Vereniging 'Fortius' op 'Fortius Indoor 2017'

Prijzen

Arther Kuwas
  • Jongens Junior B - 60m - 7,67
Finn Joosten
  • Jongens Junior B - Kogel - 10,25
Duane van Dijkhuizen
  • Jongens Junior C - 60mH - 9,35
Yannick de Burbure
  • Jongens Junior C - Kogel - 12,87
Yannick de Burbure
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,55
Quinten van der Elst
  • Jongens Junior C - Hoog - 1,55
Duane van Dijkhuizen
  • Jongens Junior C - Polshoog - 4,11
Yuma van Dijkhuizen
  • Jongens Junior D - 60m - 8,83
Wessel de Lange
  • Jongens Junior D - 60mH - 11,63
Wessel de Lange
  • Jongens Junior D - Kogel - 7,66
Sven Hurkmans
  • Jongens Junior D - Kogel - 6,87
Erben Abma
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,25
Jari Kroon
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,20
Mees Schneider
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,20
Freek Bosveld
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,20
Milan Vink
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,20
Yuma van Dijkhuizen
  • Jongens Junior D - Polshoog - 2,00
Yuma van Dijkhuizen
  • Jongens Junior D - Ver - 4,16
Erben Abma
  • Jongens Junior D - Ver - 3,54
Milan Van Tiggelen
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1367 punten
  • 60 meter   10,0
  • Kogelstoten   5,86
  • Hoogspringen   1,20
Jesper Hurkmans
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1204 punten
  • 60 meter   10,6
  • Kogelstoten   6,27
  • Hoogspringen   1,05
Maxim van Dorp
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1176 punten
  • 60 meter   10,1
  • Kogelstoten   5,90
  • Hoogspringen   0,95
Samuel Van Well
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1475 punten
  • 60 meter   9,7
  • Kogelstoten   7,39
  • Verspringen   3,66
Lucas Gennisse
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1443 punten
  • 60 meter   9,7
  • Kogelstoten   7,18
  • Verspringen   3,60
Luuk Bosveld
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1313 punten
  • 40 meter   7,0
  • Kogelstoten   5,61
  • Hoogspringen   1,05
Ruben van Roosmalen
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1277 punten
  • 40 meter   7,2
  • Kogelstoten   5,58
  • Hoogspringen   1,05
Thijs Haak
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1129 punten
  • 40 meter   7,1
  • Kogelstoten   4,23
  • Hoogspringen   0,95
Leensey Bilkerdijk
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1276 punten
  • 40 meter   7,1
  • Balwerpen   23,27
  • Verspringen   3,31
Ruben den Dulk
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 916 punten
  • 40 meter   8,0
  • Balwerpen   20,70
  • Verspringen   2,56
Timo Kähler
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 809 punten
  • 40 meter   8,0
  • Balwerpen   13,29
  • Verspringen   2,55
Hugo Vink
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 908 punten
  • 40 meter   7,7
  • Balwerpen   13,00
  • Verspringen   2,85
Rick Thomas
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 472 punten
  • 40 meter   9,1
  • Balwerpen   9,37
  • Verspringen   2,10
Yonah Moree
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 390 punten
  • 40 meter   8,9
  • Balwerpen   9,04
  • Verspringen   1,57
Robert Florusse
  • Masters Mannen - 60m - 8,02
Ruben van Ameijden
  • Masters Mannen - Kogel - 12,98
Robert Florusse
  • Masters Mannen - Kogel - 11,76
Jurgen van Berkum
  • Masters Mannen - Hoog - 1,65
Jurgen van Berkum
  • Masters Mannen - Polshoog - 3,70
Jurgen van Berkum
