Vereniging 'Rotterdam Atletiek' op 'T-Meeting 2017'

Prijzen

Ruben Esajas
  • Senioren mannen - 110mH - 14,50

Hoogtepunten

Demi van de Sande Vsen 400m
  • 56,27
  • Dominique Zwiep JJA 100m
  • 10,93
  • Meruska Eduarda Vsen Ver
  • 5,54
  • Dudly Boeldak Msen 100m
  • 10,87
  • Nargélis Statia Vsen 100m
  • 11,88
  • Lex Bolderheij Msen 400m
  • 49,71
  • Anthony Rasmijn Msen 400m
  • 49,62
  • Ruben Esajas Msen 100m
  • 11,14
  • Nargélis Statia Vsen 100m_f
  • 11,91
  • Kim Rossen Vsen 400m
  • 58,75
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Categorie 100m OBP
    11 Dudly Boeldak Rotterdam Msen 10,87 -0.1 m/s10,84 Toegelaten
    12 Dominique Zwiep Rotterdam JJA 10,93 +0.4 m/s11,16 Toegelaten
    23 Ruben Esajas Rotterdam Msen 11,14 +1.5 m/s11,31 Toegelaten
    28 Tarik Tahiri Rotterdam Msen 11,37 +1.4 m/s11,41 Toegelaten
    56 Gert-Jan Schep Rotterdam Msen 13,61 +0.8 m/s13,27 Toegelaten
    Dimitri Juliet Rotterdam Msen DNS 10,57 Toegelaten
    José Per...do Freire Rotterdam Msen DNS 11,97 Toegelaten
    Enrico van Luijk Rotterdam Msen DNS 11,08 Toegelaten


    Senioren mannen - 100 meter finale

    # Naam Categorie 100m_f OBP
    6 Dominique Zwiep Rotterdam JJA 10,85 +2.2 m/s--- Toegelaten
    Dudly Boeldak Rotterdam Msen DNS --- Toegelaten


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam Categorie 400mOBP
    8 Anthony Rasmijn Rotterdam Msen 49,62 49,16 Toegelaten
    9 Lex Bolderheij Rotterdam Msen 49,71 50,50 Toegelaten
    24 Tarik Tahiri Rotterdam Msen 51,22 52,00 Toegelaten
    32 Adam Youssef Rotterdam Msen 52,49 52,50 Toegelaten
    36 José Per...do Freire Rotterdam Msen 53,77 54,00 Toegelaten
    39 Shaeriano Murray Rotterdam Msen 54,87 53,45 Toegelaten
    46 Gert-Jan Schep Rotterdam Msen 1:01,04 1:00,77 Toegelaten
    Rayen Rojer Rotterdam Msen DNS 49,27 Toegelaten
    Enrico van Luijk Rotterdam Msen DNS 51,52 Toegelaten


    Senioren mannen - 110 meter horden

    # Naam Categorie 110mH OBP
    7 Ruben Esajas Rotterdam Msen 14,50 m/s--- Toegelaten


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Categorie 110mH OBP
    2 Ruben Esajas Rotterdam Msen 14,50 +1.8 m/s14,69 Toegelaten


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 NED mannen U23 Nederland - Msen 5 40,38 1
    1 ATR jongens junioren PAC - JJA 4 43,31 4
    3 A.V. Attila junioren AV Attila - JJA 4 44,11 3
    4 NED mannen U20 blauw Nederland - JJA 4 DQ 0
    4 NED mannen U20 rood Nederland - JJA 4 DNS 0


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam Categorie PolshoogOBP
    6 Marco de Keijzer Rotterdam Msen 4,25 4,10 Toegelaten


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Categorie Ver OBP
    4 Dudly Boeldak Rotterdam Msen 7,17 +0.3 m/s7,10 Toegelaten


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Categorie 100m OBP
    7 Nargélis Statia Rotterdam Vsen 11,88 +0.1 m/s11,89 Toegelaten


    Senioren vrouwen - 100 meter finale

    # Naam Categorie 100m_f OBP
    6 Nargélis Statia Rotterdam Vsen 11,91 +0.7 m/s--- Toegelaten


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam Categorie 400mOBP
    5 Demi van de Sande Rotterdam Vsen 56,27 56,38 Toegelaten
    9 Kim Rossen Rotterdam Vsen 58,75 56,31 Toegelaten
    14 Aniek Aper Rotterdam Vsen 1:00,44 1:01,00 Toegelaten


    Senioren vrouwen - 400 meter horden (76cm)

    # Naam Categorie 400mHOBP
    7 Janneke Berkhof Rotterdam Vsen 1:06,22 1:05,01 Toegelaten
    12 Maroussia Eduarda Rotterdam Vsen 1:11,85 1:12,89 Toegelaten


    Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

    # Naam Categorie HSS OBP
    5 Patricia Krolis Rotterdam Vsen 12,14 +1.6 m/s12,57 Toegelaten


    Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

    # Naam Categorie PolshoogOBP
    7 Melinde Boland Rotterdam Vsen 3,40 3,40 Toegelaten
    Robin Wingbermühle Rotterdam Vsen --- 4,02 Afgemeld


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Categorie Ver OBP
    5 Meruska Eduarda Rotterdam Vsen 5,54 +0.0 m/s5,52 Toegelaten
    8 Patricia Krolis Rotterdam Vsen 5,40 +1.3 m/s5,84 Toegelaten