Vereniging 'AV Pijnenburg' op 'Junioren C/D Poule 55 Wedstrijd 3 [2017]'

Prijzen

Youp de Groot
  • Jongens Junior C - Discus - 33,67
Naïm Verboom
  • Jongens Junior C - Kogel - 10,82
Ruben Meijer
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,50
Yuri Stolk
  • Jongens Junior D - Speer - 26,93
Ralph-Karsten van der Vliet
  • Jongens Junior D - Discus - 21,19
Rosalie Mutgeert
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,40
Nuriya Mets
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,46
Merel Hulshof
  • Meisjes Junior D - Discus - 19,03
Jayde de Bruijn
  • Meisjes Junior D - Kogel - 11,42

Hoogtepunten

Hidde van der Woud JJC 100m
  • 12,50
  • Hidde van der Woud JJC 300mH
  • 48,44
  • Rosalie Mutgeert MJC Hoog
  • 1,40
  • Ruben Meijer JJC Ver
  • 4,94
  • Iris Barlo MJD Kogel
  • 9,38
  • Nuriya Mets MJC Ver
  • 4,46
  • Nuriya Mets MJC 80m
  • 11,30
  • Ruben Meijer JJC 800m
  • 2:25,62
  • Ruben Meijer JJC Hoog
  • 1,50
  • Jayde de Bruijn MJD Kogel
  • 11,42
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Hidde van der Woud AV Pijnenb...JC Team 1 12,50 +2.1 m/s12,73 744
    Sam Feijen AV Pijnenb...JC Team 1 DNS 14,70 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Ruben Meijer AV Pijnenb...JC Team 1 2:25,62 2:29,49 602
    15 Pepijn de Groot AV Pijnenb...JC Team 1 2:44,42 2:55,90 432


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Hidde van der Woud AV Pijnenb...JC Team 1 48,44 --- 589


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Youp de Groot AV Pijnenb...JC Team 1 33,67 30,85 529
    14 Pepijn de Groot AV Pijnenb...JC Team 1 18,42 14,69 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Naïm Verboom AV Pijnenb...JC Team 1 10,82 11,41 561
    7 Youp de Groot AV Pijnenb...JC Team 1 9,01 9,04 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Ruben Meijer AV Pijnenb...JC Team 1 1,50 1,45 623


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    4 Ruben Meijer AV Pijnenb...JC Team 1 4,94 +2.0 m/s4,33 609
    Sam Feijen AV Pijnenb...JC Team 1 DNS 4,16 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    13 Julian Dorresteijn AV Pijnenburg JD 11,82 --- 493
    14 Luka Faase AV Pijnenburg JD 12,04 --- 462


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    14 Mathijs Kwakman AV Pijnenburg JD 3:35,86 --- 444
    Tim Niezink AV Pijnenburg JD DNS --- 0
    Ralph-Kars...der Vliet AV Pijnenburg JD DNS --- 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    13 Mathijs Kwakman AV Pijnenburg JD 16,35 +0.7 m/s--- 302
    14 Hendrik Esman AV Pijnenburg JD 16,61 +0.7 m/s--- 285


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis JD Team 1 (4x80m) Altis - JJD 4 42,54 649
    2 BAV JD Team 1 (4x80m) BAV - JJD 4 44,61 565
    3 VAV JD (4x80m) VAV - JJD 4 45,52 530
    4 AV Triathlon JD Team 1 (4x80m) AV Triathlon - JJD 4 46,73 486
    5 Fit JD (4x80m) Fit - JJD 4 46,91 480
    6 AV Phoenix JD Team 1 (4x80m) AV Phoenix - JJD 4 47,06 475
    7 AV Pijnenburg JD (4x80m) AV Pijnenburg - JJD 4 47,60 406
    7 Altis JD Team 2 (4x80m) Altis - JJD 4 47,99 443
    9 AV Triathlon JD Team 2 (4x80m) AV Triathlon - JJD 4 49,84 383
    10 AV Phoenix JD Team 2 (4x80m) AV Phoenix - JJD 4 54,58 248
    11 Altis JD Team 3 (4x80m) Altis - JJD 0 DNS 0
    11 Altis JD Team 4 (4x80m) Altis - JJD 0 DNS 0
    11 Altis JD Team 5 (4x80m) Altis - JJD 0 DNS 0
    11 AV Triathlon JD Team 3 (4x80m) AV Triathlon - JJD 0 DNS 0
    11 BAV JD Team 2 (4x80m) BAV - JJD 0 DNS 0
    11 BAV JD Team 3 (4x80m) BAV - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Yuri Stolk AV Pijnenburg JD 26,93 --- 446


