Vereniging 'Leiden Atletiek' op 'Junioren C/D Poule 56 Wedstrijd 3 [2017]'

Prijzen

Marnix van der Burg
  • Jongens Junior C - 100m - 11,51
Marnix van der Burg
  • Jongens Junior C - 300mH - 40,41
Levi Ari Pronk
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,55
Marnix van der Burg
  • Jongens Junior C - Ver - 5,59
Ruben Oppenhuizen
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:12,30
Joas van Hellemondt
  • Jongens Junior D - 80mH - 12,33
Christiaan Molevelt
  • Jongens Junior D - Speer - 30,60
Christiaan Molevelt
  • Jongens Junior D - Discus - 24,74
Christiaan Molevelt
  • Jongens Junior D - Kogel - 10,08
Guus Geelen
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,35
Lara Weghorst
  • Meisjes Junior C - 80m - 10,52
Amina Maatoug
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:24,47
Lara Weghorst
  • Meisjes Junior C - 300mH - 45,96
Amina Maatoug
  • Meisjes Junior C - 300mH - 48,09
Airissa Vermond
  • Meisjes Junior C - Speer - 30,52
Airissa Vermond
  • Meisjes Junior C - Kogel - 10,61
Isabelle Reijman
  • Meisjes Junior C - Kogel - 10,35
Lara Weghorst
  • Meisjes Junior C - Ver - 5,02
Faya Donders
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,43
Minou de Wit
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:23,05
Florijne van Well
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,17
Julianne Vork
  • Meisjes Junior D - Discus - 25,18
Julianne Vork
  • Meisjes Junior D - Kogel - 10,75

Hoogtepunten

Lara Weghorst MJC 300mH
  • 45,96
  • Faya Donders MJD 60m
  • 8,43
  • Lara Weghorst MJC Ver
  • 5,02
  • Marnix van der Burg JJC 300mH
  • 40,41
  • Amina Maatoug MJC 800m
  • 2:24,47
  • Joas van Hellemondt JJD 80mH
  • 12,33
  • Marnix van der Burg JJC 100m
  • 11,51
  • Lara Weghorst MJC 80m
  • 10,52
  • Errolson Windster JJC 100m
  • 12,78
  • Marnix van der Burg JJC Ver
  • 5,59
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Marnix van der Burg Leiden Atl...JC Team 1 11,51 -0.4 m/s11,55 912
    4 Errolson Windster Leiden Atl...JC Team 1 12,78 -0.4 m/s12,54 701
    7 Maurits Dekker Leiden Atl...JC Team 1 13,06 -0.4 m/s12,83 0
    9 Stach van der Zeeuw Leiden Atl...JC Team 2 13,09 +0.0 m/s13,50 655
    12 Rik van der Linde Leiden Atl...JC Team 2 13,51 +0.0 m/s14,50 597
    17 Jop Goekoop Leiden Atl...JC Team 2 14,46 +0.1 m/s14,44 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Salle Wieringa Leiden Atl...JC Team 1 2:26,21 2:26,00 596
    18 Jasper Vermaase Leiden Atl...JC Team 1 2:40,40 2:42,00 465
    21 Liam Timmerman Leiden Atl...JC Team 2 2:46,54 2:46,00 416
    22 Brazil Golden Leiden Atl...JC Team 2 2:56,96 3:09,00 339


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Marnix van der Burg Leiden Atl...JC Team 1 40,41 40,50 879
    8 Maurits Dekker Leiden Atl...JC Team 1 47,62 48,00 614
    15 Jop Goekoop Leiden Atl...JC Team 2 51,86 --- 492
    Levi Ari Pronk Leiden Atl...JC Team 1 DNS 45,66 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `40 JC Team 1 (4x100m) AV `40 - JJC 4 50,71 686
    2 Leiden Atletiek JC Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - JJC 4 51,13 671
    3 AAV `36 JC Team 1 (4x100m) AAV `36 - JJC 4 51,59 654
