Vereniging 'Altis' op 'Junioren C/D Poule 55 Wedstrijd 3 [2017]'

Prijzen

Marcus Melenhorst
  • Jongens Junior C - 100m - 11,65
Tjitte van den Bedem
  • Jongens Junior C - Discus - 33,53
Tim Beune
  • Jongens Junior D - 80m - 10,57
Jarik van de Mast
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:09,30
Jip de Greef
  • Jongens Junior D - 80mH - 13,20
Jip de Greef
  • Jongens Junior D - Speer - 30,06
Jip de Greef
  • Jongens Junior D - Discus - 25,40
Liam de Bruijne
  • Jongens Junior D - Kogel - 8,96
Tim Beune
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,60
Marijn van der Harst
  • Jongens Junior D - Ver - 4,16
Amara Nnadi
  • Meisjes Junior C - 80m - 10,93
Carmen Huikeshoven
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,01
Carmen Huikeshoven
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:26,14
Puk Poulijn
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:27,62
Amy Walraven
  • Meisjes Junior C - 300mH - 50,58
Britt Jager
  • Meisjes Junior C - 300mH - 53,17
Manon de Bruin
  • Meisjes Junior C - Speer - 29,01
Amy Walraven
  • Meisjes Junior C - Kogel - 9,80
Ellis de Vries
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,36
Marit Simonse
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,76
Loes Kempe
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:21,91
Marinka Schuurman
  • Meisjes Junior D - 60mH - 10,21
Jetske Meijer
  • Meisjes Junior D - 60mH - 10,52
Jetske Meijer
  • Meisjes Junior D - Discus - 18,80
Naomie Höhn
  • Meisjes Junior D - Kogel - 11,48
Marinka Schuurman
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,50
Elka Wybenga
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,45
Jetske Meijer
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,68

Hoogtepunten

Tim Beune JJD Hoog
  • 1,60
  • Björn Simonse JJC 100m
  • 12,69
  • Marit Simonse MJD 60m
  • 8,76
  • Amara Nnadi MJC 80m
  • 10,93
  • Marcus Melenhorst JJC 100m
  • 11,65
  • Carmen Huikeshoven MJC 80m
  • 11,01
  • Marinka Schuurman MJD Hoog
  • 1,50
  • Alexander Ridderikhoff JJC 100m
  • 12,87
  • Tim Beune JJD 80m
  • 10,57
  • Carmen Huikeshoven MJC 800m
  • 2:26,14
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Marcus Melenhorst Altis JC Team 1 11,65 +2.1 m/s11,82 886
    5 Björn Simonse Altis JC Team 1 12,69 +2.1 m/s12,98 714
    6 Alexander ...derikhoff Altis JC Team 1 12,87 +2.1 m/s13,00 0
    11 Chiel de Jong Altis JC Team 3 13,43 +1.7 m/s14,31 608
    12 Gustaaf Jans Altis JC Team 2 13,71 +1.7 m/s14,28 571
    13 Benjamin Bakker Altis JC Team 2 13,73 +1.7 m/s14,31 568
    18 Justin Lagadeau Altis JC Team 2 14,42 +0.4 m/s14,84 0
    24 Jurre de Vos Altis JC Team 4 18,72 +1.0 m/s--- 94


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    6 Jelle Swaanen Altis JC Team 1 2:26,41 2:28,75 594
    7 Niels Bakker Altis JC Team 1 2:28,78 --- 571
    12 Tycho Vink Altis JC Team 2 2:41,86 2:37,68 453
    17 Danny Roos Altis JC Team 3 2:58,06 2:56,91 331