  • Masters Mannen - Ver - 5,78
Kevin Waas
  • Senioren mannen - 60m - 7,70
Sandy van der Heydt
  • Masters Vrouwen - Kogel - 9,93
Sandy van der Heydt
  • Masters Vrouwen - Hoog - 1,20
Sigrid Florusse
  • Masters Vrouwen - Polshoog - 3,10
Vera van der Niet
  • Meisjes Junior A - 60m - 9,13
Tes Van Noort
  • Meisjes Junior B - 60m - 8,72
Sophie van der Spoel
  • Meisjes Junior B - 60m - 8,72
Sharon de Smoker
  • Meisjes Junior B - 60mH - 10,86
Eri van Berkum
  • Meisjes Junior B - 60mH - 11,47
Tes Van Noort
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,55
Sophie van der Spoel
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,40
Karlijn Schouten
  • Meisjes Junior B - Polshoog - 3,20
Saskia van der Boor
  • Meisjes Junior B - Polshoog - 3,10
Nynke Kuipers
  • Meisjes Junior C - 60m - 9,24
Dycianey Rijna
  • Meisjes Junior C - 60m - 9,38
Dycianey Rijna
  • Meisjes Junior C - Kogel - 6,61
Marit Uilhoorn
  • Meisjes Junior C - Kogel - 6,37
Nynke Kuipers
  • Meisjes Junior C - Polshoog - 2,30
Dycianey Rijna
  • Meisjes Junior C - Ver - 3,75
Tessa Dielessen
  • Meisjes Junior D - 60mH - 11,20
Tessa Dielessen
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,35
Eva Reijenga
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,35
Evy Wessels
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1357 punten
  • 60 meter   9,3
  • Kogelstoten   5,65
  • Hoogspringen   1,05
Danine Markesteijn
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1330 punten
  • 60 meter   10,0
  • Kogelstoten   5,24
  • Hoogspringen   1,20
Norah de Bruijn
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1125 punten
  • 60 meter   10,2
  • Kogelstoten   5,41
  • Hoogspringen   0,95
Cristy Pieter
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1873 punten
  • 60 meter   8,7
  • Kogelstoten   7,11
  • Verspringen   4,85
Anniek de Lange
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1541 punten
  • 60 meter   9,4
  • Kogelstoten   5,80
  • Verspringen   4,20
Nikki de Winter
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 861 punten
  • 40 meter   8,1
  • Kogelstoten   3,63
  • Hoogspringen   0,90
Noa Grootenboer
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 643 punten
  • 40 meter   8,6
  • Kogelstoten   3,35
  • Hoogspringen   0,75
Pien Vogelaar
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 565 punten
  • 40 meter   9,0
  • Kogelstoten   3,10
  • Hoogspringen   0,75
Alyssah Bailey
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 878 punten
  • 40 meter   7,8
  • Balwerpen   14,05
  • Verspringen   2,70
Lise de Lange
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 667 punten
  • 40 meter   8,4
  • Balwerpen   10,07
  • Verspringen   2,47
Annika Boertje
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 590 punten
  • 40 meter   8,5
  • Balwerpen   9,09
  • Verspringen   2,24
Aimy De Koning
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 627 punten
  • 40 meter   8,7
  • Balwerpen   10,42
  • Verspringen   2,49
Tula Hermus
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 379 punten
  • 40 meter   9,2
  • Balwerpen   5,01
  • Verspringen   2,16
Éowyn Vorthoren
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 354 punten
  • 40 meter   8,9
  • Balwerpen   5,44
  • Verspringen   1,78
Ilse Torbijn
  • Senioren vrouwen - 60m - 8,53
Milet Hoornaar
  • Senioren vrouwen - 60m - 8,55
Nina Meyer
  • Senioren vrouwen - Kogel - 7,40
Milet Hoornaar
  • Senioren vrouwen - Ver - 4,72