    4 Haag Atletiek JC Team 1 (4x100m) Haag Atletiek - JJC 4 52,18 633
    5 AV De Spartaan JC (4x100m) AV De Spartaan - JJC 4 53,70 532
    6 Leiden Atletiek JC Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - JJC 4 54,07 520
    7 AAV `36 JC Team 2 (4x100m) AAV `36 - JJC 4 55,66 519
    8 AV Sparta JC Team 1 (4x100m) AV Sparta - JJC 4 DNS 0
    8 AV Sparta JC Team 2 (4x100m) AV Sparta - JJC 0 DNS 0
    8 AV `40 JC Team 2 (4x100m) AV `40 - JJC 0 DNS 0
    8 AV `40 JC Team 3 (4x100m) AV `40 - JJC 0 DNS 0
    8 Haag Atletiek JC Team 2 (4x100m) Haag Atletiek - JJC 0 DNS 0
    8 Voorschoten `97 JC (4x100m) Voorschoten `97 - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Stach van der Zeeuw Leiden Atl...JC Team 2 25,42 --- 402
    9 Thobian van Dijk Leiden Atl...JC Team 1 22,41 --- 351
    15 Camiel Holman Leiden Atl...JC Team 2 19,07 --- 0
    17 Salle Wieringa Leiden Atl...JC Team 1 15,02 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Rik van der Linde Leiden Atl...JC Team 2 10,61 --- 551
    8 Thobian van Dijk Leiden Atl...JC Team 1 9,68 --- 507
    11 Camiel Holman Leiden Atl...JC Team 2 6,75 --- 0
    Salle Wieringa Leiden Atl...JC Team 1 DNS --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Levi Ari Pronk Leiden Atl...JC Team 1 1,55 --- 663
    9 Stefan Vleming Leiden Atl...JC Team 1 1,40 --- 0
    14 Brazil Golden Leiden Atl...JC Team 2 1,25 --- 426


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Marnix van der Burg Leiden Atl...JC Team 1 5,59 -0.2 m/s--- 734
    6 Errolson Windster Leiden Atl...JC Team 1 5,04 -0.3 m/s--- 0
    16 Liam Timmerman Leiden Atl...JC Team 2 3,68 -3.1 m/s--- 354
    18 Brazil Golden Leiden Atl...JC Team 2 3,60 +1.1 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Joas van Hellemondt Leiden Atl...JD Team 1 11,11 -0.3 m/s11,02 601
    6 Quinten Stijger Leiden Atl...JD Team 1 11,40 -0.3 m/s11,26 555
    7 Luuk de Graaf Leiden Atl...JD Team 1 11,42 -1.0 m/s13,00 0
    19 Karam Alkaissy Leiden Atl...JD Team 2 12,52 -1.0 m/s--- 399
    23 Jochem Putter Leiden Atl...JD Team 2 12,67 +1.6 m/s--- 380
    24 Guus Geelen Leiden Atl...JD Team 3 13,00 -0.8 m/s--- 340
    26 Jeroen Vink Leiden Atl...JD Team 2 13,42 +1.6 m/s--- 0
    28 Yoni Oppenheim Leiden Atl...JD Team 3 13,66 +1.6 m/s--- 266
    Hugo Sandberg Leiden Atl...JD Team 3 DNS --- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Ruben Oppenhuizen Leiden Atl...JD Team 1 3:12,30 3:12,67 601
    10 Igor Ouwerkerk Leiden Atl...JD Team 1 3:34,26 3:30,00 453
    17 Bram Lievers Leiden Atl...JD Team 2 3:46,43 --- 384
    18 Luka de Wilde Leiden Atl...JD Team 1 3:47,48 3:40,00 0
    24 Eysse Wieringa Leiden Atl...JD Team 3 4:04,54 --- 293


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Joas van Hellemondt Leiden Atl...JD Team 1 12,33 +0.9 m/s12,79 663
    10 Soulaiman Atif Leiden Atl...JD Team 1 15,90 +0.2 m/s15,84 333
    12 Jochem Putter Leiden Atl...JD Team 2 16,55 +1.5 m/s--- 289
    13 Igor Ouwerkerk Leiden Atl...JD Team 1 16,96 +1.5 m/s--- 0
    17 Karam Alkaissy Leiden Atl...JD Team 2 17,38 +0.2 m/s--- 236
