Vereniging 'AV Phoenix' op 'Junioren C/D Poule 55 Wedstrijd 3 [2017]'

Prijzen

Daniël van der Poel
  • Jongens Junior D - Speer - 31,78
Coos Veldpaus
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,42

Hoogtepunten

Daniël van der Poel JJD Speer
  • 31,78
  • Coos Veldpaus MJD Kogel
  • 10,17
  • Olaf Rijnboutt JJD 80m
  • 11,60
  • Sam Bogers JJC 300mH
  • 50,51
  • Daniël van der Poel JJD 1000m
  • 3:21,91
  • Imke Boersma MJD 60m
  • 9,08
  • Daniël van der Poel JJD 80m
  • 11,39
  • Jessica Vrijenhoek MJD 60m
  • 9,05
  • Coos Veldpaus MJD 60m
  • 8,42
  • Floortje Nieuwenhuijs MJC 80m
  • 11,94
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    21 Sam Bogers AV Phoenix JC 15,64 +1.0 m/s--- 351
    23 Kay Vermetten AV Phoenix JC 17,04 +1.0 m/s--- 222


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Sam Bogers AV Phoenix JC 50,51 --- 529


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Triathlon JC Team 1 (4x100m) AV Triathlon - JJC 4 48,23 783
    2 Altis JC Team 1 (4x100m) Altis - JJC 4 48,43 775
    3 VAV JC (4x100m) VAV - JJC 4 52,18 633
    4 Fit JC (4x100m) Fit - JJC 4 52,80 612
    5 Altis JC Team 2 (4x100m) Altis - JJC 4 53,53 588
    6 AV Phoenix JC (4x100m) AV Phoenix - JJC 4 57,36 419
    7 AV Triathlon JC Team 2 (4x100m) AV Triathlon - JJC 4 58,64 383
    7 Altis JC Team 3 (4x100m) Altis - JJC 4 59,00 423
    9 Altis JC Team 4 (4x100m) Altis - JJC 0 DNS 0
    9 AV Pijnenburg JC Team 1 (4x100m) AV Pijnenburg - JJC 0 DNS 0
    9 AV Pijnenburg JC Team 2 (4x100m) AV Pijnenburg - JJC 0 DNS 0
    9 BAV JC (4x100m) BAV - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    18 Kay Vermetten AV Phoenix JC 13,79 --- 180


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    16 Kay Vermetten AV Phoenix JC 5,08 --- 247


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Jur Delissen AV Phoenix JC 1,35 --- 499


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    13 Jur Delissen AV Phoenix JC 3,90 +0.3 m/s--- 398


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Daniël van der Poel AV Phoenix JD Team 1 11,39 +1.1 m/s11,36 557
    8 Olaf Rijnboutt AV Phoenix JD Team 1 11,60 +1.3 m/s12,02 525
    23 Iker Bruggink AV Phoenix JD Team 1 12,45 +1.2 m/s12,50 0
    27 Mees Borghuis AV Phoenix JD Team 2 13,44 +0.9 m/s14,01 290


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Daniël van der Poel AV Phoenix JD Team 1 3:21,91 3:11,65 532
    9 Dat de Kiefte AV Phoenix JD Team 1 3:29,62 3:31,06 482
    12 Iker Bruggink AV Phoenix JD Team 1 3:33,14 3:38,70 0
    19 Mees Borghuis AV Phoenix JD Team 2 3:52,06 3:51,09 354
    24 Merijn Gijzen AV Phoenix JD Team 2 4:11,03 --- 264
    25 Thijmen Immerzeel AV Phoenix JD Team 2 4:17,96 4:24,50 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    16 Olaf Rijnboutt AV Phoenix JD Team 1 16,79 +0.9 m/s16,01 273
    19 Dat de Kiefte AV Phoenix JD Team 1 17,88 +1.3 m/s18,25 207
    21 Arend Verkerke AV Phoenix JD Team 2 18,51 +0.7 m/s--- 173
    24 Merijn Gijzen AV Phoenix JD Team 2 19,87 +0.7 m/s--- 106


