Vereniging 'VAV' op 'Junioren C/D Poule 55 Wedstrijd 3 [2017]'

Prijzen

Bjorn Hulsebos
  • Jongens Junior C - 800m - 2:22,07
Simon Houtman
  • Jongens Junior C - 300mH - 46,20
Simon Houtman
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,55
Henry van der Ziel
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,50
Bjorn Hulsebos
  • Jongens Junior C - Ver - 5,05
Emiel Verbon
  • Jongens Junior D - 80m - 10,92
Jurre Dies Klumpenaar
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:18,01
Boaz Kalter
  • Jongens Junior D - 80mH - 13,74
Boaz Kalter
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,45
Emiel Verbon
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,35
Sterre Buijs
  • Meisjes Junior C - 80m - 10,53
Linde van Dijken
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,01
Sterre Buijs
  • Meisjes Junior C - 300mH - 47,86
Linde van Dijken
  • Meisjes Junior C - Speer - 24,19
Linde van Dijken
  • Meisjes Junior C - Kogel - 10,05
Nathalie Kruisinga
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,45
Rosella van Keulen
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,15
Meike Leenders
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:29,01
Fenna Achterberg
  • Meisjes Junior D - 60mH - 9,70
Meike Leenders
  • Meisjes Junior D - Discus - 19,24
Fenna Achterberg
  • Meisjes Junior D - Kogel - 11,48
Fenna Achterberg
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,55
Rosella van Keulen
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,65
Suus van Schaik
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,48

Hoogtepunten

Fenna Achterberg MJD Hoog
  • 1,55
  • Simon Houtman JJC Hoog
  • 1,55
  • Linde van Dijken MJC 80m
  • 11,01
  • Rosella van Keulen MJD 60m
  • 8,15
  • Tom Davids JJC 100m
  • 12,96
  • Simon Houtman JJC 300mH
  • 46,20
  • Fenna Achterberg MJD 60mH
  • 9,70
  • Sterre Buijs MJC 80m
  • 10,53
  • Bjorn Hulsebos JJC 800m
  • 2:22,07
  • Bjorn Hulsebos JJC 100m
  • 13,20
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    7 Tom Davids VAV JC 12,96 +1.7 m/s13,42 674
    9 Bjorn Hulsebos VAV JC 13,20 +2.1 m/s13,29 640
    15 Jurgen Bosch VAV JC 14,13 +0.4 m/s14,75 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Bjorn Hulsebos VAV JC 2:22,07 2:20,90 640
    8 Merlijn de Groot VAV JC 2:29,70 2:29,60 562


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Simon Houtman VAV JC 46,20 --- 659
    4 Henry van der Ziel VAV JC 48,23 --- 595