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Ralph-Kars...der Vliet AV Pijnenburg JD 21,19 --- 329
    20 Hendrik Esman AV Pijnenburg JD 7,57 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Ralph-Kars...der Vliet AV Pijnenburg JD 8,42 --- 443
    5 Yuri Stolk AV Pijnenburg JD 8,40 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Luka Faase AV Pijnenburg JD 1,30 --- 462
    16 Hendrik Esman AV Pijnenburg JD 1,15 --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    8 Julian Dorresteijn AV Pijnenburg JD 3,75 3,75 +2.0 m/s--- 368


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    9 Nuriya Mets AV Pijnenburg MC 11,30 +2.1 m/s11,20 570
    19 Rinske den Heijer AV Pijnenburg MC 12,10 +1.2 m/s12,00 454
    22 Doortje va...der Heide AV Pijnenburg MC 12,45 +1.2 m/s12,42 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    7 Amanda Buijtenhuis AV Pijnenburg MC 2:38,09 2:39,41 485
    9 Simone Zweers AV Pijnenburg MC 2:40,39 2:43,19 465


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    16 Rinske den Heijer AV Pijnenburg MC 1:02,71 1:00,76 256
    18 Doortje va...der Heide AV Pijnenburg MC 1:03,89 --- 235


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis MC Team 1 (4x80m) Altis - MJC 4 41,50 695
    2 VAV MC (4x80m) VAV - MJC 4 44,04 587
    3 AV Pijnenburg MC (4x80m) AV Pijnenburg - MJC 4 44,81 557
    4 BAV MC Team 2 (4x80m) BAV - MJC 0 44,85 506
    5 AV Phoenix MC (4x80m) AV Phoenix - MJC 4 46,51 494
    6 AV Triathlon MC Team 1 (4x80m) AV Triathlon - MJC 4 46,51 444
    6 Altis MC Team 3 (4x80m) Altis - MJC 4 47,57 457
    8 BAV MC Team 1 (4x80m) BAV - MJC 4 47,70 453
    9 AV Triathlon MC Team 2 (4x80m) AV Triathlon - MJC 4 48,16 437
    10 Altis MC Team 4 (4x80m) Altis - MJC 4 48,83 365
    11 Altis MC Team 2 (4x80m) Altis - MJC 4 DNS 0
    11 Fit MC (4x80m) Fit - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    14 Jeske Wiemans AV Pijnenburg MC 12,63 15,89 168


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Rosalie Mutgeert AV Pijnenburg MC 7,72 7,98 406
    10 Jeske Wiemans AV Pijnenburg MC 6,75 6,95 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Rosalie Mutgeert AV Pijnenburg MC 1,40 1,35 541
    15 Simone Zweers AV Pijnenburg MC 1,15 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Nuriya Mets AV Pijnenburg MC 4,46 +1.3 m/s4,78 510
    17 Amanda Buijtenhuis AV Pijnenburg MC 3,45 +1.7 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    17 Lauren van Beuningen AV Pijnenb...MD Team 1 9,50 +0.9 m/s--- 459
    20 Sophie de Graaf AV Pijnenb...MD Team 2 9,65 +1.8 m/s--- 434
    27 Xanthe Pool AV Pijnenb...MD Team 2 9,97 +1.8 m/s--- 383
    29 Elise Hamberg AV Pijnenb...MD Team 2 10,15 +1.8 m/s--- 0
    31 Myla Lega... Melendez AV Pijnenb...MD Team 1 10,18 +1.8 m/s--- 351


