Vereniging 'Hellas Utrecht' op '1e Goudse Kaas- en Stroopwafelinstuif'

Prijzen

Chaske van Rijnsoever
  • Jongens Junior B - 800m - 2:05,08
Bjorn van der Velden
  • Jongens Junior C - Discus - 27,79
Bjorn van der Velden
  • Jongens Junior C - Kogel - 9,09
Fransisco Gonzalez
  • Senioren mannen - 1500m - 4:23,38
Gijs Langkamp
  • Senioren mannen - Hoog - 1,70
Robin Coops
  • Senioren mannen - Ver - 6,38
Daphne Linnekamp
  • Meisjes Junior A - 200m - 26,48
Maria Onassis
  • Meisjes Junior A - 1500m - 5:08,04
Daphne Linnekamp
  • Meisjes Junior A - Ver - 4,95
Lotte Smink
  • Meisjes Junior B - Discus - 37,30
Wassiliki Alexandridis
  • Senioren vrouwen - Discus - 31,35
Wassiliki Alexandridis
  • Senioren vrouwen - Kogel - 11,84
Wassiliki Alexandridis
  • Senioren vrouwen - Speer - 33,12

Hoogtepunten

Jeroen Witteveen Msen 100m
  • 11,52
  • Daphne Linnekamp MJA 200m
  • 26,48
  • Gijs Langkamp Msen 100m
  • 12,05
  • Wassiliki Alexandridis Vsen Discus
  • 31,35
  • Wassiliki Alexandridis Vsen Speer
  • 33,12
  • Daphne Linnekamp MJA Ver
  • 4,95
  • Wassiliki Alexandridis Vsen Kogel
  • 11,84
  • Chaske van Rijnsoever JJB 800m
  • 2:05,08
  • Jeroen Witteveen Msen 200m
  • 23,00
  • Gijs Langkamp Msen 400m
  • 52,64
  •  

    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Chaske van...ijnsoever 2:05,08 2:08,30


    Jongens Junior C - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    2 Bjorn van der Velden 27,79 27,79 24,84


    Jongens Junior C - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Bjorn van der Velden 9,09 X 8,56 9,09 ---


    Masters Mannen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    6 Riny van Brienen M50 5:21,92 5:08,00


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    7 Jeroen Witteveen 11,52 -0.7 m/s11,24
    13 Gijs Langkamp 12,05 +0.0 m/s11,75
    17 Robin Coops 13,87 -1.0 m/s11,31


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    6 Jeroen Witteveen 23,00 +0.9 m/s22,75


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBP
    5 Gijs Langkamp 52,64 51,50
    9 Nick Cornelissen 55,98 54,00
    Robin Coops DNS 51,50


    Senioren mannen - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    2 Fransisco Gonzalez 4:23,38 4:10,50


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam 1.301.351.401.451.501.551.601.651.701.751.801.851.901.95ResOBP
    3 Gijs Langkamp O O XXX 1,70 ---
    Robin Coops quit DNS 1,89


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    1 Robin Coops - - 6,38 6,38 +1.6 m/s6,75
    4 Gijs Langkamp - - 6,16 6,16 +0.0 m/s---


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Daphne Linnekamp 26,48 -0.7 m/s27,08


    Meisjes Junior A - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    1 Maria Onassis 5:08,04 5:00,00


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    3 Daphne Linnekamp - - 4,95 4,95 +0.5 m/s5,21


    Meisjes Junior B - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    2 Lotte Smink 37,30 37,30 36,00


    Senioren vrouwen - Discuswerpen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    3 Wassiliki ...xandridis 31,35 31,35 36,00


    Senioren vrouwen - Kogelstoten

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Wassiliki ...xandridis 10,50 10,74 11,84 11,84 ---


    Senioren vrouwen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    2 Wassiliki ...xandridis 33,12 32,00