Vereniging 'AAV `36' op 'Indoorclubkampioenschappen Leiden Atletiek en AAV '36 2017'

Prijzen

Alex Van Zutphen
  • Jongens Junior A + senioren - Meerkamp - 1732 punten
  • 50 meter   6,8
  • Kogelstoten   10,82
  • Hoogspringen   1,75
  • Verspringen   DNS
Dolf Smid
  • Jongens Junior A + senioren - 50m - 7,09
Mattias Nab
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1674 punten
  • 50 meter   6,6
  • Kogelstoten   10,85
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   5,63
Jitse van Esch
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1644 punten
  • 50 meter   6,9
  • Kogelstoten   11,29
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   5,82
Niels de Groot
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1608 punten
  • 50 meter   6,9
  • Kogelstoten   11,49
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   5,65
Mattias Nab
  • Jongens Junior B - 60m - 7,67
Twan van Rijn
  • Jongens Junior C1 - Meerkamp - 1884 punten
  • 50 meter   7,2
  • Kogelstoten   9,19
  • Hoogspringen   1,60
Jesse Lamberst
  • Jongens Junior C1 - Meerkamp - 1673 punten
  • 50 meter   7,4
  • Kogelstoten   6,59
  • Hoogspringen   1,60
Marc Dullemond
  • Jongens Junior C1 - Meerkamp - 1628 punten
  • 50 meter   7,5
  • Kogelstoten   8,10
  • Hoogspringen   1,45
Twan van Rijn
  • Jongens Junior C1 - 50mH - 7,94
Jesse Lamberst
  • Jongens Junior C1 - 50mH - 8,62
Tim den Brave
  • Jongens Junior C2 - Meerkamp - 1757 punten
  • 50 meter   7,0
  • Kogelstoten   8,56
  • Verspringen   4,67
Merijn Hoogerdijk
  • Jongens Junior D1 - Meerkamp - 1131 punten
  • 50 meter   8,3
  • Kogelstoten   6,56
  • Verspringen   3,67
Merijn Hoogerdijk
  • Jongens Junior D1 - 50mH - 10,05
Djanou Giesbergen
  • Jongens Junior D2 - Meerkamp - 1489 punten
  • 50 meter   8,0
  • Kogelstoten   7,85
  • Hoogspringen   1,45
Luuk van Wolven
  • Jongens Junior D2 - Meerkamp - 1419 punten
  • 50 meter   7,7
  • Kogelstoten   8,05
  • Hoogspringen   1,25
Job van Harten
  • Jongens Junior D2 - 50mH - 9,53
Luuk van Wolven
  • Jongens Junior D2 - 50mH - 9,57
Djanou Giesbergen
  • Jongens Junior D2 - 50mH - 9,97
Nathan van der Hoorn
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1484 punten
  • 50 meter   8,4
  • Kogelstoten   7,20
  • Hoogspringen   1,20
Tijn van Bergen
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1382 punten
  • 50 meter   8,4
  • Kogelstoten   6,10
  • Hoogspringen   1,15
Jop Gründmann
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1258 punten
  • 40 meter   7,4
  • Medicienbalstoten   6,40
  • Verspringen   3,16
Kai Pet
  • Jongens Pupil Mini / C - Meerkamp - 920 punten
  • 40 meter   7,9
  • Medicienbalstoten   4,00
  • Verspringen   2,72
Alex Van Zutphen
  • Senioren mannen - Meerkamp - 1732 punten
  • 50 meter   6,8
  • Kogelstoten   10,82
  • Hoogspringen   1,75
  • Verspringen   DNS
Dolf Smid
  • Senioren mannen - 50m - 7,09
Jokèh Engelhart
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 1883 punten
  • 50 meter   7,6
  • Kogelstoten   10,04
  • Hoogspringen   1,55
  • Verspringen   DNS
Vera van der Nagel
  • Meisjes Junior C1 - 50mH - 11,38
Jonne van der Giessen
  • Meisjes Junior C2 - Meerkamp - 1753 punten
  • 50 meter   7,1
  • Kogelstoten   9,80
  • Verspringen   4,57
Mila Wacht
  • Meisjes Junior C2 - Meerkamp - 1604 punten
  • 50 meter   7,5
  • Kogelstoten   8,94
  • Verspringen   4,49
Jonne van der Giessen
  • Meisjes Junior C2 - 50mH - 7,86
Floortje Tromp
  • Meisjes Junior D1 - Meerkamp - 1213 punten
  • 50 meter   8,2
  • Kogelstoten   7,60
  • Verspringen   3,71
Daphne Zintel
  • Meisjes Junior D2 - Meerkamp - 1478 punten
  • 50 meter   7,7
  • Kogelstoten   7,97
  • Hoogspringen   1,35
Maud van Beest
  • Meisjes Junior D2 - Meerkamp - 1410 punten
  • 50 meter   7,8
  • Kogelstoten   8,42
  • Hoogspringen   1,25
Daphne Zintel
  • Meisjes Junior D2 - 50mH - 9,19
Maud van Beest
  • Meisjes Junior D2 - 50mH - 9,45
Fien Verkleij
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1316 punten
  • 50 meter   8,4
  • Kogelstoten   5,10
  • Hoogspringen   1,15
La-Keisha Planto
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1282 punten
  • 50 meter   8,2
  • Kogelstoten   5,05
  • Hoogspringen   1,05
Sterre Heemskerk
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1462 punten
  • 50 meter   8,4
  • Kogelstoten   6,70
  • Verspringen   3,85
Emma Vreijling
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1228 punten
  • 50 meter   8,6
  • Kogelstoten   5,50
  • Verspringen   3,20
Dominique van Beusekom
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 817 punten
  • 40 meter   8,0
  • Medicienbalstoten   3,90
  • Verspringen   2,39
Diva Epker
  • Meisjes Pupil Mini / C - Meerkamp - 941 punten
  • 40 meter   7,7
  • Medicienbalstoten   3,80
  • Verspringen   2,71
Indy van Tol
  • Meisjes Pupil Mini / C - Meerkamp - 917 punten
  • 40 meter   7,7
  • Medicienbalstoten   3,10
  • Verspringen   2,90