    18 Bart Huizinga Altis JC Team 3 3:03,18 3:12,00 297
    Leon Remkes Altis JC Team 2 DNS 2:33,01 0


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    10 Niels Bakker Altis JC Team 1 52,10 --- 486
    11 Benjamin Bakker Altis JC Team 2 52,59 --- 473
    12 Justin Lagadeau Altis JC Team 2 52,90 --- 465
    13 Ivo van der Harst Altis JC Team 2 54,33 54,25 0
    15 Jorg Bomas Altis JC Team 1 55,64 --- 399
    16 Koen Overbeek Altis JC Team 3 1:02,28 --- 264


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Triathlon JC Team 1 (4x100m) AV Triathlon - JJC 4 48,23 783
    2 Altis JC Team 1 (4x100m) Altis - JJC 4 48,43 775
    3 VAV JC (4x100m) VAV - JJC 4 52,18 633
    4 Fit JC (4x100m) Fit - JJC 4 52,80 612
    5 Altis JC Team 2 (4x100m) Altis - JJC 4 53,53 588
    6 AV Phoenix JC (4x100m) AV Phoenix - JJC 4 57,36 419
    7 AV Triathlon JC Team 2 (4x100m) AV Triathlon - JJC 4 58,64 383
    7 Altis JC Team 3 (4x100m) Altis - JJC 4 59,00 423
    9 Altis JC Team 4 (4x100m) Altis - JJC 0 DNS 0
    9 AV Pijnenburg JC Team 1 (4x100m) AV Pijnenburg - JJC 0 DNS 0
    9 AV Pijnenburg JC Team 2 (4x100m) AV Pijnenburg - JJC 0 DNS 0
    9 BAV JC (4x100m) BAV - JJC 0 DNS 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Tjitte van den Bedem Altis JC Team 4 33,53 --- 527
    4 Gustaaf Jans Altis JC Team 2 26,50 --- 420
    5 Marijn IJzinga Altis JC Team 1 26,44 --- 419
    7 Stijn van Essen Altis JC Team 2 24,07 --- 0
    10 Hugo Blokland Altis JC Team 3 22,27 --- 348
    12 Nathan Oerlemans Altis JC Team 3 20,56 --- 0
    16 Jelle Swaanen Altis JC Team 1 17,18 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    4 Timo Mols Altis JC Team 1 10,73 --- 557
    5 Tjitte van den Bedem Altis JC Team 4 9,86 --- 516
    6 Marijn IJzinga Altis JC Team 1 9,80 --- 0
    7 Leon Remkes Altis JC Team 2 9,01 --- 474
    10 Stijn van Essen Altis JC Team 2 8,52 --- 0
    13 Nathan Oerlemans Altis JC Team 3 7,54 --- 396
    14 Hugo Blokland Altis JC Team 3 7,17 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Jorg Bomas Altis JC Team 1 1,45 --- 582
    5 Timo Mols Altis JC Team 1 1,45 --- 0
    5 Chiel de Jong Altis JC Team 3 1,45 --- 582
    10 Ivo van der Harst Altis JC Team 2 1,40 --- 541
    15 Koen Overbeek Altis JC Team 3 1,20 --- 0
    16 Robin Versteeg Altis JC Team 4 1,15 --- 352


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    6 Björn Simonse Altis JC Team 1 4,59 +1.4 m/s--- 537
    11 Jorg Bomas Altis JC Team 1 4,20 +0.9 m/s--- 0
    12 Tycho Vink Altis JC Team 2 3,94 +0.5 m/s--- 406
    15 Danny Roos Altis JC Team 3 3,69 +0.8 m/s--- 356
    16 Bart Huizinga Altis JC Team 3 2,97 +0.2 m/s--- 0
    17 Robin Versteeg Altis JC Team 4 2,83 +0.2 m/s--- 184
    18 Jurre de Vos Altis JC Team 4 2,71 +0.3 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Tim Beune Altis JD Team 1 10,57 +1.1 m/s10,55 692
    4 Tyrone Richards Altis JD Team 1 11,12 +1.1 m/s11,00 599
    11 Koen van der Linde Altis JD Team 2 11,71 +1.3 m/s11,89 509
