Vereniging 'Leiden Atletiek' op 'Indoorclubkampioenschappen Leiden Atletiek en AAV '36 2017'

Prijzen

Tom Brusche
  • Jongens Junior A + senioren - Meerkamp - 1269 punten
  • 50 meter   7,0
  • Kogelstoten   7,02
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   5,74
Ard van der Putten
  • Jongens Junior A + senioren - Meerkamp - 1242 punten
  • 50 meter   6,9
  • Kogelstoten   9,51
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   4,69
Roy Winiarczyk
  • Jongens Junior A + senioren - 50m - 6,72
Stijn te Hennepe
  • Jongens Junior A + senioren - 50m - 6,91
Roy Winiarczyk
  • Jongens Junior A + senioren - 60m - 7,76
Ard van der Putten
  • Jongens Junior A + senioren - 60m - 7,98
Stijn te Hennepe
  • Jongens Junior A + senioren - 60m - 8,01
Thijmen Nouwens
  • Jongens Junior B - 50m - 6,74
Thijmen Nouwens
  • Jongens Junior B - 60m - 7,88
Jop Goekoop
  • Jongens Junior C1 - 50mH - 9,22
Marnix van der Burg
  • Jongens Junior C2 - Meerkamp - 2119 punten
  • 50 meter   6,5
  • Kogelstoten   10,39
  • Verspringen   5,44
Maurits Dekker
  • Jongens Junior C2 - Meerkamp - 1704 punten
  • 50 meter   7,1
  • Kogelstoten   8,33
  • Verspringen   4,61
Marnix van der Burg
  • Jongens Junior C2 - 50mH - 7,82
Coen Huizer
  • Jongens Junior C2 - 50mH - 7,95
Levi Ari Pronk
  • Jongens Junior C2 - 50mH - 8,48
Soulaiman Atif
  • Jongens Junior D1 - Meerkamp - 1114 punten
  • 50 meter   8,4
  • Kogelstoten   6,04
  • Verspringen   3,85
Luka de Wilde
  • Jongens Junior D1 - Meerkamp - 1061 punten
  • 50 meter   8,6
  • Kogelstoten   6,88
  • Verspringen   3,44
Soulaiman Atif
  • Jongens Junior D1 - 50mH - 9,89
Luka de Wilde
  • Jongens Junior D1 - 50mH - 10,29
Christiaan Molevelt
  • Jongens Junior D2 - Meerkamp - 1550 punten
  • 50 meter   7,7
  • Kogelstoten   8,22
  • Hoogspringen   1,40
Manne Baan
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1552 punten
  • 50 meter   7,8
  • Kogelstoten   5,75
  • Hoogspringen   1,25
Sander Ottenheim
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1529 punten
  • 50 meter   8,3
  • Kogelstoten   6,60
  • Verspringen   4,10
Lucas den Besten
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1462 punten
  • 50 meter   8,2
  • Kogelstoten   6,90
  • Verspringen   3,60
Laurens Schubert
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1243 punten
  • 50 meter   8,8
  • Kogelstoten   5,50
  • Verspringen   3,45
Teije Hoving
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1287 punten
  • 40 meter   7,2
  • Medicienbalstoten   5,60
  • Verspringen   3,39
Christiaan Schubert
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1256 punten
  • 40 meter   7,3
  • Medicienbalstoten   6,10
  • Verspringen   3,12
Xinian Vermond
  • Jongens Pupil Mini / C - Meerkamp - 1020 punten
  • 40 meter   7,9
  • Medicienbalstoten   4,80
  • Verspringen   2,92
Loets Kortleever
  • Jongens Pupil Mini / C - Meerkamp - 983 punten
  • 40 meter   7,7
  • Medicienbalstoten   4,00
  • Verspringen   2,87
Tom Brusche
  • Senioren mannen - Meerkamp - 1269 punten
  • 50 meter   7,0
  • Kogelstoten   7,02
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   5,74
Roy Winiarczyk
  • Senioren mannen - 50m - 6,72
Stijn te Hennepe
  • Senioren mannen - 50m - 6,91
Roy Winiarczyk
  • Senioren mannen - 60m - 7,76
Stijn te Hennepe
  • Senioren mannen - 60m - 8,01
Ivanka Hogervorst
  • Meisjes Junior A + senioren - Meerkamp - 1506 punten
  • 50 meter   8,1
  • Kogelstoten   7,80
