Vereniging 'AV Triathlon' op 'Junioren C/D Poule 55 Wedstrijd 3 [2017]'

Prijzen

Joris van den Hoven
  • Jongens Junior C - 100m - 11,87
Patrick Meskes
  • Jongens Junior C - 100m - 12,07
Joris van den Hoven
  • Jongens Junior C - 800m - 2:18,04
Mark Hollestelle
  • Jongens Junior C - 800m - 2:24,23
Rens Versnel
  • Jongens Junior C - 300mH - 45,27
Marten Prince
  • Jongens Junior C - 300mH - 46,00
Marten Prince
  • Jongens Junior C - Discus - 44,72
Marten Prince
  • Jongens Junior C - Kogel - 12,99
Patrick Meskes
  • Jongens Junior C - Kogel - 12,30
Ton van Mameren
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,60
Ton van Mameren
  • Jongens Junior C - Ver - 5,71
Wouter Haitsma
  • Jongens Junior C - Ver - 5,13
Joost Berkhof
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:16,65
Jesse van der Veen
  • Jongens Junior D - 80mH - 13,75
Djorden Andrea
  • Jongens Junior D - Kogel - 8,63
Jesse van der Veen
  • Jongens Junior D - Ver - 4,27
Sophie Praas
  • Meisjes Junior C - Kogel - 12,25
Chaja Plochg
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,35

Hoogtepunten

Ton van Mameren JJC Ver
  • 5,71
  • Nine Immink MJC 800m
  • 2:31,55
  • Ton van Mameren JJC Hoog
  • 1,60
  • Annelou Praas MJD Kogel
  • 10,32
  • Joris van den Hoven JJC 100m
  • 11,87
  • Mirjam Hollestelle MJC 80m
  • 11,06
  • Rens Versnel JJC 300mH
  • 45,27
  • Sophie Praas MJC Kogel
  • 12,25
  • Patrick Meskes JJC 100m
  • 12,07
  • Silke Mensink MJD Hoog
  • 1,40
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Joris van den Hoven AV Triathl...JC Team 1 11,87 +2.1 m/s12,56 847
    3 Patrick Meskes AV Triathl...JC Team 1 12,07 +2.1 m/s12,28 813
    8 Wouter Haitsma AV Triathl...JC Team 1 13,15 +1.7 m/s13,35 0
    10 Tycho Schijf AV Triathl...JC Team 2 13,36 +1.7 m/s13,72 618
    17 Lucas Broekroelofs AV Triathl...JC Team 2 14,38 +1.7 m/s14,50 488
    22 Jibbe Teeuwisse AV Triathl...JC Team 2 15,86 +0.4 m/s14,99 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Joris van den Hoven AV Triathl...JC Team 1 2:18,04 2:10,52 684
    3 Mark Hollestelle AV Triathl...JC Team 1 2:24,23 2:29,37 617
    10 Tycho Schijf AV Triathl...JC Team 2 2:39,20 2:46,94 476
    11 Lucas Broekroelofs AV Triathl...JC Team 2 2:39,40 2:43,02 474


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Rens Versnel AV Triathl...JC Team 1 45,27 47,50 691
    2 Marten Prince AV Triathl...JC Team 1 46,00 49,50 666
    9 Jimmy Luijkx AV Triathl...JC Team 1 51,09 51,20 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Triathlon JC Team 1 (4x100m) AV Triathlon - JJC 4 48,23 783
    2 Altis JC Team 1 (4x100m) Altis - JJC 4 48,43 775
    3 VAV JC (4x100m) VAV - JJC 4 52,18 633
    4 Fit JC (4x100m) Fit - JJC 4 52,80 612
    5 Altis JC Team 2 (4x100m) Altis - JJC 4 53,53 588
    6 AV Phoenix JC (4x100m) AV Phoenix - JJC 4 57,36 419
    7 AV Triathlon JC Team 2 (4x100m) AV Triathlon - JJC 4 58,64 383
    7 Altis JC Team 3 (4x100m) Altis - JJC 4 59,00 423
    9 Altis JC Team 4 (4x100m) Altis - JJC 0 DNS 0
    9 AV Pijnenburg JC Team 1 (4x100m) AV Pijnenburg - JJC 0 DNS 0
    9 AV Pijnenburg JC Team 2 (4x100m) AV Pijnenburg - JJC 0 DNS 0
    9 BAV JC (4x100m) BAV - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Marten Prince AV Triathl...JC Team 1 44,72 --- 676
    11 Ties van Bakel AV Triathl...JC Team 2 21,16 --- 328
    13 Jibbe Teeuwisse AV Triathl...JC Team 2 19,16 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Marten Prince AV Triathl...JC Team 1 12,99 --- 657
    2 Patrick Meskes AV Triathl...JC Team 1 12,30 --- 0
    12 Geert Uljee AV Triathl...JC Team 2 8,03 --- 423