    17 Taran van Ess Altis JD Team 2 12,23 +1.2 m/s12,44 436
    19 Jorn Heijmeskamp Altis JD Team 3 12,30 +1.2 m/s12,67 427
    21 Tiziano de Kruijf Altis JD Team 3 12,42 +1.2 m/s12,69 411
    22 Remy Vink Altis JD Team 4 12,43 +0.9 m/s12,98 410
    24 Mats Medema Altis JD Team 1 12,49 +1.2 m/s12,54 0
    25 Max van Zijtveld Altis JD Team 2 12,79 +0.9 m/s13,30 0
    26 Oscar Meijer Altis JD Team 3 12,81 +1.2 m/s12,39 0
    28 Ivo Rots Altis JD Team 4 13,71 +0.9 m/s13,14 260
    Finn van Wordragen Altis JD Team 4 DNS --- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Jarik van de Mast Altis JD Team 1 3:09,30 3:06,00 624
    7 Mats Medema Altis JD Team 1 3:26,71 3:29,00 501
    8 Oscar Meijer Altis JD Team 3 3:29,13 3:37,00 485
    15 Sverre Meesters Altis JD Team 2 3:42,32 --- 407
    21 Remy Vink Altis JD Team 4 4:05,20 --- 290
    22 Yuri Oude Brunink Altis JD Team 4 4:09,09 --- 273
    23 Yahir Strang Altis JD Team 4 4:10,66 --- 0
    Jonas Kole Altis JD Team 2 DNF 3:28,00 0


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Jip de Greef Altis JD Team 1 13,20 +0.8 m/s13,09 566
    5 Joris IJzinga Altis JD Team 2 14,53 +0.9 m/s15,30 441
    7 Liam de Bruijne Altis JD Team 1 14,60 +0.9 m/s15,30 435
    10 Marijn van der Harst Altis JD Team 1 15,37 +0.9 m/s15,30 0
    11 Koen van der Linde Altis JD Team 2 15,86 +1.3 m/s17,64 336
    18 David Dalmeijer Altis JD Team 3 17,78 +0.4 m/s--- 213
    20 Jorn Heijmeskamp Altis JD Team 3 18,14 +1.3 m/s18,87 193
    25 Leon Jonker Altis JD Team 4 21,75 +0.4 m/s20,11 27
    26 Yip Kleinveld Altis JD Team 3 22,25 +0.4 m/s--- 0
    Finn van Wordragen Altis JD Team 4 DNS --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis JD Team 1 (4x80m) Altis - JJD 4 42,54 649
    2 BAV JD Team 1 (4x80m) BAV - JJD 4 44,61 565
    3 VAV JD (4x80m) VAV - JJD 4 45,52 530
    4 AV Triathlon JD Team 1 (4x80m) AV Triathlon - JJD 4 46,73 486
    5 Fit JD (4x80m) Fit - JJD 4 46,91 480
    6 AV Phoenix JD Team 1 (4x80m) AV Phoenix - JJD 4 47,06 475
    7 AV Pijnenburg JD (4x80m) AV Pijnenburg - JJD 4 47,60 406
    7 Altis JD Team 2 (4x80m) Altis - JJD 4 47,99 443
    9 AV Triathlon JD Team 2 (4x80m) AV Triathlon - JJD 4 49,84 383
    10 AV Phoenix JD Team 2 (4x80m) AV Phoenix - JJD 4 54,58 248
    11 Altis JD Team 3 (4x80m) Altis - JJD 0 DNS 0
    11 Altis JD Team 4 (4x80m) Altis - JJD 0 DNS 0
    11 Altis JD Team 5 (4x80m) Altis - JJD 0 DNS 0
    11 AV Triathlon JD Team 3 (4x80m) AV Triathlon - JJD 0 DNS 0
    11 BAV JD Team 2 (4x80m) BAV - JJD 0 DNS 0
    11 BAV JD Team 3 (4x80m) BAV - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Jip de Greef Altis JD Team 1 30,06 --- 496
    6 Joris IJzinga Altis JD Team 2 23,41 --- 386
    9 Marijn van der Harst Altis JD Team 1 18,04 --- 0
    13 Lars Bögels Altis JD Team 3 15,92 --- 242
    18 Ivo Rots Altis JD Team 4 8,87 --- 69
    Yip Kleinveld Altis JD Team 3 NM --- 0
    Finn van Wordragen Altis JD Team 4 DNS --- 0