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   DNS
Anniek Roskam
  • Meisjes Junior A + senioren - Meerkamp - 1407 punten
  • 50 meter   7,5
  • Kogelstoten   7,53
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   4,13
Marije Efdee
  • Meisjes Junior A + senioren - Meerkamp - 1336 punten
  • 50 meter   8,1
  • Kogelstoten   9,18
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   4,00
Anniek Roskam
  • Meisjes Junior A + senioren - 60m - 8,78
Lorraine Gonizzi
  • Meisjes Junior A + senioren - 60m - 9,08
Doortje Coffeng
  • Meisjes Junior A + senioren - 60m - 9,22
Rosalie van Gool
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 930 punten
  • 50 meter   8,0
  • Kogelstoten   6,58
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   3,13
Sara Postma
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 780 punten
  • 50 meter   8,5
  • Kogelstoten   5,71
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   3,33
Esther Lievers
  • Meisjes Junior B - 50mH - 9,92
Rosalie van Gool
  • Meisjes Junior B - 50mH - 10,66
Sara Postma
  • Meisjes Junior B - 50mH - 10,72
Loïs Steenbeek
  • Meisjes Junior C1 - Meerkamp - 1505 punten
  • 50 meter   7,7
  • Kogelstoten   9,09
  • Hoogspringen   1,30
Myrthe Steenbeek
  • Meisjes Junior C1 - Meerkamp - 1306 punten
  • 50 meter   8,3
  • Kogelstoten   7,53
  • Hoogspringen   1,30
Ilse Knevel
  • Meisjes Junior C1 - Meerkamp - 1249 punten
  • 50 meter   8,4
  • Kogelstoten   6,42
  • Hoogspringen   1,35
Muneerah Hensing
  • Meisjes Junior C1 - 50mH - 9,59
Loïs Steenbeek
  • Meisjes Junior C1 - 50mH - 9,82
Lara Weghorst
  • Meisjes Junior C2 - Meerkamp - 1685 punten
  • 50 meter   7,1
  • Kogelstoten   8,11
  • Verspringen   4,58
Lara Weghorst
  • Meisjes Junior C2 - 50mH - 8,23
Quinty Verdoodt
  • Meisjes Junior C2 - 50mH - 8,60
Minou De Wit
  • Meisjes Junior D1 - Meerkamp - 1224 punten
  • 50 meter   7,9
  • Kogelstoten   7,44
  • Verspringen   3,44
Esther van Velzen
  • Meisjes Junior D1 - Meerkamp - 1068 punten
  • 50 meter   8,2
  • Kogelstoten   5,94
  • Verspringen   3,38
Minou De Wit
  • Meisjes Junior D1 - 50mH - 9,91
Solveig Lindner
  • Meisjes Junior D1 - 50mH - 10,05
Aimee Verheijen
  • Meisjes Junior D1 - 50mH - 10,37
Rosa Candido
  • Meisjes Junior D2 - Meerkamp - 1403 punten
  • 50 meter   8,4
  • Kogelstoten   9,93
  • Hoogspringen   1,30
Rosa Candido
  • Meisjes Junior D2 - 50mH - 9,72
Karlijn Jansz
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1281 punten
  • 50 meter   8,7
  • Kogelstoten   5,30
  • Hoogspringen   1,15
Rosanne Zoetemelk
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1268 punten
  • 50 meter   8,3
  • Kogelstoten   5,90
  • Verspringen   3,00
Juna Kortleever
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1326 punten
  • 40 meter   6,9
  • Medicienbalstoten   5,20
  • Verspringen   3,34
Jente Meester
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 766 punten
  • 40 meter   8,6
  • Medicienbalstoten   4,00
  • Verspringen   2,54
Sara Faaij
  • Meisjes Pupil Mini / C - Meerkamp - 1042 punten
  • 40 meter   7,4
  • Medicienbalstoten   3,80
  • Verspringen   2,92
Ivanka Hogervorst
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 1506 punten
  • 50 meter   8,1
  • Kogelstoten   7,80
  • Hoogspringen   1,45
  • Verspringen   DNS
Marije Efdee
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 1336 punten
  • 50 meter   8,1
  • Kogelstoten   9,18
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   4,00

