Vereniging 'Atletiek Maastricht' op 'Zuid Limburgs baancircuit AVON Heerlen'

Prijzen

Daniel Sanders
  • Jongens Junior B - 800m - 2:12,41
Sidney Duke
  • Jongens Junior B - 800m - 2:22,33
Falco Aarts
  • Jongens Junior D - 80m - 11,22
Falco Aarts
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:05,45
Falco Aarts
  • Jongens Junior D - Discus - 17,19
Ruben Hermans
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,30
Falco Aarts
  • Jongens Junior D - Ver - 4,07
Ruben Hermans
  • Jongens Junior D - Ver - 3,82
Jasper van Rooy
  • Senioren mannen - 100m - 11,70
Jasper van Rooy
  • Senioren mannen - 200m - 23,69
Guy Maas
  • Senioren mannen - 800m - 2:09,89
Ramon Rollinger
  • Senioren mannen - Hoog - 1,70
Jaybre Wau
  • Meisjes Junior D - 60m - 8,72
Eline Prickaerts
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,48
Eline Prickaerts
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:39,08
Jaybre Wau
  • Meisjes Junior D - Discus - 23,99
Jaybre Wau
  • Meisjes Junior D - Kogel - 11,00
Jaybre Wau
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,25
Jaybre Wau
  • Meisjes Junior D - Ver - 4,26

Hoogtepunten

Jaybre Wau MJD Hoog
  • 1,25
  • Falco Aarts JJD 1000m
  • 3:05,45
  • Eline Prickaerts MJD 60m
  • 9,48
  • Falco Aarts JJD Discus
  • 17,19
  • Daniel Sanders JJB 800m
  • 2:12,41
  • Eline Prickaerts MJD Ver
  • 3,75
  • Jaybre Wau MJD Ver
  • 4,26
  • Falco Aarts JJD 80m
  • 11,22
  • Jaybre Wau MJD 60m
  • 8,72
  • Falco Aarts JJD Ver
  • 4,07
  •  

    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Daniel Sanders 2:12,41 ---
    3 Sidney Duke 2:22,33 ---


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    1 Falco Aarts 11,22 12,28


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Falco Aarts 3:05,45 3:06,37
    5 Ruben Hermans 3:47,81 ---


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBP
    2 Falco Aarts 17,19 ---
    4 Ruben Hermans 13,97 ---


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Ruben Hermans 1,30 ---


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Falco Aarts 4,07 3,86
    2 Ruben Hermans 3,82 ---


    Masters Mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Jan Miltenburg M55 NM ---


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    2 Jasper van Rooy 11,70 11,65


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    1 Jasper van Rooy 23,69 +23.7 m/s23,50


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Guy Maas 2:09,89 ---


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Ramon Rollinger 1,70 ---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    1 Jaybre Wau 8,72 ---
    3 Eline Prickaerts 9,48 ---


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    2 Eline Prickaerts 3:39,08 ---


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBP
    3 Jaybre Wau 23,99 ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    2 Jaybre Wau 11,00 ---


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    3 Jaybre Wau 1,25 ---
    6 Eline Prickaerts 1,15 ---


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Jaybre Wau 4,26 ---
    4 Eline Prickaerts 3,75 ---