,70 22,92 392
    17 Eline van der Kwaak AV `40 AV `40 MC Team 1 18,00 --- 0
    20 Anika Hus AV `40 AV `40 MC Team 2 15,46 15,95 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    5 Anika Hus AV `40 AV `40 MC Team 2 9,08 8,24 477
    10 Feline Timmerman AV `40 AV `40 MC Team 1 7,91 7,79 416
    20 Eline van der Kwaak AV `40 AV `40 MC Team 1 6,37 6,88 0
    22 Luna Kraus AV `40 AV `40 MC Team 2 4,76 5,05 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    3 Roos Loman AV `40 AV `40 MC Team 1 1,45 1,45 582
    13 Anne de Wit AV `40 AV `40 MC Team 2 1,30 1,35 462
    19 Nadya Hoedemakers AV `40 AV `40 MC Team 2 1,15 1,30 0
    20 Nynke Ypenburg AV `40 AV `40 MC Team 1 1,05 1,10 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    9 Roos Loman AV `40 AV `40 MC Team 1 4,39 +1.8 m/s4,46 496
    18 Giulia Lampe AV `40 AV `40 MC Team 1 3,75 +0.6 m/s3,60 0
    19 Daphne Pouwel AV `40 AV `40 MC Team 2 3,68 +0.3 m/s3,73 354
    21 Lise Schoenmakers AV `40 AV `40 MC Team 2 3,32 +1.6 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team 60m OBPTeam punten
    11 Madelon van der Kuur AV `40 AV `40 MD Team 1 9,30 -1.0 m/s--- 494
    13 Elke Bordes AV `40 AV `40 MD Team 1 9,40 -1.0 m/s--- 476
    15 Daphne van der Loo AV `40 AV `40 MD Team 2 9,50 -0.5 m/s--- 459
    25 Yvette van Strien AV `40 AV `40 MD Team 1 9,82 -1.0 m/s--- 0
    28 Hélène Ooink AV `40 AV `40 MD Team 2 10,06 -0.5 m/s--- 369
    29 Noah de Kok AV `40 AV `40 MD Team 3 10,29 -1.0 m/s--- 335
    34 Bernice Timmerman AV `40 AV `40 MD Team 3 10,62 -0.5 m/s--- 288
    38 Lotte Favre AV `40 AV `40 MD Team 3 11,04 -1.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    2 Hebe Chadwick AV `40 AV `40 MD Team 1 3:20,13 3:24,17 545
    4 Phileine Kipping AV `40 AV `40 MD Team 1 3:26,33 --- 503
    12 Hélène Ooink AV `40 AV `40 MD Team 2 3:43,00 --- 403
    24 Madelon van der Kuur AV `40 AV `40 MD Team 1 4:03,87 --- 0
    27 Edie van Haren AV `40 AV `40 MD Team 2 4:08,19 --- 277
    31 Lotte Favre AV `40 AV `40 MD Team 3 4:10,76 --- 265
    Amber Schellenbach AV `40 AV `40 MD Team 3 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team 60mH OBPTeam punten
    10 Elke Bordes AV `40 AV `40 MD Team 1 11,87 +0.0 m/s--- 388
    11 Phileine Kipping AV `40 AV `40 MD Team 1 11,97 +0.0 m/s--- 378
    18 Daphne van der Loo AV `40 AV `40 MD Team 2 12,79 +0.0 m/s--- 303
    27 Mette Bordes AV `40 AV `40 MD Team 2 13,77 +0.0 m/s--- 224
    Bernice Timmerman AV `40 AV `40 MD Team 3 DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Leiden Atletiek MD Team 1 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 32,37 699
    2 AV De Spartaan MD (4x60m) AV De Spartaan - MJD 4 32,99 665
    3 Haag Atletiek MD Team 1 (4x60m) Haag Atletiek - MJD 4 34,19 602
    4 Leiden Atletiek MD Team 3 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 35,33 546
    5 AV Sparta MD Team 1 (4x60m) AV Sparta - MJD 4 35,53 536
    5 AAV `36 MD Team 1 (4x60m) AAV `36 - MJD 4 35,54 536
    7 AV `40 MD Team 1 (4x60m) AV `40 - MJD 4 35,55 535
    8 Leiden Atletiek MD Team 4 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 35,93 518
    9 AV Sparta MD Team 2 (4x60m) AV Sparta - MJD 4 38,01 428
    10 AV `40 MD Team 2 (4x60m) AV `40 - MJD 4 38,13 423
    11 AAV `36 MD Team 2 (4x60m) AAV `36 - MJD 4 38,36 363
    12 Leiden Atletiek MD Team 2 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 39,38 323
    13 AV Sparta MD Team 3 (4x60m) AV Sparta - MJD 0 DNS 0
    13 AV `40 MD Team 3 (4x60m) AV `40 - MJD 0 DNS 0
    13 Voorschoten `97 MD (4x60m) Voorschoten `97 - MJD 3 DNS 0
    13 Haag Atletiek MD Team 2 (4x60m) Haag Atletiek - MJD 4 DNF 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    9 Terra Primatesta AV `40 AV `40 MD Team 1 16,94 --- 247
    15 Nathalie Kropmans AV `40 AV `40 MD Team 2 14,31 --- 192
    17 Niovi Georgadakis AV `40 AV `40 MD Team 1 14,04 --- 0
    25 Lotte Favre AV `40 AV `40 MD Team 3 10,63 --- 105
    27 Danique Scholte AV `40 AV `40 MD Team 3 9,40 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    9 Yvette van Strien AV `40 AV `40 MD Team 1 8,00 --- 421
    9 Nathalie Kropmans AV `40 AV `40 MD Team 2 8,00 --- 421
    16 Hebe Chadwick AV `40 AV `40 MD Team 1 7,28 --- 0
    23 Noah de Kok AV `40 AV `40 MD Team 3 5,83 --- 295
    Amber Schellenbach AV `40 AV `40 MD Team 3 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    8 Terra Primatesta AV `40 AV `40 MD Team 1 1,30 --- 462
    9 Niovi Georgadakis AV `40 AV `40 MD Team 1 1,25 --- 0
    11 Edie van Haren AV `40 AV `40 MD Team 2 1,20 --- 389
    16 Mette Bordes AV `40 AV `40 MD Team 2 1,15 --- 0
    16 Danique Scholte AV `40 AV `40 MD Team 3 1,15 --- 352


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    11 Madelon van der Kuur AV `40 AV `40 MD Team 1 3,93 +0.2 m/s--- 404
    14 Terra Primatesta AV `40 AV `40 MD Team 1 3,74 +0.5 m/s--- 0
    24 Noah de Kok AV `40 AV `40 MD Team 3 2,77 +0.8 m/s--- 172
    26 Nathalie Kropmans AV `40 AV `40 MD Team 2 2,70 +1.7 m/s--- 158