Vereniging 'AV Attila' op 'T-Meeting 2017'

Prijzen

Finn de Graaf
  • Jongens Junior C - HSS - 12,11
Daan Verhoeven
  • Jongens Junior C - HSS - 9,61
Niels Doszmann
  • Jongens Pupil B - 1000m - 4:30,40
Glenn van Hamond
  • Senioren mannen - HSS - 13,76

Hoogtepunten

Inge Kribbe MPA 1000m
  • 4:51,37
  • Niels Doszmann JPB 1000m
  • 4:30,40
  • Mathijs van Os JPA 1000m
  • 4:03,92
  • Esther Van Os MPB 1000m
  • 4:36,85
  • Iris Bastmeijer MJA 400mH
  • 1:06,27
  • Jesse van Gestel JPA 1000m
  • 4:22,43
  • Jolien Stuijk MJB HSS
  • 9,67
  • Anne Hoeke MJB HSS
  • 10,88
  • Mees Biemans JPB 1000m
  • 4:46,15
  • Niels Beks JJA 100m
  • 11,28
  •  

    Jongens Junior C - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Finn de Graaf 11,60 12,11 11,76 11,92 11,90 X 12,11 +0.7 m/s11,66
    3 Daan Verhoeven 9,32 X 9,33 9,48 9,61 X 9,61 +0.4 m/s---


    Jongens Pupil A - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Mathijs van Os 4:03,92 4:26,00
    5 Jesse van Gestel 4:22,43 ---
    Carel Doszmann DNF ---


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    3 Niels Doszmann 4:30,40 ---
    4 Mees Biemans 4:46,15 ---


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    26 Niels Beks JJA 11,28 +1.5 m/s11,23
    38 Tim Verhoeven JJA 11,67 +0.9 m/s11,77
    45 Mitchell Emmers JJA 11,80 +0.3 m/s11,76
    47 Toine van Beckhoven Msen 11,91 +0.8 m/s12,13
    49 Elton Nahr JJB 12,01 +0.9 m/s11,90


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBP
    21 André Faesen Msen 51,01 50,16
    29 Puk van Gool Msen 52,05 52,83
    41 Nick Weerts Msen 55,05 59,00
    Toine van Beckhoven Msen --- 53,50


    Senioren mannen - 400 meter horden (91cm)

    # Naam ResOBP
    13 Toine van Beckhoven Msen 56,95 56,32


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 NED mannen U23 Nederland - Msen 5 40,38 1
    1 ATR jongens junioren PAC - JJA 4 43,31 4
    3 A.V. Attila junioren AV Attila - JJA 4 44,11 3
    4 NED mannen U20 blauw Nederland - JJA 4 DQ 0
    4 NED mannen U20 rood Nederland - JJA 4 DNS 0


    Senioren mannen - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    3 Glenn van Hamond Msen X 13,76 X X X X 13,76 +0.2 m/s14,44


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    André Faesen Msen NM 4,45


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    Glenn van Hamond Msen --- 6,90


    Meisjes Pupil A - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    6 Inge Kribbe 4:51,37 ---


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    4 Esther Van Os 4:36,85 5:00,00


    Senioren vrouwen - 400 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    8 Iris Bastmeijer MJA 1:06,27 1:02,76


    Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    12 Anne Hoeke MJB 10,88 10,25 10,56 - - - 10,88 +0.9 m/s10,40
    13 Jolien Stuijk MJB 9,60 9,13 9,67 - - - 9,67 +0.7 m/s10,20