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    12 Eva van Ieperen AV Pijnenb...MD Team 1 3:39,82 --- 421
    25 Anouk Wegerif AV Pijnenb...MD Team 2 4:00,21 --- 314
    33 Milou van Bekkum AV Pijnenb...MD Team 2 4:22,63 --- 215
    35 Anne van de Coterlet AV Pijnenb...MD Team 2 4:23,48 --- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    12 Eva van Ieperen AV Pijnenb...MD Team 1 12,08 +2.2 m/s--- 367
    27 Anouk Wegerif AV Pijnenb...MD Team 2 14,26 -0.9 m/s--- 189
    Floor den Heijer AV Pijnenb...MD Team 2 DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis MD Team 1 (4x60m) Altis - MJD 4 32,75 678
    2 AV Triathlon MD Team 3 (4x60m) AV Triathlon - MJD 4 34,25 599
    3 AV Triathlon MD Team 1 (4x60m) AV Triathlon - MJD 4 34,68 577
    4 Altis MD Team 3 (4x60m) Altis - MJD 4 34,88 567
    5 Fit MD (4x60m) Fit - MJD 4 34,91 566
    6 Altis MD Team 4 (4x60m) Altis - MJD 4 35,29 548
    7 VAV MD (4x60m) VAV - MJD 4 35,34 545
    8 Altis MD Team 2 (4x60m) Altis - MJD 4 35,61 533
    9 AV Phoenix MD Team 1 (4x60m) AV Phoenix - MJD 4 35,69 529
    10 BAV MD (4x60m) BAV - MJD 4 35,88 520
    11 AV Triathlon MD Team 2 (4x60m) AV Triathlon - MJD 4 36,57 489
    12 AV Pijnenburg MD Team 1 (4x60m) AV Pijnenburg - MJD 4 36,68 484
    13 Altis MD Team 5 (4x60m) Altis - MJD 4 37,86 384
    14 AV Pijnenburg MD Team 2 (4x60m) AV Pijnenburg - MJD 4 38,19 370
    15 AV Phoenix MD Team 2 (4x60m) AV Phoenix - MJD 4 39,69 362
    16 AV Phoenix MD Team 3 (4x60m) AV Phoenix - MJD 0 DNS 0
    16 AV Pijnenburg MD Team 3 (4x60m) AV Pijnenburg - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Merel Hulshof AV Pijnenb...MD Team 1 19,03 --- 289
    9 Laetitia Mets AV Pijnenb...MD Team 1 16,44 --- 0
    13 Milou van Bekkum AV Pijnenb...MD Team 2 13,77 --- 180
    18 Floor Spaan AV Pijnenb...MD Team 2 12,16 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Jayde de Bruijn AV Pijnenb...MD Team 1 11,42 --- 588
    6 Iris Barlo AV Pijnenb...MD Team 1 9,38 --- 0
    10 Dionne Eichhorn AV Pijnenb...MD Team 2 8,29 --- 437
    11 Floor Spaan AV Pijnenb...MD Team 2 7,40 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    8 Lauren van Beuningen AV Pijnenb...MD Team 1 1,25 --- 0
    8 Merel Hulshof AV Pijnenb...MD Team 1 1,25 --- 426


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Iris Barlo AV Pijnenb...MD Team 1 4,07 +2.0 m/s--- 432
    8 Jayde de Bruijn AV Pijnenb...MD Team 1 3,97 --- 0
    25 Floor den Heijer AV Pijnenb...MD Team 2 3,32 --- 282
    27 Anne van de Coterlet AV Pijnenb...MD Team 2 3,25 +1.9 m/s--- 0