    Hugo Sandberg Leiden Atl...JD Team 3 DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Sparta JD Team 1 (4x80m) AV Sparta - JJD 4 43,37 614
    2 Haag Atletiek JD Team 1 (4x80m) Haag Atletiek - JJD 4 44,51 569
    3 Leiden Atletiek JD Team 1 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 44,59 566
    4 AAV `36 JD Team 1 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 45,89 517
    5 AV De Spartaan JD (4x80m) AV De Spartaan - JJD 4 45,93 515
    6 AV `40 JD Team 1 (4x80m) AV `40 - JJD 4 46,46 496
    7 Leiden Atletiek JD Team 2 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 4 48,37 430
    8 AAV `36 JD Team 2 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 52,00 319
    9 AV Sparta JD Team 2 (4x80m) AV Sparta - JJD 0 DNS 0
    9 AV Sparta JD Team 3 (4x80m) AV Sparta - JJD 0 DNS 0
    9 AV `40 JD Team 2 (4x80m) AV `40 - JJD 0 DNS 0
    9 AV `40 JD Team 3 (4x80m) AV `40 - JJD 0 DNS 0
    9 Haag Atletiek JD Team 2 (4x80m) Haag Atletiek - JJD 0 DNS 0
    9 Leiden Atletiek JD Team 3 (4x80m) Leiden Atletiek - JJD 0 DNS 0
    9 Voorschoten `97 JD (4x80m) Voorschoten `97 - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Christiaan Molevelt Leiden Atl...JD Team 1 30,60 --- 505
    15 Bram Lievers Leiden Atl...JD Team 2 15,37 --- 230
    16 Yoni Oppenheim Leiden Atl...JD Team 3 14,45 --- 210
    18 Luuk de Graaf Leiden Atl...JD Team 1 13,40 --- 0
    19 Karam Alkaissy Leiden Atl...JD Team 2 12,84 --- 0
    Hugo Sandberg Leiden Atl...JD Team 3 DNS --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Christiaan Molevelt Leiden Atl...JD Team 1 24,74 --- 391
    5 Luka de Wilde Leiden Atl...JD Team 1 18,31 --- 0
    16 Yoni Oppenheim Leiden Atl...JD Team 3 10,91 --- 112
    Jens Bruinsma Leiden Atl...JD Team 2 DNS --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Christiaan Molevelt Leiden Atl...JD Team 1 10,08 --- 526
    11 Soulaiman Atif Leiden Atl...JD Team 1 6,49 --- 0
    19 Jeroen Vink Leiden Atl...JD Team 2 4,79 --- 227
    20 Eysse Wieringa Leiden Atl...JD Team 3 3,66 --- 143


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Guus Geelen Leiden Atl...JD Team 3 1,35 --- 499
    8 Luuk de Graaf Leiden Atl...JD Team 1 1,30 --- 462


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Quinten Stijger Leiden Atl...JD Team 1 4,03 +0.9 m/s--- 424
    6 Joas van Hellemondt Leiden Atl...JD Team 1 3,91 +0.3 m/s--- 0
    13 Guus Geelen Leiden Atl...JD Team 3 3,53 +1.1 m/s--- 324
    18 Eysse Wieringa Leiden Atl...JD Team 3 3,11 +0.5 m/s--- 0
    Jens Bruinsma Leiden Atl...JD Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Lara Weghorst Leiden Atl...MC Team 1 10,52 -0.3 m/s10,70 701
    12 Annika Koet Leiden Atl...MC Team 3 11,43 +0.4 m/s11,50 550
    13 Elanor van Kleef Leiden Atl...MC Team 1 11,44 +1.1 m/s11,50 549
    14 Loïs Steenbeek Leiden Atl...MC Team 2 11,58 +0.0 m/s11,35 528
    15 Maud Hoogeveen Leiden Atl...MC Team 4 11,59 +0.5 m/s11,80 526
    16 Charlotte van Beelen Leiden Atl...MC Team 4 11,77 +1.1 m/s--- 500
    21 Iris Jansen Leiden Atl...MC Team 3 12,07 -0.4 m/s12,50 458
    23 Isabel Roeleveld Leiden Atl...MC Team 3 12,47 +0.5 m/s12,50 0
    25 Sarah Derksen Leiden Atl...MC Team 2 12,58 -0.4 m/s12,50 391