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Ton van Mameren AV Triathl...JC Team 1 1,60 --- 702
    10 Mark Hollestelle AV Triathl...JC Team 1 1,40 --- 0
    12 Geert Uljee AV Triathl...JC Team 2 1,35 --- 499


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Ton van Mameren AV Triathl...JC Team 1 5,71 +0.7 m/s--- 757
    2 Wouter Haitsma AV Triathl...JC Team 1 5,13 +1.5 m/s--- 0
    8 Tycho Schijf AV Triathl...JC Team 2 4,24 +1.4 m/s--- 466
    14 Ties van Bakel AV Triathl...JC Team 2 3,87 +0.7 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Joost Berkhof AV Triathl...JD Team 2 11,63 +1.3 m/s11,70 520
    15 Jorell Hep AV Triathl...JD Team 2 12,20 --- 440
    17 Jonah Broer AV Triathl...JD Team 1 12,23 +1.3 m/s12,10 436
    Gijs Broere AV Triathl...JD Team 1 DNS 11,50 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Joost Berkhof AV Triathl...JD Team 2 3:16,65 3:20,52 569
    Gijs Broere AV Triathl...JD Team 1 DNS --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Jesse van der Veen AV Triathl...JD Team 1 13,75 +0.8 m/s14,82 511


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis JD Team 1 (4x80m) Altis - JJD 4 42,54 649
    2 BAV JD Team 1 (4x80m) BAV - JJD 4 44,61 565
    3 VAV JD (4x80m) VAV - JJD 4 45,52 530
    4 AV Triathlon JD Team 1 (4x80m) AV Triathlon - JJD 4 46,73 486
    5 Fit JD (4x80m) Fit - JJD 4 46,91 480
    6 AV Phoenix JD Team 1 (4x80m) AV Phoenix - JJD 4 47,06 475
    7 AV Pijnenburg JD (4x80m) AV Pijnenburg - JJD 4 47,60 406
    7 Altis JD Team 2 (4x80m) Altis - JJD 4 47,99 443
    9 AV Triathlon JD Team 2 (4x80m) AV Triathlon - JJD 4 49,84 383
    10 AV Phoenix JD Team 2 (4x80m) AV Phoenix - JJD 4 54,58 248
    11 Altis JD Team 3 (4x80m) Altis - JJD 0 DNS 0
    11 Altis JD Team 4 (4x80m) Altis - JJD 0 DNS 0
    11 Altis JD Team 5 (4x80m) Altis - JJD 0 DNS 0
    11 AV Triathlon JD Team 3 (4x80m) AV Triathlon - JJD 0 DNS 0
    11 BAV JD Team 2 (4x80m) BAV - JJD 0 DNS 0
    11 BAV JD Team 3 (4x80m) BAV - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Joost Berkhof AV Triathl...JD Team 2 19,15 --- 308
    11 Jesse van der Veen AV Triathl...JD Team 1 17,71 --- 279


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Pier van der Ploeg AV Triathl...JD Team 1 15,38 --- 215
    8 Sam van Burgsteden AV Triathl...JD Team 2 14,49 --- 196
    10 Ivo Zoomer AV Triathl...JD Team 2 13,16 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Djorden Andrea AV Triathl...JD Team 2 8,63 --- 454
    9 Hugo van Westerneng AV Triathl...JD Team 1 7,31 --- 383
    11 Jonah Broer AV Triathl...JD Team 1 7,10 --- 0
    21 Sam van Burgsteden AV Triathl...JD Team 2 5,06 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Hugo van Westerneng AV Triathl...JD Team 1 1,25 --- 426
    13 Jorell Hep AV Triathl...JD Team 2 1,20 --- 389


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    2 Jesse van der Veen AV Triathl...JD Team 1 4,27 4,27 +0.6 m/s--- 472
    4 Djorden Andrea AV Triathl...JD Team 2 4,07 4,07 +0.8 m/s--- 432
    12 Pier van der Ploeg AV Triathl...JD Team 1 3,43 3,43 +2.2 m/s--- 0
    19 Ivo Zoomer AV Triathl...JD Team 2 3,13 3,13 +1.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Mirjam Hollestelle AV Triathl...MC Team 1 11,06 +1.2 m/s11,39 609
    13 Maura te Grotenhuis AV Triathl...MC Team 1 11,82 +1.2 m/s11,93 493
    21 Lise Mayer AV Triathl...MC Team 1 12,13 +1.2 m/s12,35 0
    24 Katelijne ...den Brink AV Triathl...MC Team 2 12,60 +0.4 m/s13,27 388
    26 Kaixin Tensen AV Triathl...MC Team 2 12,89 +0.4 m/s12,99 353
    27 Lisa Schuurman AV Triathl...MC Team 2 12,92 +0.9 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Nine Immink AV Triathl...MC Team 1 2:31,55 2:28,06 544
    14 Sanne Bakker Schut AV Triathl...MC Team 1 2:46,55 2:50,45 416
    18 Katelijne ...den Brink AV Triathl...MC Team 2 2:54,05 3:05,60 359
    22 Jitske van Helden AV Triathl...MC Team 2 3:02,70 3:05,33 301
    24 Fleur Bakker Schut AV Triathl...MC Team 2 3:13,22 3:02,24 0


