Vereniging 'Leiden Atletiek' op '50e Nationale C spelen'

Prijzen

Marnix van der Burg
  • Jongens Junior C - 150m - 17,22
Marnix van der Burg
  • Jongens Junior C - 150m_f - 17,31
Lara Weghorst
  • Meisjes Junior C - 300mH - 46,42
Lara Weghorst
  • Meisjes Junior C - 300mH_f - 45,37
Amina Maatoug
  • Meisjes Junior C - 1500m SC - 5:10,52

Hoogtepunten

Marnix van der Burg JJC 150m_f
  • 17,31
  • Marnix van der Burg JJC 150m
  • 17,22
  • Maurits Dekker JJC 100m
  • 13,14
  • Lara Weghorst MJC 300mH
  • 46,42
  • Marnix van der Burg JJC 300mH
  • 42,19
  • Marta Moreno MJC 800m
  • 2:27,93
  • Lara Weghorst MJC 80mH
  • 12,40
  • Estela Kazatzidis MJC 80mH
  • 12,67
  • Lara Weghorst MJC 150m
  • 19,67
  • Maurits Dekker JJC 300mH
  • 48,75
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    39 Maurits Dekker 13,14 +0.0 m/s12,83
    Errolson Windster --- 12,54


    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBP
    1 Marnix van der Burg 17,22Q +0.6 m/s17,04
    Levi Ari Pronk --- 19,22


    Jongens Junior C - 150 meter finale

    # Naam Res OBP
    3 Marnix van der Burg 17,31 -0.2 m/s---


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBP
    Levi Ari Pronk --- 16,50


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    5 Marnix van der Burg 42,19Q 40,41
    20 Maurits Dekker 48,75 47,62


    Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm) finale

    # Naam ResOBP
    6 Marnix van der Burg 42,23 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hera JC 4x100 AV Hera - JJC 4 46,77 6
    2 Prins Hendrik JC 4x100 Prins Hendrik - JJC 4 47,43 5
    3 AV '34 Apeldoorn JC 4x100 AV `34 Apeldoorn - JJC 4 47,71 4
    4 GAC Hilversum JC 4x100 GAC Hilversum - JJC 4 48,84 3
    5 ARV Ilion JC 4x100 ARV Ilion - JJC 4 DQ 0
    5 Leiden Atletiek JC 4x100 Leiden Atletiek - JJC 4 DNS 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    58 Myrthe Steenbeek 11,78 -0.2 m/s11,76
    59 Loïs Steenbeek 11,81 +0.2 m/s11,58


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBP
    6 Lara Weghorst 19,67Q +0.8 m/s19,09


    Meisjes Junior C - 150 meter finale

    # Naam Res OBP
    5 Lara Weghorst 19,58 +2.5 m/s---


    Meisjes Junior C - 300 meter

    # Naam ResOBP
    20 Loïs Steenbeek 47,95 ---


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    15 Marta Moreno 2:27,93 2:22,31
    24 Bobet Kloosterman 2:30,14 2:29,12
    52 Mette Nuijen 2:47,42 2:42,74


    Meisjes Junior C - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    4 Amina Maatoug 4:43,12 4:47,01
    11 Marta Moreno 5:00,28 5:01,00


    Meisjes Junior C - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    6 Lara Weghorst 12,40Q +0.3 m/s12,27
    12 Estela Kazatzidis 12,67Q +0.1 m/s12,93
    33 Anne de Jong 13,63 +0.3 m/s13,24
    35 Quinty Verdoodt 13,70 +0.4 m/s13,78
    39 Mette Nuijen 13,94 +0.4 m/s14,27


    Meisjes Junior C - 80 meter horden halve finale

    # Naam Res OBP
    10 Lara Weghorst 12,35Q -0.2 m/s---
    18 Estela Kazatzidis 13,05 -0.2 m/s---


    Meisjes Junior C - 80 meter horden finale

    # Naam Res OBP
    6 Lara Weghorst 12,06 +2.2 m/s---


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

    # Naam ResOBP
    1 Lara Weghorst 46,42Q 45,96
    26 Mette Nuijen 52,66 53,34
    31 Yu Bo Lin ...der Nagel 54,76 55,07


    Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm) finale

    # Naam ResOBP
    1 Lara Weghorst 45,37 ---


    Meisjes Junior C - 1500 meter steeplechase

    # Naam ResOBP
    1 Amina Maatoug 5:10,52 5:32,64


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    13 Loïs Steenbeek 31,79 31,38 28,65 31,79 30,65
    25 Myrthe Steenbeek 23,62 23,93 27,13 27,13 27,48


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBP
    11 Isabelle Reijman 26,58q 26,36
    22 Loïs Steenbeek 21,67 24,73


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram Finale

    # Naam ResOBP
    7 Isabelle Reijman 27,33 ---


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3ResOBP
    11 Isabelle Reijman 10,71 9,59 10,95 10,95q 10,59


    Meisjes Junior C - Kogelslingeren 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    4 Isabelle Reijman X 25,71 X X 27,47 25,10 27,47 23,76


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram finale

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    11 Isabelle Reijman 9,51 9,83 10,61 10,61 ---


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam 1.301.351.401.451.501.551.60ResOBP
    27 Myrthe Steenbeek O XO O O XXX 1,45 1,45


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    25 Anne de Jong 4,61 +0.6 m/s4,96