Vereniging 'AV Lycurgus' op 'Masters Poule 21 Wedstrijd 2 [2017]'

Prijzen

Richard Janssens
  • Masters Mannen - 200m - 24,46
Robin Geertsma
  • Masters Mannen - Kogel - 14,17
Patrick Groot
  • Masters Mannen - Kogel - 13,66
Patrick Groot
  • Masters Mannen - Kogelsl - 37,87
Barbara Jakobs
  • Masters Vrouwen - 100m - 14,85
Barbara Jakobs
  • Masters Vrouwen - 200m - 30,52
Sabine Graas
  • Masters Vrouwen - 800m - 2:36,12
Sabine Graas
  • Masters Vrouwen - Kogel - 8,55
Sabine Graas
  • Masters Vrouwen - Speer - 24,65

Hoogtepunten

Patrick Groot M35 Kogelsl
  • 37,87
  • Barbara Jakobs V45 200m
  • 30,52
  • Barbara Jakobs V45 100m
  • 14,85
  • Patrick Groot M35 Kogel
  • 13,66
  • Sabine Graas V35 Speer
  • 24,65
  • Sabine Graas V35 800m
  • 2:36,12
  • Richard Janssens M45 200m
  • 24,46
  • Richard Molenaar M40 800m
  • 2:13,11
  • Robin Geertsma M40 Kogel
  • 14,17
  • Martine van Rossum V45 Hoog
  • 1,25
  •  

    Masters Mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    11 Ben Bakker M50 AV Lycurgus Mannen 13,08 +2.8 m/s12,98 593


    Masters Mannen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Richard Janssens M45 AV Lycurgus Mannen 24,46 +2.8 m/s24,48 763


    Masters Mannen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Richard Molenaar M40 AV Lycurgus Mannen 2:13,11 --- 629


    Masters Mannen - 5000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    21 Henk van Diest M45 AV Lycurgus Mannen 20:45,32 --- 379


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AAV `36 Mannen (Zweedse) AAV `36 - M35 4 2:15,87 697
    2 GAC Hilversum Mannen (Zweedse) GAC Hilversum - M35 4 2:16,18 693
    3 AV Lycurgus Mannen (Zweedse) AV Lycurgus - M35 4 2:16,98 683
    4 DEM Mannen (Zweedse) DEM - M35 4 2:17,68 673
    5 AV Hollandia Mannen (Zweedse) AV Hollandia - M35 4 2:22,91 607
    6 Phanos Mannen (Zweedse) Phanos - M35 4 2:25,09 581
    7 SAV Mannen (Zweedse) SAV - M35 4 2:26,24 568
    8 Leiden Atletiek Mannen (Zweedse) Leiden Atletiek - M35 4 2:27,49 554
    9 AV NEA-Volharding Mannen (Zweedse) AV NEA-Volharding - M35 4 2:29,49 531
    10 Haag Atletiek Mannen (Zweedse) Haag Atletiek - M35 4 2:29,61 530
    11 AV 1923 Mannen (Zweedse) AV 1923 - M35 4 2:30,35 522
    12 AV Gouda Mannen (Zweedse) AV Gouda - M35 4 2:30,73 517
    13 AV `40 Mannen (Zweedse) AV `40 - M35 4 2:45,08 375
    14 Dutch Gay & Lesbian Athletics Mannen (Zweedse) Dutch Gay & Lesbian Athletics - M35 4 3:03,49 224
    15 AV Hera Mannen (Zweedse) AV Hera - M35 4 DQ 0
    15 AV DOKEV Anna Paulowna / SV Noordkop Mannen (Zweedse) - M35 3 DNS 0
    15 AV Edam Mannen (Zweedse) AV Edam - M35 0 DNS 0
    15 AV Hylas Mannen (Zweedse) AV Hylas - M35 0 DNS 0
    15 AV Phoenix Mannen (Zweedse) AV Phoenix - M35 4 DNS 0
    15 AV Startbaan Mannen (Zweedse) AV Startbaan - M35 0 DNS 0


    Masters Mannen - Kogelstoten

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Robin Geertsma M40 AV Lycurgus Mannen 13,63 14,17 13,76 13,72 14,17 14,49 835
    3 Patrick Groot M35 AV Lycurgus Mannen X X 13,35 13,66 13,66 14,90 0


    Masters Mannen - Kogelslingeren

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Patrick Groot M35 AV Lycurgus Mannen 33,47 37,70 37,87 34,80 37,87 36,65 640


    Masters Mannen - Hoogspringen

    # Naam Team 1.151.201.251.301.351.401.451.501.551.601.651.701.751.801.85ResOBPTeam punten
    9 Ruud Stam M35 AV Lycurgus Mannen O O O O O XO XXX 1,45 --- 374


    Masters Mannen - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    15 Ben Bakker M50 AV Lycurgus Mannen 4,28 4,05 3,90 X 4,28 -0.7 m/s4,89 396


    Masters Vrouwen - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Barbara Jakobs V45 AV Lycurgus Vrouwen 14,85 +4.0 m/s--- 544


    Masters Vrouwen - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    2 Barbara Jakobs V45 AV Lycurgus Vrouwen 30,52 +3.3 m/s--- 635


    Masters Vrouwen - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Sabine Graas V35 AV Lycurgus Vrouwen 2:36,12 --- 615


    Masters Vrouwen - 3000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Annemarie Duin V55 AV Lycurgus Vrouwen 15:03,74 --- 370


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DEM Vrouwen (Zweedse) DEM - V35 4 2:32,40 854
    2 AV Hera Vrouwen (Zweedse) AV Hera - V35 4 2:47,11 702
    3 AV Hollandia Vrouwen (Zweedse) AV Hollandia - V35 4 2:52,39 654
    4 AV `40 Vrouwen (Zweedse) AV `40 - V35 4 2:55,25 629
    5 GAC Hilversum Vrouwen (Zweedse) GAC Hilversum - V35 4 2:55,87 624
    6 AV Startbaan / Dutch Gay & Lesbian Athletics / Hellas Utrecht Vrouwen (Zweedse) - V35 4 3:01,80 576
    7 AV 1923 Vrouwen (Zweedse) AV 1923 - V35 0 DNS 0
    7 AV Lycurgus Vrouwen (Zweedse) AV Lycurgus - V35 3 DNS 0
    7 AV Phoenix Vrouwen (Zweedse) AV Phoenix - V35 0 DNS 0
    7 Phanos Vrouwen (Zweedse) Phanos - V35 0 DNS 0


    Masters Vrouwen - Kogelstoten

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    3 Sabine Graas V35 AV Lycurgus Vrouwen 8,33 7,64 8,55 8,17 8,55 --- 510
    6 Martine van Rossum V45 AV Lycurgus Vrouwen 6,74 7,06 6,55 6,57 7,06 --- 0


    Masters Vrouwen - Speerwerpen

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    2 Sabine Graas V35 AV Lycurgus Vrouwen 24,40 24,65 24,28 24,27 24,65 --- 528


    Masters Vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team 1.001.101.151.201.251.301.351.40ResOBPTeam punten
    4 Martine van Rossum V45 AV Lycurgus Vrouwen O O O XO XXX 1,25 --- 654


    Masters Vrouwen - Verspringen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    7 Annemarie Duin V55 AV Lycurgus Vrouwen 2,02 2,41 - 2,29 2,41 +2.2 m/s--- 150