Hoogtepunten

Alex Van Zutphen Msen Hoog
  • 1,75
  • Twan van Rijn JJC1 50m
  • 7,11
  • Jokèh Engelhart MJB Hoog
  • 1,55
  • Jesse Lamberst JJC1 Hoog
  • 1,60
  • Twan van Rijn JJC1 Hoog
  • 1,60
  • Jokèh Engelhart MJB Kogel
  • 10,04
  • Jonne van der Giessen MJC2 50m
  • 7,08
  • Tim den Brave JJC2 50m
  • 6,91
  • Daphne Zintel MJD2 50m
  • 7,69
  • Mila Wacht MJC2 50m
  • 7,44
  •  

    Jongens Junior A + senioren - Meerkamp

    # Naam 50mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Alex Van Zutphen Msen 6,72 10,82 1,75 DNS 1732


    Jongens Junior A + senioren - 50 meter

    # Naam ResOBP
    3 Dolf Smid Msen 7,09 ---
    4 Hans Vlak Msen 7,23 ---
    5 Ron van der Veer Msen 7,46 ---


    Jongens Junior A + senioren - 60 meter

    # Naam ResOBP
    4 Hans Vlak Msen 8,24 8,26
    5 Dolf Smid Msen 8,25 ---
    6 Ron van der Veer Msen 8,65 8,56


    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 50mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Mattias Nab 6,58 10,85 DNS 5,63 1674
    2 Jitse van Esch 6,86 11,29 DNS 5,82 1644
    3 Niels de Groot 6,89 11,49 DNS 5,65 1608
    5 Daan van der Lee 6,83 10,23 DNS 5,02 1392
    6 Ferdinand Zonneveld 7,25 8,84 1,45 DNS 1113
    7 Bastiaan Deul 7,43 9,40 DNS 4,76 1067
    8 Rick Schreuder 7,22 7,92 DNS 4,04 828
    9 Dennis Van Tilburg 7,42 8,07 DNS DNS 655
    11 Maxim Scholma DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Junior B - 60 meter