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Jip de Greef Altis JD Team 1 25,40 --- 402
    5 Liam de Bruijne Altis JD Team 1 15,58 --- 0
    14 Taran van Ess Altis JD Team 2 11,96 --- 138
    15 Lars Bögels Altis JD Team 3 11,90 --- 136
    19 Yip Kleinveld Altis JD Team 3 7,58 --- 0
    21 Remy Vink Altis JD Team 4 6,54 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Liam de Bruijne Altis JD Team 1 8,96 --- 471
    7 Kenan van der Kooij Altis JD Team 1 7,61 --- 0
    12 Sverre Meesters Altis JD Team 2 7,03 --- 367
    14 Lars Bögels Altis JD Team 3 6,00 --- 306
    18 Jonas Kole Altis JD Team 2 5,62 --- 0
    19 Yahir Strang Altis JD Team 4 5,23 --- 257
    22 Jorn Heijmeskamp Altis JD Team 3 5,05 --- 0
    24 Ivo Rots Altis JD Team 4 3,79 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Tim Beune Altis JD Team 1 1,60 --- 702
    4 Kenan van der Kooij Altis JD Team 1 1,30 --- 0
    4 Joris IJzinga Altis JD Team 2 1,30 --- 462
    13 Sverre Meesters Altis JD Team 2 1,20 --- 0
    16 David Dalmeijer Altis JD Team 3 1,15 --- 352
    20 Yuri Oude Brunink Altis JD Team 4 1,00 --- 242
    Tiziano de Kruijf Altis JD Team 3 NM --- 0
    Leon Jonker Altis JD Team 4 NM --- 0


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    3 Marijn van der Harst Altis JD Team 1 4,16 4,16 +1.1 m/s--- 450
    5 Jarik van de Mast Altis JD Team 1 4,04 4,04 +0.9 m/s--- 0
    14 Max van Zijtveld Altis JD Team 2 3,40 3,40 +2.2 m/s--- 298
    16 David Dalmeijer Altis JD Team 3 3,30 3,30 +2.0 m/s--- 278
    17 Leon Jonker Altis JD Team 4 3,21 3,21 +2.9 m/s--- 260
    18 Yahir Strang Altis JD Team 4 3,17 3,17 +1.4 m/s--- 0
    21 Tiziano de Kruijf Altis JD Team 3 2,90 2,90 +1.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Amara Nnadi Altis MC Team 1 10,93 +2.1 m/s10,95 630
    3 Carmen Huikeshoven Altis MC Team 1 11,01 +2.1 m/s11,33 617
    7 Ellis de Vries Altis MC Team 1 11,17 +1.2 m/s11,50 0
    11 Britt Jager Altis MC Team 2 11,47 +1.2 m/s11,62 544
    14 Lois Kok Altis MC Team 2 11,86 +1.2 m/s12,49 487
    18 Lieke Maassen Altis MC Team 3 12,07 +1.2 m/s12,61 458
    20 Sarah Doornenbal Altis MC Team 4 12,11 +0.4 m/s13,00 452
    23 Maud Hoebe Altis MC Team 3 12,58 +1.2 m/s12,73 391
    29 Pien Kempe Altis MC Team 4 13,04 +0.4 m/s13,30 335
    30 Marit van Gageldonk Altis MC Team 4 13,28 +0.4 m/s13,61 0
    Marleen van Beers Altis MC Team 2 DNS 11,70 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Carmen Huikeshoven Altis MC Team 1 2:26,14 2:27,00 597
    2 Puk Poulijn Altis MC Team 1 2:27,62 2:28,00 582
    5 Britt Jager Altis MC Team 2 2:34,43 2:31,00 518
    6 Lois Kok Altis MC Team 2 2:35,01 2:32,00 512
    10 Aniek Kothman Altis MC Team 3 2:41,35 2:40,00 457
    11 Janneke van Hofslot Altis MC Team 1 2:42,46 2:30,00 0
    15 Roos van der Kieft Altis MC Team 3 2:46,71 2:45,00 414
    16 Noor Schepers Altis MC Team 3 2:49,18 2:45,00 0
    17 Aylin Rink Altis MC Team 2 2:52,26 2:50,00 0
    20 Lieke Borremans Altis MC Team 4 3:00,26 2:50,00 317
