Vereniging 'Rotterdam Atletiek' op 'T-Meeting 2017'

Prijzen

Ruben Esajas
  • Senioren mannen - 110mH - 14,50

Hoogtepunten

Nargélis Statia Vsen 100m
  • 11,88
  • Lex Bolderheij Msen 400m
  • 49,71
  • Meruska Eduarda Vsen Ver
  • 5,54
  • Nargélis Statia Vsen 100m_f
  • 11,91
  • Dominique Zwiep JJA 100m
  • 10,93
  • Demi van de Sande Vsen 400m
  • 56,27
  • Dudly Boeldak Msen 100m
  • 10,87
  • Kim Rossen Vsen 400m
  • 58,75
  • Anthony Rasmijn Msen 400m
  • 49,62
  • Ruben Esajas Msen 100m
  • 11,14
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Categorie 100m OBP
    11 Dudly Boeldak Rotterdam Msen 10,87 -0.1 m/s10,84
    12 Dominique Zwiep Rotterdam JJA 10,93 +0.4 m/s11,16
    23 Ruben Esajas Rotterdam Msen 11,14 +1.5 m/s11,31
    28 Tarik Tahiri Rotterdam Msen 11,37 +1.4 m/s11,41
    56 Gert-Jan Schep Rotterdam Msen 13,61 +0.8 m/s13,27
    Dimitri Juliet Rotterdam Msen DNS 10,57
    José Per...do Freire Rotterdam Msen DNS 11,97
    Enrico van Luijk Rotterdam Msen DNS 11,08


    Senioren mannen - 100 meter finale

    # Naam Categorie 100m_f OBP
    6 Dominique Zwiep Rotterdam JJA 10,85 +2.2 m/s---
    Dudly Boeldak Rotterdam Msen DNS ---


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Categorie 400mOBP
    8 Anthony Rasmijn Rotterdam Msen 49,62 49,16
    9 Lex Bolderheij Rotterdam Msen 49,71 50,50
    24 Tarik Tahiri Rotterdam Msen 51,22 52,00
    32 Adam Youssef Rotterdam Msen 52,49 52,50
    36 José Per...do Freire Rotterdam Msen 53,77 54,00
    39 Shaeriano Murray Rotterdam Msen 54,87 53,45
    46 Gert-Jan Schep Rotterdam Msen 1:01,04 1:00,77
    Rayen Rojer Rotterdam Msen DNS 49,27
    Enrico van Luijk Rotterdam Msen DNS 51,52


    Senioren mannen - 110 meter horden

    # Naam Categorie 110mH OBP
    7 Ruben Esajas Rotterdam Msen 14,50 m/s---


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Categorie 110mH OBP
    2 Ruben Esajas Rotterdam Msen 14,50 +1.8 m/s14,69


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 NED mannen U23 Nederland - Msen 5 40,38 1
    1 ATR jongens junioren PAC - JJA 4 43,31 4
    3 A.V. Attila junioren AV Attila - JJA 4 44,11 3
    4 NED mannen U20 blauw Nederland - JJA 4 DQ 0
    4 NED mannen U20 rood Nederland - JJA 4 DNS 0


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam Categorie PolshoogOBP
    6 Marco de Keijzer Rotterdam Msen 4,25 4,10


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Categorie Ver OBP
    4 Dudly Boeldak Rotterdam Msen 7,17 +0.3 m/s7,10


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Categorie 100m OBP
    7 Nargélis Statia Rotterdam Vsen 11,88 +0.1 m/s11,89


    Senioren vrouwen - 100 meter finale

    # Naam Categorie 100m_f OBP
    6 Nargélis Statia Rotterdam Vsen 11,91 +0.7 m/s---


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Categorie 400mOBP
    5 Demi van de Sande Rotterdam Vsen 56,27 56,38
    9 Kim Rossen Rotterdam Vsen 58,75 56,31
    14 Aniek Aper Rotterdam Vsen 1:00,44 1:01,00


    Senioren vrouwen - 400 meter horden (76cm)

    # Naam Categorie 400mHOBP
    7 Janneke Berkhof Rotterdam Vsen 1:06,22 1:05,01
    12 Maroussia Eduarda Rotterdam Vsen 1:11,85 1:12,89


    Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

    # Naam Categorie HSS OBP
    5 Patricia Krolis Rotterdam Vsen 12,14 +1.6 m/s12,57


    Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

    # Naam Categorie PolshoogOBP
    7 Melinde Boland Rotterdam Vsen 3,40 3,40
    Robin Wingbermühle Rotterdam Vsen --- 4,02


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Categorie Ver OBP
    5 Meruska Eduarda Rotterdam Vsen 5,54 +0.0 m/s5,52
    8 Patricia Krolis Rotterdam Vsen 5,40 +1.3 m/s5,84