Vereniging 'Leiden Atletiek' op '1e Goudse Kaas- en Stroopwafelinstuif'

Prijzen

Stijn van Weegberg
  • Jongens Junior A - 200m - 23,24
Stijn van Weegberg
  • Jongens Junior A - 400m - 51,83
Cas Kopmels
  • Jongens Junior B - 3000m - 9:36,15
Tim Brouwer de Koning
  • Masters Mannen - 3000m - 10:18,61
Tony Pracht
  • Masters Mannen - Discus - 38,17
Kyara Tjin-A-Lim
  • Meisjes Junior A - 100m - 12,98
Kyara Tjin-A-Lim
  • Meisjes Junior A - 200m - 26,51
Isabelle Reijman
  • Meisjes Junior C - Discus - 26,36
Isabelle Reijman
  • Meisjes Junior C - Kogel - 9,31
Loïs Steenbeek
  • Meisjes Junior C - Speer - 29,76
Cathelijn Waaijer
  • Senioren vrouwen - 1500m - 5:40,58
Franka Blok
  • Senioren vrouwen - 100mH - 14,53

Hoogtepunten

Myrthe Steenbeek MJC Hoog
  • 1,40
  • Bob Nederpel M35 800m
  • 2:12,25
  • Kyara Tjin-A-Lim MJA 100m
  • 12,98
  • Franka Blok Vsen 200m
  • 26,10
  • Stijn te Hennepe M35 100m
  • 12,53
  • Franka Blok Vsen 100mH
  • 14,53
  • Tony Pracht M60 Discus
  • 38,17
  • Stijn te Hennepe M35 200m
  • 25,59
  • Tim Brouwer de Koning M55 3000m
  • 10:18,61
  • Loïs Steenbeek MJC Speer
  • 29,76
  •  

    Jongens Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    2 Stijn van Weegberg 23,24 +1.7 m/s22,70


    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBP
    1 Stijn van Weegberg 51,83 51,70


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    8 Bas van der Meule 2:19,83 2:22,97


    Jongens Junior B - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Cas Kopmels 9:36,15 9:40,00


    Masters Mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    4 Stijn te Hennepe M35 12,53 +0.6 m/s12,37


    Masters Mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    5 Stijn te Hennepe M35 25,59 +0.8 m/s25,87


    Masters Mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    4 Bob Nederpel M35 2:12,25 2:14,18


    Masters Mannen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    4 Cees Kuijt M45 4:53,99 5:00,90


    Masters Mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Tim Brouw...de Koning M55 10:18,61 10:03,00


    Masters Mannen - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Tony Pracht M60 38,17 38,17 ---


    Masters Mannen - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3ResOBP
    Tony Pracht M60 - DNS ---


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Kyara Tjin-A-Lim 12,98 +1.0 m/s12,85


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    2 Kyara Tjin-A-Lim 26,51 +1.2 m/s26,20


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    8 Loïs Steenbeek 11,63 +1.4 m/s---
    Myrthe Steenbeek DNS 11,79


    Meisjes Junior C - 200 meter

    # Naam Res OBP
    Loïs Steenbeek DNS ---


    Meisjes Junior C - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    2 Isabelle Reijman 26,36 26,36 24,83
    Loïs Steenbeek - DNS 22,69


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3ResOBP
    2 Isabelle Reijman 9,31 8,94 9,31 10,36


    Meisjes Junior C - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Loïs Steenbeek 29,76 29,76 29,83
    6 Myrthe Steenbeek 21,65 21,65 27,48


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam 1.201.251.301.351.401.451.501.55ResOBP
    5 Myrthe Steenbeek O O O XO XXX 1,40 1,40


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    5 Franka Blok 26,10 +0.8 m/s25,82


    Senioren vrouwen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    1 Cathelijn Waaijer 5:40,58 6:00,00


    Senioren vrouwen - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Franka Blok 14,53 +0.1 m/s14,51