    21 Pien Kempe Altis MC Team 4 3:02,00 2:59,00 305
    23 Sarah Doornenbal Altis MC Team 4 3:08,95 3:05,00 0


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Amy Walraven Altis MC Team 1 50,58 52,00 527
    3 Britt Jager Altis MC Team 2 53,17 55,00 459
    4 Amara Nnadi Altis MC Team 1 53,19 53,00 458
    7 Marleen van Beers Altis MC Team 2 55,61 56,00 400
    9 Janneke van Hofslot Altis MC Team 1 56,95 54,00 0
    12 Marloes Kerstholt Altis MC Team 2 59,70 58,00 0
    14 Lisa Stolk Altis MC Team 4 1:01,91 58,00 271
    20 Rianne de Leeuw Altis MC Team 3 1:05,18 1:01,00 213
    21 Noor Schepers Altis MC Team 3 1:06,73 59,00 188
    25 Kirsten Medema Altis MC Team 4 1:10,13 --- 137
    Maud Hoebe Altis MC Team 3 DNS 1:00,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis MC Team 1 (4x80m) Altis - MJC 4 41,50 695
    2 VAV MC (4x80m) VAV - MJC 4 44,04 587
    3 AV Pijnenburg MC (4x80m) AV Pijnenburg - MJC 4 44,81 557
    4 BAV MC Team 2 (4x80m) BAV - MJC 0 44,85 506
    5 AV Phoenix MC (4x80m) AV Phoenix - MJC 4 46,51 494
    6 AV Triathlon MC Team 1 (4x80m) AV Triathlon - MJC 4 46,51 444
    6 Altis MC Team 3 (4x80m) Altis - MJC 4 47,57 457
    8 BAV MC Team 1 (4x80m) BAV - MJC 4 47,70 453
    9 AV Triathlon MC Team 2 (4x80m) AV Triathlon - MJC 4 48,16 437
    10 Altis MC Team 4 (4x80m) Altis - MJC 4 48,83 365
    11 Altis MC Team 2 (4x80m) Altis - MJC 4 DNS 0
    11 Fit MC (4x80m) Fit - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Manon de Bruin Altis MC Team 1 29,01 --- 480
    4 Aylin Rink Altis MC Team 2 21,69 --- 356
    5 Rianne de Leeuw Altis MC Team 3 20,49 --- 333
    7 Noor Schepers Altis MC Team 3 16,09 --- 0
    9 Kirsten Medema Altis MC Team 4 13,74 --- 194
    10 Nicoline van Vught Altis MC Team 2 12,97 --- 0
    11 Debora Delhez Altis MC Team 4 12,81 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Amy Walraven Altis MC Team 1 9,80 --- 513
    5 Manon de Bruin Altis MC Team 1 8,69 --- 0
    9 Nicoline van Vught Altis MC Team 2 7,38 --- 387
    12 Sanne Berning Altis MC Team 4 6,72 --- 349
    13 Stella Versteegen Altis MC Team 2 6,61 --- 0
    17 Roos van der Kieft Altis MC Team 3 6,22 --- 320
    19 Aniek Kothman Altis MC Team 3 6,02 --- 0
    20 Kirsten Medema Altis MC Team 4 5,51 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    5 Marloes Kerstholt Altis MC Team 2 1,30 --- 462
    5 Meike Hoekzema Altis MC Team 3 1,30 --- 462
    8 Manon de Bruin Altis MC Team 1 1,25 --- 426
    8 Ilse Kooijman Altis MC Team 2 1,25 --- 0
    14 Marit van Gageldonk Altis MC Team 4 1,20 --- 389
    Sanne Berning Altis MC Team 4 NM --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Ellis de Vries Altis MC Team 1 4,36 +2.0 m/s--- 490
    4 Puk Poulijn Altis MC Team 1 4,33 +0.9 m/s--- 0
    10 Stella Versteegen Altis MC Team 2 3,81 +4.0 m/s--- 380
    11 Meike Hoekzema Altis MC Team 3 3,77 +2.9 m/s--- 372
    14 Marloes Kerstholt Altis MC Team 2 3,70 +1.9 m/s--- 0