    # Naam ResOBP
    1 Mattias Nab 7,67 7,71


    Jongens Junior C1 - Meerkamp

    # Naam 50mKogelHoogPunten totaal
    1 Twan van Rijn 7,11 9,19 1,60 1884
    2 Jesse Lamberst 7,39 6,59 1,60 1673
    3 Marc Dullemond 7,43 8,10 1,45 1628
    4 Brennan Kamerman 7,82 7,45 1,45 1505
    5 Kyan Krol 7,89 6,60 1,35 1358
    7 Sebastiaan Keijzer 8,31 6,66 1,30 1241
    8 Lyam Binsbergen 7,87 4,77 1,20 1135
    9 Boudewijn ...den Broek DNS DNS DNS 0
    9 Fabio Maurits DNS DNS DNS 0
    9 Vito Pison DNS DNS DNS 0


    Jongens Junior C1 - 50 meter horden

    # Naam ResOBP
    1 Twan van Rijn 7,94 ---
    2 Jesse Lamberst 8,62 ---
    4 Brennan Kamerman 10,00 ---
    5 Marc Dullemond 10,16 ---
    6 Kyan Krol 10,28 ---
    7 Lyam Binsbergen 10,34 ---
    8 Sebastiaan Keijzer 10,75 ---
    Boudewijn ...den Broek DNS ---
    Fabio Maurits DNS ---
    Vito Pison DNS ---


    Jongens Junior C2 - Meerkamp

    # Naam 50mKogelVerPunten totaal
    2 Tim den Brave 6,91 8,56 4,67 1757
    4 Koen Guldemond 7,52 10,91 4,57 1697
    6 Tijmen van Arkel 7,56 8,69 4,59 1583
    7 Dinand Groen 7,40 8,84 4,29 1568
    10 Thijs van ...r Heijden 7,45 7,37 3,91 1402
    11 Kaj van Beest 7,66 6,34 4,24 1360
    13 Mats Dossin DNS DNS DNS 0


    Jongens Junior C2 - 50 meter horden

    # Naam ResOBP
    4 Tim den Brave 8,68 ---
    6 Kaj van Beest 8,98 ---
    7 Thijs van ...r Heijden 9,40 ---
    8 Tijmen van Arkel 9,52 ---
    9 Koen Guldemond 11,16 ---
    Dinand Groen DNS ---
    Mats Dossin DNS ---


    Jongens Junior D1 - Meerkamp

    # Naam 50mKogelVerPunten totaal
    1 Merijn Hoogerdijk 8,28 6,56 3,67 1131
    4 Max van de Meent 8,53 4,83 3,35 911
    6 Henrik Drost 8,86 5,27 2,99 810
    7 Jelmer de Leeuw 8,84 5,03 2,99 798
    8 Daan Groot 9,05 4,72 2,51 646


    Jongens Junior D1 - 50 meter horden

    # Naam ResOBP
    2 Merijn Hoogerdijk 10,05 ---
    4 Max van de Meent 12,46 ---
    5 Henrik Drost 12,97 ---
    6 Jelmer de Leeuw 14,25 ---
    7 Daan Groot 14,38 ---


    Jongens Junior D2 - Meerkamp

    # Naam 50mKogelHoogPunten totaal
    2 Djanou Giesbergen 8,00 7,85 1,45 1489
    3 Luuk van Wolven 7,65 8,05 1,25 1419
    4 Dylan Nieuwlaat 8,08 7,12 1,25 1276
    5 Job van Harten 7,69 7,28 1,10 1258
    7 Siep van Amsterdam 8,21 6,04 1,15 1112
    8 Finn Vermeulen 8,66 5,42 1,10 955