    Anne de Jong Leiden Atl...MC Team 1 DNS 11,10 0
    Claudia D...o Delgado Leiden Atl...MC Team 2 DNS 11,30 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Amina Maatoug Leiden Atl...MC Team 1 2:24,47 2:25,00 614
    4 Bobet Kloosterman Leiden Atl...MC Team 1 2:29,74 2:36,00 562
    12 Jacomijn Prins Leiden Atl...MC Team 2 2:43,67 2:45,00 438
    18 Isis Heemskerk Leiden Atl...MC Team 3 2:50,90 --- 382
    21 Charlotte van Beelen Leiden Atl...MC Team 4 2:57,82 3:05,00 333
    22 Myrthe Steenbeek Leiden Atl...MC Team 1 2:58,58 2:55,00 0
    25 Florieke van Ek Leiden Atl...MC Team 4 3:04,35 3:00,00 290
    26 Vicky van der Werf Leiden Atl...MC Team 3 3:06,76 3:09,00 275
    27 Emmy Rams Leiden Atl...MC Team 4 3:08,08 3:10,00 0
    28 Iris Jansen Leiden Atl...MC Team 3 3:13,01 2:55,00 0


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Lara Weghorst Leiden Atl...MC Team 1 45,96 46,81 667
    2 Amina Maatoug Leiden Atl...MC Team 1 48,09 48,00 599
    9 Jutte Vijverberg Leiden Atl...MC Team 1 52,90 55,00 0
    11 Estela Kazatzidis Leiden Atl...MC Team 4 53,22 52,00 457
    12 Mette Nuijen Leiden Atl...MC Team 2 53,34 53,00 454
    15 Muneerah Hensing Leiden Atl...MC Team 2 54,99 55,00 415
    17 Annika Koet Leiden Atl...MC Team 3 57,14 57,00 366
    19 Isis Heemskerk Leiden Atl...MC Team 3 58,09 55,00 346
    21 Isabel Roeleveld Leiden Atl...MC Team 3 58,90 55,00 0
    23 Lina Hoitink Leiden Atl...MC Team 2 59,71 55,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV `40 MC Team 1 (4x80m) AV `40 - MJC 4 42,20 664
    2 AV De Spartaan MC (4x80m) AV De Spartaan - MJC 4 42,42 654
    3 Haag Atletiek MC Team 1 (4x80m) Haag Atletiek - MJC 4 43,15 624
    4 Leiden Atletiek MC Team 1 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 43,49 609
    5 AAV `36 MC Team 1 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 43,64 603
    6 Leiden Atletiek MC Team 2 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 44,25 579
    7 AV `40 MC Team 2 (4x80m) AV `40 - MJC 4 44,61 515
    8 Leiden Atletiek MC Team 3 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 46,35 500
    9 AAV `36 MC Team 2 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 46,40 498
    10 Leiden Atletiek MC Team 4 (4x80m) Leiden Atletiek - MJC 4 46,92 480
    11 AV Sparta MC Team 2 (4x80m) AV Sparta - MJC 4 48,14 438
    12 AV Sparta MC Team 1 (4x80m) AV Sparta - MJC 3 DNS 0
    12 AV `40 MC Team 3 (4x80m) AV `40 - MJC 0 DNS 0
    12 Haag Atletiek MC Team 2 (4x80m) Haag Atletiek - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Airissa Vermond Leiden Atl...MC Team 1 30,52 --- 503
    4 Jacomijn Prins Leiden Atl...MC Team 2 27,43 --- 454
    5 Maud Hoogeveen Leiden Atl...MC Team 4 25,96 --- 430
    8 Myrthe Steenbeek Leiden Atl...MC Team 1 23,76 --- 0
    10 Heleen Pr...van Reine Leiden Atl...MC Team 2 22,95 --- 0
    11 Bianca van den Burgh Leiden Atl...MC Team 4 22,13 --- 0
    12 Dieke Heijting Leiden Atl...MC Team 3 20,94 --- 342
    14 Vicky van der Werf Leiden Atl...MC Team 3 20,58 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Airissa Vermond Leiden Atl...MC Team 1 10,61 --- 551