    16 Lieke Maassen Altis MC Team 3 3,46 +2.4 m/s--- 0
    19 Sanne Berning Altis MC Team 4 3,37 +1.0 m/s--- 292
    21 Debora Delhez Altis MC Team 4 3,21 +0.5 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    3 Marit Simonse Altis MD Team 1 8,76 -1.8 m/s8,72 595
    4 Naomie Höhn Altis MD Team 1 8,85 -1.8 m/s8,84 578
    9 Noor Uyt d... Boogaard Altis MD Team 3 9,18 +1.1 m/s9,29 515
    10 Keziah Orie Altis MD Team 3 9,19 -1.8 m/s9,06 513
    12 Renée van de Mast Altis MD Team 4 9,26 +1.1 m/s9,48 501
    16 Amber Staal Altis MD Team 4 9,47 +1.1 m/s9,44 464
    18 Indira Hassen Altis MD Team 2 9,52 +0.5 m/s9,66 455
    21 Ella Lommen Altis MD Team 2 9,66 +1.1 m/s9,59 432
    23 Loes Kempe Altis MD Team 1 9,72 +1.1 m/s9,57 0
    24 Sterre van der Zouw Altis MD Team 2 9,74 +0.5 m/s10,03 0
    25 Sasha Klein Altis MD Team 5 9,92 +0.5 m/s10,05 390
    26 Tara Beckers Altis MD Team 5 9,96 +1.8 m/s--- 384
    Fianne de Boer Altis MD Team 4 DNS 10,04 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Loes Kempe Altis MD Team 1 3:21,91 3:19,50 532
    4 Marlot Groeneweg Altis MD Team 2 3:30,90 3:34,16 474
    5 Eva Kroon Altis MD Team 1 3:31,83 3:29,00 468
    8 Sofie van Kooij Altis MD Team 3 3:34,86 3:31,04 450
    10 Myrthe Martens Altis MD Team 4 3:39,49 3:34,79 423
    15 Jasmijn Post Altis MD Team 5 3:42,78 3:48,45 404
    17 Elin Kruizenga Altis MD Team 2 3:45,92 3:36,00 387
    18 Maartje Rinsema Altis MD Team 3 3:46,88 3:41,14 382
    20 Emma Swaanen Altis MD Team 5 3:49,98 3:52,17 365
    21 Katya Stappers Altis MD Team 5 3:51,38 3:52,53 0
    22 Floor Zijlstra Altis MD Team 4 3:55,32 4:10,84 338
    27 Amber Staal Altis MD Team 4 4:03,47 3:55,31 0
    28 Noor Uyt d... Boogaard Altis MD Team 3 4:06,87 4:07,60 0
    31 Dagmar Schepers Altis MD Team 2 4:13,53 4:22,32 0
    Isabel Kerstholt Altis MD Team 1 DNF 3:52,96 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    2 Marinka Schuurman Altis MD Team 1 10,21 +1.7 m/s10,31 580
    3 Jetske Meijer Altis MD Team 1 10,52 +1.7 m/s10,62 540
    13 Eva Kroon Altis MD Team 1 12,13 +1.0 m/s12,22 0
    15 Renée van de Mast Altis MD Team 4 12,30 +1.4 m/s12,87 346
    16 Maartje Rinsema Altis MD Team 3 12,54 +0.5 m/s12,67 324
    17 Indira Hassen Altis MD Team 2 12,63 +0.5 m/s12,64 316
    19 Marlot Groeneweg Altis MD Team 2 12,71 +0.5 m/s12,64 309
    20 Selma Martens Altis MD Team 5 13,02 +1.0 m/s12,26 283
    24 Floor Zijlstra Altis MD Team 4 13,43 +1.4 m/s12,98 250
    25 Lola Uffels Altis MD Team 3 13,66 +0.5 m/s12,80 233
    26 Anika van der Wolf Altis MD Team 3 14,00 -0.9 m/s13,95 0
    29 Tara Beckers Altis MD Team 5 14,43 -0.9 m/s--- 178
    Fianne de Boer Altis MD Team 4 DNS 12,30 0
    Amber Brouwer Altis MD Team 2 DNF 12,89 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Altis MD Team 1 (4x60m) Altis - MJD 4 32,75 678
    2 AV Triathlon MD Team 3 (4x60m) AV Triathlon - MJD 4 34,25 599
    3 AV Triathlon MD Team 1 (4x60m) AV Triathlon - MJD 4 34,68 577
