Vereniging 'Phanos' op 'Junioren A Poule 31 Wedstrijd 1 [2017]'

Prijzen

Onyema Adigida
  • Jongens Junior A - 100m - 10,87
Isayah Boers
  • Jongens Junior A - 100m - 10,89
Onyema Adigida
  • Jongens Junior A - 200m - 21,1h
Isayah Boers
  • Jongens Junior A - 200m - 21,1h
Laura Karamowa
  • Meisjes Junior A - 100m - 12,85
Lotte Proepper
  • Meisjes Junior A - Speer - 39,49

Hoogtepunten

Isayah Boers JJA 100m
  • 10,89
  • Laura Karamowa MJA 100m
  • 12,85
  • Lotte Proepper MJA Speer
  • 39,49
  • Onyema Adigida JJA 200m
  • 21,1h
  • Isayah Boers JJA 200m
  • 21,1h
  • Laura Karamowa MJA 200m
  • 26,92
  • Alae Eabdenbitsen JJA 800m
  • 2:11,39
  • Megan de Ruiter MJA 100m
  • 13,07
  • Onyema Adigida JJA 100m
  • 10,87
  • Megan de Ruiter MJA 200m
  • 27,11
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Onyema Adigida Phanos Jongens 10,87 +1.6 m/s11,32 836
    2 Isayah Boers Phanos Jongens 10,89 +1.6 m/s11,02 0


    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Onyema Adigida Phanos Jongens 21,1h +2.4 m/s21,76 918
    1 Isayah Boers Phanos Jongens 21,1h +2.4 m/s21,68 0


    Jongens Junior A - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    13 Alae Eabdenbitsen Phanos Jongens 2:11,39 2:08,06 568


    Jongens Junior A - 1500 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    7 Meseret M...om Tsegay Phanos Jongens 4:33,31 4:39,84 568
    11 Sareje Bulale Phanos Jongens 4:38,85 4:32,28 0


    Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    12 Seiji Spieker Phanos Jongens 30,34 --- 482


    Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Seiji Spieker Phanos Jongens DNS --- 0
    Bram van de Velde Phanos Jongens DNS --- 0


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    3 Laura Karamowa Phanos Meisjes 12,85 +2.0 m/s--- 704
    8 Megan de Ruiter Phanos Meisjes 13,07 +1.8 m/s13,00 0


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    9 Laura Karamowa Phanos Meisjes 26,92 +2.0 m/s--- 690
    11 Megan de Ruiter Phanos Meisjes 27,11 26,80 0


    Meisjes Junior A - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    5 Lotte Proepper Phanos Meisjes 2:33,60 2:23,00 633


    Meisjes Junior A - 3000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Emma Kok Phanos Meisjes 11:52,18 12:00,00 505


    Meisjes Junior A - 400 meter horden (76cm)

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    6 Ellis Huistra Phanos Meisjes 1:11,65 --- 647


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 (4x400m) Leiden Atletiek - MJA 4 4:02,45 758
    2 AV De Spartaan Meisjes (4x400m) AV De Spartaan - MJA 5 4:05,22 737
    3 AV Lycurgus Meisjes (4x400m) AV Lycurgus - MJA 5 4:15,31 665
    4 GAC Hilversum Meisjes (4x400m) GAC Hilversum - MJA 4 4:19,93 634
    5 AV `47 Meisjes (4x400m) AV `47 - MJA 4 4:26,31 593
    6 AAC Meisjes (4x400m) AAC - MJA 5 4:29,58 573
    7 AV Hera Meisjes (4x400m) AV Hera - MJA 4 4:34,28 544
    8 Leiden Atletiek Meisjes Team 2 (4x400m) Leiden Atletiek - MJA 4 4:37,85 523
    9 AV Atverni Meisjes (4x400m) AV Atverni - MJA 4 4:38,27 521
    10 ARV Ilion Meisjes (4x400m) ARV Ilion - MJA 4 4:39,49 514
    11 AV 1923 Meisjes (4x400m) AV 1923 - MJA 4 4:48,49 464
    12 KAV Holland Meisjes (4x400m) KAV Holland - MJA 4 5:01,69 396
    13 Phanos Meisjes (4x400m) Phanos - MJA 4 DQ 0
    13 AV DOKEV Anna Paulowna / AV Wieringermeer Meisjes (4x400m) - MJA 0 DNS 0
    13 AV Haarlem Meisjes (4x400m) AV Haarlem - MJA 0 DNS 0
    13 AV NEA-Volharding Meisjes (4x400m) AV NEA-Volharding - MJA 0 DNS 0
    13 AV Pijnenburg Meisjes (4x400m) AV Pijnenburg - MJA 0 DNS 0
    13 Avantri Meisjes (4x400m) Avantri - MJA 0 DNS 0
    13 BAV Meisjes (4x400m) BAV - MJA 0 DNS 0
    13 DEM Meisjes (4x400m) DEM - MJA 0 DNS 0
    13 Voorschoten `97 Meisjes (4x400m) Voorschoten `97 - MJA 0 DNS 0


    Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    2 Lotte Proepper Phanos Meisjes 39,49 --- 758


    Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    22 Annerice Bakker Phanos Meisjes 22,19 --- 372
    33 Josephine Kandeh Phanos Meisjes 14,80 --- 0


    Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    15 Annerice Bakker Phanos Meisjes 9,08 --- 525
    22 Josephine Kandeh Phanos Meisjes 8,40 --- 0


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    19 Amina Schellekens Phanos Meisjes 1,40 --- 615


    Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    11 Hannah Schwarz Phanos Meisjes 9,26 +3.3 m/s--- 552


    Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    10 Ellis Huistra Phanos Meisjes 2,20 --- 317