    Jongens Junior D2 - 50 meter horden

    # Naam ResOBP
    1 Job van Harten 9,53 ---
    2 Luuk van Wolven 9,57 ---
    3 Djanou Giesbergen 9,97 ---
    4 Siep van Amsterdam 10,09 ---
    5 Finn Vermeulen 10,79 ---
    6 Dylan Nieuwlaat 11,08 ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 50mKogelHoogPunten totaal
    2 Nathan van der Hoorn 8,39 7,20 1,20 1484
    3 Tijn van Bergen 8,39 6,10 1,15 1382
    5 Noa Pet 8,71 5,15 1,10 1228
    9 Ivo de Leeuw 10,78 3,60 0,90 679
    10 Mik Vermeulen DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mM-balVerPunten totaal
    2 Jop Gründmann 7,35 6,40 3,16 1258
    7 Luuk Ouwehand 7,28 5,10 3,02 1162
    8 Merijn Frederiks 7,60 5,40 2,87 1089
    9 Maurits 't Hart 7,58 5,30 2,87 1086
    11 Levi Nieuwenhuis 7,62 5,20 2,88 1074
    13 Beau Janssen 8,18 5,00 2,47 881


    Jongens Pupil Mini / C - Meerkamp

    # Naam 40mM-balVerPunten totaal
    3 Kai Pet JPC 7,82 4,00 2,72 920
    4 Olav de Best JPC 7,70 3,80 2,49 881
    7 Maxim 't Hart JPC 8,17 3,90 2,45 800
    8 Rutger de Leeuw JPC 8,16 3,30 2,51 765
    12 Pim Ouwehand JPMini DNS DNS DNS 0


    Senioren mannen - Meerkamp

    # Naam 50mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Alex Van Zutphen 6,72 10,82 1,75 DNS 1732


    Senioren mannen - 50 meter

    # Naam ResOBP
    3 Dolf Smid 7,09 ---
    4 Hans Vlak 7,23 ---
    5 Ron van der Veer 7,46 ---


    Senioren mannen - 60 meter

    # Naam ResOBP
    4 Hans Vlak 8,24 8,26
    5 Dolf Smid 8,25 ---
    6 Ron van der Veer 8,65 8,56


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam 50mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Jokèh Engelhart 7,60 10,04 1,55 DNS 1883


    Meisjes Junior C1 - Meerkamp

    # Naam 50mKogelHoogPunten totaal
    4 Vera van der Nagel 8,60 6,28 1,15 1055
    7 Azual Jok Agok DNS DNS DNS 0


    Meisjes Junior C1 - 50 meter horden

    # Naam ResOBP
    3 Vera van der Nagel 11,38 ---
    Azual Jok Agok DNS ---


    Meisjes Junior C2 - Meerkamp

    # Naam 50mKogelVerPunten totaal
    1 Jonne van ...r Giessen 7,08 9,80 4,57 1753
    3 Mila Wacht 7,44 8,94 4,49 1604
    6 Quincy Heemskerk 7,75 9,00 4,27 1492
    8 Sietske Verkade 7,94 9,68 4,03 1438
    9 Ellen Hettinga 7,74 8,70 4,01 1427
    12 Ilse van der Marel 7,81 8,57 3,87 1377
    17 Aylina van Rooij 8,39 7,75 3,44 1132
    18 Julia van Remoortere 8,15 6,48 3,36 1089
    23 Myrte Smit DNS DNS DNS 0