    4 Altis MD Team 3 (4x60m) Altis - MJD 4 34,88 567
    5 Fit MD (4x60m) Fit - MJD 4 34,91 566
    6 Altis MD Team 4 (4x60m) Altis - MJD 4 35,29 548
    7 VAV MD (4x60m) VAV - MJD 4 35,34 545
    8 Altis MD Team 2 (4x60m) Altis - MJD 4 35,61 533
    9 AV Phoenix MD Team 1 (4x60m) AV Phoenix - MJD 4 35,69 529
    10 BAV MD (4x60m) BAV - MJD 4 35,88 520
    11 AV Triathlon MD Team 2 (4x60m) AV Triathlon - MJD 4 36,57 489
    12 AV Pijnenburg MD Team 1 (4x60m) AV Pijnenburg - MJD 4 36,68 484
    13 Altis MD Team 5 (4x60m) Altis - MJD 4 37,86 384
    14 AV Pijnenburg MD Team 2 (4x60m) AV Pijnenburg - MJD 4 38,19 370
    15 AV Phoenix MD Team 2 (4x60m) AV Phoenix - MJD 4 39,69 362
    16 AV Phoenix MD Team 3 (4x60m) AV Phoenix - MJD 0 DNS 0
    16 AV Pijnenburg MD Team 3 (4x60m) AV Pijnenburg - MJD 0 DNS 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    3 Jetske Meijer Altis MD Team 1 18,80 --- 284
    5 Isabel Kerstholt Altis MD Team 1 18,02 --- 0
    10 Dagmar Schepers Altis MD Team 2 16,21 --- 233
    11 Robin van der Have Altis MD Team 4 16,20 --- 232
    14 Sterre van der Zouw Altis MD Team 2 12,30 --- 0
    16 Lotte Buitenkamp Altis MD Team 3 12,26 --- 145
    19 Anika van der Wolf Altis MD Team 3 11,70 --- 0
    20 Selma Martens Altis MD Team 5 11,53 --- 127
    25 Emma Swaanen Altis MD Team 5 9,26 --- 0
    26 Lieke Koene Altis MD Team 4 7,70 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Naomie Höhn Altis MD Team 1 11,48 --- 591
    8 Dagmar Schepers Altis MD Team 2 8,79 --- 462
    9 Isabel Kerstholt Altis MD Team 1 8,30 --- 0
    13 Lotte Buitenkamp Altis MD Team 3 7,17 --- 375
    15 Lieke Koene Altis MD Team 4 6,92 --- 361
    16 Keziah Orie Altis MD Team 3 6,88 --- 0
    17 Jasmijn Post Altis MD Team 5 6,63 --- 344
    19 Elin Kruizenga Altis MD Team 2 6,57 --- 0
    22 Fleur van ... Klooster Altis MD Team 4 6,02 --- 0
    29 Katya Stappers Altis MD Team 5 4,70 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    2 Marinka Schuurman Altis MD Team 1 1,50 --- 623
    3 Elka Wybenga Altis MD Team 1 1,45 --- 0
    6 Amber Brouwer Altis MD Team 2 1,30 --- 462
    8 Lola Uffels Altis MD Team 3 1,25 --- 0
    8 Anika van der Wolf Altis MD Team 3 1,25 --- 426
    13 Sterre van der Zouw Altis MD Team 2 1,20 --- 0
    17 Floor Zijlstra Altis MD Team 4 1,10 --- 316
    17 Selma Martens Altis MD Team 5 1,10 --- 316
    Fianne de Boer Altis MD Team 4 DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Jetske Meijer Altis MD Team 1 4,68 -2.6 m/s--- 556
    5 Marit Simonse Altis MD Team 1 4,11 --- 0
    7 Ella Lommen Altis MD Team 2 4,00 --- 418
    11 Lola Uffels Altis MD Team 3 3,85 --- 388
    14 Amber Brouwer Altis MD Team 2 3,73 +2.2 m/s--- 0
    15 Fleur van ... Klooster Altis MD Team 4 3,70 --- 358
    17 Lotte Buitenkamp Altis MD Team 3 3,66 +3.1 m/s--- 0
    18 Amber Staal Altis MD Team 4 3,58 +0.0 m/s--- 0
    23 Sasha Klein Altis MD Team 5 3,37 --- 292
    24 Emma Swaanen Altis MD Team 5 3,34 +1.7 m/s--- 0