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Triathlon JC Team 1 (4x100m) AV Triathlon - JJC 4 48,23 783
    2 Altis JC Team 1 (4x100m) Altis - JJC 4 48,43 775
    3 VAV JC (4x100m) VAV - JJC 4 52,18 633
    4 Fit JC (4x100m) Fit - JJC 4 52,80 612
    5 Altis JC Team 2 (4x100m) Altis - JJC 4 53,53 588
    6 AV Phoenix JC (4x100m) AV Phoenix - JJC 4 57,36 419
    7 AV Triathlon JC Team 2 (4x100m) AV Triathlon - JJC 4 58,64 383
    7 Altis JC Team 3 (4x100m) Altis - JJC 4 59,00 423
    9 Altis JC Team 4 (4x100m) Altis - JJC 0 DNS 0
    9 AV Pijnenburg JC Team 1 (4x100m) AV Pijnenburg - JJC 0 DNS 0
    9 AV Pijnenburg JC Team 2 (4x100m) AV Pijnenburg - JJC 0 DNS 0
    9 BAV JC (4x100m) BAV - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Onno van Elburg VAV JC 22,61 26,90 354
    Jurgen Bosch VAV JC NM 18,03 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    9 Tom Davids VAV JC 8,63 8,58 454
    11 Onno van Elburg VAV JC 8,07 8,67 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Simon Houtman VAV JC 1,55 1,55 663
    3 Henry van der Ziel VAV JC 1,50 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Bjorn Hulsebos VAV JC 5,05 +2.8 m/s4,88 631
    7 Merlijn de Groot VAV JC 4,39 +0.0 m/s3,98 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Emiel Verbon VAV JD 10,92 +1.1 m/s10,96 632
    15 Niek van Dijk VAV JD 12,20 +0.9 m/s12,85 440
    20 Jurre Dies...lumpenaar VAV JD 12,32 +1.1 m/s11,47 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Jurre Dies...lumpenaar VAV JD 3:18,01 3:27,80 559
    5 Jasper van Craaikamp VAV JD 3:19,07 3:17,20 552
    16 Sven Wildeboer VAV JD 3:44,72 3:39,50 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Boaz Kalter VAV JD 13,74 +0.8 m/s14,51 512
    6 Jasper van Craaikamp VAV JD 14,54 +0.9 m/s15,25 440
    12 Rik Dijkslag VAV JD 16,09 +0.7 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis JD Team 1 (4x80m) Altis - JJD 4 42,54 649
    2 BAV JD Team 1 (4x80m) BAV - JJD 4 44,61 565
    3 VAV JD (4x80m) VAV - JJD 4 45,52 530
    4 AV Triathlon JD Team 1 (4x80m) AV Triathlon - JJD 4 46,73 486
    5 Fit JD (4x80m) Fit - JJD 4 46,91 480
    6 AV Phoenix JD Team 1 (4x80m) AV Phoenix - JJD 4 47,06 475
    7 AV Pijnenburg JD (4x80m) AV Pijnenburg - JJD 4 47,60 406
    7 Altis JD Team 2 (4x80m) Altis - JJD 4 47,99 443
    9 AV Triathlon JD Team 2 (4x80m) AV Triathlon - JJD 4 49,84 383
    10 AV Phoenix JD Team 2 (4x80m) AV Phoenix - JJD 4 54,58 248
    11 Altis JD Team 3 (4x80m) Altis - JJD 0 DNS 0
    11 Altis JD Team 4 (4x80m) Altis - JJD 0 DNS 0
    11 Altis JD Team 5 (4x80m) Altis - JJD 0 DNS 0
    11 AV Triathlon JD Team 3 (4x80m) AV Triathlon - JJD 0 DNS 0
    11 BAV JD Team 2 (4x80m) BAV - JJD 0 DNS 0
    11 BAV JD Team 3 (4x80m) BAV - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Tygo Hulsebos VAV JD 24,54 21,73 406
    16 Niek van Dijk VAV JD 13,01 --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    17 Tygo Hulsebos VAV JD 10,45 12,60 100


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Boaz Kalter VAV JD 7,94 8,11 418
    15 Rik Dijkslag VAV JD 5,97 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Boaz Kalter VAV JD 1,45 1,50 582
    3 Emiel Verbon VAV JD 1,35 1,45 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    14 Sven Wildeboer VAV JD 3,40 3,40 +1.9 m/s3,79 298
    Jesse de Boer VAV JD - DNS 4,20 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Sterre Buijs VAV MC 10,53 +2.1 m/s10,69 699
    3 Linde van Dijken VAV MC 11,01 +2.1 m/s11,19 617
    16 Mabel van de Ridder VAV MC 12,03 +0.9 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Nathalie Kruisinga VAV MC 2:43,81 2:46,11 437
    13 Keet Rogh VAV MC 2:44,64 2:47,20 431


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Sterre Buijs VAV MC 47,86 48,57 606
    8 Nathalie Kruisinga VAV MC 56,84 --- 373