Hoogtepunten

Luuk Bosveld JPB 40m
  • 6,99
  • Cristy Pieter MPA2 Ver
  • 4,85
  • Thijs Haak JPB 40m
  • 7,07
  • Anniek de Lange MPA2 Ver
  • 4,20
  • Anniek de Lange MPA2 60m
  • 9,32
  • Cristy Pieter MPA2 60m
  • 8,69
  • Samuel Van Well JPA2 60m
  • 9,63
  • Leensey Bilkerdijk JPC 40m
  • 7,08
  • Lucas Gennisse JPA2 60m
  • 9,68
  • Evy Wessels MPA1 60m
  • 9,30
  •  

    Jongens Junior B - 60 meter

    # Naam ResOBP
    2 Arther Kuwas 7,67 ---
    4 Levi Casilio 7,72 ---
    14 Finn Joosten 9,65 ---


    Jongens Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    2 Finn Joosten 10,25 ---


    Jongens Junior C - 60 meter

    # Naam ResOBP
    5 Duane van Dijkhuizen 7,93 ---
    6 Quinten van der Elst 7,95 8,02
    8 Yannick de Burbure 8,08 ---
    10 Ivar De Koning 8,27 8,32
    13 Yannick va...ooremalen 8,91 ---


    Jongens Junior C - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    3 Duane van Dijkhuizen 9,35 ---
    7 Ivar De Koning 10,89 9,80
    9 Yannick va...ooremalen 11,10 ---


    Jongens Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Yannick de Burbure 12,87 ---
    6 Yannick va...ooremalen 7,73 ---


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Yannick de Burbure 1,55 ---
    1 Quinten van der Elst 1,55 1,48


    Jongens Junior C - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Duane van Dijkhuizen 4,11 4,00


    Jongens Junior D - 60 meter

    # Naam ResOBP
    3 Yuma van Dijkhuizen 8,83 8,81
    4 Wessel de Lange 9,07 ---
    6 Milan Vink 9,40 ---
    7 Sven Hurkmans 9,86 ---
    9 Mark de Smoker 10,03 ---
    10 Erben Abma 10,26 ---
    10 Maxime van...ooremalen 10,26 ---
    Senn de Geus DNS ---
    Eljon Bubberman DNS ---


    Jongens Junior D - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    3 Wessel de Lange 11,63 ---
    4 Milan Vink 12,39 ---
    5 Sven Hurkmans 12,47 ---
    6 Maxime van...ooremalen 12,72 ---
    8 Jari Kroon 13,99 14,49
    Mark de Smoker DNS ---


    Jongens Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    2 Wessel de Lange 7,66 ---
    3 Sven Hurkmans 6,87 ---
    4 Freek Bosveld 6,75 ---
    5 Jari Kroon 5,93 5,78
    7 Mees Schneider 5,73 ---
    Eljon Bubberman DNS ---


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Erben Abma 1,25 ---
    3 Jari Kroon 1,20 1,10
    3 Mees Schneider 1,20 ---
    3 Freek Bosveld 1,20 ---
    3 Milan Vink 1,20 ---


    Jongens Junior D - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Yuma van Dijkhuizen 2,00 1,75


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam ResOBP
    2 Yuma van Dijkhuizen 4,16 4,29
    3 Erben Abma 3,54 ---
    5 Maxime van...ooremalen 2,97 ---
    Senn de Geus DNS ---
    Eljon Bubberman DNS ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Milan Van Tiggelen 9,98 5,86 1,20 1367
    2 Jesper Hurkmans 10,52 6,27 1,05 1204
    3 Maxim van Dorp 10,05 5,90 0,95 1176
    4 Sepp van Dort 10,75 5,52 1,00 1089
    5 Tijn van Driel 11,08 4,82 0,95 963


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    1 Samuel Van Well 9,63 7,39 3,66 1475
    2 Lucas Gennisse 9,68 7,18 3,60 1443
    4 Thomas van Roosmalen 10,39 5,75 3,42 1212
    5 Jilles van den Brule 11,83 4,78 2,63 810