Hoogtepunten

Anne de Jong MJC2 50m
  • 7,39
  • Marnix van der Burg JJC2 Ver
  • 5,44
  • Levi Ari Pronk JJC2 50m
  • 7,22
  • Marnix van der Burg JJC2 50m
  • 6,50
  • Mara Topman MJC2 50m
  • 7,38
  • Manne Baan JPA1 50m
  • 7,80
  • Maurits Dekker JJC2 50m
  • 7,02
  • Quinty Verdoodt MJC2 50m
  • 7,45
  • Lara Weghorst MJC2 50m
  • 7,02
  • Ivanka Hogervorst Vsen Hoog
  • 1,45
  •  

    Jongens Junior A + senioren - Meerkamp

    # Naam 50mKogelHoogVerPunten totaal
    2 Tom Brusche Msen 6,94 7,02 DNS 5,74 1269
    3 Ard van der Putten JJA 6,87 9,51 DNS 4,69 1242


    Jongens Junior A + senioren - 50 meter

    # Naam ResOBP
    1 Roy Winiarczyk Msen 6,72 ---
    2 Stijn te Hennepe Msen 6,91 7,01


    Jongens Junior A + senioren - 60 meter

    # Naam ResOBP
    1 Roy Winiarczyk Msen 7,76 ---
    2 Ard van der Putten JJA 7,98 ---
    3 Stijn te Hennepe Msen 8,01 8,13


    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 50mKogelHoogVerPunten totaal
    4 Coen Huizer 7,06 9,13 1,65 DNS 1393


    Jongens Junior B - 50 meter

    # Naam ResOBP
    1 Thijmen Nouwens 6,74 ---


    Jongens Junior B - 60 meter

    # Naam ResOBP
    2 Thijmen Nouwens 7,88 ---


    Jongens Junior C1 - Meerkamp

    # Naam 50mKogelHoogPunten totaal
    6 Jop Goekoop 7,79 5,77 1,25 1256


    Jongens Junior C1 - 50 meter horden

    # Naam ResOBP
    3 Jop Goekoop 9,22 ---


    Jongens Junior C2 - Meerkamp

    # Naam 50mKogelVerPunten totaal
    1 Marnix van der Burg 6,50 10,39 5,44 2119
    3 Maurits Dekker 7,02 8,33 4,61 1704
    5 Levi Ari Pronk 7,22 8,99 4,48 1659
    8 Rik van der Linde 7,61 8,71 4,19 1492
    9 Sam Kopmels 7,56 8,44 4,01 1453
    12 Brazil Golden 8,77 DNS 3,31 631


    Jongens Junior C2 - 50 meter horden

    # Naam ResOBP
    1 Marnix van der Burg 7,82 ---
    2 Coen Huizer 7,95 ---
    3 Levi Ari Pronk 8,48 ---
    5 Maurits Dekker 8,79 ---


    Jongens Junior D1 - Meerkamp

    # Naam 50mKogelVerPunten totaal
    2 Soulaiman Atif 8,39 6,04 3,85 1114
    3 Luka de Wilde 8,51 6,88 3,44 1061
    5 Merlijn Noteboom 9,43 6,45 3,27 851


    Jongens Junior D1 - 50 meter horden

    # Naam ResOBP
    1 Soulaiman Atif 9,89 ---
    3 Luka de Wilde 10,29 ---


    Jongens Junior D2 - Meerkamp

    # Naam 50mKogelHoogPunten totaal
    1 Christiaan Molevelt 7,62 8,22 1,40 1550
    6 Quinten Stijger 7,70 5,18 1,20 1200


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 50mKogelHoogPunten totaal
    1 Manne Baan 7,80 5,75 1,25 1552
    4 Hamzah Salah 8,71 6,60 1,05 1282
    6 Robin Noteboom 9,01 6,05 1,05 1199
    7 Sven Nederpel 9,03 5,20 1,00 1105
    8 Pieter Spruijt 10,28 4,30 0,90 792
    10 Joep den Dulk DNS DNS DNS 0
    10 Abel Molenaar DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 50mKogelVerPunten totaal
    1 Sander Ottenheim 8,23 6,60 4,10 1529
    2 Lucas den Besten 8,15 6,90 3,60 1462
    3 Laurens Schubert 8,71 5,50 3,45 1243
    4 Jelte Molendijk 8,79 5,40 3,00 1133
    5 Auke van Drongelen 9,40 5,10 3,05 1027
    6 Kai Beijer 11,03 3,60 2,30 561


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mM-balVerPunten totaal
    1 Teije Hoving 7,19 5,60 3,39 1287
    3 Christiaan Schubert 7,23 6,10 3,12 1256
    4 Hidde Peter 7,34 5,90 3,03 1204
    5 Mats Candido 7,65 6,60 3,10 1200
    6 Floris Aleman 7,27 5,80 2,89 1183
    10 Ingmar Schagen 7,91 6,70 2,70 1079
    12 Teun van der Heijden 8,27 6,20 2,49 948
    14 Djes Slings 7,92 4,00 2,39 836
    15 John Michael Paulo 8,33 4,10 2,60 819
    16 Hidde Heijmans 8,11 3,20 2,02 666
    17 Job Aukes DNS DNS DNS 0
    17 Thomas Scheidema DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil Mini / C - Meerkamp