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis JD Team 1 (4x80m) Altis - JJD 4 42,54 649
    2 BAV JD Team 1 (4x80m) BAV - JJD 4 44,61 565
    3 VAV JD (4x80m) VAV - JJD 4 45,52 530
    4 AV Triathlon JD Team 1 (4x80m) AV Triathlon - JJD 4 46,73 486
    5 Fit JD (4x80m) Fit - JJD 4 46,91 480
    6 AV Phoenix JD Team 1 (4x80m) AV Phoenix - JJD 4 47,06 475
    7 AV Pijnenburg JD (4x80m) AV Pijnenburg - JJD 4 47,60 406
    7 Altis JD Team 2 (4x80m) Altis - JJD 4 47,99 443
    9 AV Triathlon JD Team 2 (4x80m) AV Triathlon - JJD 4 49,84 383
    10 AV Phoenix JD Team 2 (4x80m) AV Phoenix - JJD 4 54,58 248
    11 Altis JD Team 3 (4x80m) Altis - JJD 0 DNS 0
    11 Altis JD Team 4 (4x80m) Altis - JJD 0 DNS 0
    11 Altis JD Team 5 (4x80m) Altis - JJD 0 DNS 0
    11 AV Triathlon JD Team 3 (4x80m) AV Triathlon - JJD 0 DNS 0
    11 BAV JD Team 2 (4x80m) BAV - JJD 0 DNS 0
    11 BAV JD Team 3 (4x80m) BAV - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Daniël van der Poel AV Phoenix JD Team 1 31,78 --- 523
    10 Mees Borghuis AV Phoenix JD Team 2 17,79 --- 281


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Antoni Elkenbracht AV Phoenix JD Team 1 13,28 --- 169
    16 Arend Verkerke AV Phoenix JD Team 2 11,52 --- 127


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Jordan Asontoe AV Phoenix JD Team 2 7,44 --- 390
    13 Nico Kalmeijer AV Phoenix JD Team 1 6,87 --- 358


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Antoni Elkenbracht AV Phoenix JD Team 1 1,25 --- 426
    18 Thijmen Immerzeel AV Phoenix JD Team 2 1,10 --- 316


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    9 Antoni Elkenbracht AV Phoenix JD Team 1 3,74 3,74 +1.1 m/s--- 366
    10 Nico Kalmeijer AV Phoenix JD Team 1 3,70 3,70 +2.0 m/s--- 0
    22 Jordan Asontoe AV Phoenix JD Team 2 2,65 2,65 -0.2 m/s--- 148


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    15 Floortje ...uwenhuijs AV Phoenix MC 11,94 +0.9 m/s--- 476
    17 Sophie Leerink AV Phoenix MC 12,06 +0.9 m/s--- 459
    28 Dana Rincon Ruiters AV Phoenix MC 12,96 +0.4 m/s12,89 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    25 Daantje Mekel AV Phoenix MC 3:14,16 2:55,89 231


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    11 Suus Warmelts AV Phoenix MC 58,94 --- 328
    13 Floortje ...uwenhuijs AV Phoenix MC 59,81 --- 311
    23 Dana Rincon Ruiters AV Phoenix MC 1:07,94 --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis MC Team 1 (4x80m) Altis - MJC 4 41,50 695
    2 VAV MC (4x80m) VAV - MJC 4 44,04 587
    3 AV Pijnenburg MC (4x80m) AV Pijnenburg - MJC 4 44,81 557
    4 BAV MC Team 2 (4x80m) BAV - MJC 0 44,85 506
    5 AV Phoenix MC (4x80m) AV Phoenix - MJC 4 46,51 494
    6 AV Triathlon MC Team 1 (4x80m) AV Triathlon - MJC 4 46,51 444
    6 Altis MC Team 3 (4x80m) Altis - MJC 4 47,57 457
    8 BAV MC Team 1 (4x80m) BAV - MJC 4 47,70 453
    9 AV Triathlon MC Team 2 (4x80m) AV Triathlon - MJC 4 48,16 437
    10 Altis MC Team 4 (4x80m) Altis - MJC 4 48,83 365
    11 Altis MC Team 2 (4x80m) Altis - MJC 4 DNS 0
    11 Fit MC (4x80m) Fit - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    15 Daantje Mekel AV Phoenix MC 12,62 --- 167


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    21 Daantje Mekel AV Phoenix MC 5,29 --- 261


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Suus Warmelts AV Phoenix MC 1,25 --- 426


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Sophie Leerink AV Phoenix MC 3,85 +0.7 m/s--- 388


