Vereniging 'AV Gouda' op '1e Goudse Kaas- en Stroopwafelinstuif'

Prijzen

Indigo Tjan
  • Jongens Junior B - 400m - 54,55
Frank Rüegg
  • Jongens Junior C - 3000m - 12:46,41
Sjoerd Peeters
  • Jongens Junior C - Speer - 22,96
Sjoerd Peeters
  • Jongens Junior C - Ver - 4,31
Peter Wielaaard
  • Masters Mannen - 3000m - 9:47,75
Michiel Heerema
  • Masters Mannen - Hoog - 1,55
René Hage
  • Senioren mannen - 3000m - 9:34,10
Frank Schotman
  • Senioren mannen - 3000m - 9:37,63
Floris de Boer
  • Senioren mannen - 110mH - 16,00
Annelies van Dorp
  • Masters Vrouwen - 800m - 2:52,20
Sophie van Veen
  • Meisjes Junior A - Discus - 29,78
Sophie van Veen
  • Meisjes Junior A - Kogel - 10,03
Julia Hollander
  • Meisjes Junior A - Hoog - 1,60
Julia Hollander
  • Meisjes Junior A - Ver - 5,05
Chantal Kruit
  • Meisjes Junior B - 100mH - 15,89
Fabienne Buijs
  • Meisjes Junior C - 200m - 21,55
Fabienne Buijs
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:30,40
Judith van Vugt
  • Meisjes Junior C - 800m - 2:50,35
Mieke van de Pasch
  • Meisjes Junior C - 80mH - 14,35
Mieke van de Pasch
  • Meisjes Junior C - Speer - 24,00

Hoogtepunten

Indigo Tjan JJB 400m
  • 54,55
  • Fabienne Buijs MJC 200m
  • 21,55
  • John Romkes M50 800m
  • 2:15,54
  • Sacha Goedhart MJC Ver
  • 4,34
  • Fabienne Buijs MJC 800m
  • 2:30,40
  • Mette Pols MJC 80m
  • 11,41
  • Wietse Bosman JJB 100m
  • 12,22
  • Sacha Goedhart MJC 80m
  • 11,17
  • Peter Wielaaard M45 3000m
  • 9:47,75
  • Vincent Kruit Msen 100m
  • 11,70
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    5 Rick Veltman 12,16 -0.8 m/s12,15


    Jongens Junior A - 400 meter

    # Naam ResOBP
    6 Rick Veltman 58,01 56,50


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    8 Wietse Bosman 12,22 +0.2 m/s---
    20 Ivo van de Pasch 13,12 -0.5 m/s13,61


    Jongens Junior B - 400 meter

    # Naam ResOBP
    3 Indigo Tjan 54,55 56,00


    Jongens Junior B - 110 meter horden

    # Naam Res OBP
    7 Wietse Bosman 18,37 -0.1 m/s---


    Jongens Junior B - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    4 Ivo van de Pasch 23,91 23,91 24,00


    Jongens Junior B - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    4 Faas Ignatius 38,27 38,27 38,00
    5 Luuk Peeters 35,76 35,76 40,93


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam 1.451.501.551.601.651.701.751.801.85ResOBP
    4 Ivo van de Pasch O O O O XXO XXX 1,70 ---


    Jongens Junior B - Hink-stap-springen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    8 Wietse Bosman - - 10,19 10,19 -1.0 m/s---


    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    4 Martijn Naus 14,10 -1.8 m/s---
    5 Frank Rüegg 14,56 -1.8 m/s---


    Jongens Junior C - 200 meter

    # Naam Res OBP
    4 Frank Rüegg 30,31 -0.2 m/s---


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    8 Martijn Naus 2:49,44 ---


    Jongens Junior C - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Frank Rüegg 12:46,41 ---


    Jongens Junior C - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3ResOBP
    4 Martijn Naus 8,51 8,78 X 8,78 ---


    Jongens Junior C - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    3 Sjoerd Peeters 22,96 22,96 25,00


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    3 Sjoerd Peeters - - 4,31 4,31 ---


    Masters Mannen - 400 meter

    # Naam ResOBP
    10 Eric Pols M50 1:03,67 1:02,00
    12 René Verkerke M50 1:04,30 1:04,00


    Masters Mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    9 John Romkes M50 2:15,54 2:17,00
    15 Jaap van Mannekes M60 2:33,50 2:30,05


    Masters Mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Peter Wielaaard M45 9:47,75 9:45,00
    6 Geert Moelker M40 10:56,02 10,55
    7 Rob Boer M55 11:37,16 12,00
    Henk van Zutphen M50 DNS 10:45,00


    Masters Mannen - Hoogspringen

    # Naam 1.401.451.501.551.601.65ResOBP
    2 Michiel Heerema M45 O O O XXO quit 1,55 ---


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    9 Vincent Kruit 11,70 +0.5 m/s11,40
    15 Stefan Rabouw 12,24 +0.0 m/s11,97


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBP
    7 Cosmo van Berkel 53,22 53,00


    Senioren mannen - 3000 meter

    # Naam ResOBP
    2 René Hage 9:34,10 9:45,00
    3 Frank Schotman 9:37,63 9:40,00


    Senioren mannen - 110 meter horden

    # Naam Res OBP
    3 Floris de Boer 16,00 -0.7 m/s16,01


    Senioren mannen - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    5 Niels Bakker 34,42 34,42 34,00
    6 Mark Bakker 34,11 34,11 37,98
    8 Vincent Kruit 25,00 25,00 20,24


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam 1.301.351.401.451.501.551.601.651.701.751.801.851.901.95ResOBP
    4 Niels Bakker O XXX 1,60 ---
    4 Vincent Kruit O quit 1,60 1,79
    6 Stefan Rabouw O O O O O XO XXX 1,55 1,60


    Masters Vrouwen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    3 Annelies van Dorp V50 2:52,20 2:50,00


    Meisjes Junior A - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    2 Sophie van Veen 29,78 29,78 34,00


    Meisjes Junior A - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3ResOBP
    2 Sophie van Veen 9,79 10,03 9,91 10,03 ---


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam 1.501.551.601.651.68ResOBP
    2 Julia Hollander O O O XXX 1,60 1,60


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    1 Julia Hollander - - 5,05 5,05 +0.5 m/s5,39


    Meisjes Junior B - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    1 Chantal Kruit 15,89 +0.9 m/s16,74


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    4 Sacha Goedhart 11,17 +1.4 m/s---
    5 Mette Pols 11,41 +1.4 m/s---
    9 Alyssa Folles 12,29 +1.4 m/s---


    Meisjes Junior C - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Fabienne Buijs 21,55 -0.5 m/s---


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Fabienne Buijs 2:30,40 ---
    3 Judith van Vugt 2:50,35 ---


    Meisjes Junior C - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    2 Mieke van de Pasch 14,35 +0.0 m/s---


    Meisjes Junior C - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    4 Mette Pols 20,53 20,53 16,00


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3ResOBP
    5 Judith van Vugt 5,92 5,91 6,35 6,35 ---


    Meisjes Junior C - Speerwerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    3 Mieke van de Pasch 24,00 24,00 25,50
    5 Judith van Vugt 21,92 21,92 19,00


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam 1.201.251.301.351.401.451.501.55ResOBP
    7 Sacha Goedhart XO O O XXO quit 1,40 ---
    8 Alyssa Folles O O O XXX 1,35 ---


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    5 Sacha Goedhart - - 4,34 4,34 -0.6 m/s---
    6 Mette Pols - - 4,30 4,30 +0.4 m/s---
    11 Mieke van de Pasch - - 3,69 3,69 +2.1 m/s---