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    1 Luuk Bosveld 6,99 5,61 1,05 1313
    2 Ruben van Roosmalen 7,15 5,58 1,05 1277
    3 Thijs Haak 7,07 4,23 0,95 1129
    4 Yerne Biesterveld 7,38 4,13 1,00 1093
    5 Phil van der Harst 7,70 4,79 0,90 1007
    6 Fedde Brinkman 7,73 3,32 0,75 779
    7 Alexander van Namen 7,95 3,14 0,80 762
    8 Charlie Maunder 8,09 3,13 0,80 738
    9 Rafael van Doornik 8,56 2,88 0,80 642
    10 Tjeerd Snippen 8,98 2,87 0,80 583


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Leensey Bilkerdijk 7,08 23,27 3,31 1276
    2 Ruben den Dulk 7,99 20,70 2,56 916
    3 Timo Kähler 7,94 13,29 2,55 809
    4 Bram Kähler 7,83 9,24 2,71 784
    5 Sem Schoester 7,87 12,31 2,44 782
    6 Tjarlie Broers 8,65 8,66 2,45 589
    7 Wouter Van Balen 8,70 13,75 DNS 470
    8 Luka Alva...z Tusveld 9,09 9,15 1,82 412
    9 Owen Brady 0


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Hugo Vink 7,69 13,00 2,85 908
    2 Rick Thomas 9,10 9,37 2,10 472
    3 Yonah Moree 8,87 9,04 1,57 390
    4 Ilay De Koning 9,43 6,68 1,90 330
    5 Sven Schenkel 9,80 5,13 1,78 222


    Masters Mannen - 60 meter

    # Naam ResOBP
    1 Robert Florusse M35 8,02 ---
    10 Mark Uilhoorn M50 9,65 ---
    Rens van der Elst M45 DNS 8,33


    Masters Mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Ruben van Ameijden M35 12,98 ---
    2 Robert Florusse M35 11,76 ---
    5 Mark Uilhoorn M50 9,62 ---
    10 Joop van den Brink M80 8,11 ---


    Masters Mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Jurgen van Berkum M45 1,65 1,70
    4 Mark Uilhoorn M50 1,35 ---


    Masters Mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Jurgen van Berkum M45 3,70 3,70


    Masters Mannen - Verspringen

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Jurgen van Berkum M45 5,78 X 5,78 5,75 5,78 6,00


    Senioren mannen - 60 meter

    # Naam ResOBP
    2 Kevin Waas 7,70 7,70


    Masters Vrouwen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    3 Sandy van der Heydt V45 9,93 9,88


    Masters Vrouwen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Sandy van der Heydt V45 1,20 1,25


    Masters Vrouwen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Sigrid Florusse V35 3,10 3,15


    Meisjes Junior A - 60 meter

    # Naam ResOBP
    3 Vera van der Niet 9,13 ---


    Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    Hilde den Engelsen DNS 3,00


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Vera van der Niet DNS ---


    Meisjes Junior B - 60 meter

    # Naam ResOBP
    2 Tes Van Noort 8,72 ---
    2 Sophie van der Spoel 8,72 8,69
    4 Sharon de Smoker 9,06 ---
    5 Karlijn Schouten 9,13 ---


    Meisjes Junior B - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    1 Sharon de Smoker 10,86 ---
    2 Eri van Berkum 11,47 ---
    Saskia van der Boor DNS 10,17


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Tes Van Noort 1,55 ---
    3 Sophie van der Spoel 1,40 ---


    Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Karlijn Schouten 3,20 2,85
    2 Saskia van der Boor 3,10 3,45


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam ResOBP
    Tes Van Noort DNS ---
    Sophie van der Spoel DNS ---


    Meisjes Junior C - 60 meter

    # Naam ResOBP
    2 Nynke Kuipers 9,24 ---
    3 Dycianey Rijna 9,38 ---
    Marit Uilhoorn DNS ---


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    2 Dycianey Rijna 6,61 ---
    3 Marit Uilhoorn 6,37 ---


    Meisjes Junior C - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    2 Nynke Kuipers 2,30 ---