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Coos Veldpaus AV Phoenix MD Team 1 8,42 -1.8 m/s8,61 666
    6 Jessica Vrijenhoek AV Phoenix MD Team 1 9,05 +1.1 m/s9,30 539
    7 Imke Boersma AV Phoenix MD Team 1 9,08 -1.8 m/s9,04 0
    22 Koosje van der Molen AV Phoenix MD Team 2 9,71 +0.5 m/s9,68 424
    35 Roos van der Linden AV Phoenix MD Team 2 10,56 +1.8 m/s--- 297
    37 Margriet v... der Vegt AV Phoenix MD Team 2 11,20 +1.8 m/s12,12 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    24 Noor Broekstra AV Phoenix MD Team 1 3:58,22 4:02,00 323
    30 Veerle Dijkstra AV Phoenix MD Team 1 4:11,50 4:04,95 262
    34 Roos van der Linden AV Phoenix MD Team 2 4:23,29 4:18,19 213
    36 Margriet v... der Vegt AV Phoenix MD Team 2 4:38,47 4:20,38 155
    37 Lieke van Beek AV Phoenix MD Team 2 4:42,76 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Imke Boersma AV Phoenix MD Team 1 11,45 +1.0 m/s11,62 431
    11 Jessica Vrijenhoek AV Phoenix MD Team 1 12,00 +0.5 m/s12,58 375
    28 Roos van der Linden AV Phoenix MD Team 2 14,33 -0.9 m/s14,30 184


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis MD Team 1 (4x60m) Altis - MJD 4 32,75 678
    2 AV Triathlon MD Team 3 (4x60m) AV Triathlon - MJD 4 34,25 599
    3 AV Triathlon MD Team 1 (4x60m) AV Triathlon - MJD 4 34,68 577
    4 Altis MD Team 3 (4x60m) Altis - MJD 4 34,88 567
    5 Fit MD (4x60m) Fit - MJD 4 34,91 566
    6 Altis MD Team 4 (4x60m) Altis - MJD 4 35,29 548
    7 VAV MD (4x60m) VAV - MJD 4 35,34 545
    8 Altis MD Team 2 (4x60m) Altis - MJD 4 35,61 533
    9 AV Phoenix MD Team 1 (4x60m) AV Phoenix - MJD 4 35,69 529
    10 BAV MD (4x60m) BAV - MJD 4 35,88 520
    11 AV Triathlon MD Team 2 (4x60m) AV Triathlon - MJD 4 36,57 489
    12 AV Pijnenburg MD Team 1 (4x60m) AV Pijnenburg - MJD 4 36,68 484
    13 Altis MD Team 5 (4x60m) Altis - MJD 4 37,86 384
    14 AV Pijnenburg MD Team 2 (4x60m) AV Pijnenburg - MJD 4 38,19 370
    15 AV Phoenix MD Team 2 (4x60m) AV Phoenix - MJD 4 39,69 362
    16 AV Phoenix MD Team 3 (4x60m) AV Phoenix - MJD 0 DNS 0
    16 AV Pijnenburg MD Team 3 (4x60m) AV Pijnenburg - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Coos Veldpaus AV Phoenix MD Team 1 18,09 --- 270
    7 Vonne Slabbekoorn AV Phoenix MD Team 2 16,80 --- 245
    12 Farah Visser AV Phoenix MD Team 2 15,21 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Coos Veldpaus AV Phoenix MD Team 1 10,17 --- 531
    11 Camille Morren AV Phoenix MD Team 1 7,40 --- 0
    23 Vonne Slabbekoorn AV Phoenix MD Team 2 5,91 --- 300
    26 Lieke van Beek AV Phoenix MD Team 2 5,39 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    13 Camille Morren AV Phoenix MD Team 1 1,20 --- 389
    13 Farah Visser AV Phoenix MD Team 2 1,20 --- 389
    Noor Broekstra AV Phoenix MD Team 1 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Imke Boersma AV Phoenix MD Team 1 4,23 --- 464
    9 Veerle Dijkstra AV Phoenix MD Team 1 3,91 +2.2 m/s--- 0
    20 Koosje van der Molen AV Phoenix MD Team 2 3,50 --- 318
    30 Margriet v... der Vegt AV Phoenix MD Team 2 2,81 +0.8 m/s--- 0