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    15 Veerle de Wit AV Triathl...MC Team 2 1:02,42 48,46 261
    17 Lisette Rooding AV Triathl...MC Team 1 1:03,77 --- 237
    22 Fleur Bakker Schut AV Triathl...MC Team 2 1:07,44 --- 177
    24 Jitske van Helden AV Triathl...MC Team 2 1:09,08 --- 0
    Sophie Praas AV Triathl...MC Team 1 DNF 50,78 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis MC Team 1 (4x80m) Altis - MJC 4 41,50 695
    2 VAV MC (4x80m) VAV - MJC 4 44,04 587
    3 AV Pijnenburg MC (4x80m) AV Pijnenburg - MJC 4 44,81 557
    4 BAV MC Team 2 (4x80m) BAV - MJC 0 44,85 506
    5 AV Phoenix MC (4x80m) AV Phoenix - MJC 4 46,51 494
    6 AV Triathlon MC Team 1 (4x80m) AV Triathlon - MJC 4 46,51 444
    6 Altis MC Team 3 (4x80m) Altis - MJC 4 47,57 457
    8 BAV MC Team 1 (4x80m) BAV - MJC 4 47,70 453
    9 AV Triathlon MC Team 2 (4x80m) AV Triathlon - MJC 4 48,16 437
    10 Altis MC Team 4 (4x80m) Altis - MJC 4 48,83 365
    11 Altis MC Team 2 (4x80m) Altis - MJC 4 DNS 0
    11 Fit MC (4x80m) Fit - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Isabel Cola AV Triathl...MC Team 1 16,13 --- 246
    8 Emma te Winkel AV Triathl...MC Team 1 13,92 --- 0
    16 Marit Jansons AV Triathl...MC Team 2 11,12 --- 130


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Sophie Praas AV Triathl...MC Team 1 12,25 --- 625
    7 Emma te Winkel AV Triathl...MC Team 1 8,00 --- 0
    15 Lisa Schuurman AV Triathl...MC Team 2 6,31 --- 325
    18 Kaixin Tensen AV Triathl...MC Team 2 6,21 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Chaja Plochg AV Triathl...MC Team 1 1,35 --- 499
    5 Maura te Grotenhuis AV Triathl...MC Team 1 1,30 --- 0
    8 Valerie Bernasco AV Triathl...MC Team 2 1,25 --- 0
    8 Kendra Limburg AV Triathl...MC Team 2 1,25 --- 426


