Vereniging 'BAV' op 'Soester Loopgala'

Prijzen

Jort Mol Lous
  • Jongens Junior D - 80m - 11,05
Jort Mol Lous
  • Jongens Junior D - 150m - 20,64
Joscha Giesen
  • Jongens Junior D - 1500m - 5:41,17
Bas van der Vuurst
  • Senioren mannen - 800m - 2:10,95
Camiel Kruiswijk
  • Senioren mannen - 5000m - 16:18,20
Dorian Wevers
  • Meisjes Junior A - 5000m - 19:11,62
Lotte Bleijerveld
  • Meisjes Junior C - 150m - 20,54

Hoogtepunten

Jort Mol Lous JJD 150m
  • 20,64
  • Emma van de Beek MJC 150m
  • 21,73
  • Mats Roskamp JJD 150m
  • 21,25
  • Lotte Bleijerveld MJC 150m
  • 20,54
  • Elizabeth Xanthou MJD 60m
  • 9,23
  • Febe Bakker MJD 60m
  • 9,38
  • Jort Mol Lous JJD 80m
  • 11,05
  • Nadia de Keijzer MJC 150m
  • 21,33
  • Jilles IJntema JJD 80m
  • 11,50
  • Mats Roskamp JJD 80m
  • 11,37
  •  

    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    6 Wessel Terpstra 13,52 -0.1 m/s13,72


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    9 Wessel Terpstra 2:25,22 2:21,88


    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBP
    12 Thom van der Wouden 21,64 +0.0 m/s21,75


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    2 Jort Mol Lous 11,05 +0.8 m/s11,01
    5 Mats Roskamp 11,37 +0.8 m/s11,31
    8 Jilles IJntema 11,50 +1.5 m/s11,70
    9 Jan Vriesman 11,55 +0.8 m/s10,86
    10 Roel Bouma 11,94 +0.6 m/s11,96


    Jongens Junior D - 150 meter

    # Naam Res OBP
    3 Jort Mol Lous 20,64 +0.3 m/s21,60
    5 Mats Roskamp 21,25 +0.1 m/s22,20
    7 Jan Vriesman 21,50 +0.2 m/s21,30
    9 Jilles IJntema 22,32 +0.0 m/s22,90
    10 Roel Bouma 22,46 +0.5 m/s23,50
    12 Joscha Giesen 24,11 +0.0 m/s22,90


    Jongens Junior D - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    2 Joscha Giesen 5:41,17 5:30,00


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    2 Bas van der Vuurst 2:10,95 2:16,95


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Camiel Kruiswijk 16:18,20 16:35,00


    Meisjes Junior A - 5000 meter

    # Naam ResOBP
    1 Dorian Wevers 19:11,62 ---


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    5 Nadia de Keijzer 11,50 +1.5 m/s11,67
    6 Emma van de Beek 11,64 +1.5 m/s11,65
    12 Famke Terpstra 12,36 +1.6 m/s12,51


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Res OBP
    2 Lotte Bleijerveld 20,54 +0.2 m/s23,18
    6 Nadia de Keijzer 21,33 +0.0 m/s21,67
    8 Emma van de Beek 21,73 +0.3 m/s21,58
    14 Famke Terpstra 23,41 +1.2 m/s24,13


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam ResOBP
    4 Sabien Hilhorst 2:33,37 2:37,22


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    12 Elizabeth Xanthou 9,23 -0.1 m/s9,15
    14 Febe Bakker 9,38 +1.6 m/s9,36
    19 Cato Velstra 9,62 -0.4 m/s9,86
    22 Dionne Hop 10,10 -0.4 m/s10,16


    Meisjes Junior D - 150 meter

    # Naam Res OBP
    12 Elizabeth Xanthou 22,05 +0.5 m/s23,80
    16 Febe Bakker 22,95 +0.0 m/s22,87
    19 Cato Velstra 23,95 +1.2 m/s24,23