    # Naam 40mM-balVerPunten totaal
    1 Xinian Vermond JPC 7,81 4,80 2,92 1020
    2 Loets Kortleever JPMini 7,64 4,00 2,87 983
    5 Floris Noteboom JPMini 8,35 4,80 2,34 814
    6 Tigo Mooiman JPC 8,31 4,10 2,55 812
    9 Hugo Molenaar JPC 8,49 3,40 2,50 720
    10 Niels van Schaik JPC 8,70 3,60 2,27 659
    11 Jelte De Kaey JPMini 9,27 3,20 2,02 499


    Senioren mannen - Meerkamp

    # Naam 50mKogelHoogVerPunten totaal
    2 Tom Brusche 6,94 7,02 DNS 5,74 1269


    Senioren mannen - 50 meter

    # Naam ResOBP
    1 Roy Winiarczyk 6,72 ---
    2 Stijn te Hennepe 6,91 7,01


    Senioren mannen - 60 meter

    # Naam ResOBP
    1 Roy Winiarczyk 7,76 ---
    3 Stijn te Hennepe 8,01 8,13


    Meisjes Junior A + senioren - Meerkamp

    # Naam 50mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Ivanka Hogervorst Vsen 8,01 7,80 1,45 DNS 1506
    2 Anniek Roskam MJA 7,50 7,53 DNS 4,13 1407
    3 Marije Efdee Vsen 8,10 9,18 DNS 4,00 1336
    4 Lorraine Gonizzi MJA 7,85 6,66 DNS 3,97 1199
    5 Melanie Overmars MJA 7,81 5,84 DNS 4,13 1180
    6 Doortje Coffeng MJA 7,84 6,18 DNS 3,52 1034
    7 Alessandra Peters MJA 7,87 5,16 DNS 3,81 1017


    Meisjes Junior A + senioren - 60 meter

    # Naam ResOBP
    1 Anniek Roskam MJA 8,78 ---
    2 Lorraine Gonizzi MJA 9,08 ---
    3 Doortje Coffeng MJA 9,22 ---
    4 Ivanka Hogervorst Vsen 9,34 ---
    5 Marije Efdee Vsen 9,50 ---


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam 50mKogelHoogVerPunten totaal
    2 Rosalie van Gool 7,93 6,58 DNS 3,13 930
    3 Sara Postma 8,49 5,71 DNS 3,33 780
    4 Esther Lievers 7,75 6,15 DNS DNS 767


    Meisjes Junior B - 50 meter horden

    # Naam ResOBP
    1 Esther Lievers 9,92 ---
    2 Rosalie van Gool 10,66 ---
    3 Sara Postma 10,72 ---


    Meisjes Junior C1 - Meerkamp

    # Naam 50mKogelHoogPunten totaal
    1 Loïs Steenbeek 7,67 9,09 1,30 1505
    2 Myrthe Steenbeek 8,23 7,53 1,30 1306
    3 Ilse Knevel 8,39 6,42 1,35 1249
    5 Muneerah Hensing 7,90 5,91 DNS 815
    6 Florieke van Ek 8,23 5,17 DNS 702


    Meisjes Junior C1 - 50 meter horden

    # Naam ResOBP
    1 Muneerah Hensing 9,59 ---
    2 Loïs Steenbeek 9,82 ---
    Myrthe Steenbeek DNS ---


    Meisjes Junior C2 - Meerkamp

    # Naam 50mKogelVerPunten totaal
    2 Lara Weghorst 7,02 8,11 4,58 1685
    4 Anne de Jong 7,39 6,84 4,68 1541
    5 Jutte Vijverberg 7,77 8,45 4,49 1505
    7 Quinty Verdoodt 7,45 7,02 4,42 1484
    10 Estela Kazatzidis 7,64 7,25 4,27 1423
    11 Mara Topman 7,38 6,43 4,19 1420
    13 Heleen Pr...van Reine 7,95 7,13 3,93 1282
    14 Tess Veefkind 8,06 7,13 4,00 1273
    15 Isabelle Reijman 8,25 10,36 3,32 1267
    16 Maud Hoogeveen 7,91 7,46 3,55 1233
    19 Airissa Vermond 7,82 10,09 DNS 1059
    20 Bobet Kloosterman 7,95 5,07 3,06 981
    21 Melissa Clark 8,30 5,83 3,04 956
    22 Vicky van der Werf 9,32 6,55 2,91 802