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam ResOBP
    2 Dycianey Rijna 3,75 ---
    Marit Uilhoorn DNS ---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam ResOBP
    4 Hannah Reijenga 9,35 ---
    6 Eva Reijenga 9,39 ---
    7 Julia van Dorp 9,49 ---
    8 Savannah Bailey 9,60 ---
    8 Pleun Tonino 9,60 ---
    10 Lene in 't Veld 9,64 ---
    11 Yoni Markesteijn 9,66 ---
    13 Eva Rijnsaardt 9,80 ---
    14 Janne Boer 9,93 ---


    Meisjes Junior D - 60 meter horden

    # Naam ResOBP
    2 Tessa Dielessen 11,20 ---
    4 Lene in 't Veld 13,31 ---
    Eva Rijnsaardt DNF ---
    Eva Reijenga --- ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    4 Savannah Bailey 8,52 ---
    5 Pleun Tonino 7,94 ---
    6 Julia van Dorp 6,73 ---
    7 Janne Boer 6,20 ---


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Tessa Dielessen 1,35 ---
    1 Eva Reijenga 1,35 ---
    4 Yoni Markesteijn 1,30 ---
    4 Hannah Reijenga 1,30 ---
    4 Eva Rijnsaardt 1,30 ---
    9 Savannah Bailey 1,10 ---


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam ResOBP
    5 Pleun Tonino 3,82 ---
    7 Lene in 't Veld 3,67 ---
    8 Julia van Dorp 3,52 ---
    10 Nena Brunekreef 3,32 ---
    11 Yoni Markesteijn 3,26 ---
    12 Janne Boer 2,97 ---
    Hannah Reijenga --- ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Evy Wessels 9,30 5,65 1,05 1357
    2 Danine Markesteijn 9,96 5,24 1,20 1330
    3 Norah de Bruijn 10,18 5,41 0,95 1125
    4 Chelsia Carlos 10,39 4,87 1,00 1094
    5 Madelief Rafaela 10,69 4,28 1,10 1085
    7 Nova Bolier 11,62 4,67 0,95 888
    8 Aimee Knapen 11,24 3,68 0,95 859
    9 Novi Hermus 10,94 4,20 0,80 826


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    1 Cristy Pieter 8,69 7,11 4,85 1873
    3 Anniek de Lange 9,32 5,80 4,20 1541
    7 Merel Dielessen 10,15 6,03 3,26 1233
    8 Floor Zebel 10,59 5,68 3,50 1196
    10 Veerle Uilhoorn 10,89 6,33 3,10 1116
    11 Jil Vogelaar 11,07 6,07 3,27 1111
    12 Marit Merison 10,92 5,92 3,20 1108


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    1 Nikki de Winter 8,04 3,63 0,90 861
    2 Noa Grootenboer 8,58 3,35 0,75 643
    3 Pien Vogelaar 8,99 3,10 0,75 565


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Alyssah Bailey 7,79 14,05 2,70 878
    2 Lise de Lange 8,35 10,07 2,47 667
    3 Annika Boertje 8,42 9,09 2,24 590
    4 Reza de Bruijn 8,59 7,91 2,17 525
    5 Jessica Mijdam 9,49 7,71 2,09 385
    6 Hannah Sorensen 9,82 4,86 1,81 219


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Aimy De Koning 8,69 10,42 2,49 627
    2 Tula Hermus 9,11 5,01 2,16 379
    3 Éowyn Vorthoren 8,82 5,44 1,78 354
    4 Maud van Rooij 10,16 4,97 1,24 105
    5 Anne Schoester DNS 4,30 DNS 15


    Senioren vrouwen - 60 meter

    # Naam ResOBP
    1 Ilse Torbijn 8,53 8,63
    2 Milet Hoornaar 8,55 8,31
    Nina Meyer DNS ---


    Senioren vrouwen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Nina Meyer 7,40 ---


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam ResOBP
    1 Milet Hoornaar 4,72 5,22