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Mirjam Hollestelle AV Triathl...MC Team 1 3,95 +2.3 m/s--- 408
    13 Sanne Bakker Schut AV Triathl...MC Team 1 3,74 +1.7 m/s--- 0
    18 Lisa Schuurman AV Triathl...MC Team 2 3,41 +2.3 m/s--- 300
    19 Marit Jansons AV Triathl...MC Team 2 3,37 +1.5 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    11 Lena Broere AV Triathl...MD Team 1 9,21 +0.9 m/s--- 510
    15 Nina van der Vat AV Triathl...MD Team 1 9,46 +0.9 m/s--- 466
    28 Jula Wilms AV Triathl...MD Team 1 10,14 +1.8 m/s10,80 0
    30 Emma Landman AV Triathl...MD Team 2 10,16 +0.5 m/s10,20 354
    32 Daan Blijenberg AV Triathl...MD Team 2 10,19 +0.9 m/s--- 349
    33 Lieke Bakker AV Triathl...MD Team 3 10,42 +0.9 m/s--- 316
    34 Eeske Roex AV Triathl...MD Team 2 10,43 +0.5 m/s10,50 0
    36 Silke van de Grint AV Triathl...MD Team 3 10,60 +0.9 m/s--- 291
    38 Indyra Jonkers AV Triathl...MD Team 3 11,55 +0.9 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Nina van der Vat AV Triathl...MD Team 1 3:33,58 3:38,00 458
    9 Meike Stoter AV Triathl...MD Team 2 3:37,74 3:30,00 433
    11 Nora Kwakman AV Triathl...MD Team 1 3:39,67 3:50,00 422
    19 Joyce Bakker Schut AV Triathl...MD Team 3 3:49,28 4:00,00 369
    23 Nora Stemerding AV Triathl...MD Team 2 3:57,87 3:59,00 325
    26 Senna Vroemen AV Triathl...MD Team 3 4:00,29 4:00,00 313
    29 Lieke Bakker AV Triathl...MD Team 3 4:11,21 --- 0
    32 Daan Blijenberg AV Triathl...MD Team 2 4:21,11 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Isa van Si...rtensdijk AV Triathl...MD Team 3 11,27 +2.2 m/s--- 451
    7 Meike Stoter AV Triathl...MD Team 2 11,31 +1.7 m/s11,30 446
    8 Anissa Toumi AV Triathl...MD Team 3 11,34 +1.0 m/s11,70 443
    14 Silke Mensink AV Triathl...MD Team 1 12,14 +2.2 m/s--- 361
    21 Daan Blijenberg AV Triathl...MD Team 2 13,16 +1.4 m/s13,10 272
    22 Lieke Bakker AV Triathl...MD Team 3 13,19 -0.9 m/s13,40 0
    23 Evy Post AV Triathl...MD Team 2 13,24 +1.4 m/s13,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis MD Team 1 (4x60m) Altis - MJD 4 32,75 678
    2 AV Triathlon MD Team 3 (4x60m) AV Triathlon - MJD 4 34,25 599
    3 AV Triathlon MD Team 1 (4x60m) AV Triathlon - MJD 4 34,68 577
    4 Altis MD Team 3 (4x60m) Altis - MJD 4 34,88 567
    5 Fit MD (4x60m) Fit - MJD 4 34,91 566
    6 Altis MD Team 4 (4x60m) Altis - MJD 4 35,29 548
    7 VAV MD (4x60m) VAV - MJD 4 35,34 545
    8 Altis MD Team 2 (4x60m) Altis - MJD 4 35,61 533
    9 AV Phoenix MD Team 1 (4x60m) AV Phoenix - MJD 4 35,69 529
    10 BAV MD (4x60m) BAV - MJD 4 35,88 520
    11 AV Triathlon MD Team 2 (4x60m) AV Triathlon - MJD 4 36,57 489
    12 AV Pijnenburg MD Team 1 (4x60m) AV Pijnenburg - MJD 4 36,68 484
    13 Altis MD Team 5 (4x60m) Altis - MJD 4 37,86 384
    14 AV Pijnenburg MD Team 2 (4x60m) AV Pijnenburg - MJD 4 38,19 370
    15 AV Phoenix MD Team 2 (4x60m) AV Phoenix - MJD 4 39,69 362
    16 AV Phoenix MD Team 3 (4x60m) AV Phoenix - MJD 0 DNS 0
    16 AV Pijnenburg MD Team 3 (4x60m) AV Pijnenburg - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Annelou Praas AV Triathl...MD Team 1 17,87 --- 266
    8 Jula Wilms AV Triathl...MD Team 1 16,78 --- 0
    21 Silke van de Grint AV Triathl...MD Team 3 10,15 --- 92
    22 Eeske Roex AV Triathl...MD Team 2 9,56 --- 77
    23 Indyra Jonkers AV Triathl...MD Team 3 9,52 --- 0
    24 Nora Stemerding AV Triathl...MD Team 2 9,31 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Annelou Praas AV Triathl...MD Team 1 10,32 --- 538
    14 Jolijn Stemerdink AV Triathl...MD Team 2 6,94 --- 362
    21 Nora Kwakman AV Triathl...MD Team 1 6,44 --- 0
    24 Senna Vroemen AV Triathl...MD Team 3 5,83 --- 295
    25 Eeske Roex AV Triathl...MD Team 2 5,62 --- 0
    28 Indyra Jonkers AV Triathl...MD Team 3 4,89 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Silke Mensink AV Triathl...MD Team 1 1,40 --- 541
    5 Anissa Toumi AV Triathl...MD Team 3 1,35 --- 499
    6 Isa van Si...rtensdijk AV Triathl...MD Team 3 1,30 --- 0
    8 Evy Post AV Triathl...MD Team 2 1,25 --- 426
    16 Emma Landman AV Triathl...MD Team 2 1,15 --- 0
    20 Lena Broere AV Triathl...MD Team 1 1,05 --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    12 Nina van der Vat AV Triathl...MD Team 1 3,82 +1.2 m/s--- 382
    16 Jolijn Stemerdink AV Triathl...MD Team 2 3,69 --- 356
    21 Joyce Bakker Schut AV Triathl...MD Team 3 3,49 --- 316
    22 Jula Wilms AV Triathl...MD Team 1 3,42 --- 0
    26 Nora Stemerding AV Triathl...MD Team 2 3,30 +0.5 m/s--- 0
    28 Silke van de Grint AV Triathl...MD Team 3 3,14 +1.3 m/s--- 0