    3 Isabelle Reijman Leiden Atl...MC Team 1 10,35 --- 0
    11 Bianca van den Burgh Leiden Atl...MC Team 4 7,85 --- 413
    13 Sarah Derksen Leiden Atl...MC Team 2 7,50 --- 394
    14 Tess Veefkind Leiden Atl...MC Team 3 7,34 --- 385
    16 Heleen Pr...van Reine Leiden Atl...MC Team 2 7,22 --- 0
    17 Vicky van der Werf Leiden Atl...MC Team 3 7,04 --- 0
    21 Florieke van Ek Leiden Atl...MC Team 4 6,25 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Myrthe Steenbeek Leiden Atl...MC Team 1 1,40 --- 541
    4 Airissa Vermond Leiden Atl...MC Team 1 1,40 --- 0
    4 Estela Kazatzidis Leiden Atl...MC Team 4 1,40 --- 541
    11 Tess Veefkind Leiden Atl...MC Team 3 1,35 --- 499
    13 Lina Hoitink Leiden Atl...MC Team 2 1,30 --- 462
    18 Iris Jansen Leiden Atl...MC Team 3 1,20 --- 0
    Jacomijn Prins Leiden Atl...MC Team 2 NM --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Lara Weghorst Leiden Atl...MC Team 1 5,02 -0.2 m/s--- 625
    7 Anne de Jong Leiden Atl...MC Team 1 4,49 +0.7 m/s--- 0
    12 Charlotte van Beelen Leiden Atl...MC Team 4 4,20 +4.1 m/s--- 458
    13 Loïs Steenbeek Leiden Atl...MC Team 2 4,13 +1.7 m/s--- 444
    16 Emmy Rams Leiden Atl...MC Team 4 3,85 +2.0 m/s--- 0
    17 Mette Nuijen Leiden Atl...MC Team 2 3,80 +0.6 m/s--- 0
    20 Isis Heemskerk Leiden Atl...MC Team 3 3,61 +0.4 m/s--- 340
    23 Melissa Clark Leiden Atl...MC Team 3 3,29 +0.6 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Faya Donders Leiden Atl...MD Team 1 8,43 -0.1 m/s8,50 664
    4 Lianne Groenendijk Leiden Atl...MD Team 1 8,71 -0.1 m/s8,65 606
    9 Alia Atif Leiden Atl...MD Team 2 9,19 -1.2 m/s9,20 513
    17 Chanel Derby Leiden Atl...MD Team 4 9,60 -0.3 m/s10,26 442
    21 Itske Oosting Leiden Atl...MD Team 2 9,72 -0.1 m/s9,77 422
    32 Marloes Huizer Leiden Atl...MD Team 1 10,44 -0.9 m/s9,80 0
    36 Eveline Resseler Leiden Atl...MD Team 3 10,82 -0.3 m/s10,00 262
    Rebekah Bourne Leiden Atl...MD Team 2 DNS --- 0
    Anne van der Burgh Leiden Atl...MD Team 4 DNS 9,80 0
    Puck Scheerders Leiden Atl...MD Team 4 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Minou de Wit Leiden Atl...MD Team 1 3:23,05 3:20,00 525
    6 Marloes Huizer Leiden Atl...MD Team 1 3:35,31 4:10,00 447
    9 Rebekah Bourne Leiden Atl...MD Team 2 3:39,73 4:00,00 421
    10 Tirra Aalla Leiden Atl...MD Team 1 3:41,06 3:30,00 0
    30 Brenda Pardoen Leiden Atl...MD Team 2 4:09,75 4:20,00 270
    35 Solveig Lindner Leiden Atl...MD Team 4 4:19,23 4:15,00 229
    36 Aliede Holweg Leiden Atl...MD Team 4 4:22,10 4:30,00 218
    37 Aimee Verheijen Leiden Atl...MD Team 3 4:27,81 4:05,00 195
    Hannah Banfield Leiden Atl...MD Team 2 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Florijne van Well Leiden Atl...MD Team 1 11,17 -0.2 m/s11,49 462
    8 Rosa Candido Leiden Atl...MD Team 1 11,75 +0.2 m/s12,00 400
    12 Sanne de Lange Leiden Atl...MD Team 3 12,04 +0.2 m/s12,39 371
    15 Solveig Lindner Leiden Atl...MD Team 4 12,20 +0.6 m/s13,50 356
    16 Aimee Verheijen Leiden Atl...MD Team 3 12,63 -0.1 m/s13,02 316
    22 Tirra Aalla Leiden Atl...MD Team 1 13,19 -0.2 m/s--- 0
    32 Brenda Pardoen Leiden Atl...MD Team 2 18,05 -0.1 m/s13,00 0