    Meisjes Junior C2 - 50 meter horden

    # Naam ResOBP
    2 Lara Weghorst 8,23 ---
    3 Quinty Verdoodt 8,60 ---
    4 Anne de Jong 8,67 ---
    5 Estela Kazatzidis 8,72 ---
    6 Jutte Vijverberg 8,74 ---
    7 Mara Topman 8,89 ---
    13 Bobet Kloosterman 10,32 ---


    Meisjes Junior D1 - Meerkamp

    # Naam 50mKogelVerPunten totaal
    1 Minou De Wit 7,84 7,44 3,44 1224
    3 Esther van Velzen 8,11 5,94 3,38 1068
    5 Solveig Lindner 8,15 5,18 3,25 985
    6 Senna Nicolai 8,65 6,30 3,34 981
    9 Tirra Aalla 8,74 4,63 2,93 776
    10 Aimee Verheijen 8,42 3,82 2,91 769
    12 Brenda Pardoen 9,22 4,02 2,36 539


    Meisjes Junior D1 - 50 meter horden

    # Naam ResOBP
    1 Minou De Wit 9,91 ---
    2 Solveig Lindner 10,05 ---
    3 Aimee Verheijen 10,37 ---
    5 Tirra Aalla 11,02 11,52
    6 Senna Nicolai 11,23 ---
    9 Esther van Velzen 11,90 ---
    10 Brenda Pardoen 12,40 ---


    Meisjes Junior D2 - Meerkamp

    # Naam 50mKogelHoogPunten totaal
    3 Rosa Candido 8,37 9,93 1,30 1403
    4 Laura Varona Perez 7,87 8,63 1,25 1401
    5 Lianne Groenendijk 7,61 7,34 1,25 1389
    7 Sanne de Lange 7,95 7,25 1,30 1347
    8 Alia Atif 8,21 7,65 1,25 1280
    14 Nora Varona Perez 8,66 7,08 1,10 1056
    15 Hadewijch ...ijverberg 8,81 6,56 1,10 1000
    17 Fay Ahmed DNS DNS DNS 0


    Meisjes Junior D2 - 50 meter horden

    # Naam ResOBP
    3 Rosa Candido 9,72 ---
    4 Lianne Groenendijk 9,75 ---
    5 Sanne de Lange 10,30 ---
    Fay Ahmed DNS ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 50mKogelHoogPunten totaal
    3 Karlijn Jansz 8,67 5,30 1,15 1281
    5 Jasmijn van Tol 8,95 4,20 1,00 1047
    7 Ise de Wit 9,29 4,10 0,90 913


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 50mKogelVerPunten totaal
    2 Rosanne Zoetemelk 8,22 5,90 3,00 1268
    5 Mees Kuiper 8,97 5,80 3,35 1198
    6 Lenja van Rooij 9,01 5,50 3,40 1183
    8 Jet vd Heijden 9,28 6,25 3,00 1108
    9 Hester Vooijs 9,23 5,65 3,10 1098
    11 Tara Sierksma 9,11 5,10 2,95 1051
    13 Linde Candido 9,36 5,65 2,80 1019
    14 Bodil de Jong 9,53 5,25 3,05 1018
    17 Hasse Dekkers 9,68 4,45 2,70 871


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mM-balVerPunten totaal
    1 Juna Kortleever 6,85 5,20 3,34 1326
    3 Jente Meester 8,55 4,00 2,54 766
    4 Lotte Bogaard 8,39 4,00 2,30 742
    5 Fenna Melchior 8,50 3,80 2,35 720
    6 Ida Westenbrink 8,21 3,80 2,08 711


    Meisjes Pupil Mini / C - Meerkamp

    # Naam 40mM-balVerPunten totaal
    1 Sara Faaij MPC 7,31 3,80 2,92 1042
    4 Karlien Lippits MPC 7,84 4,10 2,48 876
    5 Josefien Vleming MPC 7,86 3,50 2,56 842
    7 Ilse Vooijs MPC 8,71 2,80 2,21 577


    Senioren vrouwen - Meerkamp

    # Naam 50mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Ivanka Hogervorst 8,01 7,80 1,45 DNS 1506
    2 Marije Efdee 8,10 9,18 DNS 4,00 1336


    Senioren vrouwen - 60 meter

    # Naam ResOBP
    4 Ivanka Hogervorst 9,34 ---
    5 Marije Efdee 9,50 ---