    Meisjes Junior C2 - 50 meter horden

    # Naam ResOBP
    1 Jonne van ...r Giessen 7,86 ---
    8 Mila Wacht 8,99 ---
    9 Ilse van der Marel 9,36 ---
    10 Sietske Verkade 9,62 ---
    11 Aylina van Rooij 9,80 ---
    12 Ellen Hettinga 9,95 ---
    14 Julia van Remoortere 13,07 ---
    Quincy Heemskerk DNS ---
    Myrte Smit DNS ---


    Meisjes Junior D1 - Meerkamp

    # Naam 50mKogelVerPunten totaal
    2 Floortje Tromp 8,20 7,60 3,71 1213
    4 Kim Braat 8,30 6,19 3,31 1033
    7 Amber van Beugen 8,44 5,01 2,91 851
    8 Serena Brand 9,07 5,57 2,94 786
    11 Elke Althuijzen 9,16 4,98 2,51 647


    Meisjes Junior D1 - 50 meter horden

    # Naam ResOBP
    4 Floortje Tromp 11,01 ---
    7 Serena Brand 11,37 ---
    8 Kim Braat 11,72 ---
    11 Amber van Beugen 12,59 ---
    12 Elke Althuijzen 13,78 ---


    Meisjes Junior D2 - Meerkamp

    # Naam 50mKogelHoogPunten totaal
    1 Daphne Zintel 7,69 7,97 1,35 1478
    2 Maud van Beest 7,78 8,42 1,25 1410
    6 Elvy De Groot 7,89 8,60 1,20 1359
    9 Anne-Lin Zwartjes 7,70 6,41 1,20 1278
    10 Laura Gaarthuis 8,41 7,62 1,20 1203
    11 Lina Sali...der Kwaak 8,48 6,75 1,25 1179
    12 Elise Spijkers 8,33 6,17 1,20 1134
    13 Noor Verduin 8,01 5,46 1,15 1116
    16 Sofie Visser 9,35 6,45 0,90 760


    Meisjes Junior D2 - 50 meter horden

    # Naam ResOBP
    1 Daphne Zintel 9,19 ---
    2 Maud van Beest 9,45 ---
    6 Noor Verduin 10,73 ---
    7 Anne-Lin Zwartjes 10,83 ---
    8 Elise Spijkers 11,16 ---
    9 Lina Sali...der Kwaak 11,22 ---
    10 Laura Gaarthuis 11,25 ---
    11 Sofie Visser 13,14 ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 50mKogelHoogPunten totaal
    1 Fien Verkleij 8,40 5,10 1,15 1316
    2 La-Keisha Planto 8,18 5,05 1,05 1282
    4 Daisy van Rijn 9,62 5,40 1,05 1066
    6 Lieke van Tol 9,20 4,90 0,90 984
    8 Bo Vermeulen 9,58 3,50 1,00 896
    9 Sterre Wansinck 9,41 4,00 0,90 887


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 50mKogelVerPunten totaal
    1 Sterre Heemskerk 8,35 6,70 3,85 1462
    3 Emma Vreijling 8,51 5,50 3,20 1228
    4 Kirsten Markman 8,90 5,80 3,30 1200
    7 Silke Lamberst 8,83 5,20 3,20 1153
    10 Merel van Reen 9,03 5,10 3,05 1084
    12 Sofie van Beusekom 9,31 5,50 2,85 1026
    15 Joyce Rijsdam 9,27 4,30 2,85 950
    16 Nerena Brunt 9,16 4,00 2,70 914
    18 Jana Nagtegaal DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mM-balVerPunten totaal
    2 Dominique ... Beusekom 7,99 3,90 2,39 817
    7 Jara de Heij 8,30 3,30 2,30 701


    Meisjes Pupil Mini / C - Meerkamp

    # Naam 40mM-balVerPunten totaal
    2 Diva Epker MPC 7,61 3,80 2,71 941
    3 Indy van Tol MPC 7,64 3,10 2,90 917
    6 Jasmijn Zwirs MPC 8,32 4,10 2,50 801
    8 Eline de Leeuw MPC 8,66 2,50 2,11 537