    Fay Ahmed Leiden Atl...MD Team 2 DNS --- 0
    Anne van der Burgh Leiden Atl...MD Team 4 DNS 13,50 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Leiden Atletiek MD Team 1 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 32,37 699
    2 AV De Spartaan MD (4x60m) AV De Spartaan - MJD 4 32,99 665
    3 Haag Atletiek MD Team 1 (4x60m) Haag Atletiek - MJD 4 34,19 602
    4 Leiden Atletiek MD Team 3 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 35,33 546
    5 AV Sparta MD Team 1 (4x60m) AV Sparta - MJD 4 35,53 536
    5 AAV `36 MD Team 1 (4x60m) AAV `36 - MJD 4 35,54 536
    7 AV `40 MD Team 1 (4x60m) AV `40 - MJD 4 35,55 535
    8 Leiden Atletiek MD Team 4 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 35,93 518
    9 AV Sparta MD Team 2 (4x60m) AV Sparta - MJD 4 38,01 428
    10 AV `40 MD Team 2 (4x60m) AV `40 - MJD 4 38,13 423
    11 AAV `36 MD Team 2 (4x60m) AAV `36 - MJD 4 38,36 363
    12 Leiden Atletiek MD Team 2 (4x60m) Leiden Atletiek - MJD 4 39,38 323
    13 AV Sparta MD Team 3 (4x60m) AV Sparta - MJD 0 DNS 0
    13 AV `40 MD Team 3 (4x60m) AV `40 - MJD 0 DNS 0
    13 Voorschoten `97 MD (4x60m) Voorschoten `97 - MJD 3 DNS 0
    13 Haag Atletiek MD Team 2 (4x60m) Haag Atletiek - MJD 4 DNF 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Julianne Vork Leiden Atl...MD Team 1 25,18 --- 398
    4 Daniëlle Wiersema Leiden Atl...MD Team 1 19,11 --- 0
    7 Pippa de Jong Leiden Atl...MD Team 2 17,93 --- 267
    10 Hadewijch ...ijverberg Leiden Atl...MD Team 2 16,75 --- 0
    21 Senna Nicolai Leiden Atl...MD Team 4 12,61 --- 153
    23 Ana Suidg...t Alvarez Leiden Atl...MD Team 3 12,49 --- 150
    24 Nora Varona Perez Leiden Atl...MD Team 3 11,80 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Julianne Vork Leiden Atl...MD Team 1 10,75 --- 558
    4 Rosa Candido Leiden Atl...MD Team 1 10,41 --- 0
    14 Nora Varona Perez Leiden Atl...MD Team 3 7,58 --- 398
    15 Pippa de Jong Leiden Atl...MD Team 2 7,41 --- 389
    20 Hadewijch ...ijverberg Leiden Atl...MD Team 2 6,91 --- 0
    25 Eveline Resseler Leiden Atl...MD Team 3 5,57 --- 0
    26 Aliede Holweg Leiden Atl...MD Team 4 4,84 --- 230
    Amelie Verbaas Leiden Atl...MD Team 4 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Rosa Candido Leiden Atl...MD Team 1 1,35 --- 0
    4 Laura Varona Perez Leiden Atl...MD Team 1 1,35 --- 499
    4 Alia Atif Leiden Atl...MD Team 2 1,35 --- 499
    11 Ana Suidg...t Alvarez Leiden Atl...MD Team 3 1,20 --- 389
    22 Chanel Derby Leiden Atl...MD Team 4 1,10 --- 316
    22 Senna Nicolai Leiden Atl...MD Team 4 1,10 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Lianne Groenendijk Leiden Atl...MD Team 1 4,29 +0.9 m/s--- 476
    6 Faya Donders Leiden Atl...MD Team 1 4,18 +1.8 m/s--- 0
    8 Sanne de Lange Leiden Atl...MD Team 3 4,04 +0.5 m/s--- 426
    17 Itske Oosting Leiden Atl...MD Team 2 3,46 +2.0 m/s--- 310
    23 Eveline Resseler Leiden Atl...MD Team 3 2,90 +1.5 m/s--- 0
    27 Aliede Holweg Leiden Atl...MD Team 4 2,61 -0.5 m/s--- 140
    Fay Ahmed Leiden Atl...MD Team 2 DNS --- 0
    Amelie Verbaas Leiden Atl...MD Team 4 DNS --- 0