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis MC Team 1 (4x80m) Altis - MJC 4 41,50 695
    2 VAV MC (4x80m) VAV - MJC 4 44,04 587
    3 AV Pijnenburg MC (4x80m) AV Pijnenburg - MJC 4 44,81 557
    4 BAV MC Team 2 (4x80m) BAV - MJC 0 44,85 506
    5 AV Phoenix MC (4x80m) AV Phoenix - MJC 4 46,51 494
    6 AV Triathlon MC Team 1 (4x80m) AV Triathlon - MJC 4 46,51 444
    6 Altis MC Team 3 (4x80m) Altis - MJC 4 47,57 457
    8 BAV MC Team 1 (4x80m) BAV - MJC 4 47,70 453
    9 AV Triathlon MC Team 2 (4x80m) AV Triathlon - MJC 4 48,16 437
    10 Altis MC Team 4 (4x80m) Altis - MJC 4 48,83 365
    11 Altis MC Team 2 (4x80m) Altis - MJC 4 DNS 0
    11 Fit MC (4x80m) Fit - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Linde van Dijken VAV MC 24,19 20,86 400


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Linde van Dijken VAV MC 10,05 9,59 525
    14 Keet Rogh VAV MC 6,34 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Nathalie Kruisinga VAV MC 1,45 1,50 582


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Julia Valkenburg VAV MC 4,22 +0.5 m/s4,35 462
    12 Mabel van de Ridder VAV MC 3,75 +2.1 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Rosella van Keulen VAV MD 8,15 -1.8 m/s8,10 727
    5 Suus van Schaik VAV MD 8,86 -1.8 m/s8,84 576
    19 Nina Leijten VAV MD 9,54 +0.5 m/s9,61 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Meike Leenders VAV MD 3:29,01 3:31,50 486
    14 Janne Leenders VAV MD 3:40,85 3:42,13 415


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Fenna Achterberg VAV MD 9,70 +1.7 m/s9,47 652
    4 Rosella van Keulen VAV MD 10,72 +1.7 m/s10,88 515
    10 Jiska Mollema VAV MD 11,69 +1.7 m/s11,47 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis MD Team 1 (4x60m) Altis - MJD 4 32,75 678
    2 AV Triathlon MD Team 3 (4x60m) AV Triathlon - MJD 4 34,25 599
    3 AV Triathlon MD Team 1 (4x60m) AV Triathlon - MJD 4 34,68 577
    4 Altis MD Team 3 (4x60m) Altis - MJD 4 34,88 567
    5 Fit MD (4x60m) Fit - MJD 4 34,91 566
    6 Altis MD Team 4 (4x60m) Altis - MJD 4 35,29 548
    7 VAV MD (4x60m) VAV - MJD 4 35,34 545
    8 Altis MD Team 2 (4x60m) Altis - MJD 4 35,61 533
    9 AV Phoenix MD Team 1 (4x60m) AV Phoenix - MJD 4 35,69 529
    10 BAV MD (4x60m) BAV - MJD 4 35,88 520
    11 AV Triathlon MD Team 2 (4x60m) AV Triathlon - MJD 4 36,57 489
    12 AV Pijnenburg MD Team 1 (4x60m) AV Pijnenburg - MJD 4 36,68 484
    13 Altis MD Team 5 (4x60m) Altis - MJD 4 37,86 384
    14 AV Pijnenburg MD Team 2 (4x60m) AV Pijnenburg - MJD 4 38,19 370
    15 AV Phoenix MD Team 2 (4x60m) AV Phoenix - MJD 4 39,69 362
    16 AV Phoenix MD Team 3 (4x60m) AV Phoenix - MJD 0 DNS 0
    16 AV Pijnenburg MD Team 3 (4x60m) AV Pijnenburg - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Meike Leenders VAV MD 19,24 18,02 293
    14 Kim de Pater VAV MD 12,30 12,01 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Fenna Achterberg VAV MD 11,48 --- 591
    18 Jiska Mollema VAV MD 6,62 6,99 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Fenna Achterberg VAV MD 1,55 --- 663
    17 Kim de Pater VAV MD 1,10 1,15 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Rosella van Keulen VAV MD 4,65 4,67 550
    3 Suus van Schaik VAV MD 4,48